Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 18:22:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720792 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5445 Dátum: 2011. November 12. - 23:26:33 »

Hát, ilyen nincs!!! Ma jöttem haza BP.-ről, tehát kb. 240 km és 2 óra állt rendelkezésre ennek a környezetkíméléstől túlvezérelt sz@rnak, hogy koromtalanítson, de neeem megvárta, míg beérek a város első lámpájához (persze piros)és akkor jutott eszébe. Eléggé felment az agyvizem, még szerencse, hogy utána kifogtam egy zöldhullámot, demég így is hozzá kellet tenni a végén 1-2 kilométert. Nem tudja valaki, hogy hogy lehet pl. autópályán elindítani a folyamatot?
Azt nem, de már van olyan is, hogy mechanikusan is, meg elektrónikusan is megszüntetik  a részecskeszűrőt. Így nincs checklámpa jelzés sem utána. Pesti taxisok csinálják, nekik nem vált be a dizel, inkább benzin-gáz a menő. Ők tudják.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #5446 Dátum: 2011. November 12. - 23:26:47 »

tegnap este átléptem a lacsival a 100.000-ik km-t  Vigyorog Vigyorog Mosolyog
GRATULÁLOK, hallhatunk valami kis teknikai összefoglalót?  Hibák, költségek , szeretem utálom, stb? Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 12. - 23:29:19 írta Zoltán » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5447 Dátum: 2011. November 12. - 23:29:14 »

tegnap este átléptem a lacsival a 100.000-ik km-t  Vigyorog Vigyorog Mosolyog
Zoltán! Ezt tudtuk már, Te miért ismételted meg? Kell a hsz? He Kacsint Vigyorog
Máskor legalább írj hozzá valamit! Pl.: Grat Weres, ez a Te vezetésedhez képest szép szám, jó ez az autó, hogy kibírta. Kacsint Vigyorog

Na látod, így már jó! Elsőre nem sikerült? He Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 12. - 23:31:47 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #5448 Dátum: 2011. November 12. - 23:37:22 »

tegnap este átléptem a lacsival a 100.000-ik km-t  Vigyorog Vigyorog Mosolyog
Zoltán! Ezt tudtuk már, Te miért ismételted meg? Kell a hsz? He Kacsint Vigyorog
Máskor legalább írj hozzá valamit! Pl.: Grat Weres, ez a Te vezetésedhez képest szép szám, jó ez az autó, hogy kibírta. Kacsint Vigyorog
Nem emlékszem hogy kibeszlétük volna a témát, de ha mégis én vagyok feledékeny az se baj legalább van mozgás a fórumon. mégegyszeer gratulálok, klubtársamnak, nekem se legyen több bajom a géppel  a több százezer alatt.
Egyébként szívós a gép az igaz,
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #5449 Dátum: 2011. November 13. - 08:19:38 »

tegnap este átléptem a lacsival a 100.000-ik km-t  Vigyorog Vigyorog Mosolyog
Zoltán! Ezt tudtuk már, Te miért ismételted meg? Kell a hsz? He Kacsint Vigyorog
Máskor legalább írj hozzá valamit! Pl.: Grat Weres, ez a Te vezetésedhez képest szép szám, jó ez az autó, hogy kibírta. Kacsint Vigyorog
Nem emlékszem hogy kibeszlétük volna a témát, de ha mégis én vagyok feledékeny az se baj legalább van mozgás a fórumon. mégegyszeer gratulálok, klubtársamnak, nekem se legyen több bajom a géppel  a több százezer alatt.
Egyébként szívós a gép az igaz,
Mármint, hogy nem turbós? Vigyorog
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #5450 Dátum: 2011. November 13. - 09:33:33 »

tegnap este átléptem a lacsival a 100.000-ik km-t  Vigyorog Vigyorog Mosolyog
Hol van a 100000dik km?? Elmennék megnézni... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5451 Dátum: 2011. November 13. - 12:50:16 »

