Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 08:23:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714680 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3285 Dátum: 2010. Június 12. - 11:46:00 »


Ez így van, a Samsung tényleg jó, főként a kijelzők gyártásában, viszont Samsung vinyót én csak egyszer használtam, meg is bántam (az oka inkább másik topikba való). A stúdióban is volt szerencsém Samsung vinyóhoz, na ez se sokáig működött. Persze lehet, hogy a mostaniak jobbak, de minden termékkategóriának megvannak a favorit gyártói, legalábbis nálam.  Kacsint
nekem is samsung vinyó volt, ami pár hete meghalt (2 és fél évesen) és már meg sem lehet nyitni tele adatokkal, lépekkel, videókkal 
de újat is csak olyat tudtam venni 1 terrásat 19400-é. 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3286 Dátum: 2010. Június 12. - 12:06:16 »


Ez így van, a Samsung tényleg jó, főként a kijelzők gyártásában, viszont Samsung vinyót én csak egyszer használtam, meg is bántam (az oka inkább másik topikba való). A stúdióban is volt szerencsém Samsung vinyóhoz, na ez se sokáig működött. Persze lehet, hogy a mostaniak jobbak, de minden termékkategóriának megvannak a favorit gyártói, legalábbis nálam.  Kacsint
nekem is samsung vinyó volt, ami pár hete meghalt (2 és fél évesen) és már meg sem lehet nyitni tele adatokkal, lépekkel, videókkal 
de újat is csak olyat tudtam venni 1 terrásat 19400-é. 
Venni? Úgy érted ráfizetéssel? (3 gar. van a nyamnyung HDD-re)
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3287 Dátum: 2010. Június 12. - 12:09:08 »


Ez így van, a Samsung tényleg jó, főként a kijelzők gyártásában, viszont Samsung vinyót én csak egyszer használtam, meg is bántam (az oka inkább másik topikba való). A stúdióban is volt szerencsém Samsung vinyóhoz, na ez se sokáig működött. Persze lehet, hogy a mostaniak jobbak, de minden termékkategóriának megvannak a favorit gyártói, legalábbis nálam.  Kacsint
nekem is samsung vinyó volt, ami pár hete meghalt (2 és fél évesen) és már meg sem lehet nyitni tele adatokkal, lépekkel, videókkal 
de újat is csak olyat tudtam venni 1 terrásat 19400-é. 
Venni? Úgy érted ráfizetéssel? (3 gar. van a nyamnyung HDD-re)
nekem csak 1 év garit adtak 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3288 Dátum: 2010. Június 12. - 12:11:54 »


Ez így van, a Samsung tényleg jó, főként a kijelzők gyártásában, viszont Samsung vinyót én csak egyszer használtam, meg is bántam (az oka inkább másik topikba való). A stúdióban is volt szerencsém Samsung vinyóhoz, na ez se sokáig működött. Persze lehet, hogy a mostaniak jobbak, de minden termékkategóriának megvannak a favorit gyártói, legalábbis nálam.  Kacsint
nekem is samsung vinyó volt, ami pár hete meghalt (2 és fél évesen) és már meg sem lehet nyitni tele adatokkal, lépekkel, videókkal 
de újat is csak olyat tudtam venni 1 terrásat 19400-é. 
Venni? Úgy érted ráfizetéssel? (3 gar. van a nyamnyung HDD-re)
nekem csak 1 év garit adtak 
Hát akkor nagyon átvertek! Kivéve, ha METRO-ban vetted, rájuk ugyanis semmilyen szabály nem vonatkozik.
Amúgy itt vannak a gyár által előírt garanciák:

http://www.samsung.com/hu/support/warranty/warrantyInformation.do

Alulról a 15-ik sor a Merevlemezek...

Jut eszembe, a kereskedők kevesebb gart nem adhatnak, csak többet. Kérdezd meg a fogyasztóvédelmet. Ha megvan a számlád, és a garanciapapírod, akkor még erősködhetsz. Amúgy a garpapíron is rajta vannak a garancia idők...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 12. - 12:13:31 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3289 Dátum: 2010. Június 12. - 13:16:58 »


Ez így van, a Samsung tényleg jó, főként a kijelzők gyártásában, viszont Samsung vinyót én csak egyszer használtam, meg is bántam (az oka inkább másik topikba való). A stúdióban is volt szerencsém Samsung vinyóhoz, na ez se sokáig működött. Persze lehet, hogy a mostaniak jobbak, de minden termékkategóriának megvannak a favorit gyártói, legalábbis nálam.  Kacsint
nekem is samsung vinyó volt, ami pár hete meghalt (2 és fél évesen) és már meg sem lehet nyitni tele adatokkal, lépekkel, videókkal 
de újat is csak olyat tudtam venni 1 terrásat 19400-é. 
Venni? Úgy érted ráfizetéssel? (3 gar. van a nyamnyung HDD-re)
nekem csak 1 év garit adtak 
Hát akkor nagyon átvertek! Kivéve, ha METRO-ban vetted, rájuk ugyanis semmilyen szabály nem vonatkozik.
Amúgy itt vannak a gyár által előírt garanciák:

http://www.samsung.com/hu/support/warranty/warrantyInformation.do

Alulról a 15-ik sor a Merevlemezek...

