Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 05:26:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719402 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4635 Dátum: 2011. Március 03. - 19:00:21 »

Cápa eltűnt.
Gidy próbálta telefonon is elérni, arra sem válaszol (nem elérhető. Jól mondom Gidy?).

Ha valaki jár Keszthely felé beugorhatna hozzá, megnézni mi a helyzet.
Se itt, se az IWIW-en nincs rég óta, telefonját nem veszi fel, ha tovább csengetek, a postája telítettséget mond, nem lehet üzenni sem.
Sajnálom, hogy nincs velünk, és nagyon remélem, hogy tényleg csak nagyon elfoglalt, és nincs semmi baj. Ha tud valaki valamit, majd jelezze, és főleg az volna jó, ha visszaúszna közénk, mert ide is tartozik.

Cápa gyere vissza közénk!!!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #4636 Dátum: 2011. Március 03. - 19:01:09 »

Ma ugrottam egy fejest a tgk tetejéről.De elbénáztam,mert a kezemet a fejem elé tettem,így az tört ripityára.3 óra alatt összerakták,majd utána még hazajöttem Kiskunfélegyházáról.Holnap megyek megint a sebészetre,mert ha nem indul el rendesen a vérkeringés,akkor műtenek.
Remélem minél hamarabb meggyógyulsz!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4637 Dátum: 2011. Március 03. - 20:42:33 »

Ma ugrottam egy fejest a tgk tetejéről.De elbénáztam,mert a kezemet a fejem elé tettem,így az tört ripityára.3 óra alatt összerakták,majd utána még hazajöttem Kiskunfélegyházáról.Holnap megyek megint a sebészetre,mert ha nem indul el rendesen a vérkeringés,akkor műtenek.
Mielöbbi jobbulást kívánok neked!
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4638 Dátum: 2011. Március 04. - 10:29:46 »

Ma ugrottam egy fejest a tgk tetejéről.De elbénáztam,mert a kezemet a fejem elé tettem,így az tört ripityára.3 óra alatt összerakták,majd utána még hazajöttem Kiskunfélegyházáról.Holnap megyek megint a sebészetre,mert ha nem indul el rendesen a vérkeringés,akkor műtenek.
Mielöbbi jobbulást kívánok neked!
Jobbulást kívánok én is.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4639 Dátum: 2011. Március 04. - 10:51:22 »

Holnaptól újra buszozom. Mindjárt kaptam egy érdekesnek ígérkező feladatot, különjáratot fogok teljesíteni, rendőröket fogok majd szállítani. Erről az jutott lángeszembe, hogy nem kizárt, hogy beszélgetni fogok néhánnyal, esetleg vezetőkkel is. Ha volna közérdekű kérdéseitek, írjátok meg, és megpróbálok választ kikémlelni tőlük. Holnap reggel 10-ig írjátok meg, itt, vagy priviben, ha van kérdésetek, persze csak olyat, amire valóban kaphattok választ, ne kompromittálót, ne titkosat, és főleg ne provokatívat, hülyeségeket. Ha lesz válasz, megírom majd.
Hétfőn meg újra a 7E-n leszek délutános ezúttal, de legalább nem kelek korán, és kétszer 20% plusz lesz a pénzem, mert nagyon kell most.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4640 Dátum: 2011. Március 04. - 11:01:50 »

Ma ugrottam egy fejest a tgk tetejéről.De elbénáztam,mert a kezemet a fejem elé tettem,így az tört ripityára.3 óra alatt összerakták,majd utána még hazajöttem Kiskunfélegyházáról.Holnap megyek megint a sebészetre,mert ha nem indul el rendesen a vérkeringés,akkor műtenek.
Mielöbbi jobbulást kívánok neked!
Jobbulást kívánok én is.
Köszönöm mindenkinek.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4641 Dátum: 2011. Március 04. - 11:25:54 »

