Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 06:33:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714585 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3270 Dátum: 2010. Június 11. - 15:41:58 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
...most még nem akarsz full HDt. Ha már úgy is veszel, akkor szerintem érdemesebb olyat, ami tudja. Persze, ha ktsgkeretbe nem fér bele, akkor nem szóltam semmit.Mosolyog
Nem tudom, He szerintem nem kell a fullhd. De ha kb.100ért van olyan, megfelelő méretben akkor jöhet.
LG 32LH3000 82cm, FullHD, Auchan és Euronics egyaránt 99990Ft. Ha van Auchan kártyád vagy Cetelemes hitelkártyád, akkor 94990 illetve 84999Ft lesz az ár.
Hm.. nem rossz, majd beugrom megnézni. Nincs semmilyen hitelkártyám. Nem is szeretnék.
Vagy ez: Sharp LC-32D653E, árgépen néztem, ez is 100e alatt van (http://www.elektroplaza.hu/?option=com_pvm&view=showproduct&id=12976&referer=argep.hu)

Ez is jó lehet: Samsung LE32B530, szintén FullHD-s.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3271 Dátum: 2010. Június 11. - 15:48:32 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
...most még nem akarsz full HDt. Ha már úgy is veszel, akkor szerintem érdemesebb olyat, ami tudja. Persze, ha ktsgkeretbe nem fér bele, akkor nem szóltam semmit.Mosolyog
Nem tudom, He szerintem nem kell a fullhd. De ha kb.100ért van olyan, megfelelő méretben akkor jöhet.
LG 32LH3000 82cm, FullHD, Auchan és Euronics egyaránt 99990Ft. Ha van Auchan kártyád vagy Cetelemes hitelkártyád, akkor 94990 illetve 84999Ft lesz az ár.
Hm.. nem rossz, majd beugrom megnézni. Nincs semmilyen hitelkártyám. Nem is szeretnék.
Nem rossz ez a Cetelem kártya (ez nem reklám), egy fillérbe nem kerül a fenntartása, ha nem használod (a Citibankos pl használat nélkül is 250Ft/hó volt), ha használod, abban az évben kifizeted a kártya díját (3500Ft), viszont a használatával a telefonom vételekor nyertem 21e Ft-ot és 45 napon belül visszafizettem az összeget (persze a kedvezményeset), így kamat sem volt.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3272 Dátum: 2010. Június 11. - 17:04:47 »

Aki hozzáértőnek mondta magát az a következő márkákat említette:
Panasonic, Sony, Samsung, LG, ez utóbbi az én cégem, ennek a hozamából járok wellnessezni, hogy tudjátok.
A Samsungot itthon is gyártják, hosszú garanciával adják.
A többi nem annyira elterjedt márka itthon, ezért talán kerülendő is lehetne...?
Jó vételt, és jó szurkolást mindenkinek, de főleg Neked, Jani! Kacsint Vigyorog
Esetleg a legújabb dolog: Samsung LED TV, nézz utána, szuper klassz!
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 11. - 17:17:59 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3273 Dátum: 2010. Június 11. - 17:59:20 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
...most még nem akarsz full HDt. Ha már úgy is veszel, akkor szerintem érdemesebb olyat, ami tudja. Persze, ha ktsgkeretbe nem fér bele, akkor nem szóltam semmit.Mosolyog
Nem tudom, He szerintem nem kell a fullhd. De ha kb.100ért van olyan, megfelelő méretben akkor jöhet.
LG 32LH3000 82cm, FullHD, Auchan és Euronics egyaránt 99990Ft. Ha van Auchan kártyád vagy Cetelemes hitelkártyád, akkor 94990 illetve 84999Ft lesz az ár.
Hm.. nem rossz, majd beugrom megnézni. Nincs semmilyen hitelkártyám. Nem is szeretnék.
Samsungot láttam hirdetőtáblán 100EFt-ért 102 képátmérővel.Ha gondolod holnap arragurulok mert tudom hol láttam és megnézem hol árulják.
Naplózva

06 70/22 11 222
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3274 Dátum: 2010. Június 11. - 18:44:09 »

Samsungot láttam hirdetőtáblán 100EFt-ért 102 képátmérővel.Ha gondolod holnap arragurulok mert tudom hol láttam és megnézem hol árulják.
Köszi, de akkora tv nem akarok, nem fér el. Vigyorog Elég lenne egy 70cm-es, de olyan meg nincs.
Elugrottam megnézni amit diablo ajánlott LG-t, teszik szerintem olyan lesz. Vasárnap visszamegyünk asszonnyal, mert csak ö hitelképes.
Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3275 Dátum: 2010. Június 11. - 20:18:21 »

