Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 20:35:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 713838 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3105 Dátum: 2010. Május 19. - 20:46:22 »

1901 Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3106 Dátum: 2010. Május 19. - 20:56:02 »

1901 Vigyorog
Nem igaz... 1902 Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3107 Dátum: 2010. Május 19. - 22:59:27 »

Nem is tudom leírni a dühömet, annyira ideges vagyok. 

Én is sajnálom ami veled történt!

De áruld már el, hogy csinálod, hogy veled mindig történik valami?
Itthon vagy 3 hónapot és annyi minden történik veled, mint mással 10 év alatt.
Pechem van. Így. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Viper
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


Nexia1.5 16V(96')by H&H & Lanos1.6 16V(00')Bp


« Hozzászólás #3108 Dátum: 2010. Május 20. - 15:46:00 »

Pechem van. Így. 
hy kapitány!
másik fórumon ugyan már kérdeztem, de nem válaszoltál:
ha kell segítség és holnap pesten leszel, akkor ha tudok segítek, mert itthon leszek  Kacsint Vigyorog
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #3109 Dátum: 2010. Május 20. - 16:40:43 »

2009 januárja óta üresen áll a nagymama háza villany óra kinyomva és mégis kiküldtek egy csekket 108000-ft elmaradásról,(havi 1500-2000ft)volt a villanyfogyasztás eddig.Emiatt holnap irány Salgót. csak hogy ne unatkozzak mert személyesen vigyünk be minden csekket adat egyeztetés céljából.Normálisak He havonta írunk emailt valami baromság miatt,utálom már az egész rendszert.Holnap tarján üzemanyag,pályamatrica,fizetetlen nap ezt persze nem fizetik ki a görények
(Bocsánat a kirohanásért de már nagyon unom őket)
Na ma sikerült kideríteni a hiba okát.2 villany óra van a telken 1 a házba 1 a műhelybe ez 380as,a műhelybe 20 éve nem mozdult az óra (3KW)ezt keverték össze a ház óra állással (3260).Nekik nem tisztségük kideríteni ki hibázót milyen aranyosak. >:(Sikerült tisztázni talán fél évig nyugi lesz.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3110 Dátum: 2010. Május 20. - 17:37:21 »

Kis segítséget szeretnék kérni a fővárosi "cartársaktól" Mosolyog Júli 29-aug 2 között Budapesten fogok tartózkodni. Foglaltam is szállást, csak hát szeretett Lacsimat kicsit féltem a nagyvárosban.
Tudnátok nekem valami biztonságos parkolási lehetőséget ajánlani a 1085 Budapest József Krt. 47 környékén? Nem baj ha