Jut eszembe, a kereskedők kevesebb gart nem adhatnak, csak többet. Kérdezd meg a fogyasztóvédelmet. Ha megvan a számlád, és a garanciapapírod, akkor még erősködhetsz. Amúgy a garpapíron is rajta vannak a garancia idők...
Kivéve, ha nem hivatalos forrásból származik, magyarul csempész termék. Sok ilyen van, főleg mobiltelefonok és számítástechnikai eszközök.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3290 Dátum: 2010. Június 12. - 13:21:10 »


Ez így van, a Samsung tényleg jó, főként a kijelzők gyártásában, viszont Samsung vinyót én csak egyszer használtam, meg is bántam (az oka inkább másik topikba való). A stúdióban is volt szerencsém Samsung vinyóhoz, na ez se sokáig működött. Persze lehet, hogy a mostaniak jobbak, de minden termékkategóriának megvannak a favorit gyártói, legalábbis nálam.  Kacsint
nekem is samsung vinyó volt, ami pár hete meghalt (2 és fél évesen) és már meg sem lehet nyitni tele adatokkal, lépekkel, videókkal 
de újat is csak olyat tudtam venni 1 terrásat 19400-é. 
A Chevyklubból Zsolt160 is már 2 Samsung vinyót cseréltetett be 3 éven belül, szóval én ezért nem vennék. Pláne, ha nem gariba cserélték. Persze fontos a mentés, de van amit nem lehet kiírni dvd-kre (vágatlan videók stb).
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3291 Dátum: 2010. Június 12. - 13:29:34 »


Ez így van, a Samsung tényleg jó, főként a kijelzők gyártásában, viszont Samsung vinyót én csak egyszer használtam, meg is bántam (az oka inkább másik topikba való). A stúdióban is volt szerencsém Samsung vinyóhoz, na ez se sokáig működött. Persze lehet, hogy a mostaniak jobbak, de minden termékkategóriának megvannak a favorit gyártói, legalábbis nálam.  Kacsint
nekem is samsung vinyó volt, ami pár hete meghalt (2 és fél évesen) és már meg sem lehet nyitni tele adatokkal, lépekkel, videókkal 
de újat is csak olyat tudtam venni 1 terrásat 19400-é. 
Venni? Úgy érted ráfizetéssel? (3 gar. van a nyamnyung HDD-re)
nekem csak 1 év garit adtak 
Hát akkor nagyon átvertek! Kivéve, ha METRO-ban vetted, rájuk ugyanis semmilyen szabály nem vonatkozik.
Amúgy itt vannak a gyár által előírt garanciák:

http://www.samsung.com/hu/support/warranty/warrantyInformation.do

Alulról a 15-ik sor a Merevlemezek...

Jut eszembe, a kereskedők kevesebb gart nem adhatnak, csak többet. Kérdezd meg a fogyasztóvédelmet. Ha megvan a számlád, és a garanciapapírod, akkor még erősködhetsz. Amúgy a garpapíron is rajta vannak a garancia idők...
Kivéve, ha nem hivatalos forrásból származik, magyarul csempész termék. Sok ilyen van, főleg mobiltelefonok és számítástechnikai eszközök.
Az oké, de gondolom hivatalosan vette. A többi következményt meg viselje a kereskedő!
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #3292 Dátum: 2010. Június 12. - 14:29:59 »

Igazából nem találtam jobb topicot:

Akinek klíma szerelésre, karbantartásra van szüksége ebben a nagy melegben, vagy rászánja magát egy új gép telepítésére van egy jó barátom, aki ezzel foglalkozik, megbízható ért hozzá és olcsó. Elérhetőségek az aláírásomban szereplő honlapon.  Kacsint
Naplózva

akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3293 Dátum: 2010. Június 12. - 14:34:19 »

Igazából nem találtam jobb topicot:

Akinek klíma szerelésre, karbantartásra van szüksége ebben a nagy melegben, vagy rászánja magát egy új gép telepítésére van egy jó barátom, aki ezzel foglalkozik, megbízható ért hozzá és olcsó. Elérhetőségek az aláírásomban szereplő honlapon.  Kacsint
Nekem kéne egy fertőtlenítés, gáz ellenőrzés, meg kíváncsi vagyok a kondenz csőre, mert még soha nem láttam alatta tócsát. De messze van  -Mármint a szervíz.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #3294 Dátum: 2010. Június 12. - 14:39:02 »

Hát mi helyszínre megyünk, árakat meg mindent találsz a honlapon. Ha gondolod hívd fel, hivatkozz rám nyugodtan Kacsint
Én is tudok segíteni bármilyen kérdésben, de szerintem jobb ha közvetlen vele beszélsz meg időpontot meg ilyeneket Kacsint

