Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 16:27:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719825 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4770 Dátum: 2011. április 10. - 08:34:08 »

Hazafelé jövet Budajenőnél hatalmas porvihar volt. Gondolom jót tesz a fényezésnek.
No meg a lég- és pollenszűrőnek...   
Annak is. Pollenszűrőt már úgyis cserélnem kell, a légszűrő csak 2 hónapos.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4771 Dátum: 2011. április 11. - 16:11:19 »

Találtam még 1 furcsaságot. Üveg szilánk darabokat találtam a cuccok között, amik a csomitartóból a hátsó ülésekre kerültek a javítás heteiben. LOL 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4772 Dátum: 2011. április 11. - 17:06:02 »

Találtam még 1 furcsaságot. Üveg szilánk darabokat találtam a cuccok között, amik a csomitartóból a hátsó ülésekre kerültek a javítás heteiben. LOL 
Ebben semmi furcsa sincs. Egy karosszériás ruháján, haján simán lehet üvegszilánk, ami pakolás közben beleesett a cuccaid közé.
Ha egy marékkal volt, na az már furcsa. Vigyorog
Múltkor én a szalámiban találtam üvegszilánkot.
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4773 Dátum: 2011. április 12. - 09:33:54 »

Találtam még 1 furcsaságot. Üveg szilánk darabokat találtam a cuccok között, amik a csomitartóból a hátsó ülésekre kerültek a javítás heteiben. LOL 
Ebben semmi furcsa sincs. Egy karosszériás ruháján, haján simán lehet üvegszilánk, ami pakolás közben beleesett a cuccaid közé.

én is erre gondoltam Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4774 Dátum: 2011. április 13. - 18:25:07 »

Pénteken és szombaton Szentgotthárdon leszek. Minitali?
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4775 Dátum: 2011. április 14. - 17:17:46 »

Képzeld Gidy, beregiztem a Forensisbe  Mosolyog. majd valamikor megjön a kártyám is.  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4776 Dátum: 2011. április 14. - 18:35:03 »

Képzeld Gidy, beregiztem a Forensisbe  Mosolyog. majd valamikor megjön a kártyám is.  Kacsint
Én is.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4777 Dátum: 2011. április 14. - 19:37:28 »

Képzeld Gidy, beregiztem a Forensisbe  Mosolyog. majd valamikor megjön a kártyám is.  Kacsint
Én is.
Akkor sziasztok ott is klubtársaim! Tényleg van kedvezmény, már többször használtam a kártyát. Mindig egy héttel előbbi szerdai áron kapom a benzint. Kacsint Vigyorog
A többi kedvezményt még nem próbáltam ki. A honlapjukon meg kell nézni, hogy hol adnak kedvezményt, és mennyit, mert egyre több kút szállt be a buliba. A lényeg, hogy ingyenes a klubtagság, nem lehet vele veszíteni.
Lejárt az önkéntes fórumos hallgatásom, de a böjt, nem hozta vissza Cápát. Talán majd a szülinapján benéz ide, hátha felköszöntjük, és szereti a tortát. (Kedden lesz).
Meg kellett tanulnom szóló buszt vezetni 25 év után. Állandóan keresem a tükörben a harmonikát, és ami utána van, de nincs. Szörnyű! Ezentúl sokat kell majd az 5-ösön, 25-ösön, és a 95-ösön dolgoznom, de azért még van, hogy vissza- visszatérek a csuklóshoz is, mert mesterkedem- gondolhatjátok. Ma is, meg tegnap is, azért kellettem nekik. Újabban sorra rúgják ki a pilótákat, mert az elektrónikus szonda annyira érzékeny, hogy az este lehörpintett italt, hajnalban még kimutatja. már 20 körül jár a lebukottak száma. Már én sem iszom le magam minden nap! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4778 Dátum: 2011. április 14. - 19:41:29 »

Gidy az aláírásodban összement a buszod. Vagy csak szóló lett. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4779 Dátum: 2011. április 14. - 21:06:14 »

Gidy az aláírásodban összement a buszod. Vagy csak szóló lett. Vigyorog
Ki tette ezt velem? Kéretik visszaállítani az eredeti méretbe. Vagy már mindenki ellenem van? Mert kihasználják, hogy nem tehetek ellene semmit, mert még mindig, és végérvényesen PC béna vagyok. Lassan kiújul az üldözési mániám. Üldözni fogom azokat, akik szívatnak. Kacsint Vigyorog Mint például a MOL-t...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4780 Dátum: 2011. április 15. - 07:13:54 »

Képzeld Gidy, beregiztem a Forensisbe  Mosolyog. majd valamikor megjön a kártyám is.  Kacsint
Én is.
Akkor sziasztok ott is klubtársaim! Tényleg van kedvezmény, már többször használtam a kártyát. Mindig egy héttel előbbi szerdai áron kapom a benzint. Kacsint Vigyorog

