Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 04:40:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714418 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3240 Dátum: 2010. Június 08. - 16:53:31 »

Ijesztő dolgokat írtok Ti itt ezekről az "új" autókról!
Dani, ne hagyjon nyugodni, próbálj meg mindent megtenni az igazság felderítésében és esetleg, ha valami csúnya dologra derül fény, az igazad érvényesítéséért!

Jogásznak tanulsz, nemde?  Kacsint
Ijesztő és sajnos igaz!De nem csak a chevykre!-hanem mondhatni minden kereskedésre.Ez Magyarország.Azért kiváncsi lennék mennyi szállitási sérült autót adtak el sérülésmentesen.Ugy gondolom mindet!
Használt autóknál is van buktató.Ismertem olyan emberkét akinek összetört az autója és ment cascóra vele de a biztositó nem fizetett mondván ez az autó már egyszer totálkáros volt ki lett fizetve igy most nem fizet.Cirka 5MFt bukott az emberke emiatt.
Erre is jó a rétegvastagság-mérő....én vétel után megmértem....
Erről jut eszembe...ha esetleg lenne rá igény, lehet a következő talira elkérném a cégtől és aki kíváncsi, annak szívesen megmérem.
Nem biztos, hogy jó ötlet! Mert lehet, hogy néhány tulaj elszomorodna, ha kiderülne a turpisság. Nem tudom, nem fáj elv alapján minden autó legyen sérülésmentes. Kacsint Vigyorog
Éljenek a struccok! Mert mi volna, ha kiderülne így utólag valami gáz? Kinek van erre energiája, pénze, türelme, hogy végig pereskedje élete szakaszát? Megérné? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3241 Dátum: 2010. Június 08. - 16:57:55 »

Ijesztő dolgokat írtok Ti itt ezekről az "új" autókról!
Dani, ne hagyjon nyugodni, próbálj meg mindent megtenni az igazság felderítésében és esetleg, ha valami csúnya dologra derül fény, az igazad érvényesítéséért!

Jogásznak tanulsz, nemde?  Kacsint
Ijesztő és sajnos igaz!De nem csak a chevykre!-hanem mondhatni minden kereskedésre.Ez Magyarország.Azért kiváncsi lennék mennyi szállitási sérült autót adtak el sérülésmentesen.Ugy gondolom mindet!
Használt autóknál is van buktató.Ismertem olyan emberkét akinek összetört az autója és ment cascóra vele de a biztositó nem fizetett mondván ez az autó már egyszer totálkáros volt ki lett fizetve igy most nem fizet.Cirka 5MFt bukott az emberke emiatt.
Erre is jó a rétegvastagság-mérő....én vétel után megmértem....
Erről jut eszembe...ha esetleg lenne rá igény, lehet a következő talira elkérném a cégtől és aki kíváncsi, annak szívesen megmérem.
Nem biztos, hogy jó ötlet! Mert lehet, hogy néhány tulaj elszomorodna, ha kiderülne a turpisság. Nem tudom, nem fáj elv alapján minden autó legyen sérülésmentes. Kacsint Vigyorog
Éljenek a struccok! Mert mi volna, ha kiderülne így utólag valami gáz? Kinek van erre energiája, pénze, türelme, hogy végig pereskedje élete szakaszát? Megérné? He Kacsint
Vannak esetek amikor megérné!Szerintem.
Naplózva

06 70/22 11 222
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #3242 Dátum: 2010. Június 09. - 07:39:47 »

AKI "MÁR ELÉG RÉGÓTA FIATAL"
 
