Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 05:36:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718527 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4275 Dátum: 2010. December 28. - 19:37:45 »

Ma volt egy kellemetlen élményem. Közeledtem kb 25-tel egy kereszteződés felé és láttam hogy sárga lett így óvatosan elkezdtem fékezni. Az út viszont annyira le volt fagyva, hogy az óvatosság ellenére ABS bekapcsolt és csak csúsztam-csúsztam. Na mondom ez nem lesz jó, mert kicsúszok a főútra, akik éppen zöldet kaptak. Felengedtem egy pillanatra a fékpedált, majd ismét ráléptem, megint zakatolt az ABS és kb. fél méterrel a főút előtt megálltam, de a vonalon jócskán túlcsúsztam. Szerencsére mögöttem sem jött senki, a főúton induló meg látta, hogy csúszok így nem indult el. Visszatolattam a lámpáig, de zöldre is elég nehéz volt elindulni óvatosan gáz nélkül is.
Az gyönyörű. És mivel ma kedd van, hát valószínűleg ez az olvadásig már nem változik...

Én meg holnap megyek varratszedésre, természetesen nem gyalog. Remélem egy darabban megúszom. Mind az utat, mind az orvost.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4276 Dátum: 2010. December 28. - 19:42:53 »

Ma volt egy kellemetlen élményem. Közeledtem kb 25-tel egy kereszteződés felé és láttam hogy sárga lett így óvatosan elkezdtem fékezni. Az út viszont annyira le volt fagyva, hogy az óvatosság ellenére ABS bekapcsolt és csak csúsztam-csúsztam. Na mondom ez nem lesz jó, mert kicsúszok a főútra, akik éppen zöldet kaptak. Felengedtem egy pillanatra a fékpedált, majd ismét ráléptem, megint zakatolt az ABS és kb. fél méterrel a főút előtt megálltam, de a vonalon jócskán túlcsúsztam. Szerencsére mögöttem sem jött senki, a főúton induló meg látta, hogy csúszok így nem indult el. Visszatolattam a lámpáig, de zöldre is elég nehéz volt elindulni óvatosan gáz nélkül is.
Szerencse h meg tudtál állni.
Sajna felénk a kereszteződések ellőt-után jeges az út,se megállni se elindulni nem lehet.
Ráadásul ez a kereszteződés s rendőrség előtt van.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4277 Dátum: 2010. December 29. - 17:17:05 »

....7,58 L/100 km lett a fogyija. Ez télen szerintem nagyon jó, meg is dicsértem, dacára a 10.-iknek.
10. lánykérés vagy 10. csabalámpa? He Vigyorog Kacsint
Mondtam, hogy busz helyet inkább ODB-s kiolvasókábelre kellet volna gyűjteni.
Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4278 Dátum: 2010. December 29. - 17:49:20 »

Nekem a havas csuszós ut csak jól jön a fogyiban. 690km-nél járok és még az első negyed közepénél áll a mutató.Pedig csuszkálni is voltam nem keveset. Vigyorog Viszont a gázzal csak ésszel játszottam akkor is.
Naplózva

06 70/22 11 222
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4279 Dátum: 2010. December 29. - 18:21:21 »

Nekem a havas csuszós ut csak jól jön a fogyiban. 690km-nél járok és még az első negyed közepénél áll a mutató.Pedig csuszkálni is voltam nem keveset. Vigyorog Viszont a gázzal csak ésszel játszottam akkor is.
Gyere Esztergomba, lehet rodeózni bárhol, mert 1(!!!) rövid útszakaszt leszámítva, ami kb 2km hosszú, minden út fagyott havas-jeges-latyakos (tehát még a latyak is megfagyott), most -11 fok van, a kocsi annyira le van fagyva, hogy 10cm-es jégcsapok lógnak róla, amiket még letörni sem tudtam (mondjuk nem is erőltettem nagyon). Amikor elindultam, több jégcsap össze volt fagyva az úttal Vigyorog Van egy olyan út, amin 30-cal menve is csak úgy dobálta a kocsit a jég, nem is arra ment amerre szerettem volna. Ráadásul fél órája elég nagy köd ereszkedett le a városban.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4280 Dátum: 2010. December 29. - 19:05:39 »

Nekem a havas csuszós ut csak jól jön a fogyiban. 690km-nél járok és még az első negyed közepénél áll a mutató.Pedig csuszkálni is voltam nem keveset. Vigyorog Viszont a gázzal csak ésszel játszottam akkor is.
Gyere Esztergomba, lehet rodeózni bárhol, mert 1(!!!) rövid útszakaszt leszámítva, ami kb 2km hosszú, minden út fagyott havas-jeges-latyakos (tehát még a latyak is megfagyott), most -11 fok van, a kocsi annyira le van fagyva, hogy 10cm-es jégcsapok lógnak róla, amiket még letörni sem tudtam (mondjuk nem is erőltettem nagyon). Amikor elindultam, több jégcsap össze volt fagyva az úttal Vigyorog Van egy olyan út, amin 30-cal menve is csak úgy dobálta a kocsit a jég, nem is arra ment amerre szerettem volna. Ráadásul fél órája elég nagy köd ereszkedett le a városban.
Nekem nincs jégcsap mert a fűtött mühelyben áll napközban. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4281 Dátum: 2010. December 29. - 19:18:14 »

