Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 10:36:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716486 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3675 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 06:20:36 »


Az 1.6 azért annyival nem erősebb az 1.4.től.Kaposon tapasztaltam a gyorsulásin mert weres kolégával több versenyt is mentem de nem vert el annyira mint gondoltam egyszer sem.Pedig az egyik legjobban gyorsulo vas az övé. Sebiék mentálya nem ér mert piszkált vas tuti!!!!!!!!!!!!!! Vigyorog
nem piszkált vas, de mindig csak akkor gyorsult le, amikor hamarabb indult, mint én. amikor én is időben rajtoltam, akkor megettem 2 cm-rel  Vigyorog
Ákos ugye ezt nem gondoltad komolyan! Tudom nehéz elviselni. hogy legyőznek nem kell csalást sejteni mögötte!
Szerintem Ákos arra gondolt hogy bealudtt a rajtnál,nem pedig sebike indult hamarabb. Kacsint
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3676 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 13:01:30 »


Az 1.6 azért annyival nem erősebb az 1.4.től.Kaposon tapasztaltam a gyorsulásin mert weres kolégával több versenyt is mentem de nem vert el annyira mint gondoltam egyszer sem.Pedig az egyik legjobban gyorsulo vas az övé. Sebiék mentálya nem ér mert piszkált vas tuti!!!!!!!!!!!!!! Vigyorog
nem piszkált vas, de mindig csak akkor gyorsult le, amikor hamarabb indult, mint én. amikor én is időben rajtoltam, akkor megettem 2 cm-rel  Vigyorog
Ákos ugye ezt nem gondoltad komolyan! Tudom nehéz elviselni. hogy legyőznek nem kell csalást sejteni mögötte!
én direkt finoman fogalmaztam, de mivel én voltam mellette így én láttam, hogy ki mikor indul. nem gondolod komolyan, hogy a fiad mindenkinél gyorsabban vált, ugye? tudom rugja a pedált, de akkor sem kell leszanizni senkit sztem. egyszer sem sírtam el magam és igenis el tudtam viselni, ha egyszerre indulásnál vert el. a lanos és a nexia is levert és nem sírtam. a vádaskodást most kihagynám, de úgy is neked lesz igazad mindenben. puszika
tavaly előtt sem én voltam kiakadva, uff
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #3677 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 13:06:54 »


Az 1.6 azért annyival nem erősebb az 1.4.től.Kaposon tapasztaltam a gyorsulásin mert weres kolégával több versenyt is mentem de nem vert el annyira mint gondoltam egyszer sem.Pedig az egyik legjobban gyorsulo vas az övé. Sebiék mentálya nem ér mert piszkált vas tuti!!!!!!!!!!!!!! Vigyorog
nem piszkált vas, de mindig csak akkor gyorsult le, amikor hamarabb indult, mint én. amikor én is időben rajtoltam, akkor megettem 2 cm-rel  Vigyorog
Ákos ugye ezt nem gondoltad komolyan! Tudom nehéz elviselni. hogy legyőznek nem kell csalást sejteni mögötte!
én direkt finoman fogalmaztam, de mivel én voltam mellette így én láttam, hogy ki mikor indul. nem gondolod komolyan, hogy a fiad mindenkinél gyorsabban vált, ugye? tudom rugja a pedált, de akkor sem kell leszanizni senkit sztem. egyszer sem sírtam el magam és igenis el tudtam viselni, ha egyszerre indulásnál vert el. a lanos és a nexia is levert és nem sírtam. a vádaskodást most kihagynám, de úgy is neked lesz igazad mindenben. puszika
tavaly előtt sem én voltam kiakadva, uff

No komment! Ehhez csak ennyit tudok hozzáfűzni! A többi magáért beszél!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3678 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 18:46:30 »

Modi a fedélzeten! Isten hozott újra közénk Főméltóságos Jopek Úr!  Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #3679 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 18:51:57 »

Modi a fedélzeten! Isten hozott újra közénk Főméltóságos Jopek Úr!  Vigyorog
Ezeket a főúri allűröket hagyjuk, kérem! Kacsint Vigyorog
Csak benéztem, hogy mit rosszalkodtok?!
De sajnos jók vagytok,....úgyhogy csőváz! Mosolyog
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #3680 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 19:51:14 »