Samsungot láttam hirdetőtáblán 100EFt-ért 102 képátmérővel.Ha gondolod holnap arragurulok mert tudom hol láttam és megnézem hol árulják.
Köszi, de akkora tv nem akarok, nem fér el. Vigyorog Elég lenne egy 70cm-es, de olyan meg nincs.
Elugrottam megnézni amit diablo ajánlott LG-t, teszik szerintem olyan lesz. Vasárnap visszamegyünk asszonnyal, mert csak ö hitelképes.
Akkor az expresszen nézzél szét van ott uj garis szálitásisérült (doboza) olcsóért valamelyik nap láttam.
Naplózva

06 70/22 11 222
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3276 Dátum: 2010. Június 11. - 20:24:34 »

Aki hozzáértőnek mondta magát az a következő márkákat említette:
Panasonic, Sony, Samsung, LG, ez utóbbi az én cégem, ennek a hozamából járok wellnessezni, hogy tudjátok.
A Samsungot itthon is gyártják, hosszú garanciával adják.
A többi nem annyira elterjedt márka itthon, ezért talán kerülendő is lehetne...?
Jó vételt, és jó szurkolást mindenkinek, de főleg Neked, Jani! Kacsint Vigyorog
Esetleg a legújabb dolog: Samsung LED TV, nézz utána, szuper klassz!
Samsung, LG és Sharp szerintem megfelelő. Olcsó és jó. Én különösen a Sharppal szemezgetek, mint korábban is írtam 3 év helyszíni garancia jár hozzá és a legnagyobb panelgyártó is egyben csak nálunk nem kedvelt, ellentétben a "nagynevű" márkákkal. Az USA-ban és Japánban is viszont a legtöbbet ebből adják el. A Sony szerintem különösen túlárazott, a Panasonic képe meg nem a legjobb. A legegyszerűb bemenni egy boltba, ahol több készülék is van, megnézni a képet (persze előtte nagyjából egyenlő beállításokra állítani őket) és úgy összehasonlítani. A Sony pl. nem biztos, hogy a kiskereskedőknél a legolcsóbb, vannak akciós modellek, amik a Sony Centerben jó áron megvehetők.
Naplózva
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #3277 Dátum: 2010. Június 11. - 20:44:59 »

Beleugatnék.
A Samsung most már 2 éve folyamatosan a legjobb termékeket gyártja gyakorlatilag minden háztartási elektronikai szinten.
Hadd ne soroljam fel, hogy nálam hágy db Samsung termék van itthon. Elég annyi, hogy 2db kezemen nem tudom megszámolni.

Nem vagyok márkafüggő megszállott! Mindíg utána nézek az adott termék teljesítményének, és tudásának. Meg persze az ár/teljesítmény aránynak.

Samsungéknál a következő a helyzet televízió ügyben.
Kihozták a HD ready plazmákat, (amik ugye 720p-t tudnak). Utána nem sokka jött a fullHD korszak, (1080p). Majd ők rukkoltak elő elsőnek a fullHD LED TV-vel. Emellett a fullHD és az fulHD LED-ek közül kijütt új termék is, amiket már internetre csatlakoztatsz közvetlenül, egy UTP kábel bedugásával.
Ez eddig mind semmi, mert amik most jönnek a piacra, azok már a 3D TV-k. Illetve a Sype ready TV-k.


Mindebből az következik, hogy a kettő vagy 3 generációval ezelőtti televíziókat (amik egyébként tökéletesen megfelelnek tv nézésre) nagyon olcsóér kell a bótoknak kiszórniuk.
(Én egy éve vettem 127cm-es Samsung plazmát 250e forintért. Ha ma nézel - és egyáltalán kapsz - ugyanilyet, akkor az 140e forint. Én 160-ért vettem egy másodikat a hálóba 2 hónapja).

Ahol jó áron hozzájuthatsz a kiszórás előtti példányokhoz, és meg is nézheted őket nagy választékban, az a budaörsi Tesco melletti Electroworld.
Vagy pedig argep.hu

uff
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3278 Dátum: 2010. Június 11. - 20:54:47 »

Beleugatnék.
A Samsung most már 2 éve folyamatosan a legjobb termékeket gyártja gyakorlatilag minden háztartási elektronikai szinten.
Hadd ne soroljam fel, hogy nálam hágy db Samsung termék van itthon. Elég annyi, hogy 2db kezemen nem tudom megszámolni.

Nem vagyok márkafüggő megszállott! Mindíg utána nézek az adott termék teljesítményének, és tudásának. Meg persze az ár/teljesítmény aránynak.

Samsungéknál a következő a helyzet televízió ügyben.
Kihozták a HD ready plazmákat, (amik ugye 720p-t tudnak). Utána nem sokka jött a fullHD korszak, (1080p). Majd ők rukkoltak elő elsőnek a fullHD LED TV-vel. Emellett a fullHD és az fulHD LED-ek közül kijütt új termék is, amiket már internetre csatlakoztatsz közvetlenül, egy UTP kábel bedugásával.
Ez eddig mind semmi, mert amik most jönnek a piacra, azok már a 3D TV-k. Illetve a Sype ready TV-k.


