Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 18:41:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718030 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4125 Dátum: 2010. December 07. - 19:32:07 »

Ha valaki szeretne elemeket, DVD-lemezeket vagy ami van ezen az oldalon, akkor jelezze nekem, mert a héten rendelek tőlük: www.burningmedia.eu

PÜ-ben jelezzen, aki szeretne, legkésőbb csütörtökig, mert pénteken rendelek.
Nem rossz árak, bár én ennél olcsóban szoktam DVD-t venni. Verbatim 25db-os 50ft/db.
Kollégám veszi valamelyik piacon, még egy sem volt hibás.

Én meg 43-ért most, hogy felmentek az árak.
Érdemes megnézni a tintapatronok árait is. Eléggé meglepőek, legalábbis számomra.
Én mindig utántöltő szettet veszek annál nincs gazdaságosabb megoldás.
De van. Más nyomtatóját kell használni. Vigyorog
Vigyorog Én is inkább a munkahelyemen nyomtatok.
Munkahelyen én is, Vigyorog ma is megyek éjszakára.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4126 Dátum: 2010. December 07. - 21:49:02 »

Cartársak! Érdemes megnézni a "további adatok"-at, alul rákattintva. 899 tag, több, mint 55 ezer hozzászólás, stb.
Azt hiszem ez már önmagáért beszél. Stocz ezt jól megcsinálta nekünk, mi meg jól éltünk vele. Köszönet mindenkinek!

Jó éjt, most pedig megyek megnézem a Manchester United vs Valencia (félidőben: 0:1!) folytatását. Viszlát holnap!
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 07. - 21:51:19 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #4127 Dátum: 2010. December 07. - 22:17:55 »


Új Lacsi???
Miért, Neked régi Lacsid is van???
Vagy volt?
Nem semmi! Mosolyog
Igen ez a második Lacsi,az elsőt( ) becsereréltem egy dieselre.Mintha egy nagyobb kategória lenne Vigyorog
Na meg az sem elhanyagolható,hogy ez kombi.Lett volna lehetőségem 4millióig venni valami más ha lehet így fogalmazni "komolyabb" presztizs autót,de nem győztek meg ezek.Emiatt hű maradtam a márkához!!! 
Ez volt az első:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&catid=356&id=2095&limit=1&limitstart=0
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 07. - 22:20:14 írta gabka » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4128 Dátum: 2010. December 07. - 22:59:07 »


Új Lacsi???
Miért, Neked régi Lacsid is van???
Vagy volt?
Nem semmi! Mosolyog
Igen ez a második Lacsi,az elsőt( ) becsereréltem egy dieselre.Mintha egy nagyobb kategória lenne Vigyorog
Na meg az sem elhanyagolható,hogy ez kombi.Lett volna lehetőségem 4millióig venni valami más ha lehet így fogalmazni "komolyabb" presztizs autót,de nem győztek meg ezek.Emiatt hű maradtam a márkához!!! 
Ez volt az első:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&catid=356&id=2095&limit=1&limitstart=0
Ezt a szép HB-t lecserélni!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #4129 Dátum: 2010. December 07. - 23:09:10 »


Új Lacsi???
Miért, Neked régi Lacsid is van???
Vagy volt?
Nem semmi! Mosolyog
Igen ez a második Lacsi,az elsőt( ) becsereréltem egy dieselre.Mintha egy nagyobb kategória lenne Vigyorog
Na meg az sem elhanyagolható,hogy ez kombi.Lett volna lehetőségem 4millióig venni valami más ha lehet így fogalmazni "komolyabb" presztizs autót,de nem győztek meg ezek.Emiatt hű maradtam a márkához!!! 
Ez volt az első:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&catid=356&id=2095&limit=1&limitstart=0
Ezt a szép HB-t lecserélni!  Vigyorog Vigyorog
Csak csatlakozni tudok Cápihoz! Ezt a szép HB-t lecserélni, egy SW-re... csak hogy több garnitúra pótizzót magaddal cipelhess Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #4130 Dátum: 2010. December 07. - 23:13:34 »


