Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 13:37:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718865 alkalommal)
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #4380 Dátum: 2011. Január 11. - 01:36:45 »

Itt egy kis játszani való:

http://www.reifenshop.at/de/RimAL/ListRimsAL/Chevrolet/Nubira-Lacetti/Chevrolet-Nubira-Wagon-2-0D-Nubira-Lacetti-KLAN-89kw-2005-186-188kmh-1991ccm/2245

Lassan jön az alufelni szezon,lehet ültetni is a verdát...(bocs de németül van)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 11. - 01:38:52 írta gabka » Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #4381 Dátum: 2011. Január 11. - 01:42:18 »

Hű,BEJÁRATÓS lettem!Azta...
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4382 Dátum: 2011. Január 11. - 08:08:06 »

Itt egy kis játszani való:

http://www.reifenshop.at/de/RimAL/ListRimsAL/Chevrolet/Nubira-Lacetti/Chevrolet-Nubira-Wagon-2-0D-Nubira-Lacetti-KLAN-89kw-2005-186-188kmh-1991ccm/2245

Lassan jön az alufelni szezon,lehet ültetni is a verdát...(bocs de németül van)
Ha szereted,hogy egy repedést az úttesten is érezz az autóban ülve,akkor jó az ültetés. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #4383 Dátum: 2011. Január 11. - 16:20:52 »

Itt egy kis játszani való:

http://www.reifenshop.at/de/RimAL/ListRimsAL/Chevrolet/Nubira-Lacetti/Chevrolet-Nubira-Wagon-2-0D-Nubira-Lacetti-KLAN-89kw-2005-186-188kmh-1991ccm/2245

Lassan jön az alufelni szezon,lehet ültetni is a verdát...(bocs de németül van)
Ha szereted,hogy egy repedést az úttesten is érezz az autóban ülve,akkor jó az ültetés. Vigyorog
Ezen az oldalon gondoltam,virtuálisan.Szerintem sem egészséges dolog az ültetés.Viszon az osztókör módosító pogácsa az bejött,stabilabb az autó.DE EZ MÁR EGY MÁSIK TOPIC(bocsi)
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4384 Dátum: 2011. Január 11. - 18:57:35 »

Itt egy kis játszani való:

http://www.reifenshop.at/de/RimAL/ListRimsAL/Chevrolet/Nubira-Lacetti/Chevrolet-Nubira-Wagon-2-0D-Nubira-Lacetti-KLAN-89kw-2005-186-188kmh-1991ccm/2245

Lassan jön az alufelni szezon,lehet ültetni is a verdát...(bocs de németül van)
Ha szereted,hogy egy repedést az úttesten is érezz az autóban ülve,akkor jó az ültetés. Vigyorog
Ezen az oldalon gondoltam,virtuálisan.Szerintem sem egészséges dolog az ültetés.Viszon az osztókör módosító pogácsa az bejött,stabilabb az autó.DE EZ MÁR EGY MÁSIK TOPIC(bocsi)
Az ültetés sem rossz csak oda a komfort(Minimálisan).
Naplózva

06 70/22 11 222
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4385 Dátum: 2011. Január 11. - 20:11:24 »

Itt egy kis játszani való:

http://www.reifenshop.at/de/RimAL/ListRimsAL/Chevrolet/Nubira-Lacetti/Chevrolet-Nubira-Wagon-2-0D-Nubira-Lacetti-KLAN-89kw-2005-186-188kmh-1991ccm/2245

Lassan jön az alufelni szezon,lehet ültetni is a verdát...(bocs de németül van)
Hmmm...naná, hogy a 175€-s tetszik....
Na de ültetésnek, keréknek, tuningnak is van topicja
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #4386 Dátum: 2011. Január 11. - 22:12:22 »

Itt egy kis játszani való:

http://www.reifenshop.at/de/RimAL/ListRimsAL/Chevrolet/Nubira-Lacetti/Chevrolet-Nubira-Wagon-2-0D-Nubira-Lacetti-KLAN-89kw-2005-186-188kmh-1991ccm/2245

Lassan jön az alufelni szezon,lehet ültetni is a verdát...(bocs de németül van)
Hmmm...naná, hogy a 175€-s tetszik....
Na de ültetésnek, keréknek, tuningnak is van topicja
Igen igazad van,tényleg nem ide való.Már elég késő éjjel találtam és már nem láttam ki a kobakból,ezért ide pötyögtem be.Mégegyszer bocsi.
Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #4387 Dátum: 2011. Január 13. - 12:38:41 »

Sziasztok!

