Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 05:32:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718510 alkalommal)
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #4260 Dátum: 2010. December 25. - 11:32:07 »

Nagyon jó dolgom lett, mert régi kívánságom teljesült. Az egyiket a klubtársaktól kaptam meg, az "arculatos" Ikarus 280-ast, ez olyan, amivel dolgoztam vagy 15 évet. Volt egy kiszemelt vitorlásos könyv, amivel meglepett Tomi fiam, ez már így szuper volt, és erre Csaba fiam, és persze a család többi tagja meglepetése egy nagy dobozban: Nelson kapitány mérethű zászlós hajója, a H.M.S. Victory makett volt! 8 napom belül kétszer állt el a lélegzetem a csodálatos meglepetéstől. Újra köszönöm nektek, és persze a családomnak is, vagyis mindkét családomnak! Vigyorog
Mert nemcsak az autók, hanem a vitorlások is a gyengéim. Vitorláztam a Balatonon kb. 10 évet, majd párszor a Tisza tavon, szuper dolog. Vigyorog
Gratulálok, hiszen ez csakis a te érdemed, mert ha nem így lenne hidd el egyik családod sem részesített volna hasonló megtisztelésben.
BOLDOG KARÁCSONYT továbbra is .
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4261 Dátum: 2010. December 25. - 12:10:34 »

Nagyon jó dolgom lett, mert régi kívánságom teljesült. Az egyiket a klubtársaktól kaptam meg, az "arculatos" Ikarus 280-ast, ez olyan, amivel dolgoztam vagy 15 évet. Volt egy kiszemelt vitorlásos könyv, amivel meglepett Tomi fiam, ez már így szuper volt, és erre Csaba fiam, és persze a család többi tagja meglepetése egy nagy dobozban: Nelson kapitány mérethű zászlós hajója, a H.M.S. Victory makett volt! 8 napom belül kétszer állt el a lélegzetem a csodálatos meglepetéstől. Újra köszönöm nektek, és persze a családomnak is, vagyis mindkét családomnak! Vigyorog
Mert nemcsak az autók, hanem a vitorlások is a gyengéim. Vitorláztam a Balatonon kb. 10 évet, majd párszor a Tisza tavon, szuper dolog. Vigyorog
Meglepődtél az ajándékon? Én nem Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4262 Dátum: 2010. December 25. - 13:15:26 »

Nagyon jó dolgom lett, mert régi kívánságom teljesült. Az egyiket a klubtársaktól kaptam meg, az "arculatos" Ikarus 280-ast, ez olyan, amivel dolgoztam vagy 15 évet. Volt egy kiszemelt vitorlásos könyv, amivel meglepett Tomi fiam, ez már így szuper volt, és erre Csaba fiam, és persze a család többi tagja meglepetése egy nagy dobozban: Nelson kapitány mérethű zászlós hajója, a H.M.S. Victory makett volt! 8 napom belül kétszer állt el a lélegzetem a csodálatos meglepetéstől. Újra köszönöm nektek, és persze a családomnak is, vagyis mindkét családomnak! Vigyorog
Mert nemcsak az autók, hanem a vitorlások is a gyengéim. Vitorláztam a Balatonon kb. 10 évet, majd párszor a Tisza tavon, szuper dolog. Vigyorog
Meglepődtél az ajándékon? Én nem Kacsint
Melyiken nem? Gondolom az Ikarus projectet tudhattad, mert szerepel a neved a listán. De a Victory dolgot? Ha jó leszel, a legközelebb, ha jössz, megmutatom, ha hátra kulcsolod a kezed.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4263 Dátum: 2010. December 25. - 13:55:42 »

Nagyon jó dolgom lett, mert régi kívánságom teljesült. Az egyiket a klubtársaktól kaptam meg, az "arculatos" Ikarus 280-ast, ez olyan, amivel dolgoztam vagy 15 évet. Volt egy kiszemelt vitorlásos könyv, amivel meglepett Tomi fiam, ez már így szuper volt, és erre Csaba fiam, és persze a család többi tagja meglepetése egy nagy dobozban: Nelson kapitány mérethű zászlós hajója, a H.M.S. Victory makett volt! 8 napom belül kétszer állt el a lélegzetem a csodálatos meglepetéstől. Újra köszönöm nektek, és persze a családomnak is, vagyis mindkét családomnak! Vigyorog
Mert nemcsak az autók, hanem a vitorlások is a gyengéim. Vitorláztam a Balatonon kb. 10 évet, majd párszor a Tisza tavon, szuper dolog. Vigyorog
Meglepődtél az ajándékon? Én nem Kacsint
Melyiken nem? Gondolom az Ikarus projectet tudhattad, mert szerepel a neved a listán. De a Victory dolgot? Ha jó leszel, a legközelebb, ha jössz, megmutatom, ha hátra kulcsolod a kezed.
Én jó voltam már, így azt is láttam Kacsint Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4264 Dátum: 2010. December 26. - 09:27:42 »

