Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 04:24:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720289 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #4950 Dátum: 2011. Május 29. - 07:32:03 »

Nos, a tavalyi anomália után helyreállt a világ rendje és a BL serleg oda került, ahol a helye van.

Szerintem kár lenne azzal vitatkozni, hogy a Barcelona jelenleg a világ legjobb csapata. Hisztizhet itt a Real Madrid élén Murinhoval, ezen semmi nem változtat.
Valóban  nagyszerű csapat a Barca, főleg a kis argentin törpével, aki már rég óriás, ami a tudását illeti. De ne feledd, kedves fiam, hogy közben volt egy tavalyi év is, amikor a Murinho-s Inter mindent vitt, mert a mester kétségen kívül kisebb reménységű csapatból, kitűnő taktikával, pszihológiával felülmúlt mindenkit, még a Barcát is. Sőt ők mindent vittek, a Barca elbukta a kupát. A MU pedig most jóval gyengébb, és a "Rágcsáló" nem vette észre, hogy 10 emberrel játszanak (Chikarito) a jobb csapat ellen. Tény, hogy a MU minden győzelmét hatalmas szerencsével érte el, de ettől függetlenül az egyik legjobb EU-s csapat. Tomi miatt nekik drukkoltam, de nem szeretem őket sem. A Barca meg elérte az ellenszenvemet azzal, hogy bár valóban jelenleg a világ legjobbjai, de miért kell még ekkor is színészkedni, fetrengeni, jajgatni több mérkőzésen, elérve sokszor a nem jogos kiállítást is. Nem mondanám, hogy igazi sportszerű banda lenne, enélkül mindenki jobban szeretné.

De miért kell mindig színészkedéssel vádolni őket, nem értem. Azért mert a Reál "mester" edzőjének fájt a vereség?? Hangsúlyozom, pártatlanként néztem a mérkőzéseket. De a Barca magasan a legjobb! De a következő szezonban jön az én csapatom is!  Mosolyog Jetz kommt der BVB!!!
Nos, csak annyit, hogy nemcsak a Reál ellen volt ilyen, hanem például az Inter ellen is, amikor a fő "Oscáros" Busquets kiállíttatta Thiágo Mottát, és közben ki- kilesett az újjai közül, hogy mi a helyzet, látja-e a bíró, hogy hogy "szenved", majd amikor kiment Motta, hirtelen jézusi gyógyuláson átesett, és játszott tovább. De ez a Reál ellen megvolt, hordágyon le a súlyos sérültet, majd későbbi videókon látszott, hogy csak nem is súrolta a lábát az ellenfél. No még sorolhatnám, de minek, itt úgyis az dönt, hogy kinek melyik csapat a kedvence, melyik szimpi. Ja még alves, Masceránó...
BVB? az melyik csapat?

Apu!
Minden csapat színészkedik valamennyit. Ez benne van. Az az igaszság, hogy sok drukkernek fáj, hogy most van egy barca, egy Guardiola, egy Messi...

BVB= Borussia Dortmund
Egy kis érdekesség.
Napra pontosan tegnap volt a Dortmund-Juventus BL döntő. 1997.05.28. Magyar bíró vezette, 3-1 lett a vége.
Tegnap ugye 2011.05.28. Barcelona-MU. Magyar bíró, 3-1.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4951 Dátum: 2011. Május 29. - 07:35:44 »

Borussia Dortmund- immár sajnos Hajnal Tamás nélkül.