A válság utolért minket is!
A nagyon jól sikerült erdélyi kirándulásunk után szent elhatározásunk volt, hogy most októberben visszamegyünk. Hát azt hiszem sem Erdélybe sem máshova nem nagyon kell menni. Azt hiszem a talik "érdektelensége" is ennek köszönhető. Félek nagyon fájdalmas lesz ez még nagyon sok embernek.Mi jöhet még? Sajnos sok mindenről le kell mondanunk, közöttük erről az útról is. Sajnálom kedves barátaim (Akidobos, Kripic akikkel terveztük) nekünk ez egyenlőre ugrott.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3681 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 20:20:56 »

Pestiek SOS! A Veres Pálné utca közelében hol lehet parkolni, pénz nem akadály Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3682 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 21:28:05 »

Pestiek SOS! A Veres Pálné utca közelében hol lehet parkolni, pénz nem akadály Vigyorog
Ahol helyet találsz Vigyorog
Pl: Erzsébet híd alatt, felsőrakpart, Veres Pálné utca, stb.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3683 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 21:37:22 »

Mostanában eléggé keveset voltam veletek, de hát sajnos orvostól orvosig rohanok, mert a térdem még műtetlen, de 4- én meg be kell szállnom.

Jani! Válalsz Elite-n középkonzol szétborítást? Kontakthiba.... Nem merek hozzányúlni a bowdenek miatt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3684 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 21:42:37 »

Mostanában eléggé keveset voltam veletek, de hát sajnos orvostól orvosig rohanok, mert a térdem még műtetlen, de 4- én meg be kell szállnom.

Jani! Válalsz Elite-n középkonzol szétborítást? Kontakthiba.... Nem merek hozzányúlni a bowdenek miatt.
Bowdenessel nem próbálkoztam. Nem is vágyok rá.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3685 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 21:43:53 »

Mostanában eléggé keveset voltam veletek, de hát sajnos orvostól orvosig rohanok, mert a térdem még műtetlen, de 4- én meg be kell szállnom.

Jani! Válalsz Elite-n középkonzol szétborítást? Kontakthiba.... Nem merek hozzányúlni a bowdenek miatt.
Bowdenessel nem próbálkoztam. Nem is vágyok rá.
Megfutamodsz?  Vigyorog  Ennyire nehéz lenne?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3686 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 21:51:23 »

Mostanában eléggé keveset voltam veletek, de hát sajnos orvostól orvosig rohanok, mert a térdem még műtetlen, de 4- én meg be kell szállnom.

Jani! Válalsz Elite-n középkonzol szétborítást? Kontakthiba.... Nem merek hozzányúlni a bowdenek miatt.
Bowdenessel nem próbálkoztam. Nem is vágyok rá.
Megfutamodsz?  Vigyorog  Ennyire nehéz lenne?
Meg. Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3687 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 22:08:14 »

Mostanában eléggé keveset voltam veletek, de hát sajnos orvostól orvosig rohanok, mert a térdem még műtetlen, de 4- én meg be kell szállnom.

Jani! Válalsz Elite-n középkonzol szétborítást? Kontakthiba.... Nem merek hozzányúlni a bowdenek miatt.
Bowdenessel nem próbálkoztam. Nem is vágyok rá.
Megfutamodsz?  Vigyorog  Ennyire nehéz lenne?
Meg. Vigyorog

Akkor egy hozzáértő, bátor önkéntes?  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3688 Dátum: 2010. Szeptember 18. - 07:30:25 »

Mostanában eléggé keveset voltam veletek, de hát sajnos orvostól orvosig rohanok, mert a térdem még műtetlen, de 4- én meg be kell szállnom.

Jani! Válalsz Elite-n középkonzol szétborítást? Kontakthiba.... Nem merek hozzányúlni a bowdenek miatt.
Bowdenessel nem próbálkoztam. Nem is vágyok rá.
Megfutamodsz?  Vigyorog  Ennyire nehéz lenne?
Meg. Vigyorog

Akkor egy hozzáértő, bátor önkéntes?  Vigyorog
Galériában találsz képet/leírást mit hogyan kell szétszedni.
A szerelést idő hiányában nem merem bevállalni, de ha kérdésed van szívesen válaszolok.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 22. - 11:46:35 írta Stocz » Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #3689 Dátum: 2010. Szeptember 18. - 09:48:13 »

Pestiek SOS! A Veres Pálné utca közelében hol lehet parkolni, pénz nem akadály Vigyorog

Bárhol, de a rokkant helyeken és az úttesten keresztben viszonylag drága lesz Vigyorog
Naplózva

Pittike
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!