Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 14:18:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719758 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #4755 Dátum: 2011. április 07. - 08:00:16 »

Reggel erre ébredtem!


De a Lacsit nem bántották, ugye?
Vagy az is a Tiéd?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #4756 Dátum: 2011. április 07. - 08:45:36 »

Reggel erre ébredtem!


De a Lacsit nem bántották, ugye?
Vagy az is a Tiéd?
Csak az ablak zavarta a szemuket, vagy valami masra is kivancsiak voltak belulrol?
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4757 Dátum: 2011. április 07. - 09:05:55 »

Csak miheztartást végett, hogy kit kell okolni a magas árakért. Az extra profit ott van, csak máshol csapódik.

http://szivatos.blog.hu/2010/05/13/ki_sarcolja_a_magyar_autosokat#comment-form
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4758 Dátum: 2011. április 07. - 09:10:00 »

Köszönöm, akkor megkeresem, oszt megyek javító stiftet gyártatni hozzá....
A lámpát pedig be kell csiszolni majd polir,igy eltűnik a karc róla.De most értem haza az off autóval és látom a Lacsi hátulja utban volt v.kinek.Bal sarok off dukkó.Holnap hozatok egy betontömböt és lerakatom az utra,mert pont elegem van abból hogy a másik házsor lakói innen járnak be.És ezzel megszűnnek a lehuzási gondok is.

Sajnos a lámpa sarka le is törött. Van némi festék kenődés is a lökhárítón, de azt remélem le tudom vakarni.
Én a parkolni nem tudó emberkéktől rögtön elvenném a jogsit. Ha még parkolni sem tud, akkor nekem ne is induljon el az ilyen semerre.
Nem az a baj hanem egy betétlapot nem hagyna!Nekem annyiból jó megtalálom az utcából volt valaki ez 100% igy körbejárok kinek ment el az oldala,majd megirom neki a szélvédőre ha meglelem, beteétlap vagy kromofág.De lehet egy fülest azért kiosztok minimum.
Figyu Krisz!

Nem lehet, hogy valaki ezt olvasta és preventíven alkalmazta az ablakodon a "kezelést", mintegy okító céllal? He He He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4759 Dátum: 2011. április 07. - 10:20:28 »

Köszönöm, akkor megkeresem, oszt megyek javító stiftet gyártatni hozzá....
A lámpát pedig be kell csiszolni majd polir,igy eltűnik a karc róla.De most értem haza az off autóval és látom a Lacsi hátulja utban volt v.kinek.Bal sarok off dukkó.Holnap hozatok egy betontömböt és lerakatom az utra,mert pont elegem van abból hogy a másik házsor lakói innen járnak be.És ezzel megszűnnek a lehuzási gondok is.

Sajnos a lámpa sarka le is törött. Van némi festék kenődés is a lökhárítón, de azt remélem le tudom vakarni.
Én a parkolni nem tudó emberkéktől rögtön elvenném a jogsit. Ha még parkolni sem tud, akkor nekem ne is induljon el az ilyen semerre.
Nem az a baj hanem egy betétlapot nem hagyna!Nekem annyiból jó megtalálom az utcából volt valaki ez 100% igy körbejárok kinek ment el az oldala,majd megirom neki a szélvédőre ha meglelem, beteétlap vagy kromofág.De lehet egy fülest azért kiosztok minimum.
Figyu Krisz!

Nem lehet, hogy valaki ezt olvasta és preventíven alkalmazta az ablakodon a "kezelést", mintegy okító céllal? He He He
Nem!- a gps-re mentek ami benne maradtt tegnap mikor észrevettem a lacsi hátulján a sérülést és rögtön nézegettem a gps-t meg el is felejtettem levenni.Csak a házban tudják egy cég a 2 autó.
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4760 Dátum: 2011. április 07. - 10:42:34 »

a gps-re mentek ami benne maradtt tegnap mikor észrevettem a lacsi hátulján a sérülést és rögtön nézegettem a gps-t meg el is felejtettem levenni.Csak a házban tudják egy cég a 2 autó.
ez elég elszomorító, sajnálom nagyon 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #4761 Dátum: 2011. április 07. - 11:06:03 »

a gps-re mentek ami benne maradtt tegnap mikor észrevettem a lacsi hátulján a sérülést és rögtön nézegettem a gps-t meg el is felejtettem levenni.Csak a házban tudják egy cég a 2 autó.
ez elég elszomorító, sajnálom nagyon 
igen, az ilyen dolgok sajnos irritálják egyesek szemét, hogy nem esik ki olyankor a fej....ből.
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #4762 Dátum: 2011. április 07. - 17:19:39 »

