Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 06:29:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714565 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3255 Dátum: 2010. Június 10. - 19:08:28 »

Na bakker, meg van, hogy kikkel tudna a GM legközelebb költséget csökkenteni:
http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/06/10/nincs_tobbe_chevy/ ROTFLMAO OMFG

Ezért fizetést? Satuba az altesti szerveit!
Hol lehet jelentkezni a GM hez? Ilyen hülyeségeket én is ki tudok találni ha megfizetik! Kibírnék egy ílyen állást ahol erre ráérnek!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3256 Dátum: 2010. Június 11. - 06:05:06 »

Dani!

Olvasom a nyűgödet.

Először ne javíttasd! Mert te egy új és sérülésmentes autót vásároltál. Ha szállítási sérült volt és azt takarták a spiolerrel, akkor még most is elállhatsz a vételtől, ergo kérheted a garanciális cseréjét.

Amennyiben tudsz szakvéleményt szerezni, hogy az a küszöb sérült volt a spoiler felszerelése előtt, akkor nem is nagyon kell tárgyalnod az autó cseréjéről. Ha elsőre nem hajlandók kooperálni, irány a Fogyasztóvédelem.
Mostanában a Felügyelőség igen agresszíven áll ki a fogyasztók érdekeiért, főleg ilyen nagy értékű tétel esetén. A folyamat nem gyors, de megéri. Mert ha javíttatod is: az már most egy sérült autó. Az értéke csökkent. Te meg nem ezért fizettél.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3257 Dátum: 2010. Június 11. - 06:44:01 »

Dani!

Olvasom a nyűgödet.

Először ne javíttasd! Mert te egy új és sérülésmentes autót vásároltál. Ha szállítási sérült volt és azt takarták a spiolerrel, akkor még most is elállhatsz a vételtől, ergo kérheted a garanciális cseréjét.

Amennyiben tudsz szakvéleményt szerezni, hogy az a küszöb sérült volt a spoiler felszerelése előtt, akkor nem is nagyon kell tárgyalnod az autó cseréjéről. Ha elsőre nem hajlandók kooperálni, irány a Fogyasztóvédelem.
Mostanában a Felügyelőség igen agresszíven áll ki a fogyasztók érdekeiért, főleg ilyen nagy értékű tétel esetén. A folyamat nem gyors, de megéri. Mert ha javíttatod is: az már most egy sérült autó. Az értéke csökkent. Te meg nem ezért fizettél.
Pont azt az oldali küszöbszpoijlert rokkantotta meg aluról ahol a küszöb sérült és emiatt levált a spoijler.Igy derült fény a turpisságra.
Naplózva

06 70/22 11 222
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #3258 Dátum: 2010. Június 11. - 12:34:54 »

No igen, de a küszöbb spoilernek gyakorlatilag semmi baja. Valaki nekem jöhetett, vagy nem tudom, de kizárt dolog, hogy összefüggésben legyen a két dolog. Olyan nagy a küszöbb sérülése az oldalszoknya kicsi karcolásához képest, hogy kizártnak tartom, hogy ennyire megsérüljön a küszöb úgy, hogy a műanyagnak gyakorlatilag nincs baja, csak levált...
És mit csináljak? Menjek el vele Majosházára vagy hívjam őket fel, hogy ilyenkor mi van?
Úgy is azt fogják mondani, hogy ezt én okoztam...
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3259 Dátum: 2010. Június 11. - 14:03:51 »

No igen, de a küszöbb spoilernek gyakorlatilag semmi baja. Valaki nekem jöhetett, vagy nem tudom, de kizárt dolog, hogy összefüggésben legyen a két dolog. Olyan nagy a küszöbb sérülése az oldalszoknya kicsi karcolásához képest, hogy kizártnak tartom, hogy ennyire megsérüljön a küszöb úgy, hogy a műanyagnak gyakorlatilag nincs baja, csak levált...
És mit csináljak? Menjek el vele Majosházára vagy hívjam őket fel, hogy ilyenkor mi van?
Úgy is azt fogják mondani, hogy ezt én okoztam...
Fenét! Azért sérült meg a küszöbspoiler, mert leesett a helyéről, a sérült küszöb miatt. Pont. Tudod, bizonyítsa be a katonai ügyész, melyik lövés volt az első... (Hofi).
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3260 Dátum: 2010. Június 11. - 15:18:46 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3261 Dátum: 2010. Június 11. - 15:24:47 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
Nézz körül az Auchanban vagy Euronics vagy akár Tesco, mert nagy akciók vannak. HDReady tv-t szerintem már nem gyártanak. A Panasonic meg tv-ben nem annyira jó szerintem, inkább Sony, de az meg drága. Én Samsungot vagy Sharpot vennék. Az utóbbi gyártja a legtöbb LCDpanelt a világon, sok neves gyártó tőle veszi. Ráadásul az utóbbihoz 3 év helyszíni gari jár.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #3262 Dátum: 2010. Június 11. - 15:27:02 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
...most még nem akarsz full HDt. Ha már úgy is veszel, akkor szerintem érdemesebb olyat, ami tudja. Persze, ha ktsgkeretbe nem fér bele, akkor nem szóltam semmit.Mosolyog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3263 Dátum: 2010. Június 11. - 15:28:43 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
Nézz körül az Auchanban vagy Euronics vagy akár Tesco, mert nagy akciók vannak. HDReady tv-t szerintem már nem gyártanak. A Panasonic meg tv-ben nem annyira jó szerintem, inkább Sony, de az meg drága. Én Samsungot vagy Sharpot vennék. Az utóbbi gyártja a legtöbb LCDpanelt a világon, sok neves gyártó tőle veszi. Ráadásul az utóbbihoz 3 év helyszíni gari jár.
Ehhez most 5 év a gari. Persze azért mielőtt megvenném szétnézek az áruházakban is.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3264 Dátum: 2010. Június 11. - 15:30:57 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
...most még nem akarsz full HDt. Ha már úgy is veszel, akkor szerintem érdemesebb olyat, ami tudja. Persze, ha ktsgkeretbe nem fér bele, akkor nem szóltam semmit.Mosolyog
Nem tudom, He szerintem nem kell a fullhd. De ha kb.100ért van olyan, megfelelő méretben akkor jöhet. A márka nem lényeges, de orion meg technika típusút nem veszek. Vigyorog
Naplózva


