Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 20:19:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715494 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #3480 Dátum: 2010. Július 25. - 07:27:50 »

Ne már!

három éve (amióta nálam van,a kocsi 5 éves,tehát gari nuku)nem működik a hátsó mosás,nagyon nem zavart én mindíg előre nézek.Köszi a tanácsot a hétvégén szétkapom.
Nyugi,ezen minden kombis és 5 ajtós átesik néhány évente. Vigyorog
Bezzeg a sedannak nincsen ilyen nyűgje sem Vigyorog Vigyorog
De nem is viszel el vele egy hűtőszekrényt. Vigyorog
Attól függ mekkora Vigyorog Legfeljebb szétszedem alkatrészekre. Vigyorog
Mondjuk egy 170cm magasat. Vigyorog Nekem befért. Kacsint Ja és a cső nálam még nem tört el(5év)eddig. Kacsint kopp kopp kopp
De én elviszem a hűtőt csak nem zárom le a hátulját! Vigyorog

Én meg lezárom a hátulját de nem viszem el a hűtőt.  Vigyorog
Hűtőt csak és kizárólag állítva szállítunk!!! Nyahhhh.... Kacsint Vigyorog
Szerintem mi nem mondtuk, hogy másképp volt szállítva. SW érted? Nyahhhhh.....    Vigyorog
Én inkább kérek kiszállítást, pláne ha ingyenes. Vigyorog
Ha rá volnék kényszerülve,én is ezt tenném. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3481 Dátum: 2010. Július 25. - 10:06:01 »

Tudnátok abban segíteni, hogy Budapest, 1085 József Kőrút 47 körül keresnék biztonságos parkolót. Nézegettem itt a neten, de nem igazán igazodok ki. Amit én találtam, és közel is van, az a Corvin parkolóház a futó utcában. Viszont nem tudom, hogy van e napi jegy, ill hogy tudom ott hagyni éjszakára, valamint ebben az esetben hogy történik a fizetés  He
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3482 Dátum: 2010. Július 25. - 11:36:37 »

Tudnátok abban segíteni, hogy Budapest, 1085 József Kőrút 47 körül keresnék biztonságos parkolót. Nézegettem itt a neten, de nem igazán igazodok ki. Amit én találtam, és közel is van, az a Corvin parkolóház a futó utcában. Viszont nem tudom, hogy van e napi jegy, ill hogy tudom ott hagyni éjszakára, valamint ebben az esetben hogy történik a fizetés  He
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=300.msg49268#msg49268
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3483 Dátum: 2010. Július 25. - 14:16:04 »

Tudnátok abban segíteni, hogy Budapest, 1085 József Kőrút 47 körül keresnék biztonságos parkolót. Nézegettem itt a neten, de nem igazán igazodok ki. Amit én találtam, és közel is van, az a Corvin parkolóház a futó utcában. Viszont nem tudom, hogy van e napi jegy, ill hogy tudom ott hagyni éjszakára, valamint ebben az esetben hogy történik a fizetés  He
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=300.msg49268#msg49268
Köszi, a másodikat nézegettem én is. A Corvin jó lenne, csak a kérdésem, hogy a fizetés hogy megy? Erre nincsenek parkolóházak, úgy hogy ebben nincs tapasztalatom. Több napos parkolás esetén gondolom napijegy lenne a logikus. Ezt utólag lehet e választani, vagy kassza van, mint sok olasz parkolóban?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3484 Dátum: 2010. Július 25. - 16:06:12 »

Tudnátok abban segíteni, hogy Budapest, 1085 József Kőrút 47 körül keresnék biztonságos parkolót. Nézegettem itt a neten, de nem igazán igazodok ki. Amit én találtam, és közel is van, az a Corvin parkolóház a futó utcában. Viszont nem tudom, hogy van e napi jegy, ill hogy tudom ott hagyni éjszakára, valamint ebben az esetben hogy történik a fizetés  He
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=300.msg49268#msg49268
Köszi, a másodikat nézegettem én is. A Corvin jó lenne, csak a kérdésem, hogy a fizetés hogy megy? Erre nincsenek parkolóházak, úgy hogy ebben nincs tapasztalatom. Több napos parkolás esetén gondolom napijegy lenne a logikus. Ezt utólag lehet e választani, vagy kassza van, mint sok olasz parkolóban?
A Corvinban van pénztár, ott kell fizetni, nem automatás.
http://members.upclive.hu/koviko.kft/egyedi.htm Kicsit drága szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 25. - 16:08:41 írta Jani » Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3485 Dátum: 2010. Július 25. - 17:39:13 »

