Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 16:38:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716856 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3750 Dátum: 2010. Szeptember 28. - 19:44:43 »

24009  Mosolyog
Ezt csak én nem értem, vagy mások sem? He Kacsint Vigyorog
Diablo szereti az értelmezendő számokat, gondolkodásra, számolásra késztet, de hiába, ezen fennakadtam. Igaz a fogyit sem szeretem kiszámolni más helyett. Kacsint Vigyorog
Pedig egyszerű, pláne ha mértékegységet is írnék oda.  Kacsint

km
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 30. - 19:57:17 írta diablo77 » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3751 Dátum: 2010. Szeptember 28. - 19:54:59 »

24009  Mosolyog
Ezt csak én nem értem, vagy mások sem? He Kacsint Vigyorog
Diablo szereti az értelmezendő számokat, gondolkodásra, számolásra késztet, de hiába, ezen fennakadtam. Igaz a fogyit sem szeretem kiszámolni más helyett. Kacsint Vigyorog
Pedig egyszerű, pláne ha mértkegységet is írnék oda.  Kacsint

km
De lehetett volna db. is, hogy annyi cigivel mérgezted hülye módon Magad. Vagy forint, amivel tartozol nekem pl. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3752 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 19:56:58 »

Ma 7 év után ismét szükségem volt egy pumpára, igaz nem a saját kocsimon. A nővérem jobb hátsó kereke a felnin állt, nyomás 0 bar benne. Közel 15 perc alatt sikerült felfújni 2.5 barra a Tescoban 8 éve vásárolt "gagyi" elektromos pumpával, ami a szivargyújtóról működik. Szóval érdemes ilyet venni mindenképp, idő kell neki, de működik rendesen. A kerék egyébként a kocsin volt, szóval még terhelés is volt rajta.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3753 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 19:58:11 »

24009  Mosolyog
Ezt csak én nem értem, vagy mások sem? He Kacsint Vigyorog
Diablo szereti az értelmezendő számokat, gondolkodásra, számolásra késztet, de hiába, ezen fennakadtam. Igaz a fogyit sem szeretem kiszámolni más helyett. Kacsint Vigyorog
Pedig egyszerű, pláne ha mértkegységet is írnék oda.  Kacsint

km
De lehetett volna db. is, hogy annyi cigivel mérgezted hülye módon Magad. Vagy forint, amivel tartozol nekem pl. Kacsint Vigyorog
Az első lehetséges, nem számoltam. A másodikat majd megbeszéljük Vigyorog Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3754 Dátum: 2010. Október 02. - 12:43:55 »

Ma 7 év után ismét szükségem volt egy pumpára, igaz nem a saját kocsimon. A nővérem jobb hátsó kereke a felnin állt, nyomás 0 bar benne. Közel 15 perc alatt sikerült felfújni 2.5 barra a Tescoban 8 éve vásárolt "gagyi" elektromos pumpával, ami a szivargyújtóról működik. Szóval érdemes ilyet venni mindenképp, idő kell neki, de működik rendesen. A kerék egyébként a kocsin volt, szóval még terhelés is volt rajta.

Valóban működőképesek ezek a kis kütyük, ha hangosak is. A Lacsinak (SW) a hátsó oldalsó rekeszében kényelmesen elfér, kéznél van ha kell.
Mondjuk én mindig megemelem a kocsit, ha ezzel a kütyüvel kell fújkálni. Ha a lapos guminak megpattant a pereme akkor elereszti a levegőt. Ez a kis pumpa nem tud hirtelen akkora mennyiséget  nyomni bele amivel nekifeszíti a gumit a felni falának. Aztán (ha ez a helyzet) csak vársz-vársz.... Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3755 Dátum: 2010. Október 02. - 13:58:27 »

Ma 7 év után ismét szükségem volt egy pumpára, igaz nem a saját kocsimon. A nővérem jobb hátsó kereke a felnin állt, nyomás 0 bar benne. Közel 15 perc alatt sikerült felfújni 2.5 barra a Tescoban 8 éve vásárolt "gagyi" elektromos pumpával, ami a szivargyújtóról működik. Szóval érdemes ilyet venni mindenképp, idő kell neki, de működik rendesen. A kerék egyébként a kocsin volt, szóval még terhelés is volt rajta.

