Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 20:31:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719999 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4845 Dátum: 2011. Május 09. - 18:30:30 »

Ez tényleg drasztikus. Megyek kiszereltetem az gázszettet és visszaállok benzinre. Vigyorog
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #4846 Dátum: 2011. Május 09. - 18:41:52 »

Ez tényleg drasztikus. Megyek kiszereltetem az gázszettet és visszaállok benzinre. Vigyorog
Én is mielőtt olvastam volna a cikket, olyan 20-30ft-ra gondoltam... Így viszont továbbra is marad Ausztria, ahol helyenként 40Ft-al olcsóbb. No comment 
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4847 Dátum: 2011. Május 09. - 18:59:56 »

Ez tényleg drasztikus. Megyek kiszereltetem az gázszettet és visszaállok benzinre. Vigyorog
Szerintem még várjál vele, Vigyorog jövő héten visszaemelik, és még egy kicsit rá is tesznek. Kacsint Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #4848 Dátum: 2011. Május 09. - 19:23:29 »

Ez tényleg drasztikus. Megyek kiszereltetem az gázszettet és visszaállok benzinre. Vigyorog
Én is mielőtt olvastam volna a cikket, olyan 20-30ft-ra gondoltam... Így viszont továbbra is marad Ausztria, ahol helyenként 40Ft-al olcsóbb. No comment 

Aztahétszentségit!!! Drasztikus??? Akkor a százvalahány forint mi, amit tavaly ilyenkor óta emeltek???
Komolyan mondom, ettől a cikktől infarktus közeli állapotba kerültem!


Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #4849 Dátum: 2011. Május 09. - 19:30:09 »


Ezt a töketlenséget olvastam már, de nagyon-nagyon felrugnám azt az ostoba vadbarmot, aki ezt billentyűre vetette!
Ez milyet autót tudna szeretni???
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4850 Dátum: 2011. Május 09. - 19:33:21 »


Ezt a töketlenséget olvastam már, de nagyon-nagyon felrugnám azt az ostoba vadbarmot, aki ezt billentyűre vetette!
Ez milyet autót tudna szeretni???
Német vagy Japán. Abból is csak a 10 milliónál drágábbat.
Naplózva


LPG
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #4851 Dátum: 2011. Május 09. - 20:12:59 »


Ezt a töketlenséget olvastam már, de nagyon-nagyon felrugnám azt az ostoba vadbarmot, aki ezt billentyűre vetette!
Ez milyet autót tudna szeretni???
Ez csak egy tudatlan újságíró. 20 éves kispolákkal. Fáj a szíve, hogy nincs pénze autóra.
Azaz Lacettire!  Vigyorog
Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #4852 Dátum: 2011. Május 09. - 20:26:20 »


Ezt a töketlenséget olvastam már, de nagyon-nagyon felrugnám azt az ostoba vadbarmot, aki ezt billentyűre vetette!
Ez milyet autót tudna szeretni???
Ez csak egy tudatlan újságíró. 20 éves kispolákkal. Fáj a szíve, hogy nincs pénze autóra.
Azaz Lacettire!  Vigyorog
"A dízel Lacettiből ráadásul nem létezik fapados, mindegyik Elite felszereltségű, vagyis van bennük két légzsák..."
Azt hittem hülye vagyok, mert úgy emlékeztem, hogy ezek 4 lufisak voltak. Nézegettem a galériát, és rájöttem, hogy vagy nem azt a kocsit tesztelték amiről írtak, vagy a ****újságíró nem ért a szakmájához...



Ha jól látom, az ülésen ott figyel az AIRBAG felirat.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #4853 Dátum: 2011. Május 09. - 22:06:31 »

Bizony-bizony négy lufis! Az új passatok is kijönnek 102 csikóval, azokat persze az egekbe magasztalják, de mondhatnám az 1.6 golfokat is. Az 1.6 lacsi is vígan felveszi a versenyt bármelyikkel, nem beszélve mennyivel olcsóbb fenntartani. Nekem 2001 es nubirám volt, most dízelem van 59ezer km, de a bőrkormány és váltó hibátlan, műanyagok nem kopottak. Jé még nap melege sem bántja a műanyagot. Ülésen plussz huzat van, jé nem kopik a plüss? Nahát. Valamit nagyon benézet az újságíró.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 09. - 22:44:15 írta cupika » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4854 Dátum: 2011. Május 10. - 10:01:31 »

