Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 14:22:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716697 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3735 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 14:27:38 »

Akinek nem inge... De akinek igen, az vegye gyorsan fel!
Ha valaki kap egy privit, az legyen olyan kedves jelezze, hogy elolvasta, ha kell válaszoljon rá, mert úgy illik- szerintem.
Más: sokszor leírtam, hiába persze, de századszor is megismétlem, ha kell: segítséget úgy tudunk adni (szerviz, bolt, személyest, stb. ), ha a profilotokban megadjátok, hogy hol laktok. Nem kell a részletes cím természetesen, de a település igen! Hogy adjunk segítséget, ha esetleg az ország túlsó végén vagytok, mi meg a másikon tudnánk segíteni. Aki meg ragaszkodik a titkos helyéhez, az ne kérjen területhez tartozó tanácsot ötletet, csak fórumos hozzászólást.
Ez állandóan visszatérő gond, és főleg a bajba jutottaknak, nem nekünk, akik segíteni szeretnénk, tudnánk.
Aki nem adta meg a települését, az pótolja sürgősen, vagy ne kérjen segítséget, ami helyhez kötött! Érthető voltam?
Hűű de paprikás kend hangulata. Vigyorog
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #3736 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 14:33:57 »

Akinek nem inge... De akinek igen, az vegye gyorsan fel!
Ha valaki kap egy privit, az legyen olyan kedves jelezze, hogy elolvasta, ha kell válaszoljon rá, mert úgy illik- szerintem.
Más: sokszor leírtam, hiába persze, de századszor is megismétlem, ha kell: segítséget úgy tudunk adni (szerviz, bolt, személyest, stb. ), ha a profilotokban megadjátok, hogy hol laktok. Nem kell a részletes cím természetesen, de a település igen! Hogy adjunk segítséget, ha esetleg az ország túlsó végén vagytok, mi meg a másikon tudnánk segíteni. Aki meg ragaszkodik a titkos helyéhez, az ne kérjen területhez tartozó tanácsot ötletet, csak fórumos hozzászólást.
Ez állandóan visszatérő gond, és főleg a bajba jutottaknak, nem nekünk, akik segíteni szeretnénk, tudnánk.
Aki nem adta meg a települését, az pótolja sürgősen, vagy ne kérjen segítséget, ami helyhez kötött! Érthető voltam?
Hűű de paprikás kend hangulata. Vigyorog
Először bors majd paprika, aztán be lesz sózva :lassan készül a gulyás vagy a ny..paprikás:Mosolyog      Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 27. - 14:35:50 írta 95LE » Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #3737 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 14:45:27 »

Akinek nem inge... De akinek igen, az vegye gyorsan fel!
Ha valaki kap egy privit, az legyen olyan kedves jelezze, hogy elolvasta, ha kell válaszoljon rá, mert úgy illik- szerintem.
Más: sokszor leírtam, hiába persze, de századszor is megismétlem, ha kell: segítséget úgy tudunk adni (szerviz, bolt, személyest, stb. ), ha a profilotokban megadjátok, hogy hol laktok. Nem kell a részletes cím természetesen, de a település igen! Hogy adjunk segítséget, ha esetleg az ország túlsó végén vagytok, mi meg a másikon tudnánk segíteni. Aki meg ragaszkodik a titkos helyéhez, az ne kérjen területhez tartozó tanácsot ötletet, csak fórumos hozzászólást.
Ez állandóan visszatérő gond, és főleg a bajba jutottaknak, nem nekünk, akik segíteni szeretnénk, tudnánk.
Aki nem adta meg a települését, az pótolja sürgősen, vagy ne kérjen segítséget, ami helyhez kötött! Érthető voltam?
Hűű de paprikás kend hangulata. Vigyorog
Először bors majd paprika, aztán be lesz sózva :lassan készül a gulyás vagy a ny..paprikás:Mosolyog      Vigyorog Vigyorog
Feszegessük még egy kicsit azt a bizonyos húrt a hosszúfülűvel, aztán lesz itt kanibalizmus is... Mármint, hogy mi leszünk megszórva sóval, borsal, paprikával a nagy üstben, Gidy pedig megeszi amit főzött!  Vigyorog
Még egy sárga lámpát... izé... répát kell belekeverni, amit Csaba hoz, oszt jóvan. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3738 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 15:13:59 »

Az összes pimasz hozzászóló büntetése az, hogy egy- egy mogyorós táblacsokival kiengeszteljen. Mert, ha nem, akkor ne tudjátok meg mi lesz! Ha nem lennék, kivel pimaszkodnátok? Vagy ezért vagyok csak? Nos, akkor viszlát, kikapcs...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3739 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 15:36:33 »

Apropó!

