Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 00:19:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714073 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3180 Dátum: 2010. Június 04. - 18:22:39 »

Szerintem is tankoljon, aki tud..., autóba, fürdőkádba, bárhova...
Szíjártó főszóvivő egyszer-kétszer még megszólal, és úgy lesz itt 320-as ejró, hogy csak na...
Bocs az offért, de nem bírom magamban tartani
Igazad van én is dühöngök ezen.De a lakáshitelesek kész is vannak.Tuti.
Így megint a bankok járnak jól, meg még kitudja kik, akik miatt ilyeneket kell mondani. Tegnap a szüleim voltak az egyik bankban a lekötött pénzük lekötését meghosszabbítani. 2 hónapos lekötésre 3%-ot !!!! adtak. Volna, de a szüleim még gondolkoztak rajta, így csak ma mentek vissza lekötni, ma már csak 2,5% éves kamatot adtak.  He
A kis pénzecskémet én se bíznám a bankokra.. Röhej az a kamat, amit adnak (és amiből még 25%-ot le is csippentenek..)
Inkább a tőzsde; rizikós, de némi óvatossággal és körültekintéssel egy-egy tankolásravaló összejön. És bízva abban, hogy jeles kormányunk nem követi el még egyszer azt a hibát, amit elkövetett 1998-ban.

Off
Gondoltam mindezt ma délután 1-ig, Péterke (újbóli) okos megszólalásáig...
Nem hittem volna, hogy lehet ilyen, de sajna lehet. Ezek dilettánsabbak, mint a Fletóék - egy hete sincs náluk a pálca, de a forint máris a mélyben, a tőzsde romokban, és még mindig azt hiszik, hogy kampány van. Észrevehetnék, hogy a szavaiknak most már súlya van.
L a s s a n    m o n d o m,   h o g y   m i n d e n k i   é r t s e:   Í m m á r o n   n e m   l e h e t    c s a k   ú g y   p o f á z n i!!!

Devizahitellel rendelkező sorstársaim nevében is: KÖSZÖNÖM!!!
On
És Péterke még fog pofázni ebben biztos vok.Lehet erre mennek hogy államcsőd legyen.De nem festem az ördögöt a falra.
Naplózva

06 70/22 11 222
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3181 Dátum: 2010. Június 04. - 18:28:43 »

És ma délután mit mondott?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3182 Dátum: 2010. Június 04. - 19:17:53 »

Vízátfolyás miatt lezárták a 111-es utat (ha ez a megjelölése egyáltalán, mi csak rövid táti útnak hívjuk). Ráadásul szakad még mindig.
Ja és átléptem a 20000 km-t.
Diablo Gratula  Mosolyog


Én meg a hétvégén elérem a 100 000-et! Jó lenne, mint régen a Zsiguliban, körbefordulna és lenne egy 0 km-es gépem!   Vigyorog
De ott a "fordulóval" (vagy már előtte  Kacsint) motorgenerál is járt!
Így is szeretnéd?
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3183 Dátum: 2010. Június 04. - 20:49:00 »

Kedves honatyáinknak sikerült az elmúlt 2 napban így elintéztni az országot. Ügyesek...

http://online.wsj.com/community/groups/europes-question-day-695/topics/hungary-likely-follow-greeces-footsteps
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3184 Dátum: 2010. Június 04. - 21:03:31 »

Egy ismerősőmnek céges lacsijuk van (sw), 5 éves lesz a kocsi és most jár 336 000-nél. Szal eddig tuti mutatja Kacsint
az komoly 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3185 Dátum: 2010. Június 04. - 21:12:37 »

Arról volt szó, hogy nem politizálunk a fórumon!
De, azt meg kell említenem, hogy az egész világ gazdaságát, pénzügyi világát, a tőzsdéket mind- mind manipulálják kényük- kedvük szerint a befolyásos emberek, államok.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3186 Dátum: 2010. Június 04. - 21:17:22 »