A segítségeteket szeretném kérni:
Szükségem lenne egy olyan teherautóra vagy konténer-szállítóra, ami olyan 4-6 köbméter tiszta sittet (beton darabok, tégla, homok, törelék) el tudna szállítani Hernádról Miklósra.
Tibit már megkerestem ez ügyben, de sajnos neki nem billenős a teherautója.
Vállalkozón keresztül meg egyszerűen horror árban megy 25-től 45e ft-ig és ki tudja még ezen felül mi mennyi...
Nem rendelkezik esetleg valaki ilyen ismerettséggel, aki baráti alapon vállalna ilyen szálíltást, persze benzin és egyéb költségeit megtérítve, vagy esetleg ezen felül pénztárcakímélőbb áron elvállalná?

Dani,az a 25 e ft nagyon jó ár.Ne keress tovább.
Az tényleg jó. Nekem 3 éve vittek el Vörösvárról az ürömi lerakóba 4 m3 sittet, földet, 19.000 pénzért. Akkor az volt a környéken a legolcsóbb, ráadásul a szomszédom intézte, mert amúgy többe lett volna. Úgyhogy tényleg nem rossz ár.
Nekem annak idején a köztiszta adta a legjobb árat/feltételeket konténeres szállításra.
OK, hogy ez vidékre nem valószínű, hogy működik, de esetleg a helyileg "illetékes" szemétszállító céget is érdemes lehet megkeresni.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4763 Dátum: 2011. április 08. - 16:24:55 »

Kész lett az autóm. Apró hibákat találni 1-2 helyen, dehát ez wan. Legalább van autóm 1 hónap után, 6 óra munkadíjjal és 7.4 óra fényezéssel.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4764 Dátum: 2011. április 08. - 20:02:39 »

Kész lett az autóm. Apró hibákat találni 1-2 helyen, dehát ez wan. Legalább van autóm 1 hónap után, 6 óra munkadíjjal és 7.4 óra fényezéssel.
Milyen hibákat fedeztél fől?
Naplózva

06 70/22 11 222
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #4765 Dátum: 2011. április 09. - 07:23:45 »

Kész lett az autóm. Apró hibákat találni 1-2 helyen, dehát ez wan. Legalább van autóm 1 hónap után, 6 óra munkadíjjal és 7.4 óra fényezéssel.

A bal eleje nekem sem lett olyan mint új korában, de ismerősi alapon megúsztam mindent 7000-ből 3 iparossal,
szervizben meg 100 alatt szóba sem álltak volna velem.
Amúgy tudom, hogy az ilyet nem lehet kiheverni! 
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4766 Dátum: 2011. április 09. - 13:45:49 »

Kész lett az autóm. Apró hibákat találni 1-2 helyen, dehát ez wan. Legalább van autóm 1 hónap után, 6 óra munkadíjjal és 7.4 óra fényezéssel.
Milyen hibákat fedeztél fől?
apró esztétikai, illesztési hibákat az első lökösnél és a bal sárvédőelemnél, ezáltal kicsit a lámpánál is.
a hátsó rész viszont szép lett
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4767 Dátum: 2011. április 09. - 17:10:32 »

Hazafelé jövet Budajenőnél hatalmas porvihar volt. Gondolom jót tesz a fényezésnek.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #4768 Dátum: 2011. április 09. - 19:16:27 »

Hazafelé jövet Budajenőnél hatalmas porvihar volt. Gondolom jót tesz a fényezésnek.
No meg a lég- és pollenszűrőnek...   
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #4769 Dátum: 2011. április 10. - 08:27:36 »

Gidy!

Gratula a 6000-hez!
De látom tetszik a kerek szám, mert azóta nem mondtál semmit!  Vigyorog

Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!