Akkor bajban leszel majd,mikor 50 Ft-al leviszik egyszer az árát! Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4781 Dátum: 2011. április 15. - 07:28:59 »

Képzeld Gidy, beregiztem a Forensisbe  Mosolyog. majd valamikor megjön a kártyám is.  Kacsint
Én is.
Akkor sziasztok ott is klubtársaim! Tényleg van kedvezmény, már többször használtam a kártyát. Mindig egy héttel előbbi szerdai áron kapom a benzint. Kacsint Vigyorog

Akkor bajban leszel majd,mikor 50 Ft-al leviszik egyszer az árát! Vigyorog
Bizony.

Mit ittál?  He Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #4782 Dátum: 2011. április 15. - 22:33:54 »

 
Lacetti Club Lacetti España
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #4783 Dátum: 2011. április 15. - 22:38:54 »

Gidy az aláírásodban összement a buszod. Vagy csak szóló lett. Vigyorog
Ki tette ezt velem? Kéretik visszaállítani az eredeti méretbe. Vagy már mindenki ellenem van? Mert kihasználják, hogy nem tehetek ellene semmit, mert még mindig, és végérvényesen PC béna vagyok. Lassan kiújul az üldözési mániám. Üldözni fogom azokat, akik szívatnak. Kacsint Vigyorog Mint például a MOL-t...

Az én aláírásom is összeomlott már hónapokkal ezelőtt, helyre sem lehet hozni!
Ne is törődj vele! ) De azért valaki törődhetne! 
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #4784 Dátum: 2011. április 15. - 23:12:43 »

Képzeld Gidy, beregiztem a Forensisbe  Mosolyog. majd valamikor megjön a kártyám is.  Kacsint
Én is.
Akkor sziasztok ott is klubtársaim! Tényleg van kedvezmény, már többször használtam a kártyát. Mindig egy héttel előbbi szerdai áron kapom a benzint. Kacsint Vigyorog
A többi kedvezményt még nem próbáltam ki. A honlapjukon meg kell nézni, hogy hol adnak kedvezményt, és mennyit, mert egyre több kút szállt be a buliba. A lényeg, hogy ingyenes a klubtagság, nem lehet vele veszíteni.
Lejárt az önkéntes fórumos hallgatásom, de a böjt, nem hozta vissza Cápát. Talán majd a szülinapján benéz ide, hátha felköszöntjük, és szereti a tortát. (Kedden lesz).
Meg kellett tanulnom szóló buszt vezetni 25 év után. Állandóan keresem a tükörben a harmonikát, és ami utána van, de nincs. Szörnyű! Ezentúl sokat kell majd az 5-ösön, 25-ösön, és a 95-ösön dolgoznom, de azért még van, hogy vissza- visszatérek a csuklóshoz is, mert mesterkedem- gondolhatjátok. Ma is, meg tegnap is, azért kellettem nekik. Újabban sorra rúgják ki a pilótákat, mert az elektrónikus szonda annyira érzékeny, hogy az este lehörpintett italt, hajnalban még kimutatja. már 20 körül jár a lebukottak száma. Már én sem iszom le magam minden nap! Kacsint Vigyorog

Én nem tudom mi ez a klub, de nekem is az volt az első gondolatom,
hogy a jövőben a drasztikus árcsökkentéseket Te csak egy hét késéssel fogod észlelni!
Tudod mekkora pénz az hosszú távon???

Cápával valami gond van, lehet horgot kapott a nyílt vizeken!
Remélem, nem lesz maradandó károsodása!

A buszra kitérve normális embert a csukló mögötti rész aggasztaná!  Mosolyog Neked meg az hiányzik?
Az elektronikus szonda mércéje meg csupán annyit jelez, hogy Téged kivéve sok tintás buszsofőr van!
Némely munkahelyi járatunkon nyilvánosan söröznek a kormány mögött.
Az italos üveg-boboz kidobását az ablakion meg úgy álcázzák (szeretnék), hogy áthúzódnak balra az árokpartra,
és hajrá, nagy lendület!  Vigyorog

Na, én kocsival járok, ezek távolsági buszok, de nem szállnék fel! Persze sokan észre sem veszik,
meg ostobaságukból adódóan úgy vélik, ennek jelentése kapcsán is a ****os hatvanezres munkahelyüket kockáztatnák!
Így meg csak az életüket, az nem számít!

Az előtte esti piát nem mutatja ki az a szonda sem, nálunk a cégnél mindennapos az ellenőrzés szinte mindenkinek akit be tudnak terelni!
Mikor bevezették, egy hónap alatt több mint ötszáz embert vágtak ki!
Persze azóta visszaesett az arány, de még mindig akadnak bátor emberek.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!