Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 22:34:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717119 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3855 Dátum: 2010. Október 21. - 18:36:31 »

Csomagleszorítóhaló engem is érdekelne.
Múltkor vaterán volt 1000ft-ért egy új, de elfelejtettem licitálni és elvitték előlem.
Multkor nem neked adtam egyet oda?Kami küldte. He
De igen, csak az elég ramaty állapotban van. Tele van lukakkal. Vigyorog
Azért köszönöm Kami!
Akkor elteszem neked!Talin odaadom.De megnézem milyen állapotban van mert nem tudom,nem néztem kiteritve.
Naplózva

06 70/22 11 222
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3856 Dátum: 2010. Október 21. - 19:15:11 »

Csomagleszorítóhaló engem is érdekelne.
Múltkor vaterán volt 1000ft-ért egy új, de elfelejtettem licitálni és elvitték előlem.
Multkor nem neked adtam egyet oda?Kami küldte. He
De igen, csak az elég ramaty állapotban van. Tele van lukakkal. Vigyorog
Azért köszönöm Kami!
Akkor elteszem neked!Talin odaadom.De megnézem milyen állapotban van mert nem tudom,nem néztem kiteritve.
Esetleg ha találsz sedanba való csomitálcát, engem érdekelne jóárasítva. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3857 Dátum: 2010. Október 21. - 19:20:44 »

Krisz személyében nemcsak az autók újjá varázsolásának mesterét tekinthetjük ezentúl, hanem mindenféle kívánságot írhatunk neki, és vagy teljesíti, vagy nem. Ha igen, akkor szólíthatjuk Krisz-Tibi bácsinak! Vigyorog Köszönjük előre is! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3858 Dátum: 2010. Október 21. - 19:24:38 »

Krisz személyében nemcsak az autók újjá varázsolásának mesterét tekinthetjük ezentúl, hanem mindenféle kívánságot írhatunk neki, és vagy teljesíti, vagy nem. Ha igen, akkor szólíthatjuk Krisz-Tibi bácsinak! Vigyorog Köszönjük előre is! Kacsint Vigyorog
Ha lehet teljesitem a kivánságot. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #3859 Dátum: 2010. Október 21. - 19:25:03 »

Csomagleszorítóhaló engem is érdekelne.
Múltkor vaterán volt 1000ft-ért egy új, de elfelejtettem licitálni és elvitték előlem.
Multkor nem neked adtam egyet oda?Kami küldte. He
De igen, csak az elég ramaty állapotban van. Tele van lukakkal. Vigyorog
Azért köszönöm Kami!
Múltkor láttam egy fazont a Sajó partján. Volt nála horgászbot, meg egy zsák a kifogott halaknak. Az is tele volt lyukakkal!   Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3860 Dátum: 2010. Október 21. - 19:32:30 »

Cápa egyél mérgezett Nyúl Bélát! Így mindketten megkapjátok méltó büntetéseteket. Ha ez nem történne meg, gondolkozom helyettesítő súlyos büntetésen. Azt hiszem meglátogatlak titeket! Kacsint Vigyorog
Mikor jössz? Csak mert az őszi szünetben valószínű Zalakaroson leszek. Kacsint
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3861 Dátum: 2010. Október 21. - 19:34:18 »

Béla! Nyuszi vagy mi?  Vigyorog Vigyorog
Vigyorog Ismerős a szöveg egy kicsit másképp a Vissza a jövő című filmből. Vigyorog
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3862 Dátum: 2010. Október 23. - 12:19:51 »

Nekem egyszer volt 11l feletti fogyasztás De hát akkor volt alattam először 1.6 os autó, és élveztem hogy gyorsul Vigyorog

Arra meg nem gondoltak ezek az okos újságírók hogy menne a HB 1.6 os motorral
Barotinak 1.8as HB-je van 1x kiprobálnék egy olyat
..., és ráadásul gombnyomásra behajlanak a tükrei! Ettől akadt ki MNT kolléga, de piszkosul, egész belesárgult az irigységbe szegény, vigasztalni kellett! Kacsint Vigyorog
Hát olyat én is elfogadnék!
...És azt képzeljétek, hogy milyen volt, mikor Baroti után koslattam hegynek felfelé az én 1.4-emmel, kondival, családdal, csomagokkal..  Vigyorog Ő vígan 4-esben sétakocsikázgatott, én meg nyomtam ki a lelkét a gépnek 2-esben....
Mert ők csak ketten voltak az 1,8-asban, kevesebb cuccal, és ráadásul, hogy el tudjon húzni tőlünk, minden autóba berakott 2 karton ásványvizet. Szegény zenész barátomnak, meg egyedül volt 1,4-ese, a többi 1,6-os, 1,8-as, egy dizel, és egy dizel Passát volt. De mégis minden este együtt vacsoráztunk! Kacsint Vigyorog

Nem zenész, dobos!  Vigyorog
Biztosan ő már csak hideg kaját evett minden este!  Vigyorog
Döme egy pimasz fickó! Ad.1.: Együtt vacsoráztunk friss meleg ételt, és nem kellett várni rájuk!
Ad.2.: a dob hangszer! Aki hangszeren játszik, az zenész. Akidobos dobon játszik, tehát hangszeren, aki hangszeren játszik, az zenész, tehát Akidobos dobon játszik, ami hangszer, aki hangszeren játszik, az zenész, Akidobos tehát igenis zenész! Mondd, Döme, követni tudtál? Aki pedig pimaszkodik a zenész barátommal, vagyis Akidobossal, az egy pimasz fickó, tehát, Döme pimasz fickó!
Gidy. Nem ismered Döme tesóját. Mosolyog Egy tanszakon voltunk Miskolcon. Kacsint
Amúgy meg:
A dobos: Már nem közönség, de még nem zenész.
Vigyorog Vigyorog
Köszönöm, hogy megvédesz! Mosolyog
Naplózva
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #3863 Dátum: 2010. Október 23. - 18:01:41 »

Sziasztok!

