Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 04:29:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714374 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3225 Dátum: 2010. Június 07. - 21:34:46 »

Dani! Mi van az autóval, voltál már a szervizben?
Miért, baj van vele?
Csak a küszöbbel.
Arról tudtam, azt hittem valami más probléma.
Erről szerintem nem tudsz. Dani sem tudta, míg meg nem néztük.
Nem a küszöbspoiler repedés?  He
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3226 Dátum: 2010. Június 07. - 21:36:53 »

Nem volt lelki erőm. Majd írok először sebikének, hátha utána tudnak nézni alváz alapján.

Aki nem tudja: Hát gyakorlatilag hullanak le körbe a szoknyák, illetve a jobb oldala elég csúnyán szét van válva és a szokyna alatt elég jól meg van sérülve a küszöbb.
Krisznek volt egy olyan feltevése, lehet, hogy szálíltás közben ez egy sima HB volt, megsérült és egy ép WTCC-s HB-ról átrakták rá a spoiler szetett. Nem tudom, ez mennyire reális, de nem volt ütközésem és az első lökös nagyon kajlán áll, mondjuk Krisznek és Weresnek is, de nekem nagyon...
Ilyen lehetséges? Mondjuk ez megmagyarázná az elég érdekes felszereltségi szintedet.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #3227 Dátum: 2010. Június 07. - 21:38:59 »

Nem volt lelki erőm. Majd írok először sebikének, hátha utána tudnak nézni alváz alapján.

Aki nem tudja: Hát gyakorlatilag hullanak le körbe a szoknyák, illetve a jobb oldala elég csúnyán szét van válva és a szokyna alatt elég jól meg van sérülve a küszöbb.
Krisznek volt egy olyan feltevése, lehet, hogy szálíltás közben ez egy sima HB volt, megsérült és egy ép WTCC-s HB-ról átrakták rá a spoiler szetett. Nem tudom, ez mennyire reális, de nem volt ütközésem és az első lökös nagyon kajlán áll, mondjuk Krisznek és Weresnek is, de nekem nagyon...
Ilyen lehetséges? Mondjuk ez megmagyarázná az elég érdekes felszereltségi szintedet.

Nem tudom, ezt akarom majd megkérdezni sebikééktől, hogy alváz szám alapján nézzenek utána.
Kicit cseszi a csőröm, hoyg mi van, ha törött volt és úgy hoztam el a szalonból.
Naplózva

sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #3228 Dátum: 2010. Június 07. - 22:24:33 »

Nem volt lelki erőm. Majd írok először sebikének, hátha utána tudnak nézni alváz alapján.

Aki nem tudja: Hát gyakorlatilag hullanak le körbe a szoknyák, illetve a jobb oldala elég csúnyán szét van válva és a szokyna alatt elég jól meg van sérülve a küszöbb.
Krisznek volt egy olyan feltevése, lehet, hogy szálíltás közben ez egy sima HB volt, megsérült és egy ép WTCC-s HB-ról átrakták rá a spoiler szetett. Nem tudom, ez mennyire reális, de nem volt ütközésem és az első lökös nagyon kajlán áll, mondjuk Krisznek és Weresnek is, de nekem nagyon...
Ilyen lehetséges? Mondjuk ez megmagyarázná az elég érdekes felszereltségi szintedet.

Nem tudom, ezt akarom majd megkérdezni sebikééktől, hogy alváz szám alapján nézzenek utána.
Kicit cseszi a csőröm, hoyg mi van, ha törött volt és úgy hoztam el a szalonból.

A WTCC-s szettet vagy Cooperben, vagy Majosházán utólag rakták fel, ott végeztek normális munkát.
Naplózva

Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #3229 Dátum: 2010. Június 07. - 22:34:54 »

Hát én szervizileg Majosházához tartozom, oda is szoktam vinni a gépet.
De a WTCC szett, utólag kerül fel néhány sima HB modellre, vagy azt máshogy építik fel, előre, eleve WTCC-nek tervezve a modellt?
Tehát lehet ezzel manipulálni a dolgokat?
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3230 Dátum: 2010. Június 08. - 08:00:17 »

Hát én szervizileg Majosházához tartozom, oda is szoktam vinni a gépet.
De a WTCC szett, utólag kerül fel néhány sima HB modellre, vagy azt máshogy építik fel, előre, eleve WTCC-nek tervezve a modellt?
Tehát lehet ezzel manipulálni a dolgokat?