Egy öregúr egyszer elhatározza, hogy elmegy Afrikába szafarira. Magávalviszi öreg kutyáját, hogy társasága legyen.
A kutya egy nap addig kergeti a pillangókat, amíg azt veszi észre, hogy eltévedt. Bóklászik erre-arra, hogy megtalálja az utat, egyszer csak látja, hogy egy leopárd rohan felé láthatóan azért, hogy megegye.
Az öreg kutya azt gondolja: "Jajjaj! Most igazán ****ban vagyok!"
Észrevesz a közelében néhány csontmaradványt valami dögből, gyorsan elkezdi rágni a csontokat hátat fordítva a közeledő leopárdnak. Amikor az már majdnem ráugrik, a vén kutya felkiált: "Ez a leopárd igazán finom volt!
-Vajon találok még egyet?"
Ezt hallván a leopárd az utolsó pillanatban visszafogja az ugrást, rémülettel néz a kutyára, és gyorsan elhordja az irháját.
"Húúú!", sóhajt a leopárd, "ez meleg volt. Ez a vén kutya majdnem elkapott."
Közben egy öreg majom, aki végignézte az egész jelenetet egy faágról, arra gondol, hogy hasznot húzhat abból, mit tud, és kialkudhat valami védelmet a leopárdtól.
Utánairamodik, de az öreg kutya, amikor látja teljes sebességgel a leopárd után futni, rájön, hogy valami ravaszság történik. A majom utoléri a leopárdot, elárulja neki a kutya cselét, és alkut ajánl.
Az ifjú leopárd feldühödik, hogy rászedték. "Ide gyere, majom, ugorj a hátamra, és meglátod, hogy jár, aki be akar csapni!"
Az öreg kutya látja a felé rohanó leopárdot a majommal a hátán és nyugtalankodik:     
 "Na, most mit csináljak?" Ám menekülés helyett újra leül háttal a támadóknak, és ismét úgy tesz, mintha nem látta volna őket.
Mihelyt hallótávolságba érnek, felkiált:
"Hol van már az a hülye majom? Már egy órája elküldtem, hogy hozzon egy másik leopárdot!"               

 Tanulság:
- Sose nevesd ki az öregeket!
- A kor és a finesz végül mindig legyőzi az erőt és a fiatalságot. A szellem és a ravaszság csak a korral és a   tapasztalattal nő meg.
 
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3243 Dátum: 2010. Június 09. - 18:47:01 »

Hét élő ****vas egy lábodi Ladában

A gépkocsi vezetője elmondása szerint az állatokat találta és azokat éppen le akarta adni.
Az utas pedig azt állította, hogy a gépkocsiban észre sem vette, hogy állatok is vannak.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3244 Dátum: 2010. Június 09. - 19:13:57 »

Hét élő ****vas egy lábodi Ladában

A gépkocsi vezetője elmondása szerint az állatokat találta és azokat éppen le akarta adni.
Az utas pedig azt állította, hogy a gépkocsiban észre sem vette, hogy állatok is vannak.

Érdemes elolvasni a hozzászólásokat is.
Az egyik éppen le akarta adni a talált ****vasokat, a másik pedig észre sem vette, hogy 7 (azaz hét!) ****vas van a Ladában. Nekik el is hisszük, hiszen, ha nem, akkor rasszisták vagyunk, ami nem szép dolog, pfuj!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #3245 Dátum: 2010. Június 09. - 19:39:31 »

Szia, ha van olyan ismerősöd akinek szüksége lehet rá, van néhány régi de használható bútorom, szívesen odaadom. A gond annyi hogy Pesten lakom de hátha van akinek kell és meg tudja oldani.

A közvetlen ismerősi körömből, kollégák közül nincs tudomásom akkora problémáról, illetve van/volt korrekt biztosítás. Azonban - ha jól tudom - van mód segély szervezeteknél akár ilyen jellegű felajánlásra is, és ők a szállítást is megoldják. Majd rákeresek itt a neten...
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3246 Dátum: 2010. Június 09. - 19:44:43 »

Szia, ha van olyan ismerősöd akinek szüksége lehet rá, van néhány régi de használható bútorom, szívesen odaadom. A gond annyi hogy Pesten lakom de hátha van akinek kell és meg tudja oldani.

