Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 00:46:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717227 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3885 Dátum: 2010. Október 27. - 19:40:34 »

Na, végre elértem azt, amit a suliban soha sem, csupa 5-ös (ötös!) vagyok!

Más: úgy döntöttem, hogy az a véleményem (Aromó után), hogy az IWIW-es klubunkat megszüntetem. Nincs értelme párhuzamosan futtatni, mert vagy az ismerősöket gyűjtötték azzal, hogy beléptek, vagy pedig úgyis itt vannak már tagjaink körében az érintettek. Akik meg nem, hát nosza rajta, jöjjenek közénk, minden Lacettist szívesen várunk!
Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy már régen nem is foglalkoztam vele, elvesztettem az irányítást fölötte, amikor klubbá kellett alakítani, azt LadLac mester megcsinálta, de amikor visszaadta, elvesztettem a hozzá férést végleg.
Remélem nem lesz szomorú ezért senki sem. Elvileg 150 tagja volt, de ebből kb. 1/3-a volt valóban ismerős tag számomra, számunkra. Na, ez legyen a legnagyobb bajunk ezentúl! Éljen az igazi LACETTI KLUB!
Nekm mindegy mert belépésnél voltam ott utójára .
Naplózva

06 70/22 11 222
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3886 Dátum: 2010. Október 27. - 20:20:32 »

Na, végre elértem azt, amit a suliban soha sem, csupa 5-ös (ötös!) vagyok!

Más: úgy döntöttem, hogy az a véleményem (Aromó után), hogy az IWIW-es klubunkat megszüntetem. Nincs értelme párhuzamosan futtatni, mert vagy az ismerősöket gyűjtötték azzal, hogy beléptek, vagy pedig úgyis itt vannak már tagjaink körében az érintettek. Akik meg nem, hát nosza rajta, jöjjenek közénk, minden Lacettist szívesen várunk!
Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy már régen nem is foglalkoztam vele, elvesztettem az irányítást fölötte, amikor klubbá kellett alakítani, azt LadLac mester megcsinálta, de amikor visszaadta, elvesztettem a hozzá férést végleg.
Remélem nem lesz szomorú ezért senki sem. Elvileg 150 tagja volt, de ebből kb. 1/3-a volt valóban ismerős tag számomra, számunkra. Na, ez legyen a legnagyobb bajunk ezentúl! Éljen az igazi LACETTI KLUB!
Bocs, de ez az Aromo megütöte a szemem, asztrológusként, merthogy azt is gyakorlom rég nick nevem volt egy két fórumon, már nem emlékszem hogy IWIW en használtam e. Persze lehet másnak is megtetszett.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #3887 Dátum: 2010. Október 27. - 21:23:15 »

A minap olyannal találkoztam, amivel eddig még soha: Egy lerobbant Lacettivel. Bár az autó külsején látszott néhány horpadás ami esetleg nem a leggondosabb gazdára utalhat, de mégis. Megálltam, hogy hátha tudok segíteni(De akkorra már odaért a hölgy férje is, így csak félretoltuk az útból. Én csak annyit tudtam javasolni, hogy lehet egy kis benzin segítene mert igencsak fekszik a mutató és lehet a kanna azért nem világít mert kiégett az izzó.) és egy-két kérdés felmerült bennem. A hölgy azt mondta, hogy semmilyen hibajelzést nem küldött az autó csak megállt. Én úgy tudom a cheklámpa rendes működés esetén akkor alszik el ha beindult a motor. Na most akkor ha hiba van és azért nem indul a cheklámpa világítani fog és más jelzés híján csak a szervízbeni kiolvasás lehet a megoldás? Hogy végül is mi volt a megoldás a problémára nem tudom, ahogyan azt sem, hogy a benzin hiány volt-e a ludas. Mindenesetre az autó délután már nem volt ott.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #3888 Dátum: 2010. Október 28. - 09:24:18 »

http://nepitelet.hu/autok/chevrolet_korea/lacetti_2004/auto_tulmeretezett_motorral/

A klubról is megemlékeznek a cikkben, na meg a Gombosékról is..... Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3889 Dátum: 2010. Október 28. - 10:45:40 »

http://nepitelet.hu/autok/chevrolet_korea/lacetti_2004/auto_tulmeretezett_motorral/

A klubról is megemlékeznek a cikkben, na meg a Gombosékról is..... Vigyorog
Na, azért a szombathelyi szervíz is a toppon van. Na ezért próbálom őket kerülni, amennyire lehet...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3890 Dátum: 2010. Október 28. - 17:17:20 »

http://nepitelet.hu/autok/chevrolet_korea/lacetti_2004/auto_tulmeretezett_motorral/