LPG
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #3265 Dátum: 2010. Június 11. - 15:32:32 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
...most még nem akarsz full HDt. Ha már úgy is veszel, akkor szerintem érdemesebb olyat, ami tudja. Persze, ha ktsgkeretbe nem fér bele, akkor nem szóltam semmit.Mosolyog
Nem tudom, He szerintem nem kell a fullhd. De ha kb.100ért van olyan, megfelelő méretben akkor jöhet.
Ja, árat azt nem tudok.Mosolyog Csak kibickedem. Mindenestre, a HD-ready az nem HD, csak majdnem.Mosolyog http://en.wikipedia.org/wiki/HD_ready
Gondold végig, hogy monitorból melyiket vennéd? Ugyehogy a nagyobb felbontásút.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 11. - 15:34:10 írta gatsy » Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3266 Dátum: 2010. Június 11. - 15:33:33 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
...most még nem akarsz full HDt. Ha már úgy is veszel, akkor szerintem érdemesebb olyat, ami tudja. Persze, ha ktsgkeretbe nem fér bele, akkor nem szóltam semmit.Mosolyog
Nem tudom, He szerintem nem kell a fullhd. De ha kb.100ért van olyan, megfelelő méretben akkor jöhet.
LG 32LH3000 82cm, FullHD, Auchan és Euronics egyaránt 99990Ft. Ha van Auchan kártyád vagy Cetelemes hitelkártyád, akkor 94990 illetve 84999Ft lesz az ár.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3267 Dátum: 2010. Június 11. - 15:35:23 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
...most még nem akarsz full HDt. Ha már úgy is veszel, akkor szerintem érdemesebb olyat, ami tudja. Persze, ha ktsgkeretbe nem fér bele, akkor nem szóltam semmit.Mosolyog
Nem tudom, He szerintem nem kell a fullhd. De ha kb.100ért van olyan, megfelelő méretben akkor jöhet.
Ja, árat azt nem tudok.Mosolyog Csak kibickedem. Mindenestre, a HD-ready az nem HD, csak majdnem.Mosolyog
Nekem még a HD-ready sem kellene. A 18 éves Videoton tv, nekem tökéletesen megfelelt eddig.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3268 Dátum: 2010. Június 11. - 15:37:41 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
...most még nem akarsz full HDt. Ha már úgy is veszel, akkor szerintem érdemesebb olyat, ami tudja. Persze, ha ktsgkeretbe nem fér bele, akkor nem szóltam semmit.Mosolyog
Nem tudom, He szerintem nem kell a fullhd. De ha kb.100ért van olyan, megfelelő méretben akkor jöhet.
Ja, árat azt nem tudok.Mosolyog Csak kibickedem. Mindenestre, a HD-ready az nem HD, csak majdnem.Mosolyog
Nekem még a HD-ready sem kellene. A 18 éves Videoton tv, nekem tökéletesen megfelelt eddig.
Szintén az Euronicsnál van Sony HDReady 93499-ért, ha Cetelem hitelkártyával fizeted. Persze a kamatmentes perióduson belül kifizetheted az egészet és nyertél csomó pénzt is.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3269 Dátum: 2010. Június 11. - 15:38:22 »

Kinéztem egy tv-t. http://panashop.hu/hu/items/details/37410/category/12/tx-l32c10p/panasonic/82_cm-es_hd-ready_lcd-televizio/
Csak tévéműsort néznék rajta, meg néha dvd-t. Szóval nem hiszem hogy hiányozna a fullHD. Van valakinek jobb ajánlata 100eFt-ig,
min. 66cm kell.
...most még nem akarsz full HDt. Ha már úgy is veszel, akkor szerintem érdemesebb olyat, ami tudja. Persze, ha ktsgkeretbe nem fér bele, akkor nem szóltam semmit.Mosolyog
Nem tudom, He szerintem nem kell a fullhd. De ha kb.100ért van olyan, megfelelő méretben akkor jöhet.
LG 32LH3000 82cm, FullHD, Auchan és Euronics egyaránt 99990Ft. Ha van Auchan kártyád vagy Cetelemes hitelkártyád, akkor 94990 illetve 84999Ft lesz az ár.
Hm.. nem rossz, majd beugrom megnézni. Nincs semmilyen hitelkártyám. Nem is szeretnék.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!