Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 00:24:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715747 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3525 Dátum: 2010. Augusztus 02. - 19:46:32 »

kedves cartársak, vasárnap este az m7 en pest felé egy gyönyörű sárga chevyt sikerült látnom valami sport gép volt, de nem wtcc. Sajnos nem volt nálam gép. Jól nézett ki.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #3526 Dátum: 2010. Augusztus 02. - 19:51:58 »

Sajnálom . Legalább meghívtad a klubba? Vigyorog
Remélem,hogy megbocsájtotok,mert nem raktam szórólapot a szélvédőre. Vigyorog
Hogy történt, sávot akart váltani, vagy csak amikor már látta hogy nem tud megállni, balra rántotta a kormányt?
A szelektíves kukáknál állt a kukásautó.Mivel sokan jöttek a középső sávban,lassan gurultam rá a kukásautóra.Mögöttem jövő láthatott valami rést az autók között,mert megpróbált besorolni,de közben a harmadik sávból is elkezdtek oda besorolni.Mivel 2 autó nem fért el,de már megállni sem tudott......
Legalább rendes volt és egyből elismerte? Melyik biztosítónál van a vétkes?
Signálos.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #3527 Dátum: 2010. Augusztus 03. - 07:28:34 »

Addig írtok ilyen fogyikat míg ti is ki lesztek innen tiltva Andrew85 5,46L; Giovanni 6,63L  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én meg ki vagyok innen tiltva a 10-11 literes fogyimmal.
5,46*344=1878
11*169=1859
100km-en 20 Ft-tal még mindig jobb vagyok. Vigyorog
Jani mifelénk a 169.- az 183.- sajna
Az gáz.
Pesten se mindenhol ilyen olcsó.

Hát szó szerint gáz Vigyorog csak sajna az ára is
Lassan kidobnak innen minket Mosolyog
Tejóisten!!! Mégis mikor tankoltál utoljára benzint, ha a 183-at drágának találod?He 

Egyébként én is nagyon el vagyok gondolkodva a gázosításon... Át megyek a törzsasztalra, mielőtt teljesen szétoffoljuk a fogyifórumot. 

Szóval a gázosításról...
Nagyon gondolkodom én is a gázosításon, de nem a Lacsikát átépítve. Bár nem tudom mibe kerül átépíteni, de abból a pénzből talán venni is lehet egy kiskocsit... Második autó beszerzésére gondoltam - munkás autónak, első körben valami jó Ladára/Samarára, aztán találtam pl ilyet is:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_ii/volkswagen_golf_ii_c_c-3972836  Csak ez nekem az ország másik végében van... 

A szokásos dolgokon kívül egy gázos autónál mire kell odafigyelni vásárlás előtt?
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #3528 Dátum: 2010. Augusztus 03. - 09:16:43 »

Addig írtok ilyen fogyikat míg ti is ki lesztek innen tiltva Andrew85 5,46L; Giovanni 6,63L  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én meg ki vagyok innen tiltva a 10-11 literes fogyimmal.
5,46*344=1878
11*169=1859
100km-en 20 Ft-tal még mindig jobb vagyok. Vigyorog
Jani mifelénk a 169.- az 183.- sajna
Az gáz.
Pesten se mindenhol ilyen olcsó.

Hát szó szerint gáz Vigyorog csak sajna az ára is
Lassan kidobnak innen minket Mosolyog
Tejóisten!!! Mégis mikor tankoltál utoljára benzint, ha a 183-at drágának találod?He 

Egyébként én is nagyon el vagyok gondolkodva a gázosításon... Át megyek a törzsasztalra, mielőtt teljesen szétoffoljuk a fogyifórumot. 

Szóval a gázosításról...
Nagyon gondolkodom én is a gázosításon, de nem a Lacsikát átépítve. Bár nem tudom mibe kerül átépíteni, de abból a pénzből talán venni is lehet egy kiskocsit... Második autó beszerzésére gondoltam - munkás autónak, első körben valami jó Ladára/Samarára, aztán találtam pl ilyet is:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_ii/volkswagen_golf_ii_c_c-3972836  Csak ez nekem az ország másik végében van... 

