Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 08:28:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720411 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5025 Dátum: 2011. Június 18. - 20:46:19 »

Üdv!

Kíváncsiskodnék, hogy a linkelt februári cikkben szereplő Bp-i parkolási díjjas térkép még fedi a valóságot?

http://www.vezess.hu/hirek/digitalis_parkolasi_dijterkep_budapestrol/28965/

A Baross tér környéke, az Aréna hotel környéke és az Árpád híd metró megálló környéke érdekelne.

Köszi előre is.
Megnéztem, ezek a díjak. Arra figyelj, hogy a Belvárosban és Budán a parkolásért hétköznap 20:00- ig kell fizetni. Az a legjobb, ha mobilon fizetsz érte.
Köszi.
Most hétfőn-kedden leszek egy oktatáson, ami a Dunavirág utcában lesz, a szállásunk pedig vagy az Aréna Hotel, vagy a Best Western Hotelban lesz - még nem tudták megmondani, hogy melyikben is. Kocsival megyek (viszem egyik kolléganőmet is) és nem szeretnék vagyonokat fizetni parkolásra.

A Dunavirághoz 10 perc körüli sétára lehet a József Attila Színház, és annak a környékén úgy látom nincs díj.
Az Aréna környéke sem fizetős, a Baross tér környékén meg kibírok 1-2 óra díjat 18 óráig... Mert ha jó a térkép, akkor ott addig fizetős. Reggel meg úgyis megyünk 8 előtt.

Esetleg hétfőn este benne lennék valami minitali félében, ha volna jelentkező...  Vigyorog
Napközben csak 1-2 óra? Mert ha kell, tudok a Baross térhez viszonylag közel egy parkolót, ahol egész nap 600 ft-ért parkolhatsz.
GPS cím:  Bp. Vll. Városligeti fasor 21. Az iskola után van a parkoló. Az utcában troli a körút meg a keleti felé is. Kis séta kell, de nem árt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #5026 Dátum: 2011. Június 18. - 20:53:57 »


Napközben csak 1-2 óra? Mert ha kell, tudok a Baross térhez viszonylag közel egy parkolót, ahol egész nap 600 ft-ért parkolhatsz.
GPS cím:  Bp. Vll. Városligeti fasor 21. Az iskola után van a parkoló. Az utcában troli a körút meg a keleti felé is. Kis séta kell, de nem árt.
Papiron 16-ig fejtágítás, aztán mire átérünk akár 17 óra is lesz. Szóval a késő délután/kora estéről van szó.
Egyébként én még nem költöttem GPS-re, viszont van térképem papírból.    Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5027 Dátum: 2011. Június 18. - 20:58:37 »


Napközben csak 1-2 óra? Mert ha kell, tudok a Baross térhez viszonylag közel egy parkolót, ahol egész nap 600 ft-ért parkolhatsz.
GPS cím:  Bp. Vll. Városligeti fasor 21. Az iskola után van a parkoló. Az utcában troli a körút meg a keleti felé is. Kis séta kell, de nem árt.
Papiron 16-ig fejtágítás, aztán mire átérünk akár 17 óra is lesz. Szóval a késő délután/kora estéről van szó.
Egyébként én még nem költöttem GPS-re, viszont van térképem papírból.    Vigyorog
És rajta vannak az új utcanevek? Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5028 Dátum: 2011. Június 18. - 20:59:17 »


Napközben csak 1-2 óra? Mert ha kell, tudok a Baross térhez viszonylag közel egy parkolót, ahol egész nap 600 ft-ért parkolhatsz.
GPS cím:  Bp. Vll. Városligeti fasor 21. Az iskola után van a parkoló. Az utcában troli a körút meg a keleti felé is. Kis séta kell, de nem árt.
Papiron 16-ig fejtágítás, aztán mire átérünk akár 17 óra is lesz. Szóval a késő délután/kora estéről van szó.
Egyébként én még nem költöttem GPS-re, viszont van térképem papírból.    Vigyorog
Akkor nem értem. Nap közben hol kellene parkolnod?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5029 Dátum: 2011. Június 18. - 21:05:35 »

Yanee!
A Felvonulási téren állandóan van hely, és ingyenes a parkolás. Továbbá a Dózsa György úttól kifelé szintén. A Hungária krt-n is, meg a kis mellék utcákban. A Baross téren vigyázni kell a behajtási tilalomra, mert időnként ott vannak a rendőrök, és büntetnek, peches esetben egyszeri behajtókat is. Dönts okosan ezek után!

