Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 18:27:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715367 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3435 Dátum: 2010. Július 14. - 18:18:24 »

Nem működik nálunk se a Vodafone se a T-Mobile hálózat. Mi történt? He
Csapást mért a telenor!  Vigyorog
Ja és meghalt a vezetékes hálózat is.(Invitel) He Ráadásul nemcsak esztergomban, hanem a környéken is.
15 percre az internet is elment (T-Kábel)
Most olvastam egy másik oldalon: kábellopás miatt van...
Hol olvastad? De a mobil hálózatot a kábellopás hogy érinti?
Egyébként mostmár működik minden, a T-Mobil 2G-s hálózata nem működött, a 3G-s igen.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #3436 Dátum: 2010. Július 15. - 07:25:20 »

HB alkalmas Iso-Fix gyerekülés bekötésére? Jól rémlik?
Szerintem mindegyikben széria volt.

Sedanban csak alsó bekötési pontok vannak, de létezik (újabb kocsiknál) felső is, a kalaptartón. Járj utána, mielőtt ülést veszel, hogy milyen csatlakozási pontok szükségesek, és hogy be lehet-e kötni övvel!
Igen, az alsóra gondoltam én is, felső sajnos nincs.
Kösz. Galériában lehet fénykép a rögzítési pontokról?
Eddig mindig övvel csatoltam + az enyém eltér a többség felszerelési csomagjától. Jó volna tudni mit keresek...

Passz, nemtom van-e kép, sőt, bevallom Neked, én sem néztem még a sajátomban, mert az Isofixes ülések horror árban vannak. Majdnem vettem egyet mégis, ami jó és olcsó volt (Nania), de kiderült, hogy felső rögzítőpont is kell hozzá, ami nincs a kocsiban és övvel nem lehet bekötni.

Az alsókat asszem az üléstámla és a lap között kell keresni (tapogatózz), a felsőnek látszódni kell(ene) a kalaptartón.
forum.chevyklub.hu/ index.php?topic=323.300
szerinted??

Áááááááááá, ez ordítana! El van az dugva! Este megnézem! Te kocsid melyik karosszériaforma?

Na, kitapogattam: az övcsat körül kell benyúlni a támla és az ülőlap közé, ott vannak a horgok. MEg gondolom a szélén is.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #3437 Dátum: 2010. Július 15. - 07:37:38 »

Igazából nem találtam jobb topicot:

Akinek klíma szerelésre, karbantartásra van szüksége ebben a nagy melegben, vagy rászánja magát egy új gép telepítésére van egy jó barátom, aki ezzel foglalkozik, megbízható ért hozzá és olcsó. Elérhetőségek az aláírásomban szereplő honlapon.  Kacsint

Dani, egy kollégám megkeresi a klímás barátodat... kiemelten kezeljétek, mert a főnököm is egyben.  Mosolyog
Fülöp Ákosnak hívják.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #3438 Dátum: 2010. Július 15. - 07:43:11 »

De ezt a kulcsbezárást hogy lehet elkövetni?

Pont ezen gondolkodom én is... Annó az ezerkettesemben én is elkövettem és az első ajtón a "füles" ablakot benyomva megoldottuk az ajtónyitást, de most a távkapcsolók korszakában... He
Én régen a 120as Skodából zártam ki magam. Vigyorog Úgy törtem fel, hogy az ablakról lehúztam a gumicsíkot, amit aztán be tudtam dugni az ablak alá az így keletkezett résen és felnyomtam a kart, amit a gomb mozgat. És ezt végignézték a zsaruk is, majd mikor elindultak felém, mutaogattam büszkén a megszerzett kulcsot. Nevettek. Vigyorog
Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #3439 Dátum: 2010. Július 15. - 07:48:42 »

HB alkalmas Iso-Fix gyerekülés bekötésére? Jól rémlik?
Szerintem mindegyikben széria volt.

Sedanban csak alsó bekötési pontok vannak, de létezik (újabb kocsiknál) felső is, a kalaptartón. Járj utána, mielőtt ülést veszel, hogy milyen csatlakozási pontok szükségesek, és hogy be lehet-e kötni övvel!
Igen, az alsóra gondoltam én is, felső sajnos nincs.
Kösz. Galériában lehet fénykép a rögzítési pontokról?
Eddig mindig övvel csatoltam + az enyém eltér a többség felszerelési csomagjától. Jó volna tudni mit keresek...

Passz, nemtom van-e kép, sőt, bevallom Neked, én sem néztem még a sajátomban, mert az Isofixes ülések horror árban vannak. Majdnem vettem egyet mégis, ami jó és olcsó volt (Nania), de kiderült, hogy felső rögzítőpont is kell hozzá, ami nincs a kocsiban és övvel nem lehet bekötni.

Az alsókat asszem az üléstámla és a lap között kell keresni (tapogatózz), a felsőnek látszódni kell(ene) a kalaptartón.
forum.chevyklub.hu/ index.php?topic=323.300
szerinted??

Áááááááááá, ez ordítana! El van az dugva! Este megnézem! Te kocsid melyik karosszériaforma?