Az a küszöb nem kicsit kapott a spoijler mögött.Vmire ráfordultak vele mielőtt eltakarták vagy cserélték a jobb oldalit.
A lökös pedig huligánabb mint az enyém pedig én utólértem annó egy citroent figyelmetlenségből mégis szebben áll mint a Danié.Parkolóba ekkorát nem löknek az autón észrevétlenül,nyom nélkül.Szóval gyanus az a vas nagyon.Leirom reklámnak had örüljenek az illetékesek.Ismerősnek volt egy kalosa amit sikeresen tk-ra tett pár honapos korában.Majd nem tudom hogy miként rendezték adták vették az autót ujra uj autóként landolt a CHEVROLETT GYULAI szalnban és uj tulajdonosa is lett aki idővel rájött átbatták a kocsival.Volt ebből valami ügy is de ismerös mosta kezeit mert ö roncsként adta el.Másik:Én szintén a gyulaitól vettem de az enyém sem sérülésmentes hátulról ami most már egyre jobban látszik a lökösön.
Naplózva

06 70/22 11 222
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #3231 Dátum: 2010. Június 08. - 08:07:44 »

Ijesztő dolgokat írtok Ti itt ezekről az "új" autókról!
Dani, ne hagyjon nyugodni, próbálj meg mindent megtenni az igazság felderítésében és esetleg, ha valami csúnya dologra derül fény, az igazad érvényesítéséért!

Jogásznak tanulsz, nemde?  Kacsint
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #3232 Dátum: 2010. Június 08. - 12:29:54 »

Nem hagyom annyiban, utánajárok, mert tényleg jókora sérülés van oldalt, amit a küszöbb spoiler eltakar(t). Várom Sebijoe válaszát a tegnap esti kérdésemre és utána majd kiderül, hogy mi lesz. Mindenképpen elviszem megcsináltatni Majosházára, mert mint kiderült ismerősöm is van ott, ha nem is garanciába, de biztos meg tudjuk oldani okosba.

Döme: Isten mentsen attól, hogy jogásznak tanuljak:D
Sportkommunikátori végzettségem van és még jelenleg is újságírónak tanulok.
Végülis ha kiderül valami disznóság egy telefonomba kerül, hogy egy negyed oldalas szösszenet megjelenjen valamelyik médiumban az érintett autókereskedésről...
Remélem semmi nem fog kiderülni, vagy derüljön, de én járjak jól...
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3233 Dátum: 2010. Június 08. - 12:32:00 »

Június 26.-án, szombaton 18 órai kezdettel lesz az idén is "Kapcsolat Koncert"! A magyar előfutárok után a külföldi sztárvendég: ROD STEWART lesz!
Ki csatlakozik hozzám? Parkolni majd itt nálunk, és együtt sétálhatnánk ki az 56-osok terére, volt Felvonulási tér.
Stocz Főni! Remélem idén is jöttök!
Természetesen a koncert mint mindig, INGYENES lesz! De persze azért nálam lehet fizetni... Kacsint Vigyorog
Aki jönne, kérem jelezze időben! Kávé után kimennénk együtt.
Mi ott leszünk (tavaly is jó buli volt, meg előtte is)!
Remélem idén többen leszünk a klubból!
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3234 Dátum: 2010. Június 08. - 14:34:13 »

Nem hagyom annyiban, utánajárok, mert tényleg jókora sérülés van oldalt, amit a küszöbb spoiler eltakar(t). Várom Sebijoe válaszát a tegnap esti kérdésemre és utána majd kiderül, hogy mi lesz. Mindenképpen elviszem megcsináltatni Majosházára, mert mint kiderült ismerősöm is van ott, ha nem is garanciába, de biztos meg tudjuk oldani okosba.

