Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 20:20:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716989 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3810 Dátum: 2010. Október 16. - 17:16:57 »

Diablo kocsiját beraktuk a garázsom udvarába míg Pesten volt. Ma délután mentünk, hogy induljon haza, hát teljesen körbe volt falazva a dél koreai követség tagjainak kocsijaival. Főnöktől lefelé. BMW, Audi, Mercedes, VW Passat, Golf, és végül egy Skoda. Reklamálásunkra udvariasan elálltak az útból, de nem vették a lapot, ami a sok német kocsinak szólt. A Lacettit nem ismerték fel! Hyundainak gondolták. Nemcsak Hyundai, KIA, Daewoo, illetve a Chevrolet, és társai, vagyis még Suzuki, Buick, Holden néven fut a mi koreai autónk. De most felvilágosítottuk őket! Lehet, hogy nem szeretik az USA-t? Hát van miért, az biztos. Ezt mint érdekességet jegyeztem meg. A Lacetti a MI autónk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3811 Dátum: 2010. Október 16. - 18:56:18 »

Diablo kocsiját beraktuk a garázsom udvarába míg Pesten volt. Ma délután mentünk, hogy induljon haza, hát teljesen körbe volt falazva a dél koreai követség tagjainak kocsijaival. Főnöktől lefelé. BMW, Audi, Mercedes, VW Passat, Golf, és végül egy Skoda. Reklamálásunkra udvariasan elálltak az útból, de nem vették a lapot, ami a sok német kocsinak szólt. A Lacettit nem ismerték fel! Hyundainak gondolták. Nemcsak Hyundai, KIA, Daewoo, illetve a Chevrolet, és társai, vagyis még Suzuki, Buick, Holden néven fut a mi koreai autónk. De most felvilágosítottuk őket! Lehet, hogy nem szeretik az USA-t? Hát van miért, az biztos. Ezt mint érdekességet jegyeztem meg. A Lacetti a MI autónk!
Haza is értem, útközben csináltam egy kis videót, a legjobb részeket összevágom és felteszem a youtube-ra.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #3812 Dátum: 2010. Október 17. - 13:08:14 »

Sebike munkaviszonya 10. 13-val megszűnt a Kaposvári márkaszervizben, a boltunk nyitása miatt felmondtak neki, közel 15 évet volt ebben márkában! Sajnos ezentúl már nem tud belsős infókkal szolgálni.
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #3813 Dátum: 2010. Október 17. - 16:49:17 »

Ha a hóláncot a könnyűfém felnire teszem,mennyi az esélye,hogy összebarmolja.Biztos van köztetek akinek van hóláncos tapasztalata. He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #3814 Dátum: 2010. Október 17. - 17:19:46 »

Ha a hóláncot a könnyűfém felnire teszem,mennyi az esélye,hogy összebarmolja.Biztos van köztetek akinek van hóláncos tapasztalata. He

100% hogy megsérül.
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3815 Dátum: 2010. Október 17. - 19:27:42 »

Ha a hóláncot a könnyűfém felnire teszem,mennyi az esélye,hogy összebarmolja.Biztos van köztetek akinek van hóláncos tapasztalata. He
Tutira.

Van viszont egy "csoda hólánc" készítő Ürömön. Nála méretre lehet készíttetni olyat,amelyiknek gumival van bevonva az oldalsó lánca, így nem sérti fel a felnit. Mondjuk nem olcsó, sőt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #3816 Dátum: 2010. Október 17. - 19:54:28 »

Ha a hóláncot a könnyűfém felnire teszem,mennyi az esélye,hogy összebarmolja.Biztos van köztetek akinek van hóláncos tapasztalata. He
Tutira.

Van viszont egy "csoda hólánc" készítő Ürömön. Nála méretre lehet készíttetni olyat,amelyiknek gumival van bevonva az oldalsó lánca, így nem sérti fel a felnit. Mondjuk nem olcsó, sőt.
Vagy esetleg gumisprayvel befújni a hóláncot?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3817 Dátum: 2010. Október 17. - 20:08:02 »

Ha a hóláncot a könnyűfém felnire teszem,mennyi az esélye,hogy összebarmolja.Biztos van köztetek akinek van hóláncos tapasztalata. He
Tutira.

Van viszont egy "csoda hólánc" készítő Ürömön. Nála méretre lehet készíttetni olyat,amelyiknek gumival van bevonva az oldalsó lánca, így nem sérti fel a felnit. Mondjuk nem olcsó, sőt.
Vagy esetleg gumisprayvel befújni a hóláncot?
Szerintem a gumibevonat is okoz sérülést,nem annyit mint a csupasz lánc, de azért dörzsölődik a felnihez.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3818 Dátum: 2010. Október 17. - 20:32:44 »

Nem tudom elmondani, de nem gumival burkolt lánc, hanem valami más. Nem is lánc, hanem olyan, mintha lánctalpat raknál a kerékre.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3819 Dátum: 2010. Október 17. - 21:40:13 »

Nem tudom elmondani, de nem gumival burkolt lánc, hanem valami más. Nem is lánc, hanem olyan, mintha lánctalpat raknál a kerékre.
http://www.xaxton.com/index.php?lap=6 Erre gondolsz? Ennyi pénzért ne is karcolja össze a felnit.
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #3820 Dátum: 2010. Október 18. - 17:46:03 »

