Lacetti klub fórum
2024. Október 05. - 00:17:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720965 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5265 Dátum: 2011. Szeptember 20. - 15:09:19 »

Ma 18.00-kor megyek néhány haverommal a Silverkart-ba gokartozni egy jót (ha nem foglalta le valaki a pályát akkorra).
Akit érdekel, szóljon, egyelőre csak 4-en vagyunk!

Foglalt 6-kor a pálya, az időpont este 8! Gyertek, gyertek!
(Weres, Krisz és a többiek?)
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5266 Dátum: 2011. Szeptember 20. - 20:04:15 »

http://www.vezess.hu/biztositas/ujabb_sarc_autosoknak/32940/
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5267 Dátum: 2011. Szeptember 20. - 20:58:16 »

Trolis Nap most szombaton 9-17 óra közt. Zách- Salgótarjáni út sarok.

Jani! Kripic! LadLac! Akkor szombaton 9-kor a bejáratnál várlak titeket a troli garázsnál, én előtte már bemegyek, hogy benevezzem a csapatot vezetésre. Az oktatóval meg is beszéltem, de még nem tudta, hogy hány, és milyen trolikat lehet majd kipróbálni. A ZIU-t biztosan, de lehet, hogy még a Ganz-Solarist is. Előre lesz szlalom, és a bátraknak hátrafelé is. Készüljetek!

Másokat is érdekelne? He Vigyorog Lehet jönni!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #5268 Dátum: 2011. Szeptember 21. - 08:38:27 »

Szeged és környékén élőknek:
http://www.chevroletcmobil.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=112&Itemid=101
Naplózva
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #5269 Dátum: 2011. Szeptember 21. - 08:43:57 »

Most látom, ez országos:
http://www.chevrolet.hu/akciok-es-finanszirozas/aktualis-akciok/lajkolja-a-chevrolet-modelleket-a-valosagban-is.html
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5270 Dátum: 2011. Szeptember 21. - 19:14:58 »

Adok nektek ket ujjabb reszt.

mi az az i.j.b? (így jártunk, b***meg?  Vigyorog)
Az.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5271 Dátum: 2011. Szeptember 21. - 19:33:10 »

Amilyen hu... ize, feledekeny vagyok, elfelejtettem kihozni magammal a ket legujabb reszt.

De mar csak 3 het van hatra a felteteles szabadlabig!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5272 Dátum: 2011. Szeptember 22. - 07:51:41 »

Amilyen hu... ize, feledekeny vagyok, elfelejtettem kihozni magammal a ket legujabb reszt.

De mar csak 3 het van hatra a felteteles szabadlabig!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Gyorsan azokat a részeket ám, mert már nagyon várjuk az újabb kalandjaidat!  Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5273 Dátum: 2011. Szeptember 22. - 08:35:06 »

Ez itt a reklám helye!

A fiam jogi doktor lett, és egy ügyvédi irodában kapott állást, ahol mindennel foglalkoznak. Büntető, polgári perek, adás- vétel, cégalapítás, felszólítás, szerződések, meg minden, ami szóba jöhet. Ha valakinek volna valamilyen ügye, és keres ügyvédet, priviben megadom a fiam elérhetőségét, és rajta keresztül az ügyvédi irodáét is.

Forduljatok bizalommal hozzá, nem fogtok csalódni benne, és bennük! (Dr. L.T.)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5274 Dátum: 2011. Szeptember 22. - 08:43:15 »

Ez itt a reklám helye!

A fiam jogi doktor lett, és egy ügyvédi irodában kapott állást, ahol mindennel foglalkoznak. Büntető, polgári perek, adás- vétel, cégalapítás, felszólítás, szerződések, meg minden, ami szóba jöhet. Ha valakinek volna valamilyen ügye, és keres ügyvédet, priviben megadom a fiam elérhetőségét, és rajta keresztül az ügyvédi irodáét is.

Forduljatok bizalommal hozzá, nem fogtok csalódni benne, és bennük! (Dr. L.T.)
Gratula! (Azért ha szabad megjegyezni, -bár már nem tisztem- hogy ez mehetett volna a klubcsemetés topikba Kacsint)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5275 Dátum: 2011. Szeptember 22. - 13:18:23 »

ja, tegnap este mellettem tankolt egy fehér sw lacsi, szintén felesben tankolva az osan kúton. kicsit dumáltunk, aztán elköszöntem. Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5276 Dátum: 2011. Szeptember 23. - 19:39:46 »

Ma voltunk Diablo cartárssal a Papp László Arénában megnézni az "Oldtimer, és Youngtimer Fesztivált". Több, mint 100 csoda autó volt, 100 évestől a napjainkig, kinek mi a kedvence. Csak ámultunk, és bámultunk, mert ez tényleg szuper volt. Szerencsétekre Diablo minden kocsit lefotózott, és majd fel is fogja tenni, hogy a ti nyálatok is csurogjon, mint a mienk is ez tette. A belépő felnőttnek 3000 Ft, diák, és nyugdíjas meg 1500 Ft, ilyet vettem a Tanár úrnak, mert nekem tiszteletjegyem volt, érdemeim elismerésében, illetve hát szülinapomra ezt kaptam Gábortól. De van egyéb kedvezményes jegy is, nézzetek utána a neten, ha érdekel a dolog. Amúgy meg még két napig látható, ajánlom minden pénzzel rendelkező autóboozinak. 6 órát voltunk ott.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5277 Dátum: 2011. Szeptember 24. - 11:10:19 »

Na, túl vagyunk a trolis napon. Vezettünk is, Jani a híres ZIU csodát, Kripiccel mi meg a Soalarist. Előre szlalomban, majd vissza is kellett tolatni, de azt már elvileg egyenesen. Mindkét barátom szuper ügyes volt, a sima "B"-s jogsijukkal. Én kevésbé, mert cikizett az oktató, ráadásul a többiek előtt. Ejnye- bejnye Évi. Néztünk még a Papp László Aréna előtt autókat, és repülőből átépített óriási terepjárót. A garázsban voltak makettek, trolik, és buszok, egy szép UV villamos 1:15?-ben kb, meg egy villamosos terepasztal. A csarnokban még ezeken kívül a szokásos minden fajta jármű, és szemléltető eszköz. Mentünk még egyet a szentendrei 72-es busszal is, az ősi ZIU-val. Szóval érdekes volt, sajnos LadLac addigra még nem érkezett meg, amíg mi Janival hazamentünk. Kripic megvárta, mert a vezetési papír nála volt. Jani Pannival, Kripic meg Krisztiánnal, és Zsoltival jött, én meg magányosan. Még mehettek, ha van kedvetek 17 óráig lesz nyitva. Elég sok érdeklődő volt, van, és lesz is- gondolom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5278 Dátum: 2011. Szeptember 24. - 17:00:33 »

A képeket lassan de biztosan tényleg feltöltöm majd a régi autócsodákról és nagyon sajnálom, hogy a trolivezetésről lemaradtam
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #5279 Dátum: 2011. Szeptember 24. - 18:06:01 »

Na, túl vagyunk a trolis napon. ...
...., és buszok, egy szép UV villamos 1:15?-ben.....
1:10-es volt, szép nagy darab...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!