Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 12:35:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716600 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3705 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 20:54:50 »

MNT! Azért szólhatnál, amikor erre jársz. Én is összefutottam volna veled.  Kacsint


Apa! Frászt kaphattad el tőlem! Akkor Csabi, Tomi miért nem beteg?
Arra mostanában nem jártam sajnos. De ha Pestre megyek szólok.
Hát, Apához lassan beköltözhetnék. Úgyhogy...  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3706 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 09:27:36 »

MNT! Azért szólhatnál, amikor erre jársz. Én is összefutottam volna veled.  Kacsint


Apa! Frászt kaphattad el tőlem! Akkor Csabi, Tomi miért nem beteg?
Mert velük csak pillanatra találkoztál, és ők még fiatalok, jobb az ellenálló képességük. Nem haragszom, örülök, hogy kaptam Tőled valamit. Kacsint Vigyorog Amúgy meg már jobban vagyok, kevésbé taknyos, igaz kisebb köhintéseknél kiszakad a pejslim, de az is elmúlik majd. Ki tudja hol vannak az irataim? Nem találom őket...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #3707 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 10:36:54 »

Ez a náthás kórság engem is megtalált, pedig én nem találkoztam innen senkivel a napokban... 

A téligumis sztoryt gondoljátok már át minél többen! Már csak úgy mihez tartás végett: érdemes-e vele foglalkoznom, vagy kudarcba fúlok, mint a baglyos tali... Eddig talán 3an, 4en vagyunk, ami még kevés. 
Részletek itt a szept 15. 19:31 perces szólásomban. Klikk: http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=5.0

Jut eszembe: Valaki hozzáértő, ha segítene, van egy kérdésem. A 84-es súly index (=500kg) elég az 1765kg össztömegű SW-re? Nem tudom, hogy eleje-hátulja között lehet-e számottevő különbség... Nem rendszeresen, de előfordul, hogy ülünk benne mázsa körüli emberek akár 5en+ csomagok. (Tudom, ez már kicsit több, mint a megengedett ösztömeg...  Kacsint)
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3708 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 12:44:14 »

Ez a náthás kórság engem is megtalált, pedig én nem találkoztam innen senkivel a napokban... 

A téligumis sztoryt gondoljátok már át minél többen! Már csak úgy mihez tartás végett: érdemes-e vele foglalkoznom, vagy kudarcba fúlok, mint a baglyos tali... Eddig talán 3an, 4en vagyunk, ami még kevés. 
Részletek itt a szept 15. 19:31 perces szólásomban. Klikk: http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=5.0

Jut eszembe: Valaki hozzáértő, ha segítene, van egy kérdésem. A 84-es súly index (=500kg) elég az 1765kg össztömegű SW-re? Nem tudom, hogy eleje-hátulja között lehet-e számottevő különbség... Nem rendszeresen, de előfordul, hogy ülünk benne mázsa körüli emberek akár 5en+ csomagok. (Tudom, ez már kicsit több, mint a megengedett ösztömeg...  Kacsint)
Pillanatnyilag szelepsapkára sincs pénzem, nem hogy téligumira
Szerencsére jó még a régi. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 21. - 13:06:49 írta Jani » Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3709 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 13:18:02 »

MNT! Azért szólhatnál, amikor erre jársz. Én is összefutottam volna veled.  Kacsint


Apa! Frászt kaphattad el tőlem! Akkor Csabi, Tomi miért nem beteg?
Mert velük csak pillanatra találkoztál, és ők még fiatalok, jobb az ellenálló képességük. Nem haragszom, örülök, hogy kaptam Tőled valamit. Kacsint Vigyorog Amúgy meg már jobban vagyok, kevésbé taknyos, igaz kisebb köhintéseknél kiszakad a pejslim, de az is elmúlik majd. Ki tudja hol vannak az irataim? Nem találom őket...
Az irataid ott, ahol hagytad.  Vigyorog Egyébként nyugi, nem tőlem kaptad, nem fertőző, a stressz miatt voltam ilyen kutyául. Viszont akkor Bécinek se legyen lelkiismeretfurdija.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3710 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 13:40:32 »

MNT! Azért szólhatnál, amikor erre jársz. Én is összefutottam volna veled.  Kacsint


Apa! Frászt kaphattad el tőlem! Akkor Csabi, Tomi miért nem beteg?
Mert velük csak pillanatra találkoztál, és ők még fiatalok, jobb az ellenálló képességük. Nem haragszom, örülök, hogy kaptam Tőled valamit. Kacsint Vigyorog Amúgy meg már jobban vagyok, kevésbé taknyos, igaz kisebb köhintéseknél kiszakad a pejslim, de az is elmúlik majd. Ki tudja hol vannak az irataim? Nem találom őket...
Az irataid ott, ahol hagytad.  Vigyorog Egyébként nyugi, nem tőlem kaptad, nem fertőző, a stressz miatt voltam ilyen kutyául. Viszont akkor Bécinek se legyen lelkiismeretfurdija.  Kacsint
Nekem nem is volt Vigyorog Viszont én nem a stressz miatt vagyok rosszul az tuti.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3711 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 16:28:13 »