A szokásos dolgokon kívül egy gázos autónál mire kell odafigyelni vásárlás előtt?
Amit ajánlanák az a gáztartály használati engedélyének idejére érdemes odafigyelni ( újonnan 10 évet szokott kapni a beszereléskor és egyszer lehet nyomáspróba után hosszabbítani további 5 évre) mert a tartály cseréje elég borsos ár. Meg szerintem nem árt a vétel előtt egy gázbiztonsági szemle sem.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3529 Dátum: 2010. Augusztus 03. - 17:06:02 »

Addig írtok ilyen fogyikat míg ti is ki lesztek innen tiltva Andrew85 5,46L; Giovanni 6,63L  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én meg ki vagyok innen tiltva a 10-11 literes fogyimmal.
5,46*344=1878
11*169=1859
100km-en 20 Ft-tal még mindig jobb vagyok. Vigyorog
Jani mifelénk a 169.- az 183.- sajna
Az gáz.
Pesten se mindenhol ilyen olcsó.

Hát szó szerint gáz Vigyorog csak sajna az ára is
Lassan kidobnak innen minket Mosolyog
Tejóisten!!! Mégis mikor tankoltál utoljára benzint, ha a 183-at drágának találod?He 

Egyébként én is nagyon el vagyok gondolkodva a gázosításon... Át megyek a törzsasztalra, mielőtt teljesen szétoffoljuk a fogyifórumot. 

Szóval a gázosításról...
Nagyon gondolkodom én is a gázosításon, de nem a Lacsikát átépítve. Bár nem tudom mibe kerül átépíteni, de abból a pénzből talán venni is lehet egy kiskocsit... Második autó beszerzésére gondoltam - munkás autónak, első körben valami jó Ladára/Samarára, aztán találtam pl ilyet is:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_ii/volkswagen_golf_ii_c_c-3972836  Csak ez nekem az ország másik végében van... 

A szokásos dolgokon kívül egy gázos autónál mire kell odafigyelni vásárlás előtt?
Yanee! Vennél olyantól egy vén gázos VW-t, aki a hátsó ablaktörlőre is spojlert szerelt? Mennyit érthet az autókhoz? Azt is tudd, hogy vonóhorgos, mi mindent húztak vele? Egy biztos, jól lestrapált lehet, és miért tett be gázt, ha ennyi év alatt mindössze 110 ezer km-t futott? Nem hiszem el! Te se hidd el- szerintem...
A gázos kocsiknak sok minden egyébre is kell figyelni, nem viheted akár melyik szervizbe, a vizsgák is körülményesek. Ha gázosítani akarsz, akkor inkább a viszonylag új Lacettit alakíttasd át, 220 ezerből kijön. Igaz Jani, és Kami?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #3530 Dátum: 2010. Augusztus 03. - 18:11:22 »

Addig írtok ilyen fogyikat míg ti is ki lesztek innen tiltva Andrew85 5,46L; Giovanni 6,63L  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én meg ki vagyok innen tiltva a 10-11 literes fogyimmal.
5,46*344=1878
11*169=1859
100km-en 20 Ft-tal még mindig jobb vagyok. Vigyorog
Jani mifelénk a 169.- az 183.- sajna
Az gáz.
Pesten se mindenhol ilyen olcsó.

Hát szó szerint gáz Vigyorog csak sajna az ára is
Lassan kidobnak innen minket Mosolyog
Tejóisten!!! Mégis mikor tankoltál utoljára benzint, ha a 183-at drágának találod?He 

Egyébként én is nagyon el vagyok gondolkodva a gázosításon... Át megyek a törzsasztalra, mielőtt teljesen szétoffoljuk a fogyifórumot. 

Szóval a gázosításról...
Nagyon gondolkodom én is a gázosításon, de nem a Lacsikát átépítve. Bár nem tudom mibe kerül átépíteni, de abból a pénzből talán venni is lehet egy kiskocsit... Második autó beszerzésére gondoltam - munkás autónak, első körben valami jó Ladára/Samarára, aztán találtam pl ilyet is:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_ii/volkswagen_golf_ii_c_c-3972836  Csak ez nekem az ország másik végében van... 

