Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 14:29:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717649 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #4065 Dátum: 2010. December 02. - 18:45:10 »

100? He
90

A 90 egy kis toleranciával már 100. Mosolyog
Egy szónak is 100 a vége, rettenetesen érzékenyen érintett a 75 mínusz.
Főképp, hogy a táppénzem miatt is ugy7anennyit buktam.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4066 Dátum: 2010. December 02. - 19:00:37 »

bocsi, de belterületen max 70. budapest vége táblától van csak 100, az meg nem külváros már.

Dehogynem!
Ha nem mész százzal, letolnak az utról.
Ott nem szed ki a hülye rendör, mert gyorsan hajtasz!
Be is dugulna minden!
Engem nem érdekelnek a többiek, előzzenek, ha tudnak. Ha 90-nel lehet menni, akkor 90-nel megyek illetve az útviszonyoknak megfelelően. Tegnap pl országúton is csak 40-nel mentem és senki nem előzött az utak állapota miatt. Sőt páran még ezt a tempót sem tudták tartani. De este sötétben sokszor inkább csak 70-nel megyek. Mondjuk soha nem sietek sehová, mindig hamarabb indulok, mint kellene, bármi közbejöhet.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #4067 Dátum: 2010. December 02. - 20:28:29 »

Ma 15:39-kor leváltottak végleg a Bosnyák téren, ezzel befejeződött BKV-s buszos pályafutásom, igazi nyugdíjas lettem. Most előveszem a kalapácsot, szöget verek a falba, és ráakasztom a Bosch kulcsot, jelezve azt, hogy egy időszaknak immáron vége. Bevallom szerettem csinálni, szerettem a buszom, sőt lényegében a többség utast is, a normális kollégákat, és társakat az úton. Mert ha hiszitek, ha nem, azért vannak még normális emberek a Lacetti Klubon kívül is. Holnaptól nem lesz vekker csörgés, mert kiszedem az elemet belőle, mert minek bele, ha nincs rá szükség. Szóval állok a csapat rendelkezésére, ha valaki talizni akar, vagy szüksége van valamilyen segítségre, amit tőlem megkaphatna, már nem lesz időhiányom, úgy gondolom. Hát ez van lányok, fiúk, eljött ez a nap is, aminek 20 éves koromban jobban örültem volna, akkor több ötletem lett volna kihasználni a nagy szabadságot. Hiányozni a fog a jó öreg Ikarusom, akivel 15 évet együtt lehúztunk, azóta van nálam a BPO-432-es szuper gép. Most majd többet tekerem majd a Lacetti kormányát, mert lesz rá időm, bár pénzem meg kevésbé- sajnos. De hát ez van, nincs mit tenni. Jó, hogy vagytok nekem! A jó programokra hívjatok, talizzunk majd sokat, és persze újra kiránduljunk a jövőben! Uff! Én voltam... Kacsint Vigyorog
Biztosan nehéz lesz megszokni a BUSZ nélküli életet. De azért ne búsulj sokáig.
Keress valami jó hobbit.
Vagy egy buszos állást. Kacsint
Valamelyik idegenforgalmi cégnél pl. Úgyis ismered az összes wellness szállót, nem tudsz eltévedni. Vigyorog
Kellemest a hasznossal. Kacsint
Stocz Úr! Köszi, adtad Magad. Egyébként érdeklődöm több irányban, egy kis kiegészítő tevékenységre, de már nem teljes munkaidőre, mert tény, hogy már lassan, de le kell állnom, de csak fokozatosan.
Keressek hobbit? Sajnos van, nem kell keresni, csak rá a pénzt, ami most erősen lecsökkent. De azért nem panaszkodom, mert még nekem nagy szerencsém volt a többiekkel szemben, hogy több, mint négy, és fél évet ráhúzhattam főállásban a nyugdíj mellett. Most kivettem elsejétől a maradék 3 nap szabimat, és utána kezdődik a 70 napos felmondási időm, és jó az, hogy teljes egészében felmentettek a munka végzés alól. Utána, ha lesz még BKV, akkor köthetek külsős szerződést is, de ez csak februárban jöhet szóba, ha, és nagyon ha. Viszont most, ha kell valakinek segítség, most szólhat, mert lesz rá időm, és szívesen segítek abban, amiben tudok. Jól vagyok, köszönöm.
Gidy! Először is a magam nevében ( és gondolom másokéban is ) kiosztom Neked a képzeletbeli ARANYKORMÁNY trófeát! Bár a pénz biztos hiányzik amit kerestél, de szerintem egy cseppet se bánd, hogy vége. A tisztes jövedelmed amiért megdolgoztál és nyugdíj formájában kapsz okozzon még nagyon sokáig örömet! Szerintem a busz volánjánál már elég sok rosszat és jót megtapasztaltál, emlékezz a szépre és ne sajnáld a végét, hiszen tudjuk, aki a jogosítványával keresi a kenyerét az fél lábbal mindig a börtönben van! Aki ennyi időt lehúzott a volán mögött (főleg amilyen a Te természeted) az minden tiszteletet megérdemel. Ha meg annyira hiányzik a busz akkor szerezz be egy szimulátor programot a számítógépedre és még a szerinted pc bénázásaidat orvosolhatod. Kacsint
Mindent egybevetve még mi is élvezhetjük a nyugdíjadat, mert többet fogsz a klub közelében lenni és hasznos tanáccsal segítséggel ellátni minket.
BOLDOG ÉS HOSSZÚ NYUGDÍJAS ÉVEKET GIDY!
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4068 Dátum: 2010. December 02. - 23:10:10 »