Döme: Isten mentsen attól, hogy jogásznak tanuljak:D
Sportkommunikátori végzettségem van és még jelenleg is újságírónak tanulok.
Végülis ha kiderül valami disznóság egy telefonomba kerül, hogy egy negyed oldalas szösszenet megjelenjen valamelyik médiumban az érintett autókereskedésről...
Remélem semmi nem fog kiderülni, vagy derüljön, de én járjak jól...
A küszöböt hagyd a francba ne javittasd cseréltesd ugy sem látszik ha a spoijler fent van.Nem éri meg mert a heggesztéseknél belül nem fogják visszakezelni és 5 éven belül lessz egy rohadó autód.Azonkivül a falcot ujra fujják ami látszani fog és mérhető lessz.Kivülről ha sérült a védelem le kell kezelni és jónapot.
Naplózva

06 70/22 11 222
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3235 Dátum: 2010. Június 08. - 14:43:40 »

Ijesztő dolgokat írtok Ti itt ezekről az "új" autókról!
Dani, ne hagyjon nyugodni, próbálj meg mindent megtenni az igazság felderítésében és esetleg, ha valami csúnya dologra derül fény, az igazad érvényesítéséért!

Jogásznak tanulsz, nemde?  Kacsint
Ijesztő és sajnos igaz!De nem csak a chevykre!-hanem mondhatni minden kereskedésre.Ez Magyarország.Azért kiváncsi lennék mennyi szállitási sérült autót adtak el sérülésmentesen.Ugy gondolom mindet!
Használt autóknál is van buktató.Ismertem olyan emberkét akinek összetört az autója és ment cascóra vele de a biztositó nem fizetett mondván ez az autó már egyszer totálkáros volt ki lett fizetve igy most nem fizet.Cirka 5MFt bukott az emberke emiatt.
Naplózva

06 70/22 11 222
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3236 Dátum: 2010. Június 08. - 14:45:56 »

Ijesztő dolgokat írtok Ti itt ezekről az "új" autókról!
Dani, ne hagyjon nyugodni, próbálj meg mindent megtenni az igazság felderítésében és esetleg, ha valami csúnya dologra derül fény, az igazad érvényesítéséért!

Jogásznak tanulsz, nemde?  Kacsint
Ijesztő és sajnos igaz!De nem csak a chevykre!-hanem mondhatni minden kereskedésre.Ez Magyarország.Azért kiváncsi lennék mennyi szállitási sérült autót adtak el sérülésmentesen.Ugy gondolom mindet!
Használt autóknál is van buktató.Ismertem olyan emberkét akinek összetört az autója és ment cascóra vele de a biztositó nem fizetett mondván ez az autó már egyszer totálkáros volt ki lett fizetve igy most nem fizet.Cirka 5MFt bukott az emberke emiatt.
Erre is jó a rétegvastagság-mérő....én vétel után megmértem....
Erről jut eszembe...ha esetleg lenne rá igény, lehet a következő talira elkérném a cégtől és aki kíváncsi, annak szívesen megmérem.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3237 Dátum: 2010. Június 08. - 14:48:05 »

Ijesztő dolgokat írtok Ti itt ezekről az "új" autókról!
Dani, ne hagyjon nyugodni, próbálj meg mindent megtenni az igazság felderítésében és esetleg, ha valami csúnya dologra derül fény, az igazad érvényesítéséért!

Jogásznak tanulsz, nemde?  Kacsint
Ijesztő és sajnos igaz!De nem csak a chevykre!-hanem mondhatni minden kereskedésre.Ez Magyarország.Azért kiváncsi lennék mennyi szállitási sérült autót adtak el sérülésmentesen.Ugy gondolom mindet!
Használt autóknál is van buktató.Ismertem olyan emberkét akinek összetört az autója és ment cascóra vele de a biztositó nem fizetett mondván ez az autó már egyszer totálkáros volt ki lett fizetve igy most nem fizet.Cirka 5MFt bukott az emberke emiatt.
Angliában pl bárki felhívhat egy központi számot és lekérdezheti az eladásra kínált autó összes biztosítós javítását.
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3238 Dátum: 2010. Június 08. - 14:49:45 »

Ez a a rétegvastagság-mérő jó ötlet, eredet vizsgán nekem mérték, kiváncsi lennék hogy nagyjából  ugyanazt mérné e?
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #3239 Dátum: 2010. Június 08. - 15:24:34 »

Ez a a rétegvastagság-mérő jó ötlet, eredet vizsgán nekem mérték, kiváncsi lennék hogy nagyjából  ugyanazt mérné e?

Nagy eltérés nem lehet közöttük mert mindegyiknek van egy hitelesítő korongja ami szabványos, a bekapcsolás után elvileg ellenőrzik a pontosságát. Ami nekünk van ahhoz is ellenőrizni kell az alap beállítást utána mérni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!