Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 18:20:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720782 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #5460 Dátum: 2011. November 15. - 19:52:21 »

Tudna nekem valaki segíteni? Keresek egy leírást (használati utasítást) egy kávéfőzőre.
Neve: Bifinett 23299
Típusa: CP-A450
Asszem a DeLonghi gyártotta
Hátha valakinek lenne egy tippje, honnan lehet ingyen letölteni a kézikönyvét, esetleg valakinek pont ilyen van otthon.  

A google a barátod, esetleg ez:  http://www.kompernass.com/pages/index.php?page=1,2,1,1&lang=hu
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #5461 Dátum: 2011. November 15. - 19:55:50 »

Tudjátok-e mi lesz szerdán? Na mi? Hát újra értékesebb lesz a teletankolt kocsi. A benzin 5Ft-tal, a gázolaj 8Ft-tal lesz értékesebb, ha már bent van a tankban. Ez persze literenként értendő, ami vásárlásnál viszont rosszul érint minket. Bringó-hintót vennék! 4 személyest, tetővel. Nem kormol, nem kell adót fizetni rá (még!), nincs vizsga, és még egészséges is, mert úgyis eltunyultunk az utóbbi időben. Talizni is jó, mert négy cartárs ül egyben, és könnyebb úgy hajtani, eloszlik a terhelés.

 :(Hát csúnya lesz hogy ha így folytatják nem lesz pénz/benzin a talikra!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5462 Dátum: 2011. November 15. - 21:04:56 »

Tudjátok-e mi lesz szerdán? Na mi? Hát újra értékesebb lesz a teletankolt kocsi. A benzin 5Ft-tal, a gázolaj 8Ft-tal lesz értékesebb, ha már bent van a tankban. Ez persze literenként értendő, ami vásárlásnál viszont rosszul érint minket. Bringó-hintót vennék! 4 személyest, tetővel. Nem kormol, nem kell adót fizetni rá (még!), nincs vizsga, és még egészséges is, mert úgyis eltunyultunk az utóbbi időben. Talizni is jó, mert négy cartárs ül egyben, és könnyebb úgy hajtani, eloszlik a terhelés.

 :(Hát csúnya lesz hogy ha így folytatják nem lesz pénz/benzin a talikra!
Majd bringás talit csinálunk. Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5463 Dátum: 2011. November 15. - 21:58:39 »

Tudna nekem valaki segíteni? Keresek egy leírást (használati utasítást) egy kávéfőzőre.
Neve: Bifinett 23299
Típusa: CP-A450
Asszem a DeLonghi gyártotta
Hátha valakinek lenne egy tippje, honnan lehet ingyen letölteni a kézikönyvét, esetleg valakinek pont ilyen van otthon.  

A google a barátod, esetleg ez:  http://www.kompernass.com/pages/index.php?page=1,2,1,1&lang=hu
Köszi, de sajnos ez nincs benne.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #5464 Dátum: 2011. November 15. - 22:03:52 »

Tudjátok-e mi lesz szerdán? Na mi? Hát újra értékesebb lesz a teletankolt kocsi. A benzin 5Ft-tal, a gázolaj 8Ft-tal lesz értékesebb, ha már bent van a tankban. Ez persze literenként értendő, ami vásárlásnál viszont rosszul érint minket. Bringó-hintót vennék! 4 személyest, tetővel. Nem kormol, nem kell adót fizetni rá (még!), nincs vizsga, és még egészséges is, mert úgyis eltunyultunk az utóbbi időben. Talizni is jó, mert négy cartárs ül egyben, és könnyebb úgy hajtani, eloszlik a terhelés.

 :(Hát csúnya lesz hogy ha így folytatják nem lesz pénz/benzin a talikra!
Majd bringás talit csinálunk. Vigyorog
Bringák csokornyakkendővel, komoly lenne Vigyorog
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #5465 Dátum: 2011. November 16. - 07:22:02 »

Folyt:
95LE! Tiltakozom! Ad 1: Akidobos 1,4-es HB-je után vezette az én 1,6-os SW-met, és el volt ragadtatva, hogy mennyivel jobban megy, még klímával is. Továbbá nincs bajom se az úttartásával, se a lomhaságával, szóval, ha vannak gyerekek is, vagy hobby, ami cuccokkal jár, akkor a legjobb választás at SW! Így van Cicvarek? Cicvarek lehet: Stocz, Jani, Meatloaf, MNT, LadLac, Kripic, Zoltán, Captain, Yanee, Kakaos, hogy csak néhányat említsek a jót választók közül. Kacsint Vigyorog