Képzeljétek, most néztem rá a profilomra. Ma vagyok egy éve közöttetek! És ez azt jelenti, hogy mindjárt egy éves a Lacsi is (legalábbis azóta a mienk). Szóval szülinapom van Mosolyog).

Üdv,
Kathy
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4388 Dátum: 2011. Január 13. - 19:15:08 »

Sziasztok!

Képzeljétek, most néztem rá a profilomra. Ma vagyok egy éve közöttetek! És ez azt jelenti, hogy mindjárt egy éves a Lacsi is (legalábbis azóta a mienk). Szóval szülinapom van Mosolyog).

Üdv,
Kathy
Akkor inni kell! Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #4389 Dátum: 2011. Január 13. - 21:19:51 »

Jó, jó, de mit igyunk?! Mondjuk... vörösbor jó lesz?
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4390 Dátum: 2011. Január 13. - 21:30:37 »

Jó, jó, de mit igyunk?! Mondjuk... vörösbor jó lesz?
Kezdetnek jó.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4391 Dátum: 2011. Január 15. - 09:32:03 »

Ma búcsúztatnak a kollégák a BKV-tól. Enni, inni fogunk, és kapok egy ajándékot is. Majd elmondom mit...
Holnap délután remélem már jól leszek, és talizunk a Lurdy ház parkolójában, a szokott helyen, hátul a kerítésnél, 14-kor.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #4392 Dátum: 2011. Január 16. - 09:06:52 »

Képzeljétek hogy jártam. Tavaly novemberben Márton napi vásárt tartottak munkahelyem környékén a parkolóban, ahol én is minden nap a megszokott helyemen állok. Reggel mentem dolgozni, és a szemetet kerülgetve állok be a helyemre, miközben hallottam: szotttty.... szotttyyy....
Kiszálltunk a kocsiból, akkor látom, hogy a bal oldali kerekeken valami barnás, zsíros trutyi van. De úgy, hogy még az oldalfelületén is nyúlik. Hát látom, hogy a parkolóban ezt a kiöntött valamit, egy nagy papírral takarták le le. Munkahelyemről hoztam ki több kanna forró vizet, és megpróbáltam több kevesebb sikerrel lemosni. Hát nem nagyon jött le, viszont a szagából éreztem, hogy használt, besűrűsödött főző olaj. Itthon még zsíroldóval rámentem, fogjuk rá, hogy lement...
Azóta kocsit nem mostam... tegnapig. Akkor szembesültem azzal, hogy nem csak koszos a kocsi, hanem a bal oldalán végig tenyérnyi barnás, zsíros pacák vannak. Próbáltam lemosni, de semmivel nem jött le. Kärcher samponom van, az sem használt. Hát nem kell ragoznom, hogy mennyirte voltam ideges 
Este anyámnak jutott eszébe, hogy van ilyen mosogatószere, ami hidegen oldja a zsírt. Na azzal úgy ahogy lejött, viszont most vékony zsíros hártya maradt a kocsin, azt ma meleg samponnal megpróbálom eltüntetni. Remélem a fényezést nem vágja haza ez a sok szír, szer, sz..
A szomszédok már szerintem bolondnak tartanak, hogy minden nap kocsit mosok Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4393 Dátum: 2011. Január 16. - 13:06:24 »

