Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 23:30:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718257 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4170 Dátum: 2010. December 11. - 12:12:14 »

Egy off technikás kérdésem volna.Egy fiat puntóba cseréltem egy használt rádiósmagnót(blaupunkt).Első bekapcsoláskor kéri a kódot.Amikor beütöm,akkor kiírja,hogy WAIT.Kb 3 perc múlva eltűnik a felirat és megint kéri a kódot és kezdődik elölről.Mit csinálok rosszul,vagy mi lehet a baj,esetleg valami kódkikerülő megoldás? He
Esetleg rossz a kód?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4171 Dátum: 2010. December 11. - 12:22:41 »

Egy off technikás kérdésem volna.Egy fiat puntóba cseréltem egy használt rádiósmagnót(blaupunkt).Első bekapcsoláskor kéri a kódot.Amikor beütöm,akkor kiírja,hogy WAIT.Kb 3 perc múlva eltűnik a felirat és megint kéri a kódot és kezdődik elölről.Mit csinálok rosszul,vagy mi lehet a baj,esetleg valami kódkikerülő megoldás? He
Esetleg rossz a kód?
Akku lett cserélve benne és utána kérte a kódot.Csak a tulaj nem tudta,meg rossz is volt a kijelzője ezért lett szerezve másik.Annak meg a hátulján volt a 4 számjegyű kód.Lehet,hogy nem is az?Nem tudom.De gondolom csak ki lehet kerülni valahogy.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4172 Dátum: 2010. December 11. - 12:31:01 »

Egy off technikás kérdésem volna.Egy fiat puntóba cseréltem egy használt rádiósmagnót(blaupunkt).Első bekapcsoláskor kéri a kódot.Amikor beütöm,akkor kiírja,hogy WAIT.Kb 3 perc múlva eltűnik a felirat és megint kéri a kódot és kezdődik elölről.Mit csinálok rosszul,vagy mi lehet a baj,esetleg valami kódkikerülő megoldás? He
Esetleg rossz a kód?
Akku lett cserélve benne és utána kérte a kódot.Csak a tulaj nem tudta,meg rossz is volt a kijelzője ezért lett szerezve másik.Annak meg a hátulján volt a 4 számjegyű kód.Lehet,hogy nem is az?Nem tudom.De gondolom csak ki lehet kerülni valahogy.
Vannak cégek akik ezzel foglalkoznak, kérdés megéri-e?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4173 Dátum: 2010. December 11. - 12:33:36 »

Egy másik fórumon találtam ezek blau kódok próbálgasd hátha:9971 , 1971 , 8959 , 5373 ,
2239 , 0239 , 3771 , 1771
1601
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #4174 Dátum: 2010. December 12. - 12:08:13 »

Fórumozók!
Néhány topikból töröltem a nem oda illő, viccesnek szánt hozzászólásokat.
Üttörő becsületszevamra ez továbbra is így lesz!
Az a rengeteg topik nem azért van, hogy teleszemeteljétek hülyeségekkel! Kacsint
Adott témában kizárólag az oda illő tapasztalatokat, véleményeket várjuk.
A többi meg jöhet ide!

Előre!


Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4175 Dátum: 2010. December 12. - 12:54:18 »

Fórumozók!
Néhány topikból töröltem a nem oda illő, viccesnek szánt hozzászólásokat.
Üttörő becsületszevamra ez továbbra is így lesz!
Az a rengeteg topik nem azért van, hogy teleszemeteljétek hülyeségekkel! Kacsint
Adott témában kizárólag az oda illő tapasztalatokat, véleményeket várjuk.
A többi meg jöhet ide!

Előre!



Na végre! Újra dolgozik legalább az egyik modink. Tény, hogy egy kicsit elkanászodott a tisztelt társaság. Gyere többet fel a fórumra Jopek! Meg a többiek is. Azt hiszem a Főnin kívül, 4 modink van. Csak szigorúan, ha kérhetem!
Olyan jól meg lett csinálva a fórum, tényleg rajtunk múlik, hogy jól is használjuk. Figyeljünk erre emberek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #4176 Dátum: 2010. December 12. - 13:28:00 »

Fórumozók!
Néhány topikból töröltem a nem oda illő, viccesnek szánt hozzászólásokat.
Üttörő becsületszevamra ez továbbra is így lesz!
Az a rengeteg topik nem azért van, hogy teleszemeteljétek hülyeségekkel! Kacsint
Adott témában kizárólag az oda illő tapasztalatokat, véleményeket várjuk.
A többi meg jöhet ide!

Előre!



Na végre! Újra dolgozik legalább az egyik modink. Tény, hogy egy kicsit elkanászodott a tisztelt társaság. Gyere többet fel a fórumra Jopek! Meg a többiek is. Azt hiszem a Főnin kívül, 4 modink van. Csak szigorúan, ha kérhetem!
Olyan jól meg lett csinálva a fórum, tényleg rajtunk múlik, hogy jól is használjuk. Figyeljünk erre emberek!
Csak azért csináltuk h az elveszett modik is meg jelenjenek  Mosolyog.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #4177 Dátum: 2010. December 12. - 17:59:49 »

Terjengek ma egy kicsit....

