Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 10:32:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717532 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3990 Dátum: 2010. November 22. - 16:44:05 »

Ma rossz hírt kaptam a főnökömtől. Decembertől nem tudnak munkát adni már nekem, ezért megkezdődik a felmondási időm már most elsején. Ez egy hónappal előrébb jött, mint lett volna eddigi tudásom szerint. Szóval teljes, rész, vagy alkalmi munkát keresek. B,C,D-s jogsim van, nagy gyakorlattal  (38 év, és több, mint 1 millió km!), és persze egy szuper kombi autóm van, amit bevethetek az ügy érdekében. Ha tudtok valamit, szóljatok, mert szükségem volna, hogy legyen kiegészítésem, van még eltartott gyerekem, mint tudhatjátok. Szóval várom, hogy kapjak ötleteket, ajánlatokat, segítséget, ha tudtok. Ezt mivel ma tudtam meg, hát lenyomott a padlóra rendesen, ki vagyok akadva, depis lettem. Van még 6 nap beosztásom, 3 nap szabim, no meg a felmentési 70 napom, és vége a szereplésemnek. Sajnálom nagyon.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #3991 Dátum: 2010. November 22. - 17:00:45 »

Ma rossz hírt kaptam a főnökömtől. Decembertől nem tudnak munkát adni már nekem, ezért megkezdődik a felmondási időm már most elsején. Ez egy hónappal előrébb jött, mint lett volna eddigi tudásom szerint. Szóval teljes, rész, vagy alkalmi munkát keresek. B,C,D-s jogsim van, nagy gyakorlattal  (38 év, és több, mint 1 millió km!), és persze egy szuper kombi autóm van, amit bevethetek az ügy érdekében. Ha tudtok valamit, szóljatok, mert szükségem volna, hogy legyen kiegészítésem, van még eltartott gyerekem, mint tudhatjátok. Szóval várom, hogy kapjak ötleteket, ajánlatokat, segítséget, ha tudtok. Ezt mivel ma tudtam meg, hát lenyomott a padlóra rendesen, ki vagyok akadva, depis lettem. Van még 6 nap beosztásom, 3 nap szabim, no meg a felmentési 70 napom, és vége a szereplésemnek. Sajnálom nagyon.
Hát ez tényleg rossz hír,sajnálom.A BKV megint kiad alvállalkozóknak járatokat,ott nem tudsz elhelyezkedni?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3992 Dátum: 2010. November 22. - 17:30:49 »

Ma rossz hírt kaptam a főnökömtől. Decembertől nem tudnak munkát adni már nekem, ezért megkezdődik a felmondási időm már most elsején. Ez egy hónappal előrébb jött, mint lett volna eddigi tudásom szerint. Szóval teljes, rész, vagy alkalmi munkát keresek. B,C,D-s jogsim van, nagy gyakorlattal  (38 év, és több, mint 1 millió km!), és persze egy szuper kombi autóm van, amit bevethetek az ügy érdekében. Ha tudtok valamit, szóljatok, mert szükségem volna, hogy legyen kiegészítésem, van még eltartott gyerekem, mint tudhatjátok. Szóval várom, hogy kapjak ötleteket, ajánlatokat, segítséget, ha tudtok. Ezt mivel ma tudtam meg, hát lenyomott a padlóra rendesen, ki vagyok akadva, depis lettem. Van még 6 nap beosztásom, 3 nap szabim, no meg a felmentési 70 napom, és vége a szereplésemnek. Sajnálom nagyon.
Hát ez tényleg rossz hír,sajnálom.A BKV megint kiad alvállalkozóknak járatokat,ott nem tudsz elhelyezkedni?
Meg vannak a saját embereik, ráadásul nehéz lenne egy előnyös helyzetemből, amiben vagyok most, illetve voltam, beállni az utolsó sorba ennyi évesen. Erre igazán nem vágyom már. A Lacettivel szívesen vállalnék munkát! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #3993 Dátum: 2010. November 22. - 18:55:44 »

Kedves Klubtársak!

Segítségeteket kérném. Apósom mozgássérült, szüksége lenne egy autóra, aminek a vételárába beszámítják a mozgássérült utalványt. Autómata váltós autóra lenne szükségem, kb. 600 ezer forintig, de ha valamivel több lenne a vételár, nem gond.
Köszönöm a segítséget!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3994 Dátum: 2010. November 22. - 20:47:43 »

Kedves Klubtársak!

Segítségeteket kérném. Apósom mozgássérült, szüksége lenne egy autóra, aminek a vételárába beszámítják a mozgássérült utalványt. Autómata váltós autóra lenne szükségem, kb. 600 ezer forintig, de ha valamivel több lenne a vételár, nem gond.
Köszönöm a segítséget!