Nekem a havas csuszós ut csak jól jön a fogyiban. 690km-nél járok és még az első negyed közepénél áll a mutató.Pedig csuszkálni is voltam nem keveset. Vigyorog Viszont a gázzal csak ésszel játszottam akkor is.
Gyere Esztergomba, lehet rodeózni bárhol, mert 1(!!!) rövid útszakaszt leszámítva, ami kb 2km hosszú, minden út fagyott havas-jeges-latyakos (tehát még a latyak is megfagyott), most -11 fok van, a kocsi annyira le van fagyva, hogy 10cm-es jégcsapok lógnak róla, amiket még letörni sem tudtam (mondjuk nem is erőltettem nagyon). Amikor elindultam, több jégcsap össze volt fagyva az úttal Vigyorog Van egy olyan út, amin 30-cal menve is csak úgy dobálta a kocsit a jég, nem is arra ment amerre szerettem volna. Ráadásul fél órája elég nagy köd ereszkedett le a városban.
Gondolkodtam, hogy délután átmegyek hozzád, de nem mertem nekiindulni. Okosan tettem.

Amúgy ma meglepetésszerűen kivették a varratokat és lett új gyógytornászom. Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4282 Dátum: 2010. December 29. - 19:24:04 »

Nekem a havas csuszós ut csak jól jön a fogyiban. 690km-nél járok és még az első negyed közepénél áll a mutató.Pedig csuszkálni is voltam nem keveset. Vigyorog Viszont a gázzal csak ésszel játszottam akkor is.
Gyere Esztergomba, lehet rodeózni bárhol, mert 1(!!!) rövid útszakaszt leszámítva, ami kb 2km hosszú, minden út fagyott havas-jeges-latyakos (tehát még a latyak is megfagyott), most -11 fok van, a kocsi annyira le van fagyva, hogy 10cm-es jégcsapok lógnak róla, amiket még letörni sem tudtam (mondjuk nem is erőltettem nagyon). Amikor elindultam, több jégcsap össze volt fagyva az úttal Vigyorog Van egy olyan út, amin 30-cal menve is csak úgy dobálta a kocsit a jég, nem is arra ment amerre szerettem volna. Ráadásul fél órája elég nagy köd ereszkedett le a városban.
Gondolkodtam, hogy délután átmegyek hozzád, de nem mertem nekiindulni. Okosan tettem.

Amúgy ma meglepetésszerűen kivették a varratokat és lett új gyógytornászom. Mosolyog
Pedig szivesen láttalak volna. Amúgy meg láttam, hogy lámpa lett a vörösvári kereszteződésben, jobb lett a közlekedés, vagy még nagyobbak a dugók? A múltkor beszélgettünk az ürömi helyzetről és láss csodát, most olvastam, hogy már folyamatban van a körforgalom tervezése. Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4283 Dátum: 2010. December 29. - 19:28:00 »

tettem.

Pedig szivesen láttalak volna. Amúgy meg láttam, hogy lámpa lett a vörösvári kereszteződésben, jobb lett a közlekedés, vagy még nagyobbak a dugók? A múltkor beszélgettünk az ürömi helyzetről és láss csodát, most olvastam, hogy már folyamatban van a körforgalom tervezése. Mosolyog
Így, hogy külön kanyarodó sáv van és a lámpa utáni mellékutcából csak Pest felé lehet kanyarodni, jobb lett a közlekedés.

Hogy dugót okoz-e, majd januárban megmondom, mert december elje óta van lámpa. Szerintem olyan sort, mint az ürömi lámpa nem fog okozni. Illetve nem rontja a helyzetet, ami korábban volt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #4284 Dátum: 2010. December 29. - 20:11:40 »

Ma volt egy kellemetlen élményem. Közeledtem kb 25-tel egy kereszteződés felé és láttam hogy sárga lett így óvatosan elkezdtem fékezni. Az út viszont annyira le volt fagyva, hogy az óvatosság ellenére ABS bekapcsolt és csak csúsztam-csúsztam. Na mondom ez nem lesz jó, mert kicsúszok a főútra, akik éppen zöldet kaptak. Felengedtem egy pillanatra a fékpedált, majd ismét ráléptem, megint zakatolt az ABS és kb. fél méterrel a főút előtt megálltam, de a vonalon jócskán túlcsúsztam. Szerencsére mögöttem sem jött senki, a főúton induló meg látta, hogy csúszok így nem indult el. Visszatolattam a lámpáig, de zöldre is elég nehéz volt elindulni óvatosan gáz nélkül is.
Én tavaly dettó így jártam. Csak annyi különbséggel, hogy a kereszteződés közepéig csúsztam majd nézte végig 2teli sáv amint visszatolatok a vonalhoz.  A párom, akkor hitte el, hogy a 4 új gumi nem luxus kiadás.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4285 Dátum: 2010. December 29. - 20:31:26 »

