Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 03:34:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718425 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4230 Dátum: 2010. December 20. - 19:43:43 »

Most vettem észre, hogy a fejlécen nem egyformán fogynak a gyertyák, nagyon tetszik... Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4231 Dátum: 2010. December 20. - 19:57:56 »

Szegasztok!

Jelzem élek, csak fájok és mankózok, igaz ma már csak egy darabbal. Annyira jól voltam, hogy délután már szétkaptam a verda tatbaloldalát, mert bacca a csőrömet, hogy nem megy a hátsó ablakmosó.
Reggel vezettem is, igaz csak a gumisig, ahol felfújták a meglehetősen lapos első kerekeimet. Onnan átadtam az asszonynak, mert beláttam, hogy hirtelen gázról a fékre ugrani még nagyon nem komfortos.  Kacsint

Szeretném jelezni azoknak, akik a bulin vállalták a mosogatást, majd jól otthagyták Ilusnak, hogy még szorulnak miatta! 


 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4232 Dátum: 2010. December 20. - 20:11:53 »

Szegasztok!

Jelzem élek, csak fájok és mankózok, igaz ma már csak egy darabbal. Annyira jól voltam, hogy délután már szétkaptam a verda tatbaloldalát, mert bacca a csőrömet, hogy nem megy a hátsó ablakmosó.
Reggel vezettem is, igaz csak a gumisig, ahol felfújták a meglehetősen lapos első kerekeimet. Onnan átadtam az asszonynak, mert beláttam, hogy hirtelen gázról a fékre ugrani még nagyon nem komfortos.  Kacsint

Szeretném jelezni azoknak, akik a bulin vállalták a mosogatást, majd jól otthagyták Ilusnak, hogy még szorulnak miatta! 


 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na ezt elfelejtettem beírni, pedig megígértem
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #4233 Dátum: 2010. December 20. - 20:15:13 »

Szegasztok!

Jelzem élek, csak fájok és mankózok, igaz ma már csak egy darabbal. Annyira jól voltam, hogy délután már szétkaptam a verda tatbaloldalát, mert bacca a csőrömet, hogy nem megy a hátsó ablakmosó.
Reggel vezettem is, igaz csak a gumisig, ahol felfújták a meglehetősen lapos első kerekeimet. Onnan átadtam az asszonynak, mert beláttam, hogy hirtelen gázról a fékre ugrani még nagyon nem komfortos.  Kacsint

Szeretném jelezni azoknak, akik a bulin vállalták a mosogatást, majd jól otthagyták Ilusnak, hogy még szorulnak miatta! 


 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A törölgetést vállaltam de a mosogató gép megtette helyettem  .

Amúgy meg üdv itthon kapitány és jó búlást kívánok.
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 20. - 20:55:12 írta kamikaze » Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4234 Dátum: 2010. December 21. - 12:02:32 »

Még egy jó páran jön nekem pénzzel, nem elfelejteni. Kacsint
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #4235 Dátum: 2010. December 21. - 20:56:02 »

http://www.vezess.hu/hirek/januartol_jon_olcsobb_gazolaj/28201/
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #4236 Dátum: 2010. December 21. - 21:14:21 »

Nekem ez a 6,50 elég soványnak tűnik. Ausztriában most hétvégén 30FT-al tankoltam literenként olcsóbban OMV kútnál... Igaz 95-öst, nem gázolajat...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #4237 Dátum: 2010. December 21. - 21:33:47 »

Nekem ez a 6,50 elég soványnak tűnik. Ausztriában most hétvégén 30FT-al tankoltam literenként olcsóbban OMV kútnál... Igaz 95-öst, nem gázolajat...
Vasárnap tankoltam Ausztiában pályán Shell kúton 379.-/L 95öst
(LPG-s kútat nem találtam )
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #4238 Dátum: 2010. December 21. - 21:57:47 »

Nekem ez a 6,50 elég soványnak tűnik. Ausztriában most hétvégén 30FT-al tankoltam literenként olcsóbban OMV kútnál... Igaz 95-öst, nem gázolajat...
Vasárnap tankoltam Ausztiában pályán Shell kúton 379.-/L 95öst
(LPG-s kútat nem találtam )
Pályán mindíg drágább. Ha lejössz az első faluba, sokkal olcsóbb. Bár az is számít ki mennyiért jut euróhoz.