Tudnátok abban segíteni, hogy Budapest, 1085 József Kőrút 47 körül keresnék biztonságos parkolót. Nézegettem itt a neten, de nem igazán igazodok ki. Amit én találtam, és közel is van, az a Corvin parkolóház a futó utcában. Viszont nem tudom, hogy van e napi jegy, ill hogy tudom ott hagyni éjszakára, valamint ebben az esetben hogy történik a fizetés  He
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=300.msg49268#msg49268
Köszi, a másodikat nézegettem én is. A Corvin jó lenne, csak a kérdésem, hogy a fizetés hogy megy? Erre nincsenek parkolóházak, úgy hogy ebben nincs tapasztalatom. Több napos parkolás esetén gondolom napijegy lenne a logikus. Ezt utólag lehet e választani, vagy kassza van, mint sok olasz parkolóban?
A Corvinban van pénztár, ott kell fizetni, nem automatás.
http://members.upclive.hu/koviko.kft/egyedi.htm Kicsit drága szerintem.
Köszi az infót, sokat segítettél!  Mosolyog Most már nyugodtabb vagyok. Ez az ár nekem, és a nyugalmamnak megfelel.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3486 Dátum: 2010. Július 25. - 17:50:33 »

Tudnátok abban segíteni, hogy Budapest, 1085 József Kőrút 47 körül keresnék biztonságos parkolót. Nézegettem itt a neten, de nem igazán igazodok ki. Amit én találtam, és közel is van, az a Corvin parkolóház a futó utcában. Viszont nem tudom, hogy van e napi jegy, ill hogy tudom ott hagyni éjszakára, valamint ebben az esetben hogy történik a fizetés  He
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=300.msg49268#msg49268
Köszi, a másodikat nézegettem én is. A Corvin jó lenne, csak a kérdésem, hogy a fizetés hogy megy? Erre nincsenek parkolóházak, úgy hogy ebben nincs tapasztalatom. Több napos parkolás esetén gondolom napijegy lenne a logikus. Ezt utólag lehet e választani, vagy kassza van, mint sok olasz parkolóban?
A Corvinban van pénztár, ott kell fizetni, nem automatás.
http://members.upclive.hu/koviko.kft/egyedi.htm Kicsit drága szerintem.
Szerintem ennyit megér a kocsi biztonsága, legalábbis nekem tuti.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3487 Dátum: 2010. Július 25. - 19:15:34 »

Az LK Travel Last Minut akciójából szerencsésen megérkezvén újra itt vagyok köztetek. 9 napos körúton voltunk Erdélyben, és szuper volt. Részletekről később, és ezer fotó is készült kedvcsinálónak. Aki készül oda, kérhet, tanácsot, ötletet, mert van már jó tapasztalatból bőven. Összesen 5, azaz öt román rendszámú Lacettit láttam, abból az egyik a mi klubtársunké volt, a Barotié. Majd visszatérek a beszámolóval, most csak ennyit, mert van bőven dolgom érkezés  után, jövő hét újra munkás lesz.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3488 Dátum: 2010. Július 26. - 11:13:30 »

Megírtam a rövid (?) összefoglalómat az erdélyi utunkról. Remélem mindeni jól érezte magát, és lesz is folytatása a későbbiekben. (Októberben már?)
Akiket érdekelnének a részletek, vagy egyéb infókat szeretnének, keressétek a résztvevőket, és nézzétek majd meg a képeket!
Fárasztó volt (kb 2400-2500 km-et tettünk meg), de megérte ez kedvcsinálónak nekünk, és azoknak is, akik csak terveznek hasonlót.
Köszönet minden résztvevőnek, jó csapat volt, mint mindig! Közös élmény: nagyobb élmény! Gyűjtsünk a következőre!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3489 Dátum: 2010. Július 26. - 15:27:13 »

Üdvözlet Gárdonyból! Eddíg "tök jó" időnk van. Idáig esett, majd elállt. Na akkor gyorsan kiapkoltunk, majd elmentünk sétálni. Majd spuri vissza, mert ismét eleredt. Asszem megint nem mártózom meg a velencei tóban
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3490 Dátum: 2010. Július 28. - 12:31:32 »

Egy kis érdekesség. Kata barátja (Gábor) kapott egy céges autópótlót, vagyis egy Smart nevű kerekes dobozt. A szakszervizben akciós ingyenes átvizsgálás volt, hát elvitte. Persze nem engedték, hogy lássa, hová viszik, mit csinálnak vele, csak várjon a váróban. Visszahozták egy idő után, mondták, minden oké, kicserélték a rossz tompított izzót, állítólag másfél liter olajat tettek bele (Olaj lámpa nem jelzett, Másfél liter fura, mert nem sokkal több kell bele- gondolom). Ezért mindössze 16500 Ft-ot volt arcuk elkérni. Hát csoda, ha kerüli az ember a szakszervizt? Mi lett volna az ár, ha nem ingyenes az átvizsgálás? Ezek szerint a Smart szerviz is belépett Ali babához. Kacsint