Tegnap déltől ma reggelig kb 25cm hó esett nálunk. Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4265 Dátum: 2010. December 26. - 11:55:56 »

Tegnap déltől ma reggelig kb 25cm hó esett nálunk. Mosolyog
Jó nektek! Itt meg a szokásos (elmúlt években megszokott) időjárás. Amíg tart a suli a gyereknek, addíg hó, jég a Balcsin (ha az idén nem is túl vastag), stb, amint eljön a téli szünet, 16 fok, napsütés... Most -1;-2, de viharos szél és semmi csapadék, csak felhők...majd január elejétől mond megint talán kicsit havasabb időt...amikor a gyerekek megint mennek suliba. Nem azért a fehér karácsonyért, mert az is jó lenne, de legalább a gyerkőcöknek lenne egy kicsit téliesebb a szünetjük! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #4266 Dátum: 2010. December 26. - 20:36:38 »

Tegnap déltől ma reggelig kb 25cm hó esett nálunk. Mosolyog
Én meg csak álmélkodva hallgatom a híradóban, hogy országszerte fennakadást okoz a hó!!! Milyen hó? Most jövünk a strandról!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #4267 Dátum: 2010. December 27. - 07:58:02 »

Tegnap déltől ma reggelig kb 25cm hó esett nálunk. Mosolyog
Én meg csak álmélkodva hallgatom a híradóban, hogy országszerte fennakadást okoz a hó!!! Milyen hó? Most jövünk a strandról!!!
Szombat és vasárnap nálunk is NYÁR volt, azonban ma reggelre már vissza tért az igazi TÉL. Vigyorog
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4268 Dátum: 2010. December 27. - 09:28:32 »

http://www.hir24.hu/belfold/191668/jovore-akar-410-forint-is-lehet-a-benzin.html
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4269 Dátum: 2010. December 27. - 14:22:55 »

Szokásos szerdai emelés.
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #4270 Dátum: 2010. December 27. - 14:47:36 »

http://www.vezess.hu/hirek/ujabb_sarc_dragul_autopalya/28286/
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #4271 Dátum: 2010. December 27. - 21:14:53 »


Adózunk szépen >:(lehet ennek felső határa? Tartok tőle hogy nem
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4272 Dátum: 2010. December 28. - 05:43:42 »

Dehogy nem!A csillagos ég. Vigyorog És még csak most jönnek majd az uj évi áremelések.
Naplózva

06 70/22 11 222
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4273 Dátum: 2010. December 28. - 16:53:22 »

Ma volt egy kellemetlen élményem. Közeledtem kb 25-tel egy kereszteződés felé és láttam hogy sárga lett így óvatosan elkezdtem fékezni. Az út viszont annyira le volt fagyva, hogy az óvatosság ellenére ABS bekapcsolt és csak csúsztam-csúsztam. Na mondom ez nem lesz jó, mert kicsúszok a főútra, akik éppen zöldet kaptak. Felengedtem egy pillanatra a fékpedált, majd ismét ráléptem, megint zakatolt az ABS és kb. fél méterrel a főút előtt megálltam, de a vonalon jócskán túlcsúsztam. Szerencsére mögöttem sem jött senki, a főúton induló meg látta, hogy csúszok így nem indult el. Visszatolattam a lámpáig, de zöldre is elég nehéz volt elindulni óvatosan gáz nélkül is.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #4274 Dátum: 2010. December 28. - 19:27:43 »

Ma volt egy kellemetlen élményem. Közeledtem kb 25-tel egy kereszteződés felé és láttam hogy sárga lett így óvatosan elkezdtem fékezni. Az út viszont annyira le volt fagyva, hogy az óvatosság ellenére ABS bekapcsolt és csak csúsztam-csúsztam. Na mondom ez nem lesz jó, mert kicsúszok a főútra, akik éppen zöldet kaptak. Felengedtem egy pillanatra a fékpedált, majd ismét ráléptem, megint zakatolt az ABS és kb. fél méterrel a főút előtt megálltam, de a vonalon jócskán túlcsúsztam. Szerencsére mögöttem sem jött senki, a főúton induló meg látta, hogy csúszok így nem indult el. Visszatolattam a lámpáig, de zöldre is elég nehéz volt elindulni óvatosan gáz nélkül is.
Szerencse h meg tudtál állni.
Sajna felénk a kereszteződések ellőt-után jeges az út,se megállni se elindulni nem lehet.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!