A minitaliban benne lennék szívesen, ha éppen nem dolgoznék. Hívj, ha szabad vagy, és találkozhatunk, van rá bőven esély. Számom tudod, ha nincs meg, priviben megkapod, csak kérdd!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #5030 Dátum: 2011. Június 18. - 21:08:30 »


Napközben csak 1-2 óra? Mert ha kell, tudok a Baross térhez viszonylag közel egy parkolót, ahol egész nap 600 ft-ért parkolhatsz.
GPS cím:  Bp. Vll. Városligeti fasor 21. Az iskola után van a parkoló. Az utcában troli a körút meg a keleti felé is. Kis séta kell, de nem árt.
Papiron 16-ig fejtágítás, aztán mire átérünk akár 17 óra is lesz. Szóval a késő délután/kora estéről van szó.
Egyébként én még nem költöttem GPS-re, viszont van térképem papírból.    Vigyorog
Akkor nem értem. Nap közben hol kellene parkolnod?

A 21:34-kor írt szólásomra pillants rá még egyszer.
De a lényeg: Dunavirág utca - fizetős környék, de kinéztem a József Attila Színház környékét - Déryné köz, Angyalföldi út. Onnan pedig kb 10 perc séta...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5031 Dátum: 2011. Június 18. - 21:39:40 »


Napközben csak 1-2 óra? Mert ha kell, tudok a Baross térhez viszonylag közel egy parkolót, ahol egész nap 600 ft-ért parkolhatsz.
GPS cím:  Bp. Vll. Városligeti fasor 21. Az iskola után van a parkoló. Az utcában troli a körút meg a keleti felé is. Kis séta kell, de nem árt.
Papiron 16-ig fejtágítás, aztán mire átérünk akár 17 óra is lesz. Szóval a késő délután/kora estéről van szó.
Egyébként én még nem költöttem GPS-re, viszont van térképem papírból.    Vigyorog
Akkor nem értem. Nap közben hol kellene parkolnod?

A 21:34-kor írt szólásomra pillants rá még egyszer.
De a lényeg: Dunavirág utca - fizetős környék, de kinéztem a József Attila Színház környékét - Déryné köz, Angyalföldi út. Onnan pedig kb 10 perc séta...
Oké, fordítva értelmeztem.
Azt nem tudom napközben találsz- e helyet. Viszont nézzél körül, suttyomban nem csináltak- e fizetős övezetet az utcából!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5032 Dátum: 2011. Június 19. - 16:13:01 »

Béci!

Írtam PÜ-t!

Most úton leszek, kb. este 8- fél 9 körül érünk haza.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5033 Dátum: 2011. Június 19. - 18:15:15 »


Napközben csak 1-2 óra? Mert ha kell, tudok a Baross térhez viszonylag közel egy parkolót, ahol egész nap 600 ft-ért parkolhatsz.
GPS cím:  Bp. Vll. Városligeti fasor 21. Az iskola után van a parkoló. Az utcában troli a körút meg a keleti felé is. Kis séta kell, de nem árt.
Papiron 16-ig fejtágítás, aztán mire átérünk akár 17 óra is lesz. Szóval a késő délután/kora estéről van szó.
Egyébként én még nem költöttem GPS-re, viszont van térképem papírból.    Vigyorog
Akkor nem értem. Nap közben hol kellene parkolnod?