De ezt most olvastam és tényleg....
A két taxi... Kacsint  ( bütykös vs. nem bütykös  Vigyorog)
http://totalcar.hu/tesztek/2010/12/09/taxis_rendor_ket_jobarat/

De szép idők/autók voltak!
Sok-sok emlék...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4178 Dátum: 2010. December 13. - 02:29:18 »

Visz a hajój hazafelé. Még három nap, ami igazából egy, mert a mai már megkezdődött, az nem számít, szerdán meg már otthon vagyok, az sem számít...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #4179 Dátum: 2010. December 13. - 09:10:35 »

Visz a hajój hazafelé. Még három nap, ami igazából egy, mert a mai már megkezdődött, az nem számít, szerdán meg már otthon vagyok, az sem számít...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
GYERE!!!  Vigyorog NYOMD a gázt... amit kell  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4180 Dátum: 2010. December 13. - 09:27:57 »



Más! Van új kiegészítő állásom! Sofőrszolgálat.
Tegnap este 21- kor kezdtem, reggel 6-ra jöttem haza. Volt egy "bázis" autóm, sofőrrel, aki elvitt az adott kocsikért, és kuncsaftokért, mads a végcél állomásról visszahozott a központba. Fura volt az éjszakai munka, de kibírtam, nem is voltam álmos, és még láttam is. 6 fuvarom volt. Jártam Érden, a Stoczék felé, Kőbányán, Rákosborzasztón, ki tudja még hol. Vezettem a következő gépeket: (Jóság szerinti sorrend) Hyundai Pony (15 éves, szervótlan, szörnyű), régebbi Mazda 3-at (jó), VW Borát (jó), VW Tourant (nagyon jó), Audi 4-et (klassz), és Volvo S80-at automatát (Szuper csúcs). A pénzről nem beszélek, mert nem nagy buli, de kiegészítésre, hobbyra elmegy. Borravaló: 100-500 Ft-ig volt. Ebből gondolhatjátok, hogy nem leszek hűtlen, maradok a Lacettimnél. Érdekes (ittas) emberek voltak, gond nem volt, a két nő (!), kifejezetten jó fej volt. (Hyundai, és Mazda). Audis, és Borás alkudni próbált a megbeszélt tarifából- hiába.
Közben persze kiderült, hogy kicsi a világ, mert persze régi ismerős, és kolléga is volt a csapatban. Folytatom még.
ó, gratulálok az új munkához  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4181 Dátum: 2010. December 13. - 13:45:58 »

Szerdától megint +4Ft a benzin.
Év végéig még van 2 szerda. 
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4182 Dátum: 2010. December 13. - 14:35:11 »

Szerdától megint +4Ft a benzin.
Év végéig még van 2 szerda. 
A jövő évben meg 52! Úgy érzem az üzemanyagok beszerzését mintha a legdrágább, és legmesszebb helyről szereznék be. Holott az oroszoktól jön, csövön. Nem Venezuelából tankhajóval, majd tankautóval keresztül Európán. De a finomító tudtommal itt van nálunk, és az embereket nem nyugati színvonalon fizetik, tehát nálunk kéne olcsóbban tankolniuk a külföldieknek is. De ez nem így van, mert a legkisebb fizetésekért a legdrágább nálunk az üzemanyag, és persze sok minden más is. Ja, és ez persze azt is jelenti, hogy minden drágul, mert mindent szállítani kell. Ki vagyok akadva!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4183 Dátum: 2010. December 13. - 20:31:23 »

Szerdától megint +4Ft a benzin.
Év végéig még van 2 szerda. 
A jövő évben meg 52! Úgy érzem az üzemanyagok beszerzését mintha a legdrágább, és legmesszebb helyről szereznék be. Holott az oroszoktól jön, csövön. Nem Venezuelából tankhajóval, majd tankautóval keresztül Európán. De a finomító tudtommal itt van nálunk, és az embereket nem nyugati színvonalon fizetik, tehát nálunk kéne olcsóbban tankolniuk a külföldieknek is. De ez nem így van, mert a legkisebb fizetésekért a legdrágább nálunk az üzemanyag, és persze sok minden más is. Ja, és ez persze azt is jelenti, hogy minden drágul, mert mindent szállítani kell. Ki vagyok akadva!
Ne morgolódj Gidy! A LAGNAGYOBB BIRKA A MAGYAR!Csak nem tudom meddig akarja a nép ezt türni,mert egyedül nem sok mindenre vagyok képes.Viszont úgy ütnék már pár fejes fejet! Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #4184 Dátum: 2010. December 14. - 10:37:59 »

Gida Barátomnak a legnagyobb tisztelettel és szeretettel az utolsó 173E járaton történt utolsó utjáról: 
http://www.youtube.com/watch?v=rFAeHM849i0
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!