A klubról is megemlékeznek a cikkben, na meg a Gombosékról is..... Vigyorog
Élvezettel olvastam...van türelme a fószernak, dehát itt él, tisztában van vele, hogy így működnek a dolgok. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3891 Dátum: 2010. Október 29. - 20:35:46 »

Megirigyelve Gidyt, 4 napra welnessezni megyek Zalakarosra, bárki látogatását szivesen veszem. Mosolyog Sajna nem Lacettivel megyek, így meglátogatni nem tudok senkit a környéken.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3892 Dátum: 2010. Október 29. - 22:31:19 »

Megirigyelve Gidyt, 4 napra welnessezni megyek Zalakarosra, bárki látogatását szivesen veszem. Mosolyog Sajna nem Lacettivel megyek, így meglátogatni nem tudok senkit a környéken.
És a laptopod is veled lesz egy relatív friss "Én megyek" programmal?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3893 Dátum: 2010. Október 30. - 07:45:54 »

Megirigyelve Gidyt, 4 napra welnessezni megyek Zalakarosra, bárki látogatását szivesen veszem. Mosolyog Sajna nem Lacettivel megyek, így meglátogatni nem tudok senkit a környéken.
És a laptopod is veled lesz egy relatív friss "Én megyek" programmal?
Igen Kacsint
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3894 Dátum: 2010. Október 30. - 19:25:21 »

Nem tudom le merjem-e írni amit ma láttam. He

Ma volt egy vidéki körutam. Egyszer csak tőlem messze kiszaladt egy nyúl az útra és megállt a sávomban szemben velem.
Mikor látta, hogy nem az vagyok akit várt, visszaszaladt a mezőre. Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3895 Dátum: 2010. Október 30. - 19:34:28 »

Láttam sok Lacettit is útközben Vigyorog
Volt 1 fekete Sedan wtcc spoilerrel, és egy másik fekete, annak KIT-xxx volt a rendszáma. Mosolyog
Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3896 Dátum: 2010. Október 30. - 19:47:49 »

Láttam sok Lacettit is útközben Vigyorog
Volt 1 fekete Sedan wtcc spoilerrel, és egy másik fekete, annak KIT-xxx volt a rendszáma. Mosolyog
Olyan csunyák és idétlenek azok a sedan wtcc-k.Hb ban sem ragadtat el,de azon elmegy.Szép kerekek ,ültetés és kalap-kabát.Ja meg makulátlan dukkó!-ugye Gidy?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 30. - 19:49:29 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #3897 Dátum: 2010. Október 30. - 19:54:07 »

Nem tudom le merjem-e írni amit ma láttam. He

Ma volt egy vidéki körutam. Egyszer csak tőlem messze kiszaladt egy nyúl az útra és megállt a sávomban szemben velem.
Mikor látta, hogy nem az vagyok akit várt, visszaszaladt a mezőre. Vigyorog
Ezért lesz-kapsz.. Vigyorog Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3898 Dátum: 2010. Október 30. - 19:59:58 »

Láttam sok Lacettit is útközben Vigyorog
Volt 1 fekete Sedan wtcc spoilerrel, és egy másik fekete, annak KIT-xxx volt a rendszáma. Mosolyog
Olyan csunyák és idétlenek azok a sedan wtcc-k.Hb ban sem ragadtat el,de azon elmegy.Szép kerekek ,ültetés és kalap-kabát.Ja meg makulátlan dukkó!-ugye Gidy?
Nekem testszik a gyári spoiler. El tudnám képzelni az SW-men Csak a krómcsíkot hagynám le róla.
http://kepek.origo.hu/galleriesdisplay/gdisplay?xml=/0901/Chevr2009119125652/gallery.xml&rovat=auto
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 30. - 20:02:17 írta Jani » Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3899 Dátum: 2010. Október 30. - 21:11:17 »

Láttam sok Lacettit is útközben Vigyorog
Volt 1 fekete Sedan wtcc spoilerrel, és egy másik fekete, annak KIT-xxx volt a rendszáma. Mosolyog
Olyan csunyák és idétlenek azok a sedan wtcc-k.Hb ban sem ragadtat el,de azon elmegy.Szép kerekek ,ültetés és kalap-kabát.Ja meg makulátlan dukkó!-ugye Gidy?
Nekem testszik a gyári spoiler. El tudnám képzelni az SW-men Csak a krómcsíkot hagynám le róla.
http://kepek.origo.hu/galleriesdisplay/gdisplay?xml=/0901/Chevr2009119125652/gallery.xml&rovat=auto
Hát nem tom nem szép.Ez inkább igaz a hátsó ennek sem faca. http://cartuning.kiev.ua/carparts.php?cat=obves&item=zg-01031
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!