Arról volt szó, hogy nem politizálunk a fórumon!
De, azt meg kell említenem, hogy az egész világ gazdaságát, pénzügyi világát, a tőzsdéket mind- mind manipulálják kényük- kedvük szerint a befolyásos emberek, államok.
Az természetes. De ez gusztustalan! Mi lesz a hitelesekkel? Ki fizeti helyettük a törlesztést? Menjenek a híd alá? Ezek mind megcsinálják a saját "bizniszüket", a többiek meg le vannak magasról tisztelve...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3187 Dátum: 2010. Június 04. - 21:17:50 »

Arról volt szó, hogy nem politizálunk a fórumon!
De, azt meg kell említenem, hogy az egész világ gazdaságát, pénzügyi világát, a tőzsdéket mind- mind manipulálják kényük- kedvük szerint a befolyásos emberek, államok.
Szerintem ez pártfüggetlen, politikafüggetlen dolog. Ha lett volna sok pénzem valutában, én is így jutnék extra profithoz Vigyorog
Na jó, én nem tennék ilyet, de valakik megtették.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3188 Dátum: 2010. Június 04. - 21:47:09 »

Arról volt szó, hogy nem politizálunk a fórumon!
De, azt meg kell említenem, hogy az egész világ gazdaságát, pénzügyi világát, a tőzsdéket mind- mind manipulálják kényük- kedvük szerint a befolyásos emberek, államok.
Szerintem ez pártfüggetlen, politikafüggetlen dolog. Ha lett volna sok pénzem valutában, én is így jutnék extra profithoz Vigyorog
Na jó, én nem tennék ilyet, de valakik megtették.
A jó k.... any.... mindnek.Mondom én birka a magyar nem kicsit.Csak tür és tür.
Naplózva

06 70/22 11 222
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3189 Dátum: 2010. Június 04. - 22:06:37 »

Arról volt szó, hogy nem politizálunk a fórumon!
De, azt meg kell említenem, hogy az egész világ gazdaságát, pénzügyi világát, a tőzsdéket mind- mind manipulálják kényük- kedvük szerint a befolyásos emberek, államok.
Szerintem ez pártfüggetlen, politikafüggetlen dolog. Ha lett volna sok pénzem valutában, én is így jutnék extra profithoz Vigyorog
Na jó, én nem tennék ilyet, de valakik megtették.
A jó k.... any.... mindnek.Mondom én birka a magyar nem kicsit.Csak tür és tür.
Most választott az ország....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3190 Dátum: 2010. Június 04. - 22:21:59 »

Arról volt szó, hogy nem politizálunk a fórumon!
De, azt meg kell említenem, hogy az egész világ gazdaságát, pénzügyi világát, a tőzsdéket mind- mind manipulálják kényük- kedvük szerint a befolyásos emberek, államok.
Szerintem ez pártfüggetlen, politikafüggetlen dolog. Ha lett volna sok pénzem valutában, én is így jutnék extra profithoz Vigyorog
Na jó, én nem tennék ilyet, de valakik megtették.
A jó k.... any.... mindnek.Mondom én birka a magyar nem kicsit.Csak tür és tür.
Most választott az ország....
Egy dolog a tőzsde és a spekulálás... Viszont ezzel a bejelentéssel elszálltak a valuták is (290Ft = 1€) Így drágulnak az árak, már borítékolom a benzin árának emelését is... stb stb stb...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3191 Dátum: 2010. Június 04. - 22:47:01 »

Arról volt szó, hogy nem politizálunk a fórumon!
De, azt meg kell említenem, hogy az egész világ gazdaságát, pénzügyi világát, a tőzsdéket mind- mind manipulálják kényük- kedvük szerint a befolyásos emberek, államok.
Szerintem ez pártfüggetlen, politikafüggetlen dolog. Ha lett volna sok pénzem valutában, én is így jutnék extra profithoz Vigyorog
Na jó, én nem tennék ilyet, de valakik megtették.
A jó k.... any.... mindnek.Mondom én birka a magyar nem kicsit.Csak tür és tür.
Most választott az ország....
Egy dolog a tőzsde és a spekulálás... Viszont ezzel a bejelentéssel elszálltak a valuták is (290Ft = 1€) Így drágulnak az árak, már borítékolom a benzin árának emelését is... stb stb stb...
Ennyire dilettáns senki nem lehet.