Új Lacsi???
Miért, Neked régi Lacsid is van???
Vagy volt?
Nem semmi! Mosolyog
Igen ez a második Lacsi,az elsőt( ) becsereréltem egy dieselre.Mintha egy nagyobb kategória lenne Vigyorog
Na meg az sem elhanyagolható,hogy ez kombi.Lett volna lehetőségem 4millióig venni valami más ha lehet így fogalmazni "komolyabb" presztizs autót,de nem győztek meg ezek.Emiatt hű maradtam a márkához!!! 
Ez volt az első:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&catid=356&id=2095&limit=1&limitstart=0
Ezt a szép HB-t lecserélni!  Vigyorog Vigyorog
Sajnálom is hidd el! De pontosan ezért vettem egy hasonlót,legalábbis belülről.Ha a páromnak lenne már jogsija,megtartottam volna!
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #4131 Dátum: 2010. December 07. - 23:31:03 »


Új Lacsi???
Miért, Neked régi Lacsid is van???
Vagy volt?
Nem semmi! Mosolyog
Igen ez a második Lacsi,az elsőt( ) becsereréltem egy dieselre.Mintha egy nagyobb kategória lenne Vigyorog
Na meg az sem elhanyagolható,hogy ez kombi.Lett volna lehetőségem 4millióig venni valami más ha lehet így fogalmazni "komolyabb" presztizs autót,de nem győztek meg ezek.Emiatt hű maradtam a márkához!!! 
Ez volt az első:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&catid=356&id=2095&limit=1&limitstart=0
Ezt a szép HB-t lecserélni!  Vigyorog Vigyorog
Csak csatlakozni tudok Cápihoz! Ezt a szép HB-t lecserélni, egy SW-re... csak hogy több garnitúra pótizzót magaddal cipelhess Vigyorog
Xenon van benne.Ma a párom hugánál voltunk olaszországban(tölünk 200km)visszafelé nem gyulladt be a jobb oldali lámpa,150km-en keresztül így jöttem(1 is elég világos volt).Aztán 1 faluban bemértek a rendőrök 67-el,10 euróért.Mondta,hogy a köv. kútnál cseréltessem ki,mondtam persze így lesz.Gondoltam magamban xenont nem árulnak kúton,de igazad van!Aztán elindítottam és megint működött.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4132 Dátum: 2010. December 08. - 14:39:34 »

Megszokásból szoktam figyelni a benzinkutaknál a totemoszlopon a benzin árát.
Utóbbi időben az vettem észre, hogy a szerdai áremelés előtt 1 nappal már 1-2Ft-ot rátesznek.
Aztán szerdán megint emelnek a bejelentett összeggel. A mostani héten az egyik kútnál 2+8Ft volt.
Határ út-Soroksári út sarok 362,9Ft.
Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4133 Dátum: 2010. December 08. - 15:41:03 »

Ma megint sikerült egy kavicsot kapnom a szélvédőre a 3-on.És miért ne megincsak egy suzuki (jeep) gumiából repült ki.Mivel most láttam az ivét ahogy repül nem ilyedtem meg ,de ku... nagyot szólt mikor becsapódott.Egy pillanat műve volt az egész,még fékezni se volt időm sajna.Mostmár tudom miért gyűlölöm a suzukikat.
Naplózva

06 70/22 11 222
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #4134 Dátum: 2010. December 08. - 16:04:21 »

Cartársak! Érdemes megnézni a "további adatok"-at, alul rákattintva. 899 tag, több, mint 55 ezer hozzászólás, stb.
Cartársak! Azt is érdemes megnézni, hogy ennek a sok hozzászólásnak több mint 10%-át Gidy követte el.  Puszi Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #4135 Dátum: 2010. December 08. - 16:07:21 »


Új Lacsi???
Miért, Neked régi Lacsid is van???
Vagy volt?
Nem semmi! Mosolyog
Igen ez a második Lacsi,az elsőt( ) becsereréltem egy dieselre.Mintha egy nagyobb kategória lenne Vigyorog
Na meg az sem elhanyagolható,hogy ez kombi.Lett volna lehetőségem 4millióig venni valami más ha lehet így fogalmazni "komolyabb" presztizs autót,de nem győztek meg ezek.Emiatt hű maradtam a márkához!!! 
Ez volt az első:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&page=inline&catid=356&id=2095&limit=1&limitstart=0
Ezt a szép HB-t lecserélni!  Vigyorog Vigyorog
Sajnálom is hidd el! De pontosan ezért vettem egy hasonlót,legalábbis belülről.Ha a páromnak lenne már jogsija,megtartottam volna!