Autócserében gondolkodnék. Azaz megválnék lassan a szeretett és karbantartott példánytól. A kiszemelt kategória a chrysler 300c (amely szívem egyik régi vágya). Na de vége az offolásnak.
Ettől függetlenül ontopic maradnék továbbra is. Asszonynak (aki az automatát részesítené előnyben, ráadásul eddig sw volt, maradna is az) a következő példányt néztem ki:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_2.0_d_platinum_automata-4132587

Láthatólag ez egy finanszírozásból visszavett autó. Elvileg 0 km-el, viszont 3 év teljes leállással.
Szerintetek érdemes-e ebben gondolkodni??
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #3864 Dátum: 2010. Október 23. - 18:23:44 »

Sziasztok!

Autócserében gondolkodnék. Azaz megválnék lassan a szeretett és karbantartott példánytól. A kiszemelt kategória a chrysler 300c (amely szívem egyik régi vágya). Na de vége az offolásnak.
Ettől függetlenül ontopic maradnék továbbra is. Asszonynak (aki az automatát részesítené előnyben, ráadásul eddig sw volt, maradna is az) a következő példányt néztem ki:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_2.0_d_platinum_automata-4132587

Láthatólag ez egy finanszírozásból visszavett autó. Elvileg 0 km-el, viszont 3 év teljes leállással.
Szerintetek érdemes-e ebben gondolkodni??

Mintha a jobb hátulján a lököst meghúzták volna mármint a képen úgy látom.
Biztos ez az 1 km???

Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #3865 Dátum: 2010. Október 23. - 18:25:09 »

A képen kombi van a leírásban ferdehátú vagy én nézek rosszat?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3866 Dátum: 2010. Október 23. - 18:28:55 »

Sziasztok!

Autócserében gondolkodnék. Azaz megválnék lassan a szeretett és karbantartott példánytól. A kiszemelt kategória a chrysler 300c (amely szívem egyik régi vágya). Na de vége az offolásnak.
Ettől függetlenül ontopic maradnék továbbra is. Asszonynak (aki az automatát részesítené előnyben, ráadásul eddig sw volt, maradna is az) a következő példányt néztem ki:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_2.0_d_platinum_automata-4132587

Láthatólag ez egy finanszírozásból visszavett autó. Elvileg 0 km-el, viszont 3 év teljes leállással.
Szerintetek érdemes-e ebben gondolkodni??

Hát nem hiszem, hogy 1km futásteljesítmény altt fóliázták volna, valamint körberagasztották volna védőcsíkokkal, fényvisszaverő prizmákkal. Szal a km gyanús, szerintem kontrollálni kellene. Ez egy utángyártott dísztárcsa rajt?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3867 Dátum: 2010. Október 23. - 18:31:59 »

Sziasztok!

Autócserében gondolkodnék. Azaz megválnék lassan a szeretett és karbantartott példánytól. A kiszemelt kategória a chrysler 300c (amely szívem egyik régi vágya). Na de vége az offolásnak.
Ettől függetlenül ontopic maradnék továbbra is. Asszonynak (aki az automatát részesítené előnyben, ráadásul eddig sw volt, maradna is az) a következő példányt néztem ki:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/lacetti/chevrolet_lacetti_2.0_d_platinum_automata-4132587

Láthatólag ez egy finanszírozásból visszavett autó. Elvileg 0 km-el, viszont 3 év teljes leállással.
Szerintetek érdemes-e ebben gondolkodni??

Hát nem hiszem, hogy 1km futásteljesítmény altt fóliázták volna, valamint körberagasztották volna védőcsíkokkal, fényvisszaverő prizmákkal. Szal a km gyanús, szerintem kontrollálni kellene. Ez egy utángyártott dísztárcsa rajt?
Meg kell nézni az állapot lapot. Sok minden kiderül belőle. Kacsint
https://www.otpbank.hu/merkantil2001/allapotlapok/25373.pdf

Gumik profilmélysége 3,0mm. Állásban elkopott? Vigyorog
Motortér tető  átfényezett
Jobb első-hátsó sárvédő átfényezett
Utastér tető átfényezett
Csomagtér fedél átfényezett
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 23. - 18:35:24 írta Jani » Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #3868 Dátum: 2010. Október 23. - 18:38:23 »

Na akkor ez az az autó ami messzire kerülendő!
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #3869 Dátum: 2010. Október 23. - 18:46:05 »

Úgy van. Kerülendő.
Köszönöm a sok segítséget.
Mindenesetre úgy tervezem, hogy a családban a második autó marad ontopic.
Azaz egy automata 1.8 vagy 2.0D, mindenképp SW.
Esetleg Epica-ban gondolkodom még, de ott is csak automatában.
És csak kp. fizetésben.
Na meg minél kevesebbet futottban, nem töröttben, és kommersz színekben: ezüst, szürke, fekete, fehér.

Nagyon sokat köszönhetek ennek a fórumnak!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 256 257 [258] 259 260 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!