bocsi, de belterületen max 70. budapest vége táblától van csak 100, az meg nem külváros már.

Dehogynem!
Ha nem mész százzal, letolnak az utról.
Ott nem szed ki a hülye rendör, mert gyorsan hajtasz!
Be is dugulna minden!
Engem nem érdekelnek a többiek, előzzenek, ha tudnak. Ha 90-nel lehet menni, akkor 90-nel megyek illetve az útviszonyoknak megfelelően. Tegnap pl országúton is csak 40-nel mentem és senki nem előzött az utak állapota miatt. Sőt páran még ezt a tempót sem tudták tartani. De este sötétben sokszor inkább csak 70-nel megyek. Mondjuk soha nem sietek sehová, mindig hamarabb indulok, mint kellene, bármi közbejöhet.
Ha egy kék hb előz ne szidd! Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4069 Dátum: 2010. December 03. - 12:41:35 »

Most adtam egy szórólapot egy SW-snek, 4 éves a gépe, több, mint 300 ezer (!)km van benne, és agyba- főbe dicsérte, pedig céges autó. Szóval nem kell aggódni, jól választottunk. Semmi féle típus hibát nem élt még meg, csodálkozott, hogy van ilyen egyáltalán.

Ma a brazil barátommal autót néztünk. 7 személyes kocsi kéne nekik. Megnéztük a Citroen C4 Picassot, meg az új FIAT Dublo Panorámát. Nem rosszak, ami a nagyságukat illeti, elég jól felszereltek. Mindkettő dizeles volt. A FIAT 4,4, a Citroen 5,6 milkó. Még nézünk másokat is. Aki tud jó ötletet 7 személyes ügyben, kérem írjon privit nekem. Vagy akkor is, ha ezekről tud közelebbi infót.

Ma letelt az utolsó 3 nap szabim, így holnaptól ketyeg a felmondási, felmentési 70 napos időm. Még nem kerestek meg állásokkal...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #4070 Dátum: 2010. December 03. - 14:04:06 »

Most adtam egy szórólapot egy SW-snek, 4 éves a gépe, több, mint 300 ezer (!)km van benne, és agyba- főbe dicsérte, pedig céges autó. Szóval nem kell aggódni, jól választottunk. Semmi féle típus hibát nem élt még meg, csodálkozott, hogy van ilyen egyáltalán.

Ma a brazil barátommal autót néztünk. 7 személyes kocsi kéne nekik. Megnéztük a Citroen C4 Picassot, meg az új FIAT Dublo Panorámát. Nem rosszak, ami a nagyságukat illeti, elég jól felszereltek. Mindkettő dizeles volt. A FIAT 4,4, a Citroen 5,6 milkó. Még nézünk másokat is. Aki tud jó ötletet 7 személyes ügyben, kérem írjon privit nekem. Vagy akkor is, ha ezekről tud közelebbi infót.

Ma letelt az utolsó 3 nap szabim, így holnaptól ketyeg a felmondási, felmentési 70 napos időm. Még nem kerestek meg állásokkal...

Én egy ilyent javasolnék:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/jeep/commander/jeep_commander_3.0_crd_limited_automata_78000km_szervizkonyv-4260877

Az egyik legjobb autó ebben a kategóriában.
Egy hátránya van: sajnos már nem gyártják...
Naplózva
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #4071 Dátum: 2010. December 03. - 14:18:32 »

Most adtam egy szórólapot egy SW-snek, 4 éves a gépe, több, mint 300 ezer (!)km van benne, és agyba- főbe dicsérte, pedig céges autó. Szóval nem kell aggódni, jól választottunk. Semmi féle típus hibát nem élt még meg, csodálkozott, hogy van ilyen egyáltalán.