A szokásos dolgokon kívül egy gázos autónál mire kell odafigyelni vásárlás előtt?
Yanee! Vennél olyantól egy vén gázos VW-t, aki a hátsó ablaktörlőre is spojlert szerelt? Mennyit érthet az autókhoz? Azt is tudd, hogy vonóhorgos, mi mindent húztak vele? Egy biztos, jól lestrapált lehet, és miért tett be gázt, ha ennyi év alatt mindössze 110 ezer km-t futott? Nem hiszem el! Te se hidd el- szerintem...
A gázos kocsiknak sok minden egyébre is kell figyelni, nem viheted akár melyik szervizbe, a vizsgák is körülményesek. Ha gázosítani akarsz, akkor inkább a viszonylag új Lacettit alakíttasd át, 220 ezerből kijön. Igaz Jani, és Kami?
Igaz annyi volt nekem is,de egy ladába már 100e.- ért beszerelik hivatalosan mindennel együtt.Érdemes átgondolni szerintem,hogy 220e.-ért beszerelteted abba amit ismersz és tudod,hogy jó vagy veszel valamit amibe beszerelteted (vagy már benne van)és vagy jó vagy állandóan szereled(szerelteted)mérlegeld ezt is.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #3531 Dátum: 2010. Augusztus 04. - 07:58:48 »

Addig írtok ilyen fogyikat míg ti is ki lesztek innen tiltva Andrew85 5,46L; Giovanni 6,63L  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én meg ki vagyok innen tiltva a 10-11 literes fogyimmal.
5,46*344=1878
11*169=1859
100km-en 20 Ft-tal még mindig jobb vagyok. Vigyorog
Jani mifelénk a 169.- az 183.- sajna
Az gáz.
Pesten se mindenhol ilyen olcsó.

Hát szó szerint gáz Vigyorog csak sajna az ára is
Lassan kidobnak innen minket Mosolyog
Tejóisten!!! Mégis mikor tankoltál utoljára benzint, ha a 183-at drágának találod?He 

Egyébként én is nagyon el vagyok gondolkodva a gázosításon... Át megyek a törzsasztalra, mielőtt teljesen szétoffoljuk a fogyifórumot. 

Szóval a gázosításról...
Nagyon gondolkodom én is a gázosításon, de nem a Lacsikát átépítve. Bár nem tudom mibe kerül átépíteni, de abból a pénzből talán venni is lehet egy kiskocsit... Második autó beszerzésére gondoltam - munkás autónak, első körben valami jó Ladára/Samarára, aztán találtam pl ilyet is:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_ii/volkswagen_golf_ii_c_c-3972836  Csak ez nekem az ország másik végében van... 

A szokásos dolgokon kívül egy gázos autónál mire kell odafigyelni vásárlás előtt?
Yanee! Vennél olyantól egy vén gázos VW-t, aki a hátsó ablaktörlőre is spojlert szerelt? Mennyit érthet az autókhoz? Azt is tudd, hogy vonóhorgos, mi mindent húztak vele? Egy biztos, jól lestrapált lehet, és miért tett be gázt, ha ennyi év alatt mindössze 110 ezer km-t futott? Nem hiszem el! Te se hidd el- szerintem...
A gázos kocsiknak sok minden egyébre is kell figyelni, nem viheted akár melyik szervizbe, a vizsgák is körülményesek. Ha gázosítani akarsz, akkor inkább a viszonylag új Lacettit alakíttasd át, 220 ezerből kijön. Igaz Jani, és Kami?
Igaz annyi volt nekem is,de egy ladába már 100e.- ért beszerelik hivatalosan mindennel együtt.Érdemes átgondolni szerintem,hogy 220e.-ért beszerelteted abba amit ismersz és tudod,hogy jó vagy veszel valamit amibe beszerelteted (vagy már benne van)és vagy jó vagy állandóan szereled(szerelteted)mérlegeld ezt is.
Csodát nem várok egy 200ezres, 25 éves autótól, de: 1,3-as motor van benne - nem fiatalság erőgépe - azok jellemzően nincsenek széthajtva. Ha olajat kapott rendszeresen nem lehet vele komoly gond. A 110000km esetleg a gázosítástól lehet, de 85-től... Van hosszú műszaki, van vonóhorog (A Lacsikán nincs. Egy évben kétszer kellene, de akkor nagyon. Most pitizés van kölcsönkocsiért...), nem rohad - a képek alapján sem, legyenek jók a fékek, kormány, ne recsegjen a féltengely, legyen jó a kuplung, generátor, önindító. Persze át kell azt nézni rendesen. Ha átírással és kisebb javításokkal, karbantartásokkal együtt meg lenne 300-ból egy 3/4 év alatt már jól járnék vele... (Jelenleg is van olyan munkatársam, aki a 2000cm3 benzinesét költségeli le, de a párja nevén lévő dízellel jár.) Ja: Munkás autónak kellene, tehát akkor nem a Lacsikát kellene a jó **** magyar mellékutak nyújtotta küzdelmes kihívásnak napi-heti rendszerességgel kitenni és tényleg "csak" a családi autó funkciót kellene betöltenie...
Szóval nagyjából ez a gondolat mozog a fejemben. Aztán, hogy lesz-e belőle valaha is tettlegesség - főleg a linkelt autóval - az kérdéses.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 04. - 08:05:08 írta Yanee » Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3532 Dátum: 2010. Augusztus 04. - 12:52:00 »