Nincs cseppvized? Az, hogy lehet? hát hova van elvezetve? ha csak a vakvilágba nézd meg, hogy nem fészkelt-e bele valami állat. (én pont az előbb tisztítottam meg a miénket, nekem sem volt cseppvizem, de szokott, és valami pókpete, hálóval meg egyéb cuccal volt a cseppvízcsőben )
A hűtőközeg ellenőrzés meg egyszerű, ha hűt kb. jó, de ő nyilván bemérné műszerrel Mosolyog
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3295 Dátum: 2010. Június 12. - 14:46:41 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
Mivel az utóbbi időben nálunk is felmerült a Tv csere project (haldoklik a Samsung - csak gari alatt 2x javították, most megint ugyan az a hibája - 15-20 pénz lenne a javítása  ) a mi tapasztalataink:

- Auchanban sok TV van 0%-os kamattal (foci VB akcio)
- LG-knek sokkal szebb (teltebb) képe van mint a Samsungoknak.
- 100 cm alattiaknak az Auchanban jó áruk van, a web-en sem találni olcsóbbat. A nagyobbakra ez már nem igaz.

Márkákkal kapcsolatban:
Bár a Samsung LCD panelban tényleg jó (Ők voltak az elsők, akik 0 pixelhibás garanciát adtak a paneljaikra - igaz, az sok évvel ezelőtt volt), de a "körítés" elég gagyi. Nálunk 2 db Samsung Tv van, mindkettő problémákkal küzd - igaz ezek még nem LCD-k, hanem CRT-s modellek.
Samsung kamera (nagyon szép képpel, rengeteg szolgáltatással) - pár év után szintén beadta a kulcsot. És ez nem egyedi eset. A neten utána olvasva evvel a kamerával nagyon sok embernek ugyan az a gondja - akár 2 éves korban.
Viszont az is igaz, hogy a monitoraink Samsungok, és hibátlanok több éve.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3296 Dátum: 2010. Június 12. - 15:23:21 »

A weblap típushibák részébe felkerült két hiba részletes leírása, illetve a hozzájuk tartozó tanácsok.
A cél az volt, hogy a gyakran előkerülő kérdésekre (ezt és ezt tapasztalom, most mit tegyek...) ne kelljen mindig újra leírni a teendőket, hanem elég legyen az újdonsült tagoknak csak a linket betenni.

Terveim szerint lesznek még további leírások is.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3297 Dátum: 2010. Június 12. - 16:19:12 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
Mivel az utóbbi időben nálunk is felmerült a Tv csere project (haldoklik a Samsung - csak gari alatt 2x javították, most megint ugyan az a hibája - 15-20 pénz lenne a javítása  ) a mi tapasztalataink:

- Auchanban sok TV van 0%-os kamattal (foci VB akcio)
- LG-knek sokkal szebb (teltebb) képe van mint a Samsungoknak.
- 100 cm alattiaknak az Auchanban jó áruk van, a web-en sem találni olcsóbbat. A nagyobbakra ez már nem igaz.

Márkákkal kapcsolatban:
Bár a Samsung LCD panelban tényleg jó (Ők voltak az elsők, akik 0 pixelhibás garanciát adtak a paneljaikra - igaz, az sok évvel ezelőtt volt), de a "körítés" elég gagyi. Nálunk 2 db Samsung Tv van, mindkettő problémákkal küzd - igaz ezek még nem LCD-k, hanem CRT-s modellek.
Samsung kamera (nagyon szép képpel, rengeteg szolgáltatással) - pár év után szintén beadta a kulcsot. És ez nem egyedi eset. A neten utána olvasva evvel a kamerával nagyon sok embernek ugyan az a gondja - akár 2 éves korban.
Viszont az is igaz, hogy a monitoraink Samsungok, és hibátlanok több éve.

A kollégám is belefutott ebbe a kamerába, kétszer javíttatta, majd vett egy Sonyt, azzal nincs gond. Én erre mondtam, hogy minden termékhez van megfelelő gyártó. Videókamera, akkor Sony, LCD termékekben viszont nagyon jó a Samsung. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3298 Dátum: 2010. Június 13. - 21:23:51 »

Megjöttem! Köszönöm a jó kívánságokat, jó időnk volt, és csoda szép dolgokat láttam. Árva várát, Chopok csúcsán voltam, és képzeljétek veterán ralli volt arra, és gondolhatjátok, hogy milyen járgányokat leshettem meg. Mivel fél órája jöttem meg, és holnap újra hajnali kezdésbe megyek, ezért most csak csigáztalak titeket, de majd be is számolok az útról, ha akarjátok. Jó éjt mindenkinek, holnap találkozunk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3299 Dátum: 2010. Június 13. - 21:27:15 »

Megjöttem! Köszönöm a jó kívánságokat, jó időnk volt, és csoda szép dolgokat láttam. Árva várát, Chopok csúcsán voltam, és képzeljétek veterán ralli volt arra, és gondolhatjátok, hogy milyen járgányokat leshettem meg. Mivel fél órája jöttem meg, és holnap újra hajnali kezdésbe megyek, ezért most csak csigáztalak titeket, de majd be is számolok az útról, ha akarjátok. Jó éjt mindenkinek, holnap találkozunk!
Üdv itthon!Irigyellek a rally miatt.
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!