Nos, tegnap csak Gidynek említettem kettesben.  Kacsint
hibajelenség nem volt sok, volt még az elején, hogy az indexelosztót kellett gariban cseréltetni, aztán volt 1 gyújtáskimaradásos checklámpám, amit orvosolt a gyertyacsere (nemtom gyáriként milyet rakott bele a szerviz :?) és ugye a katalizátor elporladás tavaly. ezen kívül a kötelező szervizek szigorúan betartva.
ja és imádom a lacsit, sőt a katalizátoros eset óta még jobban vigyázok rá és kerülöm a 5ezres fordulat feletti tartományt, azaz nem versenyzek már, ha nem muszáj.  Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 13. - 12:51:56 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5452 Dátum: 2011. November 13. - 12:52:26 »

tegnap este átléptem a lacsival a 100.000-ik km-t  Vigyorog Vigyorog Mosolyog
Hol van a 100000dik km?? Elmennék megnézni... Vigyorog Vigyorog
Budapesten van, a városból hazafelé  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #5453 Dátum: 2011. November 13. - 14:01:07 »

Hát, ilyen nincs!!! Ma jöttem haza BP.-ről, tehát kb. 240 km és 2 óra állt rendelkezésre ennek a környezetkíméléstől túlvezérelt sz@rnak, hogy koromtalanítson, de neeem megvárta, míg beérek a város első lámpájához (persze piros)és akkor jutott eszébe. Eléggé felment az agyvizem, még szerencse, hogy utána kifogtam egy zöldhullámot, demég így is hozzá kellet tenni a végén 1-2 kilométert. Nem tudja valaki, hogy hogy lehet pl. autópályán elindítani a folyamatot?
Azt nem, de már van olyan is, hogy mechanikusan is, meg elektrónikusan is megszüntetik  a részecskeszűrőt. Így nincs checklámpa jelzés sem utána. Pesti taxisok csinálják, nekik nem vált be a dizel, inkább benzin-gáz a menő. Ők tudják.       
Hallottam már erről a megoldásról, de ezzel még várnék 1 kicsit. Igaz, hogy 3 hete lejárt a gari, de még csak 36e van benne. Mondjuk ha később több gondot okoz, vagy cserére szorul, akkor tuti, hogy megműttetem!
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #5454 Dátum: 2011. November 13. - 15:55:18 »

Hát, ilyen nincs!!! Ma jöttem haza BP.-ről, tehát kb. 240 km és 2 óra állt rendelkezésre ennek a környezetkíméléstől túlvezérelt sz@rnak, hogy koromtalanítson, de neeem megvárta, míg beérek a város első lámpájához (persze piros)és akkor jutott eszébe. Eléggé felment az agyvizem, még szerencse, hogy utána kifogtam egy zöldhullámot, demég így is hozzá kellet tenni a végén 1-2 kilométert. Nem tudja valaki, hogy hogy lehet pl. autópályán elindítani a folyamatot?
Azt nem, de már van olyan is, hogy mechanikusan is, meg elektrónikusan is megszüntetik  a részecskeszűrőt. Így nincs checklámpa jelzés sem utána. Pesti taxisok csinálják, nekik nem vált be a dizel, inkább benzin-gáz a menő. Ők tudják.       
Hallottam már erről a megoldásról, de ezzel még várnék 1 kicsit. Igaz, hogy 3 hete lejárt a gari, de még csak 36e van benne. Mondjuk ha később több gondot okoz, vagy cserére szorul, akkor tuti, hogy megműttetem!

Nálunk a családban már túl vagyunk e kivitelésen! Pozitív tapasztalatokkal!
Naplózva

Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5455 Dátum: 2011. November 14. - 12:44:06 »

Hát, ilyen nincs!!! Ma jöttem haza BP.-ről, tehát kb. 240 km és 2 óra állt rendelkezésre ennek a környezetkíméléstől túlvezérelt sz@rnak, hogy koromtalanítson, de neeem megvárta, míg beérek a város első lámpájához (persze piros)és akkor jutott eszébe. Eléggé felment az agyvizem, még szerencse, hogy utána kifogtam egy zöldhullámot, demég így is hozzá kellet tenni a végén 1-2 kilométert. Nem tudja valaki, hogy hogy lehet pl. autópályán elindítani a folyamatot?
Azt nem, de már van olyan is, hogy mechanikusan is, meg elektrónikusan is megszüntetik  a részecskeszűrőt. Így nincs checklámpa jelzés sem utána. Pesti taxisok csinálják, nekik nem vált be a dizel, inkább benzin-gáz a menő. Ők tudják.       
Hallottam már erről a megoldásról, de ezzel még várnék 1 kicsit. Igaz, hogy 3 hete lejárt a gari, de még csak 36e van benne. Mondjuk ha később több gondot okoz, vagy cserére szorul, akkor tuti, hogy megműttetem!