Éppen arról beszélek, hogy sok embernek nem szimpatikus az, ahogy a Barca játszik, mert amit játszik, azt tökéletesen csinálja. Ilyenkor jönnek a "színészkedős" kifogások.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4952 Dátum: 2011. Május 29. - 07:47:03 »

Ma a tali után egyből elugrottunk a lányom keresztszüleihez Vácszentlászlóra ahonnan viszafelé az M0-on kaptunk egy bal hátsó defektett. A gumi teljesen szétment, remélem a felni bírta.
Valami lehetett már a gumival bár érezni nem lehetett semmit elözően rajta, mert nagyon szétesett a gumi, pedig nem mentünk gyorsan.
Szegény nejem vezetett kicsit megíjedt, de simán kezelte a helyzetet.
Képek a kerékről a galériában.
Volt nálad pótkerék? He
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4953 Dátum: 2011. Május 29. - 10:15:33 »

Ma a tali után egyből elugrottunk a lányom keresztszüleihez Vácszentlászlóra ahonnan viszafelé az M0-on kaptunk egy bal hátsó defektett. A gumi teljesen szétment, remélem a felni bírta.
Valami lehetett már a gumival bár érezni nem lehetett semmit elözően rajta, mert nagyon szétesett a gumi, pedig nem mentünk gyorsan.
Szegény nejem vezetett kicsit megíjedt, de simán kezelte a helyzetet.
Képek a kerékről a galériában.
Volt nálad pótkerék? He
Ez az, hogy nem volt csak az a defektjavító készlet, de az ugye  itt nem sokat ért.
Riasztottam a fiamat és ő egy barátjával hozta el nekünk, egy élmény volt éjjel 10-kor az M0-on várni őket, de megint tanultam valamit, nem elég a defektjavító készlet mindig lessz nálam pótkerék. Kacsint Mosolyog
Mentségemre legyen mondva 22 év allatt mióta vezetek soha nem volt még ilyen defektem.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4954 Dátum: 2011. Május 29. - 14:09:34 »

Ma a tali után egyből elugrottunk a lányom keresztszüleihez Vácszentlászlóra ahonnan viszafelé az M0-on kaptunk egy bal hátsó defektett. A gumi teljesen szétment, remélem a felni bírta.
Valami lehetett már a gumival bár érezni nem lehetett semmit elözően rajta, mert nagyon szétesett a gumi, pedig nem mentünk gyorsan.
Szegény nejem vezetett kicsit megíjedt, de simán kezelte a helyzetet.
Képek a kerékről a galériában.
Volt nálad pótkerék? He
Ez az, hogy nem volt csak az a defektjavító készlet, de az ugye  itt nem sokat ért.
Riasztottam a fiamat és ő egy barátjával hozta el nekünk, egy élmény volt éjjel 10-kor az M0-on várni őket, de megint tanultam valamit, nem elég a defektjavító készlet mindig lessz nálam pótkerék. Kacsint Mosolyog
Mentségemre legyen mondva 22 év allatt mióta vezetek soha nem volt még ilyen defektem.
Mit is mondjak, ezért kell a pótkerék, hogy ne is legyen. A Murphy törvényre nincs kiskapu, az mindig bejön, kijátszani lehetetlen. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4955 Dátum: 2011. Május 29. - 18:18:54 »

Ma a tali után egyből elugrottunk a lányom keresztszüleihez Vácszentlászlóra ahonnan viszafelé az M0-on kaptunk egy bal hátsó defektett. A gumi teljesen szétment, remélem a felni bírta.
Valami lehetett már a gumival bár érezni nem lehetett semmit elözően rajta, mert nagyon szétesett a gumi, pedig nem mentünk gyorsan.
Szegény nejem vezetett kicsit megíjedt, de simán kezelte a helyzetet.
Képek a kerékről a galériában.
Volt nálad pótkerék? He
Ez az, hogy nem volt csak az a defektjavító készlet, de az ugye  itt nem sokat ért.
Riasztottam a fiamat és ő egy barátjával hozta el nekünk, egy élmény volt éjjel 10-kor az M0-on várni őket, de megint tanultam valamit, nem elég a defektjavító készlet mindig lessz nálam pótkerék. Kacsint Mosolyog
Mentségemre legyen mondva 22 év allatt mióta vezetek soha nem volt még ilyen defektem.
Mit is mondjak, ezért kell a pótkerék, hogy ne is legyen. A Murphy törvényre nincs kiskapu, az mindig bejön, kijátszani lehetetlen. Kacsint
Azért ezek ellenére is lenne egy-két keresetlen szavam ehhez a Murphy-hez. Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4956 Dátum: 2011. Május 29. - 19:51:36 »

