Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 14:18:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719760 alkalommal)
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #4740 Dátum: 2011. Március 28. - 05:19:20 »

Ne tessék nevetni, de pénteken sikeresen bezártam a kulcsot a csomagtartóba Vigyorog Persze mindez Tatabányán történt. Szerencsére nem egyedül voltam, a kollégám visszajött Esztergomba pótkulcsért (nagy szerencse, hogy voltak itthon), így sikeresen megoldódott a történet.
És engem jól fel sem hívtál. 
Pedig elmentem volna érted, és egy kávé mellett jól derültünk volna.  Vigyorog
Naplózva

szijjani
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Hozzászólás #4741 Dátum: 2011. Március 28. - 09:08:29 »

Klubtársak! Ma GEDEON névnap van. Köszöntsük GIDI aput,kivánjunk neki jó egézséget,hosszú és boldog nyugdijas éveket!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4742 Dátum: 2011. Március 28. - 12:58:59 »

Ne tessék nevetni, de pénteken sikeresen bezártam a kulcsot a csomagtartóba Vigyorog Persze mindez Tatabányán történt. Szerencsére nem egyedül voltam, a kollégám visszajött Esztergomba pótkulcsért (nagy szerencse, hogy voltak itthon), így sikeresen megoldódott a történet.
És engem jól fel sem hívtál. 
Pedig elmentem volna érted, és egy kávé mellett jól derültünk volna.  Vigyorog
Diákokat vittem német versenyre, nem hagyhattam egyedül őket. Viszont látod akkor nem is jutott eszembe hirtelen, hogy te ott dolgozol. A másik dolog, hogy sajnos mindenemet bezártam a csomagtartóba, többek között a telefonomat is, szóval így nem tudtam hívni senkit. Kacsint
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #4743 Dátum: 2011. április 03. - 08:34:52 »

Tegnap megjártuk a Rám-szakadék Lukács árok körutat Mosolyog ,a Rám-szakadék fantasztikus volt viszont a Lukács árkot szétjárták traktorral az erdészek így a talaj nem volt egyszerű,ráadásul Dobogókőn hagytuk a kocsit így elég hosszúra sikeredet  Zavart.Váltócipő és nadrág minden képen ajánlót.
http://www.parkerdo.hu/index.php?pg=news_1_308
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #4744 Dátum: 2011. április 03. - 11:52:20 »

És nem néztetek be hozzám Pomázon! 
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #4745 Dátum: 2011. április 03. - 15:20:23 »

És nem néztetek be hozzám Pomázon! 
Oda fele még nem volt kész a bogrács gulyás Vigyorog haza fele pedig nem voltunk ép jól öltözöttek.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4746 Dátum: 2011. április 04. - 16:42:16 »

Megint igazi szerda lesz a héten. Plusz 5 Ft-ot kérnek a benzin literjéért, mert javult a forint, és a drága benzin miatt kevesebbet tankolnak az emberek, tehát a kevesebből is ki kell jönni a MOL extra profitjának, hogy megvehesse a lengyel finomítót. Hát hajrá, jó érzés, hogy ezzel újra hozzásegíthettük a nevében magyar olajcéget. Jó ötlet volt ezt is eladni...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #4747 Dátum: 2011. április 06. - 10:27:40 »

Megint igazi szerda lesz a héten. Plusz 5 Ft-ot kérnek a benzin literjéért, mert javult a forint, és a drága benzin miatt kevesebbet tankolnak az emberek, tehát a kevesebből is ki kell jönni a MOL extra profitjának, hogy megvehesse a lengyel finomítót. Hát hajrá, jó érzés, hogy ezzel újra hozzásegíthettük a nevében magyar olajcéget. Jó ötlet volt ezt is eladni...
Van azért előnye ennek az üzemanyag árnak is! A napokban volt szerencsém(szerencsétlenségem) az nagy fővárosunkban , munkaidőben , egy kis "kirándulást "tennem.(természetesen minden orvosi műszer javítócégnek csak Budapesten van kirendeltsége) Szóval nagy kirándulásom alkalmával meglepődve és nem kis boldogsággal állapítottam meg, hogy a forgalom ugyan nagy, de a "megszokott dugó" nem tapasztalható. Szinte folyamatosan tudtam haladni (ami valljuk be szerény vidéki képességeimhez mérten, nagy dolog), és még a  parkolás sem okozott gondot (max a pénztárcámnak, 400 Ft/h ez nagyon durva).Tudom , hogy ez sovány vigasz, pláne nekünk vidékieknek. Igaz nálunk is szokott kisebb dugó keletkezni a faluban, mikor a kukáskocsi körbejár (egyszer egy héten), mert annyira szűkek az utcák, hogy nem férünk el egymás mellett.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #4748 Dátum: 2011. április 06. - 11:25:27 »