Ma a brazil barátommal autót néztünk. 7 személyes kocsi kéne nekik. Megnéztük a Citroen C4 Picassot, meg az új FIAT Dublo Panorámát. Nem rosszak, ami a nagyságukat illeti, elég jól felszereltek. Mindkettő dizeles volt. A FIAT 4,4, a Citroen 5,6 milkó. Még nézünk másokat is. Aki tud jó ötletet 7 személyes ügyben, kérem írjon privit nekem. Vagy akkor is, ha ezekről tud közelebbi infót.

Ma letelt az utolsó 3 nap szabim, így holnaptól ketyeg a felmondási, felmentési 70 napos időm. Még nem kerestek meg állásokkal...

Én egy ilyent javasolnék:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/jeep/commander/jeep_commander_3.0_crd_limited_automata_78000km_szervizkonyv-4260877

Az egyik legjobb autó ebben a kategóriában.
Egy hátránya van: sajnos már nem gyártják...
Esetleg Dacia Logan MCV ! Egy ismerősömnek van Loganja igaz sedan de ő elégedett vele.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4072 Dátum: 2010. December 03. - 14:20:01 »

bocsi, de belterületen max 70. budapest vége táblától van csak 100, az meg nem külváros már.

Dehogynem!
Ha nem mész százzal, letolnak az utról.
Ott nem szed ki a hülye rendör, mert gyorsan hajtasz!
Be is dugulna minden!
Engem nem érdekelnek a többiek, előzzenek, ha tudnak. Ha 90-nel lehet menni, akkor 90-nel megyek illetve az útviszonyoknak megfelelően. Tegnap pl országúton is csak 40-nel mentem és senki nem előzött az utak állapota miatt. Sőt páran még ezt a tempót sem tudták tartani. De este sötétben sokszor inkább csak 70-nel megyek. Mondjuk soha nem sietek sehová, mindig hamarabb indulok, mint kellene, bármi közbejöhet.
Ha egy kék hb előz ne szidd! Vigyorog
Biztos nem foglak. Vigyorog Én így vezetek mióta jogsim van, sőt segítem is az előzőket egy kis lassítással, ahogy ha jól emlékszem talán a Kresz is írja. Kacsint
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4073 Dátum: 2010. December 03. - 14:21:07 »

Most adtam egy szórólapot egy SW-snek, 4 éves a gépe, több, mint 300 ezer (!)km van benne, és agyba- főbe dicsérte, pedig céges autó. Szóval nem kell aggódni, jól választottunk. Semmi féle típus hibát nem élt még meg, csodálkozott, hogy van ilyen egyáltalán.

Ma a brazil barátommal autót néztünk. 7 személyes kocsi kéne nekik. Megnéztük a Citroen C4 Picassot, meg az új FIAT Dublo Panorámát. Nem rosszak, ami a nagyságukat illeti, elég jól felszereltek. Mindkettő dizeles volt. A FIAT 4,4, a Citroen 5,6 milkó. Még nézünk másokat is. Aki tud jó ötletet 7 személyes ügyben, kérem írjon privit nekem. Vagy akkor is, ha ezekről tud közelebbi infót.

Ma letelt az utolsó 3 nap szabim, így holnaptól ketyeg a felmondási, felmentési 70 napos időm. Még nem kerestek meg állásokkal...

Én egy ilyent javasolnék:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/jeep/commander/jeep_commander_3.0_crd_limited_automata_78000km_szervizkonyv-4260877

Az egyik legjobb autó ebben a kategóriában.
Egy hátránya van: sajnos már nem gyártják...
Esetleg Dacia Logan MCV ! Egy ismerősömnek van Loganja igaz sedan de ő elégedett vele.
Chevrolet Tahoe LTZ. Kár, hogy itthon nem kapható. Kacsint
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4074 Dátum: 2010. December 03. - 15:51:08 »

Eddig 12. Kacsint
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4075 Dátum: 2010. December 03. - 16:13:56 »

Eddig 12. Kacsint
Az jó Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4076 Dátum: 2010. December 03. - 19:41:31 »

Eddig 12. Kacsint
13?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4077 Dátum: 2010. December 03. - 19:43:21 »

Már 14.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4078 Dátum: 2010. December 03. - 19:47:40 »

Irkáltok itt össze-vissza, közben meg fogalmatok sincs mi a valóság. Vigyorog
15,5 Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4079 Dátum: 2010. December 03. - 19:58:47 »

Irkáltok itt össze-vissza, közben meg fogalmatok sincs mi a valóság. Vigyorog
15,5 Vigyorog
Navazze.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!