A közvetlen ismerősi körömből, kollégák közül nincs tudomásom akkora problémáról, illetve van/volt korrekt biztosítás. Azonban - ha jól tudom - van mód segély szervezeteknél akár ilyen jellegű felajánlásra is, és ők a szállítást is megoldják. Majd rákeresek itt a neten...
jó ha látsz valamit, én is gondoltam rá csak várni akartam vele kicsit, gondolom még eltelik egy két hét mire a bútor lesz az aktuális probléma
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #3247 Dátum: 2010. Június 09. - 20:08:55 »

Szia, ha van olyan ismerősöd akinek szüksége lehet rá, van néhány régi de használható bútorom, szívesen odaadom. A gond annyi hogy Pesten lakom de hátha van akinek kell és meg tudja oldani.



A közvetlen ismerősi körömből, kollégák közül nincs tudomásom akkora problémáról, illetve van/volt korrekt biztosítás. Azonban - ha jól tudom - van mód segély szervezeteknél akár ilyen jellegű felajánlásra is, és ők a szállítást is megoldják. Majd rákeresek itt a neten...
jó ha látsz valamit, én is gondoltam rá csak várni akartam vele kicsit, gondolom még eltelik egy két hét mire a bútor lesz az aktuális probléma
Én ezt a telefonszámot javaslom:
http://voroskereszt.hu/M%C3%A1jusi-%C3%A1rv%C3%ADz-2010/ingyenes-informacios-vonalat-indit-az-arvizkarosultaknak-a-magyar-voeroeskereszt-es-az-invitel.html
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3248 Dátum: 2010. Június 09. - 20:21:24 »

Most vettem észre, hogy Törzstag lettem Mosolyog És én vagyok az egyetlen He
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3249 Dátum: 2010. Június 10. - 06:25:44 »

Szia, ha van olyan ismerősöd akinek szüksége lehet rá, van néhány régi de használható bútorom, szívesen odaadom. A gond annyi hogy Pesten lakom de hátha van akinek kell és meg tudja oldani.



A közvetlen ismerősi körömből, kollégák közül nincs tudomásom akkora problémáról, illetve van/volt korrekt biztosítás. Azonban - ha jól tudom - van mód segély szervezeteknél akár ilyen jellegű felajánlásra is, és ők a szállítást is megoldják. Majd rákeresek itt a neten...
jó ha látsz valamit, én is gondoltam rá csak várni akartam vele kicsit, gondolom még eltelik egy két hét mire a bútor lesz az aktuális probléma
Én ezt a telefonszámot javaslom:
http://voroskereszt.hu/M%C3%A1jusi-%C3%A1rv%C3%ADz-2010/ingyenes-informacios-vonalat-indit-az-arvizkarosultaknak-a-magyar-voeroeskereszt-es-az-invitel.html
kösz !
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3250 Dátum: 2010. Június 10. - 06:34:16 »

Most vettem észre, hogy Törzstag lettem Mosolyog És én vagyok az egyetlen He
Félsz egyedül? Vigyorog
2000 felett mindenki törzstag. Kacsint
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3251 Dátum: 2010. Június 10. - 06:51:12 »

Most vettem észre, hogy Törzstag lettem Mosolyog És én vagyok az egyetlen He
Félsz egyedül? Vigyorog
2000 felett mindenki törzstag. Kacsint
Ja tényleg, én a Felhasználók fülnél néztem és ott csak én voltam Törzstagnak írva, de a lapokon már te is az vagy. Vigyorog
Naplózva
Somi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #3252 Dátum: 2010. Június 10. - 07:04:45 »

Ma 9-órátol a Kossuth Rádióban az etanolról beszélgetnek.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #3253 Dátum: 2010. Június 10. - 11:24:45 »

Ma 9-órátol a Kossuth Rádióban az etanolról beszélgetnek.
Igazából 10kor kezdődött.Mosolyog
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #3254 Dátum: 2010. Június 10. - 15:25:39 »

Na bakker, meg van, hogy kikkel tudna a GM legközelebb költséget csökkenteni:
http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/06/10/nincs_tobbe_chevy/ ROTFLMAO OMFG

Ezért fizetést? Satuba az altesti szerveit!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!