Kút kereső:
http://www.oeamtc.at/sprit/
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4239 Dátum: 2010. December 22. - 12:24:05 »

Az éjjel újra dolgoztam. Új Audi 4-es, nem rossz, de piszok drága, 3 db. Lacetti csak jobb egy ilyennél- szerintem. Na, de egy másik érdekesség: Mercedes S500. Fullos, csak fürdőszoba nem volt benne. Nagyon klassz volt, mert csak vezettem, nem vettem, nem én tartom el. Óvatos autózással, a computer 13-14 lityit mutatott, ami ugyebár megdöbbentő, két személynél cuccok nélkül tök üres úton. Mennyi lenne, sportos vezetésnél, megpakolva? Azt hiszem nem véletlen, hogy nem ebből fogy a legtöbb, még a stuttgartiaknál sem. Azt élvezem, hogy sok szuper gépet kipróbálhatok, így klassz mindegyik, de milliárdosnak kéne lennem, hogy ilyenem legyen. Még ajándékba se kéne, csak az ára, na, az igen. Ronda idő volt éjjel, köd, csúszós utak, de legalább nem volt nagy hideg. Kezdem egyébként az automata váltókat megszeretni, valóban baromi kényelmes, főleg városban. No meg persze már egyre jobbak, gyorsan váltanak, rengeteget fejlődtek az utóbbi pár évben. De, maradok a kézi váltós kedvenc autómnál a Lacetti SW-nél. Meg hát a legjobb klub itt van!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4240 Dátum: 2010. December 22. - 18:29:43 »

Ez vicc amit művelnek.Meg még az agyatlanul megváltoztatott kresz is.Nem lehet előzni az autópályán tgk-val sehol,meg akár 300ezerre is büntethetnek ha nem használod az övet.Barmok és hozzá nem értők hozzák a döntéseket.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4241 Dátum: 2010. December 22. - 19:46:19 »

Ez vicc amit művelnek.Meg még az agyatlanul megváltoztatott kresz is.Nem lehet előzni az autópályán tgk-val sehol,meg akár 300ezerre is büntethetnek ha nem használod az övet.Barmok és hozzá nem értők hozzák a döntéseket.
Meatloaf! Félre értetted! Lehet, mert majd látni fogjuk, hogy fognak előzni, mert fognak, főleg a törökök, meg a románok, folyamatosan 5 km/h különbséggel, mint eddig, amiért bevezették ezt a szabályt. Szóval lehet, csak nem szabad! A magyarokat majd büntetik, a külföldiek meg röhögnek a markukba, mint eddig is. A magyarokat kint simán büntetik, jó nagyon, ha vétenek, míg itthon garázdálkodhatnak a külföldiek, illetve a külföldi rendszámos kocsik vezetői. Tipikus dolog. Sehol nem vagyunk, semmiben egyenrangúak. Bocs, de speciel utálom a kamionosok gyilkos hajlamait. Sokat rettegtem már miattuk, mert sem elmenekülni, sem elengedni nem tudtam, mert a forgalom nem tette lehetővé, és jött mögöttem felajzva 2 méterre, éreztem a hátamon a büdös talpát, amint nyomja tövig a gázpedált. A sok bunkó kiharcolta ezt a szabályt, és isszák a levét a többiek is. Érdekes, ha nyugaton jártam, ott kordában tudták tartani ezeket az ámokfutókat, itt, és keleten meg nem. Pedig nagyon kellene!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4242 Dátum: 2010. December 22. - 21:03:40 »

Még egy jó páran jön nekem pénzzel, nem elfelejteni. Kacsint
Az egyik én vagyok, nincs elfelejtve. Két ünnep közőtt majd összefuthatnánk valahol...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4243 Dátum: 2010. December 23. - 07:43:10 »