Gidy Barátom! Én is tiltakozom!Próbáltam én is a különbséget és van de nem olyan hatalmas. Valljuk meg a +15LE és 20Nm azért nem olyan sok főleg ha plusz tömeget is kell mozgatni. A kisebb teljesítményt pedig az alacsonyabb biztosítási díjjal lehet ellensúlyozni. A csomagtartó nagyságát pedig egyenesen dicsértem az sw-nél, de ne mond nekem, hogy az eleve farnehezebb autó megpakolva ugyan olyan stabil lesz a kanyarokban mint egy HB. Kacsint
Ezért is írtam, hogy a cél határozza meg az eszközt, mert ugye mindkettő mellett vannak érvek és ellenérvek amit mérlegelni kell.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5466 Dátum: 2011. November 16. - 09:33:39 »

Folyt:
95LE! Tiltakozom! Ad 1: Akidobos 1,4-es HB-je után vezette az én 1,6-os SW-met, és el volt ragadtatva, hogy mennyivel jobban megy, még klímával is. Továbbá nincs bajom se az úttartásával, se a lomhaságával, szóval, ha vannak gyerekek is, vagy hobby, ami cuccokkal jár, akkor a legjobb választás at SW! Így van Cicvarek? Cicvarek lehet: Stocz, Jani, Meatloaf, MNT, LadLac, Kripic, Zoltán, Captain, Yanee, Kakaos, hogy csak néhányat említsek a jót választók közül. Kacsint Vigyorog

Gidy Barátom! Én is tiltakozom!Próbáltam én is a különbséget és van de nem olyan hatalmas. Valljuk meg a +15LE és 20Nm azért nem olyan sok főleg ha plusz tömeget is kell mozgatni. A kisebb teljesítményt pedig az alacsonyabb biztosítási díjjal lehet ellensúlyozni. A csomagtartó nagyságát pedig egyenesen dicsértem az sw-nél, de ne mond nekem, hogy az eleve farnehezebb autó megpakolva ugyan olyan stabil lesz a kanyarokban mint egy HB. Kacsint
Ezért is írtam, hogy a cél határozza meg az eszközt, mert ugye mindkettő mellett vannak érvek és ellenérvek amit mérlegelni kell.
A kanyarstabilitás az csak futómű beállításának kérdése. Stabil, eléggé. Megterhelve is.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5467 Dátum: 2011. November 16. - 09:51:14 »

Szerintem meg a pénz határozza meg az eszközt, mert hiába akar venni egy 1.6-os elite sw-t, ha csak egy 1.4-es star hb-ra van pénze.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5468 Dátum: 2011. November 16. - 10:11:46 »

Szerintem meg a pénz határozza meg az eszközt, mert hiába akar venni egy 1.6-os elite sw-t, ha csak egy 1.4-es star hb-ra van pénze.

Igaz. A lé határozza meg a tudatot.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #5469 Dátum: 2011. November 16. - 11:35:04 »

Szerintem meg a pénz határozza meg az eszközt, mert hiába akar venni egy 1.6-os elite sw-t, ha csak egy 1.4-es star hb-ra van pénze.

Rólam beszélsz?? Velem példálózol??  Kacsint Vigyorog
Helyes a meglátás, én is így lettem HB Star -légkondi,....
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #5470 Dátum: 2011. November 16. - 12:04:07 »

Folyt:
95LE! Tiltakozom! Ad 1: Akidobos 1,4-es HB-je után vezette az én 1,6-os SW-met, és el volt ragadtatva, hogy mennyivel jobban megy, még klímával is. Továbbá nincs bajom se az úttartásával, se a lomhaságával, szóval, ha vannak gyerekek is, vagy hobby, ami cuccokkal jár, akkor a legjobb választás at SW! Így van Cicvarek? Cicvarek lehet: Stocz, Jani, Meatloaf, MNT, LadLac, Kripic, Zoltán, Captain, Yanee, Kakaos, hogy csak néhányat említsek a jót választók közül. Kacsint Vigyorog

Gidy Barátom! Én is tiltakozom!Próbáltam én is a különbséget és van de nem olyan hatalmas. Valljuk meg a +15LE és 20Nm azért nem olyan sok főleg ha plusz tömeget is kell mozgatni. A kisebb teljesítményt pedig az alacsonyabb biztosítási díjjal lehet ellensúlyozni. A csomagtartó nagyságát pedig egyenesen dicsértem az sw-nél, de ne mond nekem, hogy az eleve farnehezebb autó megpakolva ugyan olyan stabil lesz a kanyarokban mint egy HB. Kacsint
Ezért is írtam, hogy a cél határozza meg az eszközt, mert ugye mindkettő mellett vannak érvek és ellenérvek amit mérlegelni kell.
A kanyarstabilitás az csak futómű beállításának kérdése. Stabil, eléggé. Megterhelve is.

