Lacetti klub fórum
2024. Október 05. - 00:18:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720974 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5370 Dátum: 2011. Október 31. - 14:41:29 »

Jelentem megjöttem Hamburgból. Letekertem vagy 3000 km-t, a német E10 benzinben meg nagyot csalódtam. Részletek később, most gyorsan elvégzem az elvégzendőket, majd holnap bekórházalom magam. Idén valószínűleg már nem vezetek.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5371 Dátum: 2011. Október 31. - 14:44:19 »

Jelentem megjöttem Hamburgból. Letekertem vagy 3000 km-t, a német E10 benzinben meg nagyot csalódtam. Részletek később, most gyorsan elvégzem az elvégzendőket, majd holnap bekórházalom magam. Idén valószínűleg már nem vezetek.
E10 benzint én nem tankoltam volna a helyedben, nagyon sok szívást lehet vele kapcsolatban olvasni a neten. A németek is fel voltak háborodva a bevezetésén, végül nem is tudták eladni, hiába adják olcsóbban, mint a normál benzint.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5372 Dátum: 2011. Október 31. - 14:45:19 »

Jelentem megjöttem Hamburgból. Letekertem vagy 3000 km-t, a német E10 benzinben meg nagyot csalódtam. Részletek később, most gyorsan elvégzem az elvégzendőket, majd holnap bekórházalom magam. Idén valószínűleg már nem vezetek.
miwan az e10-zel :? sokat eszik belőle a gép?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5373 Dátum: 2011. Október 31. - 14:53:26 »

Jelentem megjöttem Hamburgból. Letekertem vagy 3000 km-t, a német E10 benzinben meg nagyot csalódtam. Részletek később, most gyorsan elvégzem az elvégzendőket, majd holnap bekórházalom magam. Idén valószínűleg már nem vezetek.
miwan az e10-zel :? sokat eszik belőle a gép?
Zabálta. Pedig nyáron itthon 20 liter etanol/40 liter benzin van a tankban. Viszont tankoltam már itthon és mentem 120 km-t, szabályosan fellélegzett a motor. Részletek a fogyasztás topikban.
Azért bevallom, toltam neki a német pályán. Volt egy 180 km-es szakasz, ahol beálltam egy Q6 mögé és tartósan 150-170 volt a tempó, ment is lefele a mutató rendesen. Kacsint A tempót köhintés nélkül bírta a technika. Csak a gumik.... Mintha strandlabdákon gurultam volna. Meg a fékek, nem erre a tempóra vannak méretezve.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #5374 Dátum: 2011. Október 31. - 17:59:26 »

1 héttel ezelőtt találtam egy iratokkal teli autós táskát soroksáron egy 4 sávos út középen.Egy rohadt huncut 20 forintos sem volt benne,pedig mindent lenyúltam volna.Bezzeg iratokkal dugig volt.Az embernek és a lányának az egész élete benne volt,még a bankkártyák is pinkódokkal!!!!5 telefonomba került,mire utolértem és megbeszéltem vele egy találkát egy benzinkúton.Említettem neki,hogy hozzon magával egy kis ajándékot,mert amit most visszaadok az nem kevés utánjárásba és pénzbe kerülne.Kapaszkodjatok meg,hogy mit hozott nekem.300 ft-ot,amiből meghívott egy kávéra!!!!!!!!Mondtam neki hogy dugd fel magadnak,és hívj fel ha majd lesz erre a semmiségre egy kicsivel több is.Azóta is hív.(ja,és egyszer sem mondta hogy köszönöm!).Legközelebb már tudom hogy mit fogok csinálni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5375 Dátum: 2011. Október 31. - 18:57:41 »