Az irataim természetesen a táskámban a helyén voltak. Azt hiszem végérvényesen megöregedtem. Mit mondjak, magamra hoztam a nagy frászt. Lehet, pihennem kellene. Ami hamarosan be is jön, október 9.-től 17.-ig szünetet tartok a buszozásban, és közben lesz szanki búcsú, Ilusnak érettségi találkozója Majsán, az 5 éves ( Kacsint), majd Visegrádon 4 nap wellnessezés a Silvánusban, mert megérdemlem! Kacsint Vigyorog Tudom, most újabb ellenszenvet harcoltam ki... Kacsint

Ja, és jobban vagyok, múlik a náthám, nem zavart a munkában, mert persze ledolgoztam a kétrészes napom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3712 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 11:56:33 »


Jut eszembe: Valaki hozzáértő, ha segítene, van egy kérdésem. A 84-es súly index (=500kg) elég az 1765kg össztömegű SW-re? Nem tudom, hogy eleje-hátulja között lehet-e számottevő különbség... Nem rendszeresen, de előfordul, hogy ülünk benne mázsa körüli emberek akár 5en+ csomagok. (Tudom, ez már kicsit több, mint a megengedett ösztömeg...  Kacsint)
Úgy emlékszem én is ilyennel jártam télen. Mondjuk az enyém viszonylag ritkán van ennyire megterhelve, akkor is leginkább a városban (utas, csomag).
De nem igazán hiszem, hogy az öt súlyos személy mellé még több mint 200 Kg-nyi csomagot is bepakolsz. Márpedig a súlyhatárt csak ebben az esetben léped túl (mármint a gumiét).
Az mondjuk egy nagy kérdés, hogy a súly hogyan oszlik el a tengelyek között.  He A hátsó nyilván többet kap, ott könnyen átlépheted a határt. 

Mondjuk az biztos, hogy én ilyen csúnyán megpakolt kocsival csak nagyon óvatosan megyek.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3713 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 11:57:13 »

Ez a náthás kórság engem is megtalált, pedig én nem találkoztam innen senkivel a napokban... 

A téligumis sztoryt gondoljátok már át minél többen! Már csak úgy mihez tartás végett: érdemes-e vele foglalkoznom, vagy kudarcba fúlok, mint a baglyos tali... Eddig talán 3an, 4en vagyunk, ami még kevés. 
Részletek itt a szept 15. 19:31 perces szólásomban. Klikk: http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=5.0

Jut eszembe: Valaki hozzáértő, ha segítene, van egy kérdésem. A 84-es súly index (=500kg) elég az 1765kg össztömegű SW-re? Nem tudom, hogy eleje-hátulja között lehet-e számottevő különbség... Nem rendszeresen, de előfordul, hogy ülünk benne mázsa körüli emberek akár 5en+ csomagok. (Tudom, ez már kicsit több, mint a megengedett ösztömeg...  Kacsint)
Pillanatnyilag szelepsapkára sincs pénzem, nem hogy téligumira
Szerencsére jó még a régi. Mosolyog
Mázli, hogy a levegő ingyen van bele. Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3714 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 17:53:09 »

Stocz!

Jól tévedek, hogy Te kaptad már szét a középkonzolodat? 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #3715 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 18:52:23 »

Stocz!

Jól tévedek, hogy Te kaptad már szét a középkonzolodat? 

A galériában van képes anyag róla.
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3716 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 19:25:46 »

Stocz!

Jól tévedek, hogy Te kaptad már szét a középkonzolodat? 

A galériában van képes anyag róla.
Azt tudom. Nem elég. Az alapján nem megy.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3717 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 21:13:23 »

Stocz!

Jól tévedek, hogy Te kaptad már szét a középkonzolodat? 

A galériában van képes anyag róla.
Azt tudom. Nem elég. Az alapján nem megy.
Gyere be hozzám és megoldom. Bp tói malom ut 2
Naplózva

06 70/22 11 222
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3718 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 21:18:53 »

Stocz!

Jól tévedek, hogy Te kaptad már szét a középkonzolodat? 

A galériában van képes anyag róla.
Azt tudom. Nem elég. Az alapján nem megy.
Gyere be hozzám és megoldom. Bp tói malom ut 2
Megpróbálom, bár el vagyok havazva rendesen.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #3719 Dátum: 2010. Szeptember 23. - 12:16:52 »

Egy kis help kellene. Szeretném ellenőrizni a hátsó ablakmosó csövet és a hb szerelési képeket keresem, de nem találom, vagy nincs.Köszönöm.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!