Ez vicc amit művelnek.Meg még az agyatlanul megváltoztatott kresz is.Nem lehet előzni az autópályán tgk-val sehol,meg akár 300ezerre is büntethetnek ha nem használod az övet.Barmok és hozzá nem értők hozzák a döntéseket.
Meatloaf! Félre értetted! Lehet, mert majd látni fogjuk, hogy fognak előzni, mert fognak, főleg a törökök, meg a románok, folyamatosan 5 km/h különbséggel, mint eddig, amiért bevezették ezt a szabályt. Szóval lehet, csak nem szabad! A magyarokat majd büntetik, a külföldiek meg röhögnek a markukba, mint eddig is. A magyarokat kint simán büntetik, jó nagyon, ha vétenek, míg itthon garázdálkodhatnak a külföldiek, illetve a külföldi rendszámos kocsik vezetői. Tipikus dolog. Sehol nem vagyunk, semmiben egyenrangúak. Bocs, de speciel utálom a kamionosok gyilkos hajlamait. Sokat rettegtem már miattuk, mert sem elmenekülni, sem elengedni nem tudtam, mert a forgalom nem tette lehetővé, és jött mögöttem felajzva 2 méterre, éreztem a hátamon a büdös talpát, amint nyomja tövig a gázpedált. A sok bunkó kiharcolta ezt a szabályt, és isszák a levét a többiek is. Érdekes, ha nyugaton jártam, ott kordában tudták tartani ezeket az ámokfutókat, itt, és keleten meg nem. Pedig nagyon kellene!
Ezért dühöngök én is,mert miattuk szívunk.Én nem akarok többel menni az autópályán,mint a megengedett.De nem akarok Nagykanizsáig a postás autó után menni 65-el,vagy 70-el a kukásautó után,mert nekik ennyit engedélyez a cég ,különben kirúgják őket.Talán kéne tenni az indokolatlanul forgalmat lassítókkal szemben.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4244 Dátum: 2010. December 23. - 08:00:49 »

Ez vicc amit művelnek.Meg még az agyatlanul megváltoztatott kresz is.Nem lehet előzni az autópályán tgk-val sehol,meg akár 300ezerre is büntethetnek ha nem használod az övet.Barmok és hozzá nem értők hozzák a döntéseket.
Meatloaf! Félre értetted! Lehet, mert majd látni fogjuk, hogy fognak előzni, mert fognak, főleg a törökök, meg a románok, folyamatosan 5 km/h különbséggel, mint eddig, amiért bevezették ezt a szabályt. Szóval lehet, csak nem szabad! A magyarokat majd büntetik, a külföldiek meg röhögnek a markukba, mint eddig is. A magyarokat kint simán büntetik, jó nagyon, ha vétenek, míg itthon garázdálkodhatnak a külföldiek, illetve a külföldi rendszámos kocsik vezetői. Tipikus dolog. Sehol nem vagyunk, semmiben egyenrangúak. Bocs, de speciel utálom a kamionosok gyilkos hajlamait. Sokat rettegtem már miattuk, mert sem elmenekülni, sem elengedni nem tudtam, mert a forgalom nem tette lehetővé, és jött mögöttem felajzva 2 méterre, éreztem a hátamon a büdös talpát, amint nyomja tövig a gázpedált. A sok bunkó kiharcolta ezt a szabályt, és isszák a levét a többiek is. Érdekes, ha nyugaton jártam, ott kordában tudták tartani ezeket az ámokfutókat, itt, és keleten meg nem. Pedig nagyon kellene!
Ezért dühöngök én is,mert miattuk szívunk.Én nem akarok többel menni az autópályán,mint a megengedett.De nem akarok Nagykanizsáig a postás autó után menni 65-el,vagy 70-el a kukásautó után,mert nekik ennyit engedélyez a cég ,különben kirúgják őket.Talán kéne tenni az indokolatlanul forgalmat lassítókkal szemben.
És a folyamatos belső sávban haladókat is amikor a külsőben senki sincs.Főleg városban!!!!!!!
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!