Ma ültem Athee cartárs 1,4- be. Hát mit ne mondjak, úgy érzem jobban megy, mint az enyém. A fogyasztása pedig biztosan jobb. Nem vezettem, a jobb 1- ből éreztem És egyáltalán nem rángat.

Persze lehet erre válasz, hogy én bizony nem huzatom ki, míg Athhe 3000- ig nem vált. Ahol én 5- ben 2000 fordulatnál autózom ott nála közel 3000- t pörög a motor, 4- ben. Én tudom, hogy nem tolom neki, lehet el van lustulva az autó (nem hinném), de ekkora különbséget...  He He He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #3740 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 16:21:55 »

Apropó!

Ma ültem Athee cartárs 1,4- be. Hát mit ne mondjak, úgy érzem jobban megy, mint az enyém. A fogyasztása pedig biztosan jobb. Nem vezettem, a jobb 1- ből éreztem És egyáltalán nem rángat.

Persze lehet erre válasz, hogy én bizony nem huzatom ki, míg Athhe 3000- ig nem vált. Ahol én 5- ben 2000 fordulatnál autózom ott nála közel 3000- t pörög a motor, 4- ben. Én tudom, hogy nem tolom neki, lehet el van lustulva az autó (nem hinném), de ekkora különbséget...  He He He
Azért idegen autóban a jobb 1ben csalnak az érzékszerveid.Sztem a sajátodat is gyorsabbnak éreznéd a jobb 1ben és hamarabb is fékeznél. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3741 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 19:57:03 »

Kolléganőm ismerősei 160-nal szalagkorlátnak csapódtak. Szerencsésen megúszták, pedig 4-en nem voltak bekötve, csak az egyik utas. Kitaláljátok, milyen autó volt Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3742 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 20:00:31 »

Kolléganőm ismerősei 160-nal szalagkorlátnak csapódtak. Szerencsésen megúszták, pedig 4-en nem voltak bekötve, csak az egyik utas. Kitaláljátok, milyen autó volt Vigyorog
Azért ez már kissé felelőtlen dolog...nem? Még városban, dugóban csak-csak...velem is előfordul. De táblán kívül nyúlok az övért, pláne annál a sebességnél!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3743 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 20:03:59 »

Kolléganőm ismerősei 160-nal szalagkorlátnak csapódtak. Szerencsésen megúszták, pedig 4-en nem voltak bekötve, csak az egyik utas. Kitaláljátok, milyen autó volt Vigyorog
Azért ez már kissé felelőtlen dolog...nem? Még városban, dugóban csak-csak...velem is előfordul. De táblán kívül nyúlok az övért, pláne annál a sebességnél!!
Az volt. Az egyetlen, aki bekötötte magát, az egyik gyerek volt a 3 közül, ő elöl ült. Az anya hátul bekötetlenül ült a másik két gyerekkel.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3744 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 20:26:23 »

Kolléganőm ismerősei 160-nal szalagkorlátnak csapódtak. Szerencsésen megúszták, pedig 4-en nem voltak bekötve, csak az egyik utas. Kitaláljátok, milyen autó volt Vigyorog
Lacetti?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3745 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 21:26:24 »

Kolléganőm ismerősei 160-nal szalagkorlátnak csapódtak. Szerencsésen megúszták, pedig 4-en nem voltak bekötve, csak az egyik utas. Kitaláljátok, milyen autó volt Vigyorog
Lacetti?
Nem, dehogy, német prémium a-val.
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #3746 Dátum: 2010. Szeptember 28. - 06:55:29 »

Kolléganőm ismerősei 160-nal szalagkorlátnak csapódtak. Szerencsésen megúszták, pedig 4-en nem voltak bekötve, csak az egyik utas. Kitaláljátok, milyen autó volt Vigyorog
Lacetti?
Nem, dehogy, német prémium a-val.
Akkor sötét színű 5ös bmw!
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #3747 Dátum: 2010. Szeptember 28. - 07:16:34 »

Kolléganőm ismerősei 160-nal szalagkorlátnak csapódtak. Szerencsésen megúszták, pedig 4-en nem voltak bekötve, csak az egyik utas. Kitaláljátok, milyen autó volt Vigyorog
Lacetti?
Nem, dehogy, német prémium a-val.
ALDI!!  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3748 Dátum: 2010. Szeptember 28. - 18:44:57 »

24009  Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3749 Dátum: 2010. Szeptember 28. - 19:42:59 »

24009  Mosolyog
Ezt csak én nem értem, vagy mások sem? He Kacsint Vigyorog
Diablo szereti az értelmezendő számokat, gondolkodásra, számolásra késztet, de hiába, ezen fennakadtam. Igaz a fogyit sem szeretem kiszámolni más helyett. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!