Kicsi a csomagtartó.
Babakocsi, játékbabakocsi, alattuk a mankókerék és majdnem tele is van.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4957 Dátum: 2011. Május 29. - 20:04:10 »

Kicsi a csomagtartó.
Babakocsi, játékbabakocsi, alattuk a mankókerék és majdnem tele is van.
Hát igen, ez az SW hátránya. Bezzeg, ha sedant, vagy HB-t vettél volna... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4958 Dátum: 2011. Május 29. - 20:06:08 »

Kicsi a csomagtartó.
Babakocsi, játékbabakocsi, alattuk a mankókerék és majdnem tele is van.
Hát igen, ez az SW hátránya. Bezzeg, ha sedant, vagy HB-t vettél volna... Kacsint Vigyorog
Akkor csak a játékbabakocsi férne el.
Kéne egy Orlando.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4959 Dátum: 2011. Május 29. - 20:35:35 »

Kicsi a csomagtartó.
Babakocsi, játékbabakocsi, alattuk a mankókerék és majdnem tele is van.
Hát igen, ez az SW hátránya. Bezzeg, ha sedant, vagy HB-t vettél volna... Kacsint Vigyorog
Akkor csak a játékbabakocsi férne el.
Kéne egy Orlando.
Jani! És mi tart vissza? Ne aggódj, maradhatsz a klubban továbbra is. Nosza rajta! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4960 Dátum: 2011. Május 30. - 16:20:58 »

Szerdán MOL  szerda lesz újfent. Ez megint 6 Ft-ot jelent pluszban literenként nekünk persze, vagyis mily csoda, újra emelik a nafták árát. Én nem szeretem a MOL-t. Sőt!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4961 Dátum: 2011. Május 30. - 16:34:18 »

Szerdán MOL  szerda lesz újfent. Ez megint 6 Ft-ot jelent pluszban literenként nekünk persze, vagyis mily csoda, újra emelik a nafták árát. Én nem szeretem a MOL-t. Sőt!
Nem hat forintal csökkentették az elmúlt két héten az árat?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4962 Dátum: 2011. Május 30. - 16:41:45 »

Szerdán MOL  szerda lesz újfent. Ez megint 6 Ft-ot jelent pluszban literenként nekünk persze, vagyis mily csoda, újra emelik a nafták árát. Én nem szeretem a MOL-t. Sőt!
Nem hat forintal csökkentették az elmúlt két héten az árat?
de  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4963 Dátum: 2011. Május 30. - 16:54:25 »

Szerdán MOL  szerda lesz újfent. Ez megint 6 Ft-ot jelent pluszban literenként nekünk persze, vagyis mily csoda, újra emelik a nafták árát. Én nem szeretem a MOL-t. Sőt!
Nem hat forintal csökkentették az elmúlt két héten az árat?
de  Kacsint
Akkor nem is emelik az árat, csak korrigálnak. Vigyorog
Májusban volt:+4, -6, -2, -4, és most +6Ft=-2Ft. Még mindig olcsóbb mit 1 hónapja.
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4964 Dátum: 2011. Május 30. - 17:02:54 »

Szerdán MOL  szerda lesz újfent. Ez megint 6 Ft-ot jelent pluszban literenként nekünk persze, vagyis mily csoda, újra emelik a nafták árát. Én nem szeretem a MOL-t. Sőt!
Nem hat forintal csökkentették az elmúlt két héten az árat?
de  Kacsint
Akkor nem is emelik az árat, csak korrigálnak. Vigyorog
Májusban volt:+4, -6, -2, -4, és most +6Ft=-2Ft. Még mindig olcsóbb mit 1 hónapja.
Azért valjuk be, nagyvonalú ez a Mol.
Pláne,hogy most vették vissza a mi pénzünkből egy jó részét. Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!