Más: "L" rendszámú szép új 3-as BMW, elől apuka, mögötte asszonya, ölében a kisgyerek, és se bekötve, se biztonsági ülés. Úgy látszik elvitte a pénzt a BMW, és persze az agysejtjeit is. Csak egy erősebb fékezés, és kész a késői abortusz. De akkor miért nem adja inkább örökbe? Nagy az Isten állatkertje, és hézagos a kerítése- sajnos.

Amúgy meg kezdek újra belejönni a buszozásba, két nap, és még nincs áldozatom... Kacsint Vigyorog

Még valami: Csaba két napra elkérte a kocsimat. Találós kérdés: na mi világít a műszerfalon? Nem kell válaszolni, túl könnyű volt a kérdés, és segítség is volt: Csaba... Kacsint

Legalább meglátogatom a Főnit, úgy is régen láttam már. Ki tart velem? Megbeszélt időben persze.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 28. - 12:39:29 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #3491 Dátum: 2010. Július 28. - 13:57:28 »

Egy kis érdekesség. Kata barátja (Gábor) kapott egy céges autópótlót, vagyis egy Smart nevű kerekes dobozt. A szakszervizben akciós ingyenes átvizsgálás volt, hát elvitte. Persze nem engedték, hogy lássa, hová viszik, mit csinálnak vele, csak várjon a váróban. Visszahozták egy idő után, mondták, minden oké, kicserélték a rossz tompított izzót, állítólag másfél liter olajat tettek bele (Olaj lámpa nem jelzett, Másfél liter fura, mert nem sokkal több kell bele- gondolom). Ezért mindössze 16500 Ft-ot volt arcuk elkérni. Hát csoda, ha kerüli az ember a szakszervizt? Mi lett volna az ár, ha nem ingyenes az átvizsgálás? Ezek szerint a Smart szerviz is belépett Ali babához. Kacsint

Más: "L" rendszámú szép új 3-as BMW, elől apuka, mögötte asszonya, ölében a kisgyerek, és se bekötve, se biztonsági ülés. Úgy látszik elvitte a pénzt a BMW, és persze az agysejtjeit is. Csak egy erősebb fékezés, és kész a késői abortusz. De akkor miért nem adja inkább örökbe? Nagy az Isten állatkertje, és hézagos a kerítése- sajnos.

Amúgy meg kezdek újra belejönni a buszozásba, két nap, és még nincs áldozatom... Kacsint Vigyorog

Még valami: Csaba két napra elkérte a kocsimat. Találós kérdés: na mi világít a műszerfalon? Nem kell válaszolni, túl könnyű volt a kérdés, és segítség is volt: Csaba... Kacsint

Legalább meglátogatom a Főnit, úgy is régen láttam már. Ki tart velem? Megbeszélt időben persze.

Egy mélyebben az autó lelkébe látó (SCAN100) műszert kéne rátenni az autódra mert a klubműszer nem lát minden hibakódot!
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3492 Dátum: 2010. Július 28. - 19:13:36 »

Tud valaki javasolni az M7-M3 összekötésére Budapesten, hétköznap a déli órákban egy relatív kis forgalmú, jó minőségű, gyors, rövid utat? Ok, lehetetlent kértem, de hátha van menekülőút okosban.
Előre is köszi!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3493 Dátum: 2010. Július 28. - 19:26:09 »

Tud valaki javasolni az M7-M3 összekötésére Budapesten, hétköznap a déli órákban egy relatív kis forgalmú, jó minőségű, gyors, rövid utat? Ok, lehetetlent kértem, de hátha van menekülőút okosban.
Előre is köszi!
Én azt mondom, M7 - Egérút - Lágymányosi híd - Könyves Kálmán krt - Hungária krt - M3.
Ilyenkor nyáron nincs iskola, rengetegen nyaralnak, ezért nincs nagy forgalom.
Naplózva


LPG
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #3494 Dátum: 2010. Július 29. - 07:02:00 »


Még valami: Csaba két napra elkérte a kocsimat. Találós kérdés: na mi világít a műszerfalon? Nem kell válaszolni, túl könnyű volt a kérdés, és segítség is volt: Csaba... Kacsint

Kiszögezted? Beleégett a műszerfalba a képmása? Vagy mi?  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!