Ennek a gázos eszmecserének jobb helye lenne a helyén. Mert van neki. Kacsint
Árak, tapasztalatok...
Ott folytassátok ha lehet.
Kösz.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3533 Dátum: 2010. Augusztus 04. - 16:44:08 »

StarWars stílusban a lacsim Vigyorog Vigyorog
Elrontottam a konvertálást, nincs hang, de már így marad...
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3534 Dátum: 2010. Augusztus 04. - 16:55:59 »

Már egy jó ideje zörgött hátul valami, most már nagyon idegesített. Alánéztem. Kiderült. Megint a kézifék-bovdenház-tartó izéke a ludas... És már tapintható a mélyedés, ahol ötődik a lemezhez :S Sürgősen okozni kell valamit vele.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 04. - 16:58:27 írta akidobos » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3535 Dátum: 2010. Augusztus 04. - 16:57:29 »

Kapitány a hídon! Megjött a mi szeretett cartársunk a csónakázásból. Most két hónapig végre itthon lesz. A térde rossz, mert neki mindig kell valami történés.
Cap! Írtam privit a dokival kapcsolatban, olvasd el, és dönts!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3536 Dátum: 2010. Augusztus 04. - 17:06:56 »

StarWars stílusban a lacsim Vigyorog Vigyorog
Elrontottam a konvertálást, nincs hang, de már így marad...
Ez valami fantasztikus! Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3537 Dátum: 2010. Augusztus 04. - 17:07:55 »

Már egy jó ideje zörgött hátul valami, most már nagyon idegesített. Alánéztem. Kiderült. Megint a kézifék-bovdenház-tartó izéke a ludas... És már tapintható a mélyedés, ahol ötődik a lemezhez :S Sürgősen okozni kell valamit vele.
Nem neked hegesztette meg Nándi bácsi?
Naplózva


LPG
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3538 Dátum: 2010. Augusztus 04. - 18:20:10 »

Már egy jó ideje zörgött hátul valami, most már nagyon idegesített. Alánéztem. Kiderült. Megint a kézifék-bovdenház-tartó izéke a ludas... És már tapintható a mélyedés, ahol ötődik a lemezhez :S Sürgősen okozni kell valamit vele.
Nem neked hegesztette meg Nándi bácsi?
De de, csak ezekszerint vagy megint eltört, vagy ez egy másik. ...Merthogy több is van oldalanként...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3539 Dátum: 2010. Augusztus 06. - 14:03:13 »

Az egyik kedvencem a megválaszolatlan kérdések közül:  a kamikaze pilóták vajon miért viselnek bukósisakot?  He

Mert abba van beépítve az adó- vevő! Így kapnak utasítást, és felelhetnek rá rögtön: yes,sir! Vagyis ezt, de japánul. Ugye most már érted? He Kacsint Vigyorog
Arra gondolsz, hogy : "Hai, sensei, vakarimaszka!" ? Vigyorog
BSZK!
Szerintem meg ezt válaszolják.  押忍 !  Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!