Az az autó karambolos volt. látszik a bal hátsó sarkánál. No meg a rendszám, és az évjárat sem stimmel. Így azután ki a fene hiszi el a 27ezer km-t, a kopott váltóval, kormánnyal, és ezt megtetézi egy erős fogyis hazugsággal. De ez a csepeli cég minden autóját úgy hirdeti, hogy alacsony fogyasztású, úgy látszik, ott Csepelen mindenfelé lejt az út, oda, és vissza is. Szerencsés hely. De miért is vett dizelt, ha 3 év alatt csak 27 ezret ment? Ja, és, ha ilyen jó, miért adja el, ezt meg kéne tartani, mert veri az összes többi márkát is. Stocznak több, mint 200 ezer van a gépében, és nem így néz ki a kormánya, váltója. Ismét hülyének nézték az embereket, de nem minket!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4855 Dátum: 2011. Május 10. - 10:21:11 »

Az az autó karambolos volt. látszik a bal hátsó sarkánál. No meg a rendszám, és az évjárat sem stimmel. Így azután ki a fene hiszi el a 27ezer km-t, a kopott váltóval, kormánnyal, és ezt megtetézi egy erős fogyis hazugsággal. De ez a csepeli cég minden autóját úgy hirdeti, hogy alacsony fogyasztású, úgy látszik, ott Csepelen mindenfelé lejt az út, oda, és vissza is. Szerencsés hely. De miért is vett dizelt, ha 3 év alatt csak 27 ezret ment? Ja, és, ha ilyen jó, miért adja el, ezt meg kéne tartani, mert veri az összes többi márkát is. Stocznak több, mint 200 ezer van a gépében, és nem így néz ki a kormánya, váltója. Ismét hülyének nézték az embereket, de nem minket!
Megnézegetem én is a képeket, ha ez az autó 27 ezret ment csak akkor az enyém csak 5 km-t.
Nekem 5 évesen és 64 ezerrel sokkal külömbül nézz ki belülről mint ez.
Látszik, hogy egy nagyon hanyag gazdája volt a kárpitok a díszlécek stb..
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4856 Dátum: 2011. Május 10. - 10:22:18 »

ez a csepeli cég minden autóját úgy hirdeti, hogy alacsony fogyasztású, úgy látszik, ott Csepelen mindenfelé lejt az út, oda, és vissza is. Szerencsés hely.
Ez a fogyis dolog még igaz is lehet. Meatloaf is Csepelen jár a lacsival. Vigyorog Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 10. - 10:23:52 írta Jani » Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4857 Dátum: 2011. Május 10. - 12:09:04 »

Meggyüttem.

Meg is kezdődött a szezon:

- nyári gumis felni javításon, mert a remek magyar utak, talán holnap este felkerül
- csomagtartó kilincse beállt, a rugó olyan szinten rozsdás, hogy az hihetetlen, szerintem kuka
- off technikán féltengely csere, fékcsere, olajcsere, stb.
- off technika küszöb csere, megatöbbi

És a többi. Még jó, hogy itthon leszek hat hetet.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4858 Dátum: 2011. Május 10. - 13:03:09 »

Meggyüttem.

Meg is kezdődött a szezon:

- nyári gumis felni javításon, mert a remek magyar utak, talán holnap este felkerül
- csomagtartó kilincse beállt, a rugó olyan szinten rozsdás, hogy az hihetetlen, szerintem kuka
- off technikán féltengely csere, fékcsere, olajcsere, stb.
- off technika küszöb csere, megatöbbi

És a többi. Még jó, hogy itthon leszek hat hetet.
Hurrá! Hurrá! Jó, hogy megjöttél fiam! Remélem tudsz jönni majd a 28.-ikai talira. Minden jót az itthoni életedhez! Bízom abban, hogy többször is fogunk összejönni, beszélgetni. Vivinek egy zsákkal!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #4859 Dátum: 2011. Május 11. - 17:55:54 »

Ezt kaptam ma mert nem voltam jó fiú: https://kozigbirsag.police.hu/DisplayPicture.ashx?pictureIndex=0
A bünti 30.000.-.
Így jár aki nem indul el időbe sehova.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!