A 21:34-kor írt szólásomra pillants rá még egyszer.
De a lényeg: Dunavirág utca - fizetős környék, de kinéztem a József Attila Színház környékét - Déryné köz, Angyalföldi út. Onnan pedig kb 10 perc séta...
Jól nézted, az a rész nem fizetős.
Viszont emlékeim szerint a híd északi oldala sem az (azért nézd meg jól! Taxis nem parkol, csak megáll. Kacsint). Dagály utca és környéke (Róbert Károly körút 12 http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=1138+Budapest,+R%C3%B3bert+K%C3%A1roly+k%C3%B6r%C3%BAt+12,+Hungary&aq=0&sll=46.85,17.8833&sspn=0.054357,0.154324&ie=UTF8&hq=&hnear=1138+Budapest,+XIII.+ker%C3%BClet,+R%C3%B3bert+K%C3%A1roly+k%C3%B6r%C3%BAt+12,+Hungary&t=k&z=16.
És az északi oldalon lévő irodaház (Európa torony) melletti terület sem fizetős. Mondjuk nem is könnyű parkoló helyet találni, de nem lehetetlen. Ez sokkal közelebb van a célodhoz.

Figyelj rá, hogy csak szabályos helyen hagyd az autódat, mert szórják a büntetést mindenütt. Rendőr, közterületes, térfigyelő kamera.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5034 Dátum: 2011. Június 20. - 08:40:21 »

Tegnap megjártuk Brno-t oda-vissza. A cseh autópálya kritikán aluli volt, főleg a külső sáv, ilyen **** utat még sehol sem láttam.  Meg volt több olyan szakasz, 100as tábla 60 méter múlva 80as, 60méter múlva felold. Ennek mi értelme van?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5035 Dátum: 2011. Június 20. - 10:15:00 »

Tegnap megjártuk Brno-t oda-vissza. A cseh autópálya kritikán aluli volt, főleg a külső sáv, ilyen **** utat még sehol sem láttam.  Meg volt több olyan szakasz, 100as tábla 60 méter múlva 80as, 60méter múlva felold. Ennek mi értelme van?

Remélem nem a Cheviknek drukkoltatok! 
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5036 Dátum: 2011. Június 20. - 10:19:57 »

Tegnap megjártuk Brno-t oda-vissza. A cseh autópálya kritikán aluli volt, főleg a külső sáv, ilyen **** utat még sehol sem láttam.  Meg volt több olyan szakasz, 100as tábla 60 méter múlva 80as, 60méter múlva felold. Ennek mi értelme van?

Remélem nem a Cheviknek drukkoltatok! 
Az egyik haver nagyon Norbi-elfogult, nekem a Volvo a kedvencem amióta nincs lacsi  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5037 Dátum: 2011. Június 20. - 10:21:58 »

Tegnap megjártuk Brno-t oda-vissza. A cseh autópálya kritikán aluli volt, főleg a külső sáv, ilyen **** utat még sehol sem láttam.  Meg volt több olyan szakasz, 100as tábla 60 méter múlva 80as, 60méter múlva felold. Ennek mi értelme van?

Remélem nem a Cheviknek drukkoltatok! 
Az egyik haver nagyon Norbi-elfogult, nekem a Volvo a kedvencem amióta nincs lacsi  Vigyorog

Én a Hungaroringen már az új Zengő-Densionos csapatmezben pompáztam, de a két és fél éves fiam a 9 órási szabadedzésen túl már nem volt kíváncsi semmire így hazamentünk 9.45-kor.  Vigyorog

Magyarok vagyunk, Norbinak kell drukkolni! 
Na meg nagyon ügyes és szimpatikus is a fiú.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5038 Dátum: 2011. Június 20. - 18:45:19 »

fogyasztáscsökkentő Vigyorog

A beszerelést követő 8-10 lóerős nyereség mellett mérhetően 10-15%-al csökken a motorzaj, 50%-al csökken a motor káros anyag kibocsájtása és nem utolsó sorban maximálisan 17% üzemanyag megtakarítás érhető el ennek az eljárásnak az alkalmazásával

A készülék csak Bioetanol üzemű járművekben használható!



Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5039 Dátum: 2011. Június 20. - 18:49:39 »

fogyasztáscsökkentő Vigyorog

A beszerelést követő 8-10 lóerős nyereség mellett mérhetően 10-15%-al csökken a motorzaj, 50%-al csökken a motor káros anyag kibocsájtása és nem utolsó sorban maximálisan 17% üzemanyag megtakarítás érhető el ennek az eljárásnak az alkalmazásával

A készülék csak Bioetanol üzemű járművekben használható!




Ez megint egy parasztvakítás.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!