Tegnap délutántól jó estére nyúló búcsúsztatásom volt. Én szendvicsre gyanakodtam, meg persze italokra, de nem! Minden földi jóval vártak. Marhapörkölt csigatésztával, savanyúsággal, amit a nagy főnök felesége alkotott, rengeteg finom sütemény, mindenféle ital, kávé habbal, teljes kényeztetés. De nekem először nem adtak szeszt, de ezt még ugratásnak véltem, de kiderült, hogy várt egy kedves meglepetés pluszban. A kocsim ragyogó tisztán, lufikkal, meg mindennel feldíszítve előállt, majd mindenki egy egy aláírás után felszállt, és mentem velük egy kört, igaz csak a garázs körül, majd letettem utasaimat, és egy újabb kör után, beálltam a helyére, és érzékenyen elbúcsúztam tőle. Ez után jött persze az ebéd, amit már leírtam, a két főnök beszédben említette meg, hogy milyen jó volt együtt dolgozni, és februárban, igaz, csak külsősként, de visszavárnak. Több, mint 40 ember jött el, és nagyon kedvesek voltak. Ilus is velem volt, legalább látta, hogy szeretnek ők is. Kaptam ajándékba több italt, segíthettek majd elfogyasztani, egy kis arculatos buszt, nem villamos pótlóst, egy arculatos busztortát, egy arculatos igazi buszkormányt, mindenki által aláírt műszaki kísérő könyvet, és persze dotációt egy Lacetti SW 1:18-as modellhez is! Utána zene, tánc, és ekkor már számomra is alkoholos ital fogyasztása megengedett volt, sőt kötelező! Nagyon jól esett ez is, immár 5 héten belül sok minden "bejött" nekem, kezdve az évadzárótól, majd a karácsony, és végül a nyugdíjas búcsúztatóig minden szuper jó volt, és mindenkinek nagyon hálás vagyok, hogy sok örömet okoztatok, okoztak nekem. Jó volt megélni ezeket mind! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #4394 Dátum: 2011. Január 16. - 18:21:37 »

Tegnap délutántól jó estére nyúló búcsúsztatásom volt. Én szendvicsre gyanakodtam, meg persze italokra, de nem! Minden földi jóval vártak. Marhapörkölt csigatésztával, savanyúsággal, amit a nagy főnök felesége alkotott, rengeteg finom sütemény, mindenféle ital, kávé habbal, teljes kényeztetés. De nekem először nem adtak szeszt, de ezt még ugratásnak véltem, de kiderült, hogy várt egy kedves meglepetés pluszban. A kocsim ragyogó tisztán, lufikkal, meg mindennel feldíszítve előállt, majd mindenki egy egy aláírás után felszállt, és mentem velük egy kört, igaz csak a garázs körül, majd letettem utasaimat, és egy újabb kör után, beálltam a helyére, és érzékenyen elbúcsúztam tőle. Ez után jött persze az ebéd, amit már leírtam, a két főnök beszédben említette meg, hogy milyen jó volt együtt dolgozni, és februárban, igaz, csak külsősként, de visszavárnak. Több, mint 40 ember jött el, és nagyon kedvesek voltak. Ilus is velem volt, legalább látta, hogy szeretnek ők is. Kaptam ajándékba több italt, segíthettek majd elfogyasztani, egy kis arculatos buszt, nem villamos pótlóst, egy arculatos busztortát, egy arculatos igazi buszkormányt, mindenki által aláírt műszaki kísérő könyvet, és persze dotációt egy Lacetti SW 1:18-as modellhez is! Utána zene, tánc, és ekkor már számomra is alkoholos ital fogyasztása megengedett volt, sőt kötelező! Nagyon jól esett ez is, immár 5 héten belül sok minden "bejött" nekem, kezdve az évadzárótól, majd a karácsony, és végül a nyugdíjas búcsúztatóig minden szuper jó volt, és mindenkinek nagyon hálás vagyok, hogy sok örömet okoztatok, okoztak nekem. Jó volt megélni ezeket mind! Vigyorog
Ez szép lehetett.
Gratula.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!