Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 20:30:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720879 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5190 Dátum: 2011. Augusztus 25. - 13:46:17 »

Nagyon pipa vagyok magamra  80as tempónál a kiejtendő cigi csikk a huzatnak hála berepült a hátsó ülésre és megégette az ülést 

Miért is kell kiejteni a cigicsikket? Nincs hamutartód? Vagy a szobádban is eldobod? 
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5191 Dátum: 2011. Augusztus 25. - 16:10:02 »

Nagyon pipa vagyok magamra  80as tempónál a kiejtendő cigi csikk a huzatnak hála berepült a hátsó ülésre és megégette az ülést 

Miért is kell kiejteni a cigicsikket? Nincs hamutartód? Vagy a szobádban is eldobod? 
annál nincs undorítóbb, mint a kocsi hamutartójában elnyomni és gyűjteni a csikkeket. sztem.
értem, na de akkor se hasonlítsuk a közutat a lakhelyemhez
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #5192 Dátum: 2011. Augusztus 25. - 16:31:45 »

Nagyon pipa vagyok magamra  80as tempónál a kiejtendő cigi csikk a huzatnak hála berepült a hátsó ülésre és megégette az ülést 

Miért is kell kiejteni a cigicsikket? Nincs hamutartód? Vagy a szobádban is eldobod? 
annál nincs undorítóbb, mint a kocsi hamutartójában elnyomni és gyűjteni a csikkeket. sztem.
értem, na de akkor se hasonlítsuk a közutat a lakhelyemhez
Ma még csak 3x láttam a tűzoltókat vonulni... Ilyen időben felelőtlenség kidobni a csikket. Tök mindegy, hogy lakhely, vagy közút. Egy komplett erdőt leégethetsz vele.
Bringa közben így is elég nézegetni a mocskos árkokat, erdő, mezőszéleket...
Ha kocsiban cigizel, nyomd el ott, vagy vigyél külön zárható hamutartót.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 25. - 16:34:32 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5193 Dátum: 2011. Augusztus 25. - 18:18:01 »

Nagyon pipa vagyok magamra  80as tempónál a kiejtendő cigi csikk a huzatnak hála berepült a hátsó ülésre és megégette az ülést 

Miért is kell kiejteni a cigicsikket? Nincs hamutartód? Vagy a szobádban is eldobod? 
annál nincs undorítóbb, mint a kocsi hamutartójában elnyomni és gyűjteni a csikkeket. sztem.
értem, na de akkor se hasonlítsuk a közutat a lakhelyemhez
Ma még csak 3x láttam a tűzoltókat vonulni... Ilyen időben felelőtlenség kidobni a csikket. Tök mindegy, hogy lakhely, vagy közút. Egy komplett erdőt leégethetsz vele.
Bringa közben így is elég nézegetni a mocskos árkokat, erdő, mezőszéleket...
Ha kocsiban cigizel, nyomd el ott, vagy vigyél külön zárható hamutartót.
Sokkal jobbat tudok: szokj le a cigiről, vagy legalább vezetés közben ne dohányozz! Elvonja a figyelmet, elszívja az oxigént, szóval káros, és balesetveszélyes! A kidobott csík meg tűzet okozhat, vagy egy motoros szemébe mehet, vagy jó esetben a Te autód ülésére esik, de akkor kapkodsz utána, és simán balesetet okozhatsz. Nem tetszik amit csinálsz, a szemetelést ne is említsem. Javulj meg!
Ilus tud segíteni a leszokásban, de azt akarni is kell! Le akarsz szokni? Jót tenne.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 25. - 18:20:11 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5194 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 07:29:44 »

okés, vettem. teljesen jogos, hisz ez is szemetelésnek és tűzveszélyes akciónak számít. nagy bánatomban száműztem a cigit az életemből.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5195 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 12:21:20 »

okés, vettem. teljesen jogos, hisz ez is szemetelésnek és tűzveszélyes akciónak számít. nagy bánatomban száműztem a cigit az életemből.
Weres! Ha ez igaz, és tényleg nem cigizel többet, komolyan mondom, büszke leszek Rád, és meg is jutalmazlak majd valamivel, aminek örülnél, de még nem tudom mi lenne az. Esetleg folyékony valami? He Kacsint Vigyorog
Iluséknak tényleg van valami, ami segít a leszokásban. Ha kell, keresd meg őt bátran!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5196 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 18:44:35 »

Akkor olvassatok a kovetkezo reszt. En momentan nem tudom, sirjak, vagy nevessek.
Én röhögtem. Vigyorog
Igaz a felelősség nem az én vállamon vagy. Így könnyű.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5197 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 18:58:54 »

Nagyon pipa vagyok magamra  80as tempónál a kiejtendő cigi csikk a huzatnak hála berepült a hátsó ülésre és megégette az ülést 
Én is elég pipa vagyok rád.
Meg az üveget, műanyag palackot, kutya****t, stb. eldobálókra (nem a kutyákra gondoltam!).
Azt meg végképp nem tudom megérteni amikor valaki használja az autójában lévő hamutartót, majd amikor megtelt kiüríti a parkoló aszfaltjára.
Szívesen megetetném vele. 

Azért rólad nem gondoltam volna....