Valóban működőképesek ezek a kis kütyük, ha hangosak is. A Lacsinak (SW) a hátsó oldalsó rekeszében kényelmesen elfér, kéznél van ha kell.
Mondjuk én mindig megemelem a kocsit, ha ezzel a kütyüvel kell fújkálni. Ha a lapos guminak megpattant a pereme akkor elereszti a levegőt. Ez a kis pumpa nem tud hirtelen akkora mennyiséget  nyomni bele amivel nekifeszíti a gumit a felni falának. Aztán (ha ez a helyzet) csak vársz-vársz.... Vigyorog
Nekem is van, már használtam bringához, de segélyt is nyújtottam vele Suzukihoz, ami tök lapos volt gumi ügyileg. Ez nem nagyüzemi ellátást szolgál, de baj esetén megfelel, még az olcsó is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3756 Dátum: 2010. Október 02. - 21:26:40 »

Ma 7 év után ismét szükségem volt egy pumpára, igaz nem a saját kocsimon. A nővérem jobb hátsó kereke a felnin állt, nyomás 0 bar benne. Közel 15 perc alatt sikerült felfújni 2.5 barra a Tescoban 8 éve vásárolt "gagyi" elektromos pumpával, ami a szivargyújtóról működik. Szóval érdemes ilyet venni mindenképp, idő kell neki, de működik rendesen. A kerék egyébként a kocsin volt, szóval még terhelés is volt rajta.

Valóban működőképesek ezek a kis kütyük, ha hangosak is. A Lacsinak (SW) a hátsó oldalsó rekeszében kényelmesen elfér, kéznél van ha kell.
Mondjuk én mindig megemelem a kocsit, ha ezzel a kütyüvel kell fújkálni. Ha a lapos guminak megpattant a pereme akkor elereszti a levegőt. Ez a kis pumpa nem tud hirtelen akkora mennyiséget  nyomni bele amivel nekifeszíti a gumit a felni falának. Aztán (ha ez a helyzet) csak vársz-vársz.... Vigyorog
Szerencsére nekem nem kellett emelni, viszont kiderült, hogy a kerék nem defektes csak az az ember, aki viccből leeresztette (másnap ugyanannyi nyomás volt benne, mint felfújás után).
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3757 Dátum: 2010. Október 02. - 21:27:57 »

Ma megvettem a karácsonyi ajándékomat Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3758 Dátum: 2010. Október 02. - 21:57:22 »

Ma megvettem a karácsonyi ajándékomat Vigyorog
Nekem is megveheted! Vigyorog
Naplózva


LPG
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3759 Dátum: 2010. Október 02. - 22:14:50 »

Ma megvettem a karácsonyi ajándékomat Vigyorog
Nekem is megveheted! Vigyorog

Nekem az az idei Karácsonyi ajándékom, hogy nem megyek kötelező szervizre.
Ellenben lejárt a garancia.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3760 Dátum: 2010. Október 03. - 09:33:42 »

Ma megvettem a karácsonyi ajándékomat Vigyorog
Nekem is megveheted! Vigyorog
Te már kaptál idén tv-t Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3761 Dátum: 2010. Október 03. - 15:43:56 »

Ma megvettem a karácsonyi ajándékomat Vigyorog
Konkrétabban! Mit is? Fogadni mernék rá, hogy nem is a Te ajándékod, az autódat kényezteted. Nyertem? He Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3762 Dátum: 2010. Október 03. - 19:55:01 »

Ma megvettem a karácsonyi ajándékomat Vigyorog
Konkrétabban! Mit is? Fogadni mernék rá, hogy nem is a Te ajándékod, az autódat kényezteted. Nyertem? He Vigyorog
Nem, most magamat kényeztettem "energiatakarékossági" okokból kifolyólag. Vettem egy lcd tv-t, amire már rég fájt a fogam, csak most olyan áron jutottam hozzá, hogy nem akartam tovább halasztani (Samsung LE37C530)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3763 Dátum: 2010. Október 03. - 21:11:50 »

Ma megvettem a karácsonyi ajándékomat Vigyorog
Konkrétabban! Mit is? Fogadni mernék rá, hogy nem is a Te ajándékod, az autódat kényezteted. Nyertem? He Vigyorog
Nem, most magamat kényeztettem "energiatakarékossági" okokból kifolyólag. Vettem egy lcd tv-t, amire már rég fájt a fogam, csak most olyan áron jutottam hozzá, hogy nem akartam tovább halasztani (Samsung LE37C530)
Én pont most szemeztem egy LE37B650-nel. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Media Marktban nagyon jó áron vannak most!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #3764 Dátum: 2010. Október 03. - 21:29:49 »

Én meg azt hittem válság van. Aztán itt meg repülnek az LCD Tv-k. Azt hiszem helyesbítenem kell. Csak nálam van válság. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!