1 héttel ezelőtt találtam egy iratokkal teli autós táskát soroksáron egy 4 sávos út középen.Egy rohadt huncut 20 forintos sem volt benne,pedig mindent lenyúltam volna.Bezzeg iratokkal dugig volt.Az embernek és a lányának az egész élete benne volt,még a bankkártyák is pinkódokkal!!!!5 telefonomba került,mire utolértem és megbeszéltem vele egy találkát egy benzinkúton.Említettem neki,hogy hozzon magával egy kis ajándékot,mert amit most visszaadok az nem kevés utánjárásba és pénzbe kerülne.Kapaszkodjatok meg,hogy mit hozott nekem.300 ft-ot,amiből meghívott egy kávéra!!!!!!!!Mondtam neki hogy dugd fel magadnak,és hívj fel ha majd lesz erre a semmiségre egy kicsivel több is.Azóta is hív.(ja,és egyszer sem mondta hogy köszönöm!).Legközelebb már tudom hogy mit fogok csinálni.
Gondolom azt hitte, hogy már te lenyúltad a pénzt ami benne volt. Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5376 Dátum: 2011. Október 31. - 19:58:27 »

1 héttel ezelőtt találtam egy iratokkal teli autós táskát soroksáron egy 4 sávos út középen.Egy rohadt huncut 20 forintos sem volt benne,pedig mindent lenyúltam volna.Bezzeg iratokkal dugig volt.Az embernek és a lányának az egész élete benne volt,még a bankkártyák is pinkódokkal!!!!5 telefonomba került,mire utolértem és megbeszéltem vele egy találkát egy benzinkúton.Említettem neki,hogy hozzon magával egy kis ajándékot,mert amit most visszaadok az nem kevés utánjárásba és pénzbe kerülne.Kapaszkodjatok meg,hogy mit hozott nekem.300 ft-ot,amiből meghívott egy kávéra!!!!!!!!Mondtam neki hogy dugd fel magadnak,és hívj fel ha majd lesz erre a semmiségre egy kicsivel több is.Azóta is hív.(ja,és egyszer sem mondta hogy köszönöm!).Legközelebb már tudom hogy mit fogok csinálni.
Gondolom azt hitte, hogy már te lenyúltad a pénzt ami benne volt. Kacsint Vigyorog
Pedig azt már te kivetted...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5377 Dátum: 2011. Október 31. - 20:09:36 »

1 héttel ezelőtt találtam egy iratokkal teli autós táskát soroksáron egy 4 sávos út középen.Egy rohadt huncut 20 forintos sem volt benne,pedig mindent lenyúltam volna.Bezzeg iratokkal dugig volt.Az embernek és a lányának az egész élete benne volt,még a bankkártyák is pinkódokkal!!!!5 telefonomba került,mire utolértem és megbeszéltem vele egy találkát egy benzinkúton.Említettem neki,hogy hozzon magával egy kis ajándékot,mert amit most visszaadok az nem kevés utánjárásba és pénzbe kerülne.Kapaszkodjatok meg,hogy mit hozott nekem.300 ft-ot,amiből meghívott egy kávéra!!!!!!!!Mondtam neki hogy dugd fel magadnak,és hívj fel ha majd lesz erre a semmiségre egy kicsivel több is.Azóta is hív.(ja,és egyszer sem mondta hogy köszönöm!).Legközelebb már tudom hogy mit fogok csinálni.
Gondolom azt hitte, hogy már te lenyúltad a pénzt ami benne volt. Kacsint Vigyorog
Pedig azt már te kivetted...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Júdááás... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5378 Dátum: 2011. Október 31. - 20:13:40 »