Gidy!
MMMMMM! Hmmmmm  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #4749 Dátum: 2011. április 06. - 15:15:18 »

A segítségeteket szeretném kérni:
Szükségem lenne egy olyan teherautóra vagy konténer-szállítóra, ami olyan 4-6 köbméter tiszta sittet (beton darabok, tégla, homok, törelék) el tudna szállítani Hernádról Miklósra.
Tibit már megkerestem ez ügyben, de sajnos neki nem billenős a teherautója.
Vállalkozón keresztül meg egyszerűen horror árban megy 25-től 45e ft-ig és ki tudja még ezen felül mi mennyi...
Nem rendelkezik esetleg valaki ilyen ismerettséggel, aki baráti alapon vállalna ilyen szálíltást, persze benzin és egyéb költségeit megtérítve, vagy esetleg ezen felül pénztárcakímélőbb áron elvállalná?
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4750 Dátum: 2011. április 06. - 15:19:20 »

A segítségeteket szeretném kérni:
Szükségem lenne egy olyan teherautóra vagy konténer-szállítóra, ami olyan 4-6 köbméter tiszta sittet (beton darabok, tégla, homok, törelék) el tudna szállítani Hernádról Miklósra.
Tibit már megkerestem ez ügyben, de sajnos neki nem billenős a teherautója.
Vállalkozón keresztül meg egyszerűen horror árban megy 25-től 45e ft-ig és ki tudja még ezen felül mi mennyi...
Nem rendelkezik esetleg valaki ilyen ismerettséggel, aki baráti alapon vállalna ilyen szálíltást, persze benzin és egyéb költségeit megtérítve, vagy esetleg ezen felül pénztárcakímélőbb áron elvállalná?

Mivel az ilyesmi távolságfüggő, szerintem próbálj környékbelit keresni. Akit én tudnák ajánlani, az vörösvári, a megtett km. nem lenne ingyen. Ha jól értem nem sittlerakóra kell vinni a cuccot?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4751 Dátum: 2011. április 06. - 19:54:39 »

A segítségeteket szeretném kérni:
Szükségem lenne egy olyan teherautóra vagy konténer-szállítóra, ami olyan 4-6 köbméter tiszta sittet (beton darabok, tégla, homok, törelék) el tudna szállítani Hernádról Miklósra.
Tibit már megkerestem ez ügyben, de sajnos neki nem billenős a teherautója.
Vállalkozón keresztül meg egyszerűen horror árban megy 25-től 45e ft-ig és ki tudja még ezen felül mi mennyi...
Nem rendelkezik esetleg valaki ilyen ismerettséggel, aki baráti alapon vállalna ilyen szálíltást, persze benzin és egyéb költségeit megtérítve, vagy esetleg ezen felül pénztárcakímélőbb áron elvállalná?

Dani,az a 25 e ft nagyon jó ár.Ne keress tovább.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4752 Dátum: 2011. április 06. - 20:06:38 »

A segítségeteket szeretném kérni:
Szükségem lenne egy olyan teherautóra vagy konténer-szállítóra, ami olyan 4-6 köbméter tiszta sittet (beton darabok, tégla, homok, törelék) el tudna szállítani Hernádról Miklósra.
Tibit már megkerestem ez ügyben, de sajnos neki nem billenős a teherautója.
Vállalkozón keresztül meg egyszerűen horror árban megy 25-től 45e ft-ig és ki tudja még ezen felül mi mennyi...
Nem rendelkezik esetleg valaki ilyen ismerettséggel, aki baráti alapon vállalna ilyen szálíltást, persze benzin és egyéb költségeit megtérítve, vagy esetleg ezen felül pénztárcakímélőbb áron elvállalná?

Dani,az a 25 e ft nagyon jó ár.Ne keress tovább.
Az tényleg jó. Nekem 3 éve vittek el Vörösvárról az ürömi lerakóba 4 m3 sittet, földet, 19.000 pénzért. Akkor az volt a környéken a legolcsóbb, ráadásul a szomszédom intézte, mert amúgy többe lett volna. Úgyhogy tényleg nem rossz ár.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4753 Dátum: 2011. április 06. - 20:55:05 »

Apuról tudtok valamit? Volt ma?

Csak mert tegnap valami németek a földel tették egyenlővé az Intert.

Aztán Dani is mély gyászba borult a MU- tól elszenvedett zakó apropóján. 
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 07. - 00:40:01 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4754 Dátum: 2011. április 07. - 07:49:50 »

Reggel erre ébredtem!
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!