Két eset van:

1. valaki szeretett volna nagy összegű valután profittal túladni - nem valószínű.

2. Jól lenyomják a fejünket a kakiba és majd tetszelegnek, mint megmentők...

Egyébként meg szimplán átb@cták az embereket jó szokás szerint és a választási ígéretekből nem fognak semmit megtartani- mert lehet mutogatni az elődre.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3192 Dátum: 2010. Június 05. - 06:22:31 »

Arról volt szó, hogy nem politizálunk a fórumon!
De, azt meg kell említenem, hogy az egész világ gazdaságát, pénzügyi világát, a tőzsdéket mind- mind manipulálják kényük- kedvük szerint a befolyásos emberek, államok.
Szerintem ez pártfüggetlen, politikafüggetlen dolog. Ha lett volna sok pénzem valutában, én is így jutnék extra profithoz Vigyorog
Na jó, én nem tennék ilyet, de valakik megtették.
A jó k.... any.... mindnek.Mondom én birka a magyar nem kicsit.Csak tür és tür.
Most választott az ország....
Egy dolog a tőzsde és a spekulálás... Viszont ezzel a bejelentéssel elszálltak a valuták is (290Ft = 1€) Így drágulnak az árak, már borítékolom a benzin árának emelését is... stb stb stb...
Ennyire dilettáns senki nem lehet.

Két eset van:

1. valaki szeretett volna nagy összegű valután profittal túladni - nem valószínű.

2. Jól lenyomják a fejünket a kakiba és majd tetszelegnek, mint megmentők...

Egyébként meg szimplán átb@cták az embereket jó szokás szerint és a választási ígéretekből nem fognak semmit megtartani- mert lehet mutogatni az elődre.
Szerintem ebből az országból menni kell!Minek jöttem vissza izraelből nem tudom. He
Naplózva

06 70/22 11 222
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #3193 Dátum: 2010. Június 05. - 11:51:47 »

Nem egészen erről van szó. (Tőzsdei területen dolgozom néhány éve, valamelyest belelátok).

Nyilvánvaló, hogy a jelenlegi kormánypártok 8 évig tartó ellenzéki működését jelentősen finanszírozni kellett.
Nagy forrásaik nem voltak, érthetően, mivel nem töltöttek be kormányzati pozíciókat. A tevékenységüket csak részben tudták a pártnak járó állami támogatásból finanszírozni. Az elmúlt 8 évet nagyvállalkozók támogatásával vészelték át. Természetesen ezek a támogatói körök - most hogy a fidesz kormányra jutott - benyújtják a számlát.
A párt milliárdos nagyságrendű adósságállományt halmozott fel az elmúlt időszakban. Mindent feltettek a 2010-es országgyűlési választásokra (ebben természetesen a "válság" okozta általános elégedetlenség is segítségükre volt, de ez már más kérdés).
A pártfinanszírozást - és többek egyéni boldogulását - is meg kellett oldani.

Május elején jelentős eladási hullám indult a tőzsdéken. A hangulat ingataggá vált, amit fokozott az eurozónával szembeni bizalmatlanság és a dél-európai országok költségvetési hiánya.
A piacot minden negatív hír könnyen mozgathatja.
Megérzésem szerint ezt kihasználva politikai vezetők súlyos összegekkel (tegnapi otp forgalom 44milliárd huf) a hét elején otp short (árfolyamesésre játszó tőkeáttétes) és eurhuf long (forintgyengülésre játszó) pozíciókat vettek fel. (Ezek lehetőséget nyújtanak a befektetett tőke akár 100x-osának mozgatására is, a tőkeáttétet bankok finanszírozzák jutalékért cserébe).
A nyilatkozattételek pedig elindították az árfolyamot (és az egész piacot) a "megfelelő" irányba. Így gazdagszik a magyar! (És az ország csődveszélyével történő fenyegetés közben ezért oly széles a mosoly az arcán.)
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3194 Dátum: 2010. Június 05. - 13:38:39 »

Akkor jól tévedtem...
Nem megmondtam, egyik 19....

Jaj szegény kis hazánk. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!