1 héttel ezelőtt találtam egy iratokkal teli autós táskát soroksáron egy 4 sávos út középen.Egy rohadt huncut 20 forintos sem volt benne,pedig mindent lenyúltam volna.Bezzeg iratokkal dugig volt.Az embernek és a lányának az egész élete benne volt,még a bankkártyák is pinkódokkal!!!!5 telefonomba került,mire utolértem és megbeszéltem vele egy találkát egy benzinkúton.Említettem neki,hogy hozzon magával egy kis ajándékot,mert amit most visszaadok az nem kevés utánjárásba és pénzbe kerülne.Kapaszkodjatok meg,hogy mit hozott nekem.300 ft-ot,amiből meghívott egy kávéra!!!!!!!!Mondtam neki hogy dugd fel magadnak,és hívj fel ha majd lesz erre a semmiségre egy kicsivel több is.Azóta is hív.(ja,és egyszer sem mondta hogy köszönöm!).Legközelebb már tudom hogy mit fogok csinálni.
Pár éve apósom felejtette az autó tetején a táskáját. Pénz, iratok, igazolványok, vez.engedélyek, fél élete, stb. Egy pár óra múlva csörgött a telefonja, egy úr volt aki aziránt érdeklődött, hogy jó helyen jár-e, ő az aki a táskában lévő papírokon szerepel? Megbeszélték hogy nem nagy kerülő, kihozza neki lakásra a talált táskát, hizs ha ő ott van, akkor valóban ő a jogos tulaj az iratokon szereplő címen. Megjött az illető, apósom belekukkantott, majd azzal a mozdulattal a tárcában lévő pénzt (kb. tudta, mennyi volt benne, de nem kevés, mert vásárolni voltak éppen) kivette és átnyújtotta a becsületes megtalálónak. Ő nem akarta elfogadni, de apósom ragaszkodott hozzá.
Szal. így is lehet...mindketten jól jártak és mindketten jó lelkiismerettel nyugtázták a napot....
Sajnálom, hogy Te nem egy ilyen tulajjal találkoztál!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #5379 Dátum: 2011. November 01. - 14:57:47 »

1 héttel ezelőtt találtam egy iratokkal teli autós táskát soroksáron egy 4 sávos út középen.Egy rohadt huncut 20 forintos sem volt benne,pedig mindent lenyúltam volna.Bezzeg iratokkal dugig volt.Az embernek és a lányának az egész élete benne volt,még a bankkártyák is pinkódokkal!!!!5 telefonomba került,mire utolértem és megbeszéltem vele egy találkát egy benzinkúton.Említettem neki,hogy hozzon magával egy kis ajándékot,mert amit most visszaadok az nem kevés utánjárásba és pénzbe kerülne.Kapaszkodjatok meg,hogy mit hozott nekem.300 ft-ot,amiből meghívott egy kávéra!!!!!!!!Mondtam neki hogy dugd fel magadnak,és hívj fel ha majd lesz erre a semmiségre egy kicsivel több is.Azóta is hív.(ja,és egyszer sem mondta hogy köszönöm!).Legközelebb már tudom hogy mit fogok csinálni.
Pár éve apósom felejtette az autó tetején a táskáját. Pénz, iratok, igazolványok, vez.engedélyek, fél élete, stb. Egy pár óra múlva csörgött a telefonja, egy úr volt aki aziránt érdeklődött, hogy jó helyen jár-e, ő az aki a táskában lévő papírokon szerepel? Megbeszélték hogy nem nagy kerülő, kihozza neki lakásra a talált táskát, hizs ha ő ott van, akkor valóban ő a jogos tulaj az iratokon szereplő címen. Megjött az illető, apósom belekukkantott, majd azzal a mozdulattal a tárcában lévő pénzt (kb. tudta, mennyi volt benne, de nem kevés, mert vásárolni voltak éppen) kivette és átnyújtotta a becsületes megtalálónak. Ő nem akarta elfogadni, de apósom ragaszkodott hozzá.
Szal. így is lehet...mindketten jól jártak és mindketten jó lelkiismerettel nyugtázták a napot....
Sajnálom, hogy Te nem egy ilyen tulajjal találkoztál!
Mi is jártunk hasonlóan. Találtunk pénztárcát, és a név, lakcím alapján kinyomoztuk a telszámát, és megdumáltunk egy talit. Mikor átadtuk, mondtuk nézze meg, megvan e minden. Szerencsére megvolt. Ő is akart adni jutalmat, de nem fogadtuk el, nem azért csináltuk. Viszont adott névkártyát, hogy tervező, és szívesen segít bármilyen ingatlanos kérdésben Mosolyog
Egyszer meg céges kocsival mentem haza felé árubeszerzésből, mikor egy régebbi BMW megelőzött. Látom ám, hogy a rendszámtáblája kiesett a keretből, és a lökhárítón áll Vigyorog ill ott ugrál Mosolyog
Villogtatok neki 1000L, meg indexeltem le. Megáll, elég bizalmatlanul nézett rám, de mikor mutatom neki, hogy nézzen a kocsi mögé, eléggé meglepődött Vigyorog Persze utána már boldog volt Mosolyog
Ezek úgy jót tesznek az ember lelkének a mai világban. És ez szerintem többet ér, mint a pénzjutalom.
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 01. - 14:59:40 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5380 Dátum: 2011. November 01. - 22:26:00 »