Nálunk a családban már túl vagyunk e kivitelésen! Pozitív tapasztalatokkal!

A környezetnek is pozitív a tapasztalata? 
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #5456 Dátum: 2011. November 14. - 13:14:08 »

Hát, ilyen nincs!!! Ma jöttem haza BP.-ről, tehát kb. 240 km és 2 óra állt rendelkezésre ennek a környezetkíméléstől túlvezérelt sz@rnak, hogy koromtalanítson, de neeem megvárta, míg beérek a város első lámpájához (persze piros)és akkor jutott eszébe. Eléggé felment az agyvizem, még szerencse, hogy utána kifogtam egy zöldhullámot, demég így is hozzá kellet tenni a végén 1-2 kilométert. Nem tudja valaki, hogy hogy lehet pl. autópályán elindítani a folyamatot?
Azt nem, de már van olyan is, hogy mechanikusan is, meg elektrónikusan is megszüntetik  a részecskeszűrőt. Így nincs checklámpa jelzés sem utána. Pesti taxisok csinálják, nekik nem vált be a dizel, inkább benzin-gáz a menő. Ők tudják.       
Hallottam már erről a megoldásról, de ezzel még várnék 1 kicsit. Igaz, hogy 3 hete lejárt a gari, de még csak 36e van benne. Mondjuk ha később több gondot okoz, vagy cserére szorul, akkor tuti, hogy megműttetem!

Nálunk a családban már túl vagyunk e kivitelésen! Pozitív tapasztalatokkal!

A környezetnek is pozitív a tapasztalata? 

Azért nem látható a szennyező anyag kibocsátás, plusz üzemanyag ami a részecske szűrő regenerációjakor kijut a természetbe, az környezetbarát? Az apró részecskéket beszívod lerakódik a tüdődben az lehet hogy környezetnek barát, de az embernek nem! Majd bizonyos idő eltelte után elismerik, hogy nem igazán jó megoldás!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5457 Dátum: 2011. November 14. - 15:25:17 »

Tudjátok-e mi lesz szerdán? Na mi? Hát újra értékesebb lesz a teletankolt kocsi. A benzin 5Ft-tal, a gázolaj 8Ft-tal lesz értékesebb, ha már bent van a tankban. Ez persze literenként értendő, ami vásárlásnál viszont rosszul érint minket. Bringó-hintót vennék! 4 személyest, tetővel. Nem kormol, nem kell adót fizetni rá (még!), nincs vizsga, és még egészséges is, mert úgyis eltunyultunk az utóbbi időben. Talizni is jó, mert négy cartárs ül egyben, és könnyebb úgy hajtani, eloszlik a terhelés.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5458 Dátum: 2011. November 15. - 15:49:08 »

Szeretem én Zsoltiékat (leonel, CarService), de mostanában gyakran kell beszélem vele és ez nem jelent sok jót. Ugyanis kizárólag "hivatalos" ügyekben keresem, pl. amikor rossz az autó.

Pénteken a vadiúj termosztátommal beálltam az udvarba, nyugovóra tértem, majd másnap jött a feketeleves. Indítózok, köszörülök, köszörülök, köszörülök...... és nem indul az autó. Vasárnap ugyanezt eljátszottam.

Hétfőn telefon, leonel kollégái át, autót megnéz, műhelybe vontat. Megint. Lassan kiábrándulok a típusból, nem sok hiányzik hozzá.
11 évesen eladott Corsámról elmondhattam, hogy sosem hagyott cserben, pedig annyi idősen vettem, mint most a Nubira. Róla már nem állíthatom ugyanezt, péntek óta. 

Még várom a diagnózist, ugyanis most nem kell sürgősen a verda, és vannak fontosabbb melóik.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5459 Dátum: 2011. November 15. - 18:04:20 »

Tudna nekem valaki segíteni? Keresek egy leírást (használati utasítást) egy kávéfőzőre.
Neve: Bifinett 23299
Típusa: CP-A450
Asszem a DeLonghi gyártotta
Hátha valakinek lenne egy tippje, honnan lehet ingyen letölteni a kézikönyvét, esetleg valakinek pont ilyen van otthon.  
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!