Nem tudom elmondani, de nem gumival burkolt lánc, hanem valami más. Nem is lánc, hanem olyan, mintha lánctalpat raknál a kerékre.
http://www.xaxton.com/index.php?lap=6 Erre gondolsz? Ennyi pénzért ne is karcolja össze a felnit.
Hát ennek szép ára van.Akkor marad a házi megoldás:Egy hosszabb gurtnit tekergetek körbe a küllők között és a futófelületen. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3821 Dátum: 2010. Október 18. - 19:50:01 »

Szóval eldőlt...Az év végén vége a szép életnek, leállok a buszom terelgetésével. Már csak két beosztást kapok. Januártól 70 nap felmentés következik, átlag fizetéssel, ez jó. Sok szabad időm lesz, ezért senki sem lehet biztonságban, bárkihez betoppanhatok. Tartsátok zárva a kapukat, ajtókat, eresszétek el a kutyákat! Ha nem láttok szívesen, csak akkor.
Szóval utána besegítői szerződést kötök, kevesebb lesz a pénz, de a munka is. Akkor nyugisabb lesz az életem, de szegényebb is, viszont könnyebb lesz programokat csinálni, mert én mondom meg, hogy mikor dolgoznék, és mikor nem.
Remélem még nagyon sokáig kihasználom jól megérdemelt nyugdíjamat, és talán még benzinre is fog maradni egy kicsi suska. Alkalmi munka is érdekel, van mindenre jogsim, és van egy szuper klassz kombi autóm, amit bevethetek. Ha van valakinek ötlete, ne kíméljen, de a pimasz ötleteket most nem kérem, mert az tudom, van, lesz bőven még kérés nélkül  is. Szóval hamarosan már igazi nyugdíjas leszek, ami roppant fura lesz. Tudom, az ifjúság meg irigykedik máris.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #3822 Dátum: 2010. Október 19. - 07:45:52 »

...Tudom, az ifjúság meg irigykedik máris.

Bizony, mert nekünk már nem lesz nyugdíjunk. Persze ez nem baj, mert úgy sem húzzuk addig, amennyire emelik addigra a nyugdíjkorhatárt.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #3823 Dátum: 2010. Október 19. - 10:01:46 »

Szóval eldőlt...Az év végén vége a szép életnek, leállok a buszom terelgetésével. Már csak két beosztást kapok. Januártól 70 nap felmentés következik, átlag fizetéssel, ez jó. Sok szabad időm lesz, ezért senki sem lehet biztonságban, bárkihez betoppanhatok. Tartsátok zárva a kapukat, ajtókat, eresszétek el a kutyákat! Ha nem láttok szívesen, csak akkor.
Szóval utána besegítői szerződést kötök, kevesebb lesz a pénz, de a munka is. Akkor nyugisabb lesz az életem, de szegényebb is, viszont könnyebb lesz programokat csinálni, mert én mondom meg, hogy mikor dolgoznék, és mikor nem.
Remélem még nagyon sokáig kihasználom jól megérdemelt nyugdíjamat, és talán még benzinre is fog maradni egy kicsi suska. Alkalmi munka is érdekel, van mindenre jogsim, és van egy szuper klassz kombi autóm, amit bevethetek. Ha van valakinek ötlete, ne kíméljen, de a pimasz ötleteket most nem kérem, mert az tudom, van, lesz bőven még kérés nélkül  is. Szóval hamarosan már igazi nyugdíjas leszek, ami roppant fura lesz. Tudom, az ifjúság meg irigykedik máris.
Akkor a nyúltenyésztés nem jön szóba?Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3824 Dátum: 2010. Október 19. - 15:25:39 »

Szóval eldőlt...Az év végén vége a szép életnek, leállok a buszom terelgetésével. Már csak két beosztást kapok. Januártól 70 nap felmentés következik, átlag fizetéssel, ez jó. Sok szabad időm lesz, ezért senki sem lehet biztonságban, bárkihez betoppanhatok. Tartsátok zárva a kapukat, ajtókat, eresszétek el a kutyákat! Ha nem láttok szívesen, csak akkor.
Szóval utána besegítői szerződést kötök, kevesebb lesz a pénz, de a munka is. Akkor nyugisabb lesz az életem, de szegényebb is, viszont könnyebb lesz programokat csinálni, mert én mondom meg, hogy mikor dolgoznék, és mikor nem.
Remélem még nagyon sokáig kihasználom jól megérdemelt nyugdíjamat, és talán még benzinre is fog maradni egy kicsi suska. Alkalmi munka is érdekel, van mindenre jogsim, és van egy szuper klassz kombi autóm, amit bevethetek. Ha van valakinek ötlete, ne kíméljen, de a pimasz ötleteket most nem kérem, mert az tudom, van, lesz bőven még kérés nélkül  is. Szóval hamarosan már igazi nyugdíjas leszek, ami roppant fura lesz. Tudom, az ifjúság meg irigykedik máris.
Akkor a nyúltenyésztés nem jön szóba?Mosolyog
Gatsy! Már Te is fiam Brutus? Járvány lett a pimaszságból? Azt hiszem, régi klasszikus módon fogom kiirtani ezt bacit, vagy vírust, égetéssel! Kezdem pontozni a pimasz frátereket, és fehér ember ne felejt! A fehér öreg igen, mázlitokra...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!