Ne rúgd ki azért a párodat, mert nincs jogsija! Majd lesz neki biztos...  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4136 Dátum: 2010. December 08. - 17:21:23 »

Cartársak! Érdemes megnézni a "további adatok"-at, alul rákattintva. 899 tag, több, mint 55 ezer hozzászólás, stb.
Cartársak! Azt is érdemes megnézni, hogy ennek a sok hozzászólásnak több mint 10%-át Gidy követte el.  Puszi Vigyorog Vigyorog

Jopek! Köszi. Ritkán szólsz, de akkor...
Muszáj, hogy ne álljon le a fórum. Cápa, LadLac, Kripic, MNT, Akidobos, Meatloaf, Peti, stb., meg Te, és még egy jó páran el- eltűntök, valakinek csak ébren kell tartani a fórumot. Vagy inkább ne? He ..., és csak mot lettem nyugdíjas...Lehet, hogy csak olvasni fogok ezentúl? De akkor írjatok! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 08. - 17:45:20 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4137 Dátum: 2010. December 08. - 18:22:27 »

Cartársak! Érdemes megnézni a "további adatok"-at, alul rákattintva. 899 tag, több, mint 55 ezer hozzászólás, stb.
Cartársak! Azt is érdemes megnézni, hogy ennek a sok hozzászólásnak több mint 10%-át Gidy követte el.  Puszi Vigyorog Vigyorog

Jopek! Köszi. Ritkán szólsz, de akkor...
Muszáj, hogy ne álljon le a fórum. Cápa, LadLac, Kripic, MNT, Akidobos, Meatloaf, Peti, stb., meg Te, és még egy jó páran el- eltűntök, valakinek csak ébren kell tartani a fórumot. Vagy inkább ne? He ..., és csak mot lettem nyugdíjas...Lehet, hogy csak olvasni fogok ezentúl? De akkor írjatok! Kacsint Vigyorog
Jól van,de nem mindenkinek van annyi szabadideje,mint neked. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4138 Dátum: 2010. December 08. - 18:25:56 »

Megszokásból szoktam figyelni a benzinkutaknál a totemoszlopon a benzin árát.
Utóbbi időben az vettem észre, hogy a szerdai áremelés előtt 1 nappal már 1-2Ft-ot rátesznek.
Aztán szerdán megint emelnek a bejelentett összeggel. A mostani héten az egyik kútnál 2+8Ft volt.
Határ út-Soroksári út sarok 362,9Ft.
Én is régóta figyelem.Főleg a shell szeret így játszani.De a hétvége felé közeledve is szeretnek rádobni 1-2 forintot.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4139 Dátum: 2010. December 08. - 18:27:08 »

Cartársak! Érdemes megnézni a "további adatok"-at, alul rákattintva. 899 tag, több, mint 55 ezer hozzászólás, stb.
Cartársak! Azt is érdemes megnézni, hogy ennek a sok hozzászólásnak több mint 10%-át Gidy követte el.  Puszi Vigyorog Vigyorog

Jopek! Köszi. Ritkán szólsz, de akkor...
Muszáj, hogy ne álljon le a fórum. Cápa, LadLac, Kripic, MNT, Akidobos, Meatloaf, Peti, stb., meg Te, és még egy jó páran el- eltűntök, valakinek csak ébren kell tartani a fórumot. Vagy inkább ne? He ..., és csak mot lettem nyugdíjas...Lehet, hogy csak olvasni fogok ezentúl? De akkor írjatok! Kacsint Vigyorog
Jól van,de nem mindenkinek van annyi szabadideje,mint neked. Vigyorog
Vegyél fel pót sofőrnek jó pénzért, és akkor Neked is lesz. Rakodást nem vállalok, ahhoz már tényleg öreg vagyok, de vezetni vezethetek. Kacsint
Meatloaf! Privi is ment!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!