Nálunk a családban mind a három karosszéria változat és az 1,4 1,6 1,8 benzin és a 2,0D változat megtalálható, mindnek meg van az előnye és a hátránya az a lényeg lacetti!
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5471 Dátum: 2011. November 16. - 15:50:09 »

Folyt:
95LE! Tiltakozom! Ad 1: Akidobos 1,4-es HB-je után vezette az én 1,6-os SW-met, és el volt ragadtatva, hogy mennyivel jobban megy, még klímával is. Továbbá nincs bajom se az úttartásával, se a lomhaságával, szóval, ha vannak gyerekek is, vagy hobby, ami cuccokkal jár, akkor a legjobb választás at SW! Így van Cicvarek? Cicvarek lehet: Stocz, Jani, Meatloaf, MNT, LadLac, Kripic, Zoltán, Captain, Yanee, Kakaos, hogy csak néhányat említsek a jót választók közül. Kacsint Vigyorog

Gidy Barátom! Én is tiltakozom!Próbáltam én is a különbséget és van de nem olyan hatalmas. Valljuk meg a +15LE és 20Nm azért nem olyan sok főleg ha plusz tömeget is kell mozgatni. A kisebb teljesítményt pedig az alacsonyabb biztosítási díjjal lehet ellensúlyozni. A csomagtartó nagyságát pedig egyenesen dicsértem az sw-nél, de ne mond nekem, hogy az eleve farnehezebb autó megpakolva ugyan olyan stabil lesz a kanyarokban mint egy HB. Kacsint
Ezért is írtam, hogy a cél határozza meg az eszközt, mert ugye mindkettő mellett vannak érvek és ellenérvek amit mérlegelni kell.
A kanyarstabilitás az csak futómű beállításának kérdése. Stabil, eléggé. Megterhelve is.

Nálunk a családban mind a három karosszéria változat és az 1,4 1,6 1,8 benzin és a 2,0D változat megtalálható, mindnek meg van az előnye és a hátránya az a lényeg lacetti!

Így igaz! Kacsint
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5472 Dátum: 2011. November 16. - 16:54:55 »

Szeretem én Zsoltiékat (leonel, CarService), de mostanában gyakran kell beszélem vele és ez nem jelent sok jót. Ugyanis kizárólag "hivatalos" ügyekben keresem, pl. amikor rossz az autó.

Pénteken a vadiúj termosztátommal beálltam az udvarba, nyugovóra tértem, majd másnap jött a feketeleves. Indítózok, köszörülök, köszörülök, köszörülök...... és nem indul az autó. Vasárnap ugyanezt eljátszottam.

Hétfőn telefon, leonel kollégái át, autót megnéz, műhelybe vontat. Megint. Lassan kiábrándulok a típusból, nem sok hiányzik hozzá.
11 évesen eladott Corsámról elmondhattam, hogy sosem hagyott cserben, pedig annyi idősen vettem, mint most a Nubira. Róla már nem állíthatom ugyanezt, péntek óta. 

Még várom a diagnózist, ugyanis most nem kell sürgősen a verda, és vannak fontosabbb melóik.

Besz@rt az AC pumpa... 
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #5473 Dátum: 2011. November 16. - 17:30:19 »

Egy kis segítség kellene.Van egy off fiat punto II. autó,ami sztem hibásan piros matricás.Szeretném felülvizsgáltatni,hogy kék legyen.Mi ennek az útja-módja?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5474 Dátum: 2011. November 16. - 18:41:21 »

Egy kis segítség kellene.Van egy off fiat punto II. autó,ami sztem hibásan piros matricás.Szeretném felülvizsgáltatni,hogy kék legyen.Mi ennek az útja-módja?
Ha jól emlékszem NKH-nál kell igazolást kérni 2000 körüli összegért majd utána bemenni az okmányirodába és átiratni a forgalmit 6ezer pénzért.

Javítás: A Chevyklub fórumán pontosan le van írva: be kell menni a Mozaik utcai állomásra, 2700 forint a matrica és az igazolás a környezetvédelmi besorolásról, majd ezzel elmenni az okmányirodába és ingyen cserélik a forgalmit
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 16. - 18:51:25 írta diablo77 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!