Holnaptól újra buszozom. Mindjárt kaptam egy érdekesnek ígérkező feladatot, különjáratot fogok teljesíteni, rendőröket fogok majd szállítani. Erről az jutott lángeszembe, hogy nem kizárt, hogy beszélgetni fogok néhánnyal, esetleg vezetőkkel is. Ha volna közérdekű kérdéseitek, írjátok meg, és megpróbálok választ kikémlelni tőlük. Holnap reggel 10-ig írjátok meg, itt, vagy priviben, ha van kérdésetek, persze csak olyat, amire valóban kaphattok választ, ne kompromittálót, ne titkosat, és főleg ne provokatívat, hülyeségeket. Ha lesz válasz, megírom majd.
Hétfőn meg újra a 7E-n leszek délutános ezúttal, de legalább nem kelek korán, és kétszer 20% plusz lesz a pénzem, mert nagyon kell most.
Amikor a rendőröket viszed tegyél fel egy ilyen kulcstartót:
http://www.ledlampak.hu/index.php?todo=properties&op=0&menu=274&prod=781&searchrec=
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4642 Dátum: 2011. Március 04. - 12:04:34 »

Holnaptól újra buszozom. Mindjárt kaptam egy érdekesnek ígérkező feladatot, különjáratot fogok teljesíteni, rendőröket fogok majd szállítani. Erről az jutott lángeszembe, hogy nem kizárt, hogy beszélgetni fogok néhánnyal, esetleg vezetőkkel is. Ha volna közérdekű kérdéseitek, írjátok meg, és megpróbálok választ kikémlelni tőlük. Holnap reggel 10-ig írjátok meg, itt, vagy priviben, ha van kérdésetek, persze csak olyat, amire valóban kaphattok választ, ne kompromittálót, ne titkosat, és főleg ne provokatívat, hülyeségeket. Ha lesz válasz, megírom majd.
Hétfőn meg újra a 7E-n leszek délutános ezúttal, de legalább nem kelek korán, és kétszer 20% plusz lesz a pénzem, mert nagyon kell most.
Kérdezd meg, miért nem világit a rendőrségi focusok fényszórója? Nem tudnak izzót cserélni?
Minden második félszemű, van amelyik csak helyzetjelzővel közlekedik. Gondolom annak mind kettő kiéget. Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4643 Dátum: 2011. Március 04. - 12:05:37 »

Meatloaf! Ha felvetted volna Gidyt magad mellé, most nem lenne eltörve a kezed. Kacsint Vigyorog
Naplózva


LPG
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #4644 Dátum: 2011. Március 04. - 12:21:33 »

Ma ugrottam egy fejest a tgk tetejéről.De elbénáztam,mert a kezemet a fejem elé tettem,így az tört ripityára.3 óra alatt összerakták,majd utána még hazajöttem Kiskunfélegyházáról.Holnap megyek megint a sebészetre,mert ha nem indul el rendesen a vérkeringés,akkor műtenek.
Mielöbbi jobbulást kívánok neked!
Jobbulást kívánok én is.
Köszönöm mindenkinek.
Gyógyulj!! Írd meg, hogy alakul.  Puszi
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4645 Dátum: 2011. Március 04. - 12:26:36 »

Meatloaf! Ha felvetted volna Gidyt magad mellé, most nem lenne eltörve a kezed. Kacsint Vigyorog
Az lehet,mert akkor őt küldtem volna fel a rakomány tetejére. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #4646 Dátum: 2011. Március 04. - 12:32:37 »

Meatloaf! Ha felvetted volna Gidyt magad mellé, most nem lenne eltörve a kezed. Kacsint Vigyorog
Az lehet,mert akkor őt küldtem volna fel a rakomány tetejére. Vigyorog

Mit kerestél a rakomány tetején? Mit szállítasz?
Egyébként gyógyulást kívánok én is!
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4647 Dátum: 2011. Március 04. - 12:36:00 »

Meatloaf! Ha felvetted volna Gidyt magad mellé, most nem lenne eltörve a kezed. Kacsint Vigyorog
Az lehet,mert akkor őt küldtem volna fel a rakomány tetejére. Vigyorog

Mit kerestél a rakomány tetején? Mit szállítasz?
Egyébként gyógyulást kívánok én is!
Köszi.A takaró ponyvát szedtem le.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #4648 Dátum: 2011. Március 04. - 14:56:45 »

Ma ugrottam egy fejest a tgk tetejéről.De elbénáztam,mert a kezemet a fejem elé tettem,így az tört ripityára.3 óra alatt összerakták,majd utána még hazajöttem Kiskunfélegyházáról.Holnap megyek megint a sebészetre,mert ha nem indul el rendesen a vérkeringés,akkor műtenek.
Jobbulást kolléga, remélem mielőbb rendbe jössz!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4649 Dátum: 2011. Március 04. - 17:35:31 »

ma 14.45kor sikeresen telibevert hátulról egy nő és rátolt az előttem állóra.
éljen az új év! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!