Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 23:23:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719146 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4545 Dátum: 2011. Február 10. - 19:56:00 »


Ezen felül az unoka testvérem autós szakértő, és újságíró (Karlovitz Kristóf), esetleg együtt elmehetünk hozzá, hogy mit tanácsol, tud-e segíteni ebben az ügyben, esetleg a jó kapcsolataival is.



Te Gidy! Van még valami "híres" rokonod, amiről ne tudunk??  Mosolyog
Mert aki még olvass nyomtatott autós szaklapot, az tudja ki az a Karlovitz Kristóf! Most már azt is tudom, hogy az unoka testvéred.
Van bizony más is, és persze főleg az őseim közt. Apai nagyapám alapítója volt a Magyar Autóklubnak, és a Magyar Labdarúgó Szövetségnek, kíváló úszó volt, legyőzte az olimpiai bajnok Hajós Alfrédet, és tagja volt a 33FC-nek, aki focis, az tudja, hogy az mi volt anno. Két öcsém többszörös hokibajnok volt a Fradival. Apai őseim közt sok művész volt, és híres építész. Akit érdekel, nézze meg: www.giergl.hu oldalt. Később magyarosítás után Györgyi néven futott tovább a család. Na, de elég a hencegésből, nem az én érdemem ez a sok szép, és jó. Akit meg tényleg érdekel, annak majd sok érdekes dolgot tudok mutatni, és mesélni. Bocsánat a sok szövegért.
Nem semmi család, gratulálok!
Csak azt nem értem, hogy egy ilyen családban, te hogy lettél buszsofőr? He Vigyorog Kacsint
Hobbyból. Úgy, hogy először erősáramú berendezéseknek készítettem a kiviteli terveit, de 5 év után meguntam, hogy egy szobában kell dolgoznom. Utána mentem 18 évre a Geofizikai Intézetbe, ahol bauxit, szén, és vízkutatások terepi méréseit vezettem, jó pénzért, és persze vezettem a műszeres kocsit is, míg el nem vették a kutatásból a pénzt. Ekkor már koromnál fogva nem volt sok választásom, és mivel akkor mellékállásban már buszoztam 5 évet, így adódott, hogy azt folytatom főállásban. Ja, és még nagyon szerettem vezetni, és azóta is. Remélem majd meg is tanulok. Több, mint egy millió km, ebből busszal cirka 600 ezer volt, van is reális esélyem- remélem....
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4546 Dátum: 2011. Február 10. - 21:50:22 »

Krisz: "Szóval boritom a bilit."   
Két lehetőséget tudok mondani. Az első, hogy a Magyar Autóklubnak van jogi segítségnyújtási lehetősége, igaz, csak tagjainak. De a belépés nem nagy ügy, nem horror összeg. A másik meg a nemzetközi jogszervezet a DAS, aki roppant kemény háttérrel rendelkezik, és rettegnek tőlük a csalók, trükközők. Ide is be kell lépni. Ennek nem tudom a tarifáját. Mindkettőnek éves tagdíja van.
Ezen felül az unoka testvérem autós szakértő, és újságíró (Karlovitz Kristóf), esetleg együtt elmehetünk hozzá, hogy mit tanácsol, tud-e segíteni ebben az ügyben, esetleg a jó kapcsolataival is. Ja, és Rudinak is vannak kapcsolatai, hátha így össze jönnének a dolgok. De azt nem írtad meg, hogy hol vertek át, melyik szervizben, azt jó lenne tudni. A többit priviben, vagy telefonon folytathatjuk, ha kívánod.
A volt melóhelyem!
Tippelek. Gyulai.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #4547 Dátum: 2011. Február 11. - 12:12:02 »

Nos, tegnap vittem Tomiékhoz műtétre a lacsit. Útközben volt egy pár perc kemény rángatásom, aztán dobott egy checklámpát a gép és utána minden jó volt. Ez pedig az egr-hiba volt, sosem volt ilyen hibakódom, de az elmúlt hetek extra óvatos vezetése nem csoda, ha nem tetszett a gépnek. A lényeg, hogy nem hiába volt a sok katalizátor gyengeséget jelzett checklámpám. Tomi szétkapta azt is és szét volt törve a kerámia benne, szinte porrá. Üzenem Gidynek, ha jót akar lehet neki is cseréltetni kéne a katalizátort, mielőtt komolyabb baja lesz a gépnek. Egyenlőre ennyi, majd még beszámolok a továbbiakról is.
Ez azért érdekes.
Ha ennyire odavolt a katalizátor, akkor folyamatosan dobnia kellett volna a hibakódot. 
Mármint amint bemelegedett a motor. Hidegen nem figyeli.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4548 Dátum: 2011. Február 11. - 12:33:00 »

Nos, tegnap vittem Tomiékhoz műtétre a lacsit. Útközben volt egy pár perc kemény rángatásom, aztán dobott egy checklámpát a gép és utána minden jó volt. Ez pedig az egr-hiba volt, sosem volt ilyen hibakódom, de az elmúlt hetek extra óvatos vezetése nem csoda, ha nem tetszett a gépnek. A lényeg, hogy nem hiába volt a sok katalizátor gyengeséget jelzett checklámpám. Tomi szétkapta azt is és szét volt törve a kerámia benne, szinte porrá. Üzenem Gidynek, ha jót akar lehet neki is cseréltetni kéne a katalizátort, mielőtt komolyabb baja lesz a gépnek. Egyenlőre ennyi, majd még beszámolok a továbbiakról is.
Ez azért érdekes.
Ha ennyire odavolt a katalizátor, akkor folyamatosan dobnia kellett volna a hibakódot. 
Mármint amint bemelegedett a motor. Hidegen nem figyeli.
tudod, dobta. csak direkt úgy vezettem hogy elkerüljem a tesztintervallumot.  Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #4549 Dátum: 2011. Február 11. - 18:59:21 »