Ma volt egy kellemetlen élményem. Közeledtem kb 25-tel egy kereszteződés felé és láttam hogy sárga lett így óvatosan elkezdtem fékezni. Az út viszont annyira le volt fagyva, hogy az óvatosság ellenére ABS bekapcsolt és csak csúsztam-csúsztam. Na mondom ez nem lesz jó, mert kicsúszok a főútra, akik éppen zöldet kaptak. Felengedtem egy pillanatra a fékpedált, majd ismét ráléptem, megint zakatolt az ABS és kb. fél méterrel a főút előtt megálltam, de a vonalon jócskán túlcsúsztam. Szerencsére mögöttem sem jött senki, a főúton induló meg látta, hogy csúszok így nem indult el. Visszatolattam a lámpáig, de zöldre is elég nehéz volt elindulni óvatosan gáz nélkül is.
Én tavaly dettó így jártam. Csak annyi különbséggel, hogy a kereszteződés közepéig csúsztam majd nézte végig 2teli sáv amint visszatolatok a vonalhoz.  A párom, akkor hitte el, hogy a 4 új gumi nem luxus kiadás.
Kellemetlen volt a dolog, gondolom neked is. Egyébként a gumin 7-8mm még a minta, eddig nem is volt vele gond, se nagy hóban, se más helyzetben. Mióta megvan a kocsi talán ez volt a 3. alkalom, hogy bekapcsolt az ABS, majd induláskor a kipörgésgátló is, szóval mindig óvatosan és előrelátóan fékezek.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4286 Dátum: 2010. December 29. - 20:57:06 »

Ma végignéztem reggel a 10-en, ahogy a madaras tecsónál egy kiskancsó árkot fog egy Totoja Yarissal. Persze a letakarítatlan úton előzte a sort, majd bevágott elém, mert szemből jött a sárga veszedelem. Azután ráugrott a fékre, nehogy telibe verje az előttem menő Opelt. És szépen leszállt az árokba.

Megálltunk, kiástuk az ajtókat. A kis **** azon jajongott, hogy a fater agyon veri, mert elvitte az autót othonról. A libája meg a műkörmét és a törött orrát sajnálta. Mert bekötve nem voltak.
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 29. - 21:39:09 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #4287 Dátum: 2010. December 29. - 21:34:54 »

Ma végignéztem reggel a 10-en, ahogy a madaras tecsónál egy kiskötsög árkot fog egy Totoja Yarissal. Persze a letakarítatlan úton előzte a sort, majd bevágott elém, mert szemből jött a sárga veszedelem. Azután ráugrott a fékre, nehogy telibe verje az előttem menő Opelt. És szépen leszállt az árokba.

Megálltunk, kiástuk az ajtókat. A kis fasz azon jajongtt, hogy a fater agyon veri, mert elvitte az autót othonról. A libája meg a műkörmét és a törött orrát sajnálta. Mert bekötve nem voltak.

Cap!

Légyszi módosíts a szövegen! Köszi!  Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4288 Dátum: 2010. December 29. - 21:41:01 »

Ma végignéztem reggel a 10-en, ahogy a madaras tecsónál egy kiskötsög árkot fog egy Totoja Yarissal. Persze a letakarítatlan úton előzte a sort, majd bevágott elém, mert szemből jött a sárga veszedelem. Azután ráugrott a fékre, nehogy telibe verje az előttem menő Opelt. És szépen leszállt az árokba.

Megálltunk, kiástuk az ajtókat. A kis fasz azon jajongtt, hogy a fater agyon veri, mert elvitte az autót othonról. A libája meg a műkörmét és a törött orrát sajnálta. Mert bekötve nem voltak.

Cap!

Légyszi módosíts a szövegen! Köszi!  Mosolyog
Így jó? Holnap mit csinálsz? Nem mentem be hozzátok, mert valami vírusuos átrobogott a családon karácsonykor némi hányást, lázat, Armandnak középfülgyulladást okozva. Most meg köhögök.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #4289 Dátum: 2010. December 30. - 08:48:51 »

Ma végignéztem reggel a 10-en, ahogy a madaras tecsónál egy kiskötsög árkot fog egy Totoja Yarissal. Persze a letakarítatlan úton előzte a sort, majd bevágott elém, mert szemből jött a sárga veszedelem. Azután ráugrott a fékre, nehogy telibe verje az előttem menő Opelt. És szépen leszállt az árokba.

Megálltunk, kiástuk az ajtókat. A kis fasz azon jajongtt, hogy a fater agyon veri, mert elvitte az autót othonról. A libája meg a műkörmét és a törött orrát sajnálta. Mert bekötve nem voltak.

Cap!

Légyszi módosíts a szövegen! Köszi!  Mosolyog
Így jó? Holnap mit csinálsz? Nem mentem be hozzátok, mert valami vírusuos átrobogott a családon karácsonykor némi hányást, lázat, Armandnak középfülgyulladást okozva. Most meg köhögök.

igen, köszönöm!

Még nem tudom  mit terveznek. Majd hívlak valamikor.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!