Van valakinek ilyenje. http://www.elm327-bluetooth.com/
Kipróbálnám, kommunikál-e a telefonommal.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5381 Dátum: 2011. November 03. - 09:00:05 »

Péntektől 3 Ft-tal csökken a benzin ára literenként. A gázolaj ára marad. Azért pénteken, mert a hét első két napja munkaszüneti nap volt. Benzineseké a jövő!

Néhány embernek küldtem privit. Kérem, hogy ott válaszoljanak minél előbb.

Most megyek meglátogatni a kórházban fekvő fiamat, és barátunkat, mindenki által becsült, és szeretett Kapitányt, akinek megműtötték a betegeskedő térdét. Remélem már jobban lesz, mert este az operációt követően nagy fájdalmai voltak még. Majd beszámolok az állapotáról, remélem csupa jót írhatok majd.

Szóval voltam bent nála. Hát elég nagy fájdalmai vannak még, de tűri, mást úgysem tehet. Ha kiveszik a csövet, és nem lesz láza, és minden szépen alakul, akkor szombaton már haza is vihetik, mert egyedül nem tud menni hosszú útra. A laptopja nála van, lehet, hogy be- benéz hozzánk, ha teheti. Vezetni sokáig nem szabad majd, de nem is nagyon tudna, mert a jobb térdét operálták. Majd visszük, ha kell.
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 03. - 20:15:38 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
árpix
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



WWW
« Hozzászólás #5382 Dátum: 2011. November 03. - 17:46:16 »

Rendben , köszönöm akkor megosztom , van pár ötletem amit meg szeretnék valósítani az autóban ,
szereztem már pár rajzot is a sevi szervizből az elektromos rendszerről , ha nincs ilyen azt is felteszem  Kacsint
Szia!
A teljes szervizkönyv - az elektromos résszel együtt - megtalálható a weblap->linkek->hasznos linkek útvonalon.

Köszönöm , megvan  Mosolyog itt tényleg minden ...  Kacsint
Naplózva

árpix
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5383 Dátum: 2011. November 03. - 17:47:08 »

Péntektől 3 Ft-tal csökken a benzin ára literenként. A gázolaj ára marad. Azért pénteken, mert a hét első két napja munkaszüneti nap volt. Benzineseké a jövő!

Néhány embernek küldtem privit. Kérem, hogy ott válaszoljanak minél előbb.

Most megyek meglátogatni a kórházban fekvő fiamat, és barátunkat, mindenki által becsült, és szeretett Kapitányt, akinek megműtötték a betegeskedő térdét. Remélem már jobban lesz, mert este az operációt követően nagy fájdalmai voltak még. Majd beszámolok az állapotáról, remélem csupa jót írhatok majd.

Szóval voltam bent nála. Hát elég nagy fájdalmai vannak még, de tűri, mást úgysem tehet. Ha kiveszik a csövet, és nem lesz láza, és minden szépen alakul, akkor szombaton már haza is vihetik, mert egyedül nem tud menni hosszú útra. A laptopja nála van, lehet, hogy be- benéz hozzánk, ha teheti. Vezetni sokáig nem szabad majd, de nem is nagyon tudna, mert a jobb térdét operálták. Majd visszük, ha kell.
Kérlek add át jókívánságaimat neki, jobbulást a vén matróznak!!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5384 Dátum: 2011. November 03. - 18:07:54 »

Benéztem, megvagyok, fájok. A csövet viszont nem vették ki, a doki kissé begurult, mert a rögzítés nélkül röntgeneztek meg. Nem is baj, most vérzik rendesen.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!