Estét.
Élek még ha valaki kérdezné Vigyorog Ma Ladigidyvel is beszéltem telefonon, micsoda előrelépés nálam.
Fel szoktam ide jönni csak annyira nehéz bekapcsolódni a beszélgetés fonalába.

Szép estét

BéZé
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4550 Dátum: 2011. Február 11. - 19:35:17 »

Estét.
Élek még ha valaki kérdezné Vigyorog Ma Ladigidyvel is beszéltem telefonon, micsoda előrelépés nálam.
Fel szoktam ide jönni csak annyira nehéz bekapcsolódni a beszélgetés fonalába.

Szép estét

BéZé
Mint mondottam, mindig szívesen látunk itt is, meg akár talikon is, mint régen. A "régiek" még emlékeznek Rád, meg a Fülöp is, a klubkutya, akivel összebarátkoztál a Vadasparkban. Van fotó is bizonyíték gyanánt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #4551 Dátum: 2011. Február 11. - 19:41:35 »

Estét.
Élek még ha valaki kérdezné Vigyorog Ma Ladigidyvel is beszéltem telefonon, micsoda előrelépés nálam.
Fel szoktam ide jönni csak annyira nehéz bekapcsolódni a beszélgetés fonalába.

Szép estét

BéZé
Mint mondottam, mindig szívesen látunk itt is, meg akár talikon is, mint régen. A "régiek" még emlékeznek Rád, meg a Fülöp is, a klubkutya, akivel összebarátkoztál a Vadasparkban. Van fotó is bizonyíték gyanánt.

Úúúú az jó lenne imádom azt a kutyát Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4552 Dátum: 2011. Február 11. - 19:48:26 »

Estét.
Élek még ha valaki kérdezné Vigyorog Ma Ladigidyvel is beszéltem telefonon, micsoda előrelépés nálam.
Fel szoktam ide jönni csak annyira nehéz bekapcsolódni a beszélgetés fonalába.

Szép estét

BéZé
Mint mondottam, mindig szívesen látunk itt is, meg akár talikon is, mint régen. A "régiek" még emlékeznek Rád, meg a Fülöp is, a klubkutya, akivel összebarátkoztál a Vadasparkban. Van fotó is bizonyíték gyanánt.

Úúúú az jó lenne imádom azt a kutyát Vigyorog
Nézd meg a galériában, a találkozóknál, a budakeszi Vadasparkos 2007.-es képeket, és a 16.sz. képen láthatod szemtől szemben a barátod. Ezeken Te is megtalálható vagy itt- ott.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4553 Dátum: 2011. Február 12. - 01:29:21 »

Estét.
Élek még ha valaki kérdezné Vigyorog Ma Ladigidyvel is beszéltem telefonon, micsoda előrelépés nálam.
Fel szoktam ide jönni csak annyira nehéz bekapcsolódni a beszélgetés fonalába.

Szép estét

BéZé
Mert mindig csak a meló! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #4554 Dátum: 2011. Február 13. - 19:36:11 »

Estét.
Élek még ha valaki kérdezné Vigyorog Ma Ladigidyvel is beszéltem telefonon, micsoda előrelépés nálam.
Fel szoktam ide jönni csak annyira nehéz bekapcsolódni a beszélgetés fonalába.

Szép estét

BéZé
Mert mindig csak a meló! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ma is most jöttem haza Vigyorog Reggel 7-kor mentem el agyilag zokni vagyok Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4555 Dátum: 2011. Február 17. - 20:31:35 »

Cartársak! Vigyázz! Kapitány a fedélzeten! Újra itthonról fórumozik a tengerek ura. Isten hozott Kapitány! Végre újra itthon!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4556 Dátum: 2011. Február 19. - 09:50:45 »

Örömmel jelentem, hogy kész van az autóm!  Vigyorog Az egyetlen probléma, ami lehet, az az olajfogyás. Hála az aranykezű Tomynak!  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #4557 Dátum: 2011. Február 19. - 11:07:04 »

Örömmel jelentem, hogy kész van az autóm!  Vigyorog Az egyetlen probléma, ami lehet, az az olajfogyás. Hála az aranykezű Tomynak!  Kacsint

Végre egy jó hír Kacsint,megkérdezhetem a végösszeget csak a tisztán látás miatt.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4558 Dátum: 2011. Február 19. - 21:45:47 »

Örömmel jelentem, hogy kész van az autóm!  Vigyorog Az egyetlen probléma, ami lehet, az az olajfogyás. Hála az aranykezű Tomynak!  Kacsint

Végre egy jó hír Kacsint,megkérdezhetem a végösszeget csak a tisztán látás miatt.
nem  Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4559 Dátum: 2011. Február 20. - 10:25:23 »

Ennyire sokba volt?  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!