Tegnap érdekességből böngésztem a használt autókat, és több helyen láttam azt a megjegyzést, hogy mozgássérült utalványt beszámítanak. Nézz utána, biztosan találtok jó megoldást. (www.hasznaltauto.hu). Be kell írni a kívánt dolgokat, és remélhetőleg ad választékot. De ettől függetlenül, remélem, ha tud valaki valamit, fog szólni, segíteni.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3995 Dátum: 2010. November 22. - 20:54:27 »

Múlt héten kaptam egy elszámoló levelet a Lombard Finanszírási Zrt-től. Megküldték a szokásos negyedéves elszámolást. Látom rajta, hogy 1000Ft tartozásom van. Érdekes, mert átutalással megy, nem csúsztam még soha vele. Erre látom, hogy július 31. dátummal kezdődően elkezdtek felszámolni 250Ft számlakezelési díjat havonta. Na mikor is vezették be a bankadót?
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 22. - 20:56:19 írta diablo77 » Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3996 Dátum: 2010. November 22. - 21:00:38 »

Múlt héten kaptam egy elszámoló levelet a Lombard Finanszírási Zrt-től. Megküldték a szokásos negyedéves elszámolást. Látom rajta, hogy 1000Ft tartozásom van. Érdekes, mert átutalással megy, nem csúsztam még soha vele. Erre látom, hogy július 31. dátummal kezdődően elkezdtek felszámolni 250Ft számlakezelési díjat havonta. Na mikor is vezették be a bankadót?
Én már nem mondok semmit!-mert rettentő  csúnya szitkozódásba fakadnék ki.
Naplózva

06 70/22 11 222
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #3997 Dátum: 2010. November 23. - 15:53:35 »

Na erre is jó a hivatalos navi... Kacsint
http://www.vezess.hu/magazin/amikor_nem_rendornek_van/27754/
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #3998 Dátum: 2010. November 23. - 15:56:03 »

Viszont az a gps-es kamera nem olcsó.
http://www.geochallenge.hu/index.php?mit=90&kkat_id=14
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3999 Dátum: 2010. November 23. - 16:08:39 »

Viszont az a gps-es kamera nem olcsó.
http://www.geochallenge.hu/index.php?mit=90&kkat_id=14
Hamarosan esik ezeknek az ára is.Nem hiszem hogy sokat kéne várni rá.
Naplózva

06 70/22 11 222
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #4000 Dátum: 2010. November 23. - 16:09:06 »

Két kérdés azért felmerült bennem. Akkor ki ment gyorsan? A rendőrség megbízhatatlan géppel dolgozik, vagy trehányak és kiküldik valakinek mint ahogy a Hofi kabaréban annak, akinek jobban látható a rendszáma? He
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4001 Dátum: 2010. November 23. - 16:12:52 »

Két kérdés azért felmerült bennem. Akkor ki ment gyorsan? A rendőrség megbízhatatlan géppel dolgozik, vagy trehányak és kiküldik valakinek mint ahogy a Hofi kabaréban annak, akinek jobban látható a rendszáma? He
Ha jól láttam a képeken a külső sávban ment lehet, hogy a belsőben mentek annyival de őt kapták le..
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4002 Dátum: 2010. November 23. - 16:27:53 »

Két kérdés azért felmerült bennem. Akkor ki ment gyorsan? A rendőrség megbízhatatlan géppel dolgozik, vagy trehányak és kiküldik valakinek mint ahogy a Hofi kabaréban annak, akinek jobban látható a rendszáma? He
Ha jól láttam a képeken a külső sávban ment lehet, hogy a belsőben mentek annyival de őt kapták le..
Szerintem Magyarországon eggyetlen hivatalosan minden engedélyel rendelkező trafipax gép sincs. Vigyorog Igy egy bünti sem érvényes amit kiküldenek.
Naplózva

06 70/22 11 222
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4003 Dátum: 2010. November 23. - 18:04:44 »

Két kérdés azért felmerült bennem. Akkor ki ment gyorsan? A rendőrség megbízhatatlan géppel dolgozik, vagy trehányak és kiküldik valakinek mint ahogy a Hofi kabaréban annak, akinek jobban látható a rendszáma? He
Ha jól láttam a képeken a külső sávban ment lehet, hogy a belsőben mentek annyival de őt kapták le..
Szerintem Magyarországon eggyetlen hivatalosan minden engedélyel rendelkező trafipax gép sincs. Vigyorog Igy egy bünti sem érvényes amit kiküldenek.
Minden GPS-ből kinyerhető az ilyen sebességadat? Az enyémből is Béla?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4004 Dátum: 2010. November 23. - 18:06:31 »

Két kérdés azért felmerült bennem. Akkor ki ment gyorsan? A rendőrség megbízhatatlan géppel dolgozik, vagy trehányak és kiküldik valakinek mint ahogy a Hofi kabaréban annak, akinek jobban látható a rendszáma? He
Ha jól láttam a képeken a külső sávban ment lehet, hogy a belsőben mentek annyival de őt kapták le..
Szerintem Magyarországon eggyetlen hivatalosan minden engedélyel rendelkező trafipax gép sincs. Vigyorog Igy egy bünti sem érvényes amit kiküldenek.
Minden GPS-ből kinyerhető az ilyen sebességadat? Az enyémből is Béla?
Ha hivatalos nem másolt a navid akkor igen.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!