Mindebből az következik, hogy a kettő vagy 3 generációval ezelőtti televíziókat (amik egyébként tökéletesen megfelelnek tv nézésre) nagyon olcsóér kell a bótoknak kiszórniuk.
(Én egy éve vettem 127cm-es Samsung plazmát 250e forintért. Ha ma nézel - és egyáltalán kapsz - ugyanilyet, akkor az 140e forint. Én 160-ért vettem egy másodikat a hálóba 2 hónapja).

Ahol jó áron hozzájuthatsz a kiszórás előtti példányokhoz, és meg is nézheted őket nagy választékban, az a budaörsi Tesco melletti Electroworld.
Vagy pedig argep.hu

uff
Ez így van, a Samsung tényleg jó, főként a kijelzők gyártásában, viszont Samsung vinyót én csak egyszer használtam, meg is bántam (az oka inkább másik topikba való). A stúdióban is volt szerencsém Samsung vinyóhoz, na ez se sokáig működött. Persze lehet, hogy a mostaniak jobbak, de minden termékkategóriának megvannak a favorit gyártói, legalábbis nálam.  Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3279 Dátum: 2010. Június 11. - 20:57:51 »

Holnap reggel felmegyünk a Felvidékre, megnézzük Árva várát, meg még néhány klassz helyet, és kipróbáljuk a nyelvtörvényt, mert magyarul fogunk beszélni. Ha vasárnap estig nem jönnénk meg, akkor érvényt szereztek a hülye törvényüknek, és lecsuktak, mert fizetni nem fogunk. Akkor pedig szervezzetek kiszabadító csapatot! Liptószentmiklóson fogunk aludni egy szállóban, vagy alternatív helyen a fogdában. Majd beszámolok az útról. Hétfőn már dolgoznom kéne...

Ja, és: Samsung happening to me yesterday, ahogy a Herman Hermit's játszotta! (Tudom: something volt, de most TV-ről volt szó)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 11. - 21:00:38 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3280 Dátum: 2010. Június 11. - 21:25:26 »

Holnap reggel felmegyünk a Felvidékre, megnézzük Árva várát, meg még néhány klassz helyet, és kipróbáljuk a nyelvtörvényt, mert magyarul fogunk beszélni. Ha vasárnap estig nem jönnénk meg, akkor érvényt szereztek a hülye törvényüknek, és lecsuktak, mert fizetni nem fogunk. Akkor pedig szervezzetek kiszabadító csapatot! Liptószentmiklóson fogunk aludni egy szállóban, vagy alternatív helyen a fogdában. Majd beszámolok az útról. Hétfőn már dolgoznom kéne...

Ja, és: Samsung happening to me yesterday, ahogy a Herman Hermit's játszotta! (Tudom: something volt, de most TV-ről volt szó)
Jó pihenést Mosolyog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #3281 Dátum: 2010. Június 11. - 21:28:02 »

Holnap reggel felmegyünk a Felvidékre, megnézzük Árva várát, meg még néhány klassz helyet, és kipróbáljuk a nyelvtörvényt, mert magyarul fogunk beszélni. Ha vasárnap estig nem jönnénk meg, akkor érvényt szereztek a hülye törvényüknek, és lecsuktak, mert fizetni nem fogunk. Akkor pedig szervezzetek kiszabadító csapatot! Liptószentmiklóson fogunk aludni egy szállóban, vagy alternatív helyen a fogdában. Majd beszámolok az útról. Hétfőn már dolgoznom kéne...

Ja, és: Samsung happening to me yesterday, ahogy a Herman Hermit's játszotta! (Tudom: something volt, de most TV-ről volt szó)
Jó pihenést Mosolyog
Szép időt, kellemes utat  Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3282 Dátum: 2010. Június 12. - 08:16:34 »

Tévéből én is samsungot szeretnék...régebben sony párti voltam, be is váltak a tv-i, de az utóbbi években nagyon lemaradtak a panasonic-kal együtt. (Pl.: Még mindig csak 8 vagy 12 ms-nál tartanak... )
Én LE32B650-nel szemeztem, gyönyörű képe is van, de lehet ez már kifutó típus. Annyit hallottam róla, hogy ez a B-s sorozat nagyon eltalált!
Fuji-t viszont ne vegyél! Nem véletlenül akcióznak vele mindenhol!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3283 Dátum: 2010. Június 12. - 09:22:57 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
Haverom LCD-ket javít, igen nagy szaki az országban. Kikérdeztem a minap, aszonta, hogy LG-hez és Samsunghoz könnyen és nem drágán lehet alkatrészhez jutni. A többihez kb. a készülék áráért. Viszont a Panasonic nagyon jól szól.
Azon, hogy melyik jobb, nem érdemes gondolkodni, mert egymás kijelzőit használják oda-vissza. Az utóbbi 8-as szériás Samsungoknak nagyon jó a kijelzőjük és gyönyörű képet adnak.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3284 Dátum: 2010. Június 12. - 09:25:23 »

Én LG- t vettem. Az is jó, mert az "utca túloldalán gyártják".  Kacsint

A Samsung hajókban is erős.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!