Na, kitapogattam: az övcsat körül kell benyúlni a támla és az ülőlap közé, ott vannak a horgok. MEg gondolom a szélén is.
HB. Lentiek oké, de máshol sehol. Lehet, hogy ezen bukik. Vagy alsó támaszos jöhet szóba...?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #3440 Dátum: 2010. Július 15. - 08:21:01 »

HB alkalmas Iso-Fix gyerekülés bekötésére? Jól rémlik?
Szerintem mindegyikben széria volt.

Sedanban csak alsó bekötési pontok vannak, de létezik (újabb kocsiknál) felső is, a kalaptartón. Járj utána, mielőtt ülést veszel, hogy milyen csatlakozási pontok szükségesek, és hogy be lehet-e kötni övvel!
Igen, az alsóra gondoltam én is, felső sajnos nincs.
Kösz. Galériában lehet fénykép a rögzítési pontokról?
Eddig mindig övvel csatoltam + az enyém eltér a többség felszerelési csomagjától. Jó volna tudni mit keresek...

Passz, nemtom van-e kép, sőt, bevallom Neked, én sem néztem még a sajátomban, mert az Isofixes ülések horror árban vannak. Majdnem vettem egyet mégis, ami jó és olcsó volt (Nania), de kiderült, hogy felső rögzítőpont is kell hozzá, ami nincs a kocsiban és övvel nem lehet bekötni.

Az alsókat asszem az üléstámla és a lap között kell keresni (tapogatózz), a felsőnek látszódni kell(ene) a kalaptartón.
forum.chevyklub.hu/ index.php?topic=323.300
szerinted??

Áááááááááá, ez ordítana! El van az dugva! Este megnézem! Te kocsid melyik karosszériaforma?

Na, kitapogattam: az övcsat körül kell benyúlni a támla és az ülőlap közé, ott vannak a horgok. MEg gondolom a szélén is.
HB. Lentiek oké, de máshol sehol. Lehet, hogy ezen bukik. Vagy alsó támaszos jöhet szóba...?

Igen, ez jöhet szóba.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3441 Dátum: 2010. Július 15. - 14:53:04 »

Döme, megnéztem az ajtó lezárást.
Nyitott hátsó ajtó: ha nyitva van a vezető oldali ajtó, akkor visszaugrik a gomb. Ha be van zárva, akkor úgy járt az illető... Vigyorog
Szóval igen, kiszállok, bezárom magam után az ajtót, bénázok egy sort hátul a gyerekkel, közben "lerakódik" a kulcs, véletlenül gomb lenyomódik, és ha becsukom, az ajtót,csókolom van...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3442 Dátum: 2010. Július 15. - 16:24:44 »

Glob Modi a fedélzeten! Újra köztünk a jó barátunk, Jopek úr! Remélem már jobban vagy, és köztünk maradsz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3443 Dátum: 2010. Július 15. - 21:06:46 »

Baroti! Több privátot küldtünk most. Olvasd el! Válaszolj! Gyere fel a messengerre, ott várlak, hogy chateljünk! Fontos volna már most!

Baroti kiszállt, én is ezt teszem. Holnap délelőtt újra itt leszek. Elérhető leszek itt, és persze telefonon is.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 15. - 21:12:57 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3444 Dátum: 2010. Július 16. - 15:21:19 »

Glob Modi a fedélzeten! Újra köztünk a jó barátunk, Jopek úr! Remélem már jobban vagy, és köztünk maradsz!

Beteg volt? 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3445 Dátum: 2010. Július 16. - 15:25:48 »

Gyereküléshez:

Tudtommal ha csak alsó Isofix bekötési pont van, az csak "előkészítés". Nálunk az SW- ben szívás volt, mert úgy tudtam, hogy van Isofix, de ugye ott nem is lehet a csomagtartó miatt a felső pontok nincsenek meg. Az alsók igen, de nem kis küzdelem a kibányászásuk.
Így hiába vettünk jó ülést, az övet használni kellett.  Zavart

Most már más a dolog, mert a gyerek nagyobb, hát olyan az ülés, hogy az őv a gyerek előtt van keresztbevéve.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3446 Dátum: 2010. Július 16. - 17:17:43 »

Glob Modi a fedélzeten! Újra köztünk a jó barátunk, Jopek úr! Remélem már jobban vagy, és köztünk maradsz!

Beteg volt? 
Ő nem. De családi gondjai voltak, de erről nem beszélek, nem vagyok felhatalmazva.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3447 Dátum: 2010. Július 16. - 18:39:07 »

TV-s kollégám is bezárta a kulcsot a kocsijába (HB), de nem is akárhogy. Leállította a kocsit, kiszállt, de a kulcsot a gyújtáskapcsolóban hagyta. Körbenézte az autót, hogy befér-e oda ahova tolatni akar, szállna vissza, de az ajtó nem nyílik. Le volt zárva He He
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3448 Dátum: 2010. Július 16. - 19:01:38 »

Kripic, ment pü és email is. Gidy neked is.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3449 Dátum: 2010. Július 17. - 19:05:18 »

Feltűnt már valakinek, hogy nem teljesen arra kel illetve nyugszik a Nap, mint általában nyáron szokott?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!