Ja, a sunyi alakokat majdnem kihagytam a sorból.
Pár héttel ezelőtt tizenéves fiúk azzal múlatták az időt, hogy üvegeket tördeltek a lakótelep egyetlen sportpályáján. Ami egyébként egy iskola udvara.
Összeszedettem velük némi oktatás kíséretében.
Úgy tűnt felfogták, hogy miért volt helytelen a cselekedetük.
Estére üvegdarabok voltak az autóm kerekei alatt+összekarcolva az autó hátulja.
Bátor cselekedet volt. Gondolom sokat ellenkezett az autó.

Ha elkapom őket, és megteszem azt amit a kocsi nem tudott akkor meg én vagyok a garázda.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5198 Dátum: 2011. Augusztus 27. - 10:29:58 »

Nagyon sajnálom, hogy sokan csalódtatok bennem. Igyekszem ezentúl még jobb ember lenni.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5199 Dátum: 2011. Augusztus 27. - 17:32:38 »

Nagyon sajnálom, hogy sokan csalódtatok bennem. Igyekszem ezentúl még jobb ember lenni.
Weres! Téged továbbra is szeretünk, csak a meggondolatlan dolgaidat nem szeretjük. Ha pedig igaz, amit ígértél, akkor még sokkal jobban fogunk szeretni, és akkor már tisztelni is. Ezt meg én ígérem, remélem a többiek nevében is szólhattam. Se cigi, se szemetelés, se közlekedési bajvívás, és akkor Te leszel a "bezzeg gyerek"!

Sőt, akkor talán, ha megnősülsz, jó férj, ás apa is lehet belőled, mert a jó emberek olyanok. Hajrá!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 27. - 17:36:58 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5200 Dátum: 2011. Augusztus 27. - 18:40:05 »

Nagyon sajnálom, hogy sokan csalódtatok bennem. Igyekszem ezentúl még jobb ember lenni.
Weres! Téged továbbra is szeretünk, csak a meggondolatlan dolgaidat nem szeretjük. Ha pedig igaz, amit ígértél, akkor még sokkal jobban fogunk szeretni, és akkor már tisztelni is. Ezt meg én ígérem, remélem a többiek nevében is szólhattam. Se cigi, se szemetelés, se közlekedési bajvívás, és akkor Te leszel a "bezzeg gyerek"!

Sőt, akkor talán, ha megnősülsz, jó férj, ás apa is lehet belőled, mert a jó emberek olyanok. Hajrá!
Az én nevemben biztosan szóltál. Kacsint
Az utakon meg néha én is nevelek. Amikor elszakad a cérna. Majd lehet, hogy én is leírok 1-2 példát. Lehessen rajtam is csóválni a fejeket.
Nem vagyunk angyalok (én biztosan nem).
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5201 Dátum: 2011. Augusztus 27. - 22:21:57 »

Nagyon pipa vagyok magamra  80as tempónál a kiejtendő cigi csikk a huzatnak hála berepült a hátsó ülésre és megégette az ülést 
Én is elég pipa vagyok rád.
Meg az üveget, műanyag palackot, kutya****t, stb. eldobálókra (nem a kutyákra gondoltam!).
Azt meg végképp nem tudom megérteni amikor valaki használja az autójában lévő hamutartót, majd amikor megtelt kiüríti a parkoló aszfaltjára.
Szívesen megetetném vele. 

Azért rólad nem gondoltam volna....

Ja, a sunyi alakokat majdnem kihagytam a sorból.
Pár héttel ezelőtt tizenéves fiúk azzal múlatták az időt, hogy üvegeket tördeltek a lakótelep egyetlen sportpályáján. Ami egyébként egy iskola udvara.
Összeszedettem velük némi oktatás kíséretében.
Úgy tűnt felfogták, hogy miért volt helytelen a cselekedetük.
Estére üvegdarabok voltak az autóm kerekei alatt+összekarcolva az autó hátulja.
Bátor cselekedet volt. Gondolom sokat ellenkezett az autó.

Ha elkapom őket, és megteszem azt amit a kocsi nem tudott akkor meg én vagyok a garázda.
Hát ne te legyél a garázda. Bízd ránk.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #5202 Dátum: 2011. Augusztus 28. - 20:46:22 »

Nagyon sajnálom, hogy sokan csalódtatok bennem. Igyekszem ezentúl még jobb ember lenni.
Igazából nem haragszunk, de elő ne forduljon többet!!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #5203 Dátum: 2011. Augusztus 29. - 06:07:54 »

Nagyon sajnálom, hogy sokan csalódtatok bennem. Igyekszem ezentúl még jobb ember lenni.
Igazából nem haragszunk, de elő ne forduljon többet!!!!!!
Gyulainál volt bontva vadi uj hátsó ülés.Még a fólia is rajta van.Kérdezz rá náluk.Vagy szólj ha rákérdezzek én.
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5204 Dátum: 2011. Augusztus 29. - 13:48:29 »

Gyulainál volt bontva vadi uj hátsó ülés.Még a fólia is rajta van.Kérdezz rá náluk.Vagy szólj ha rákérdezzek én.
anyagilag nem állok olyan jól, de azért köszi. még töröm a fejem mivel lehetne feltölteni azt a 2 fekete lyukat, igaz nem nagyok, de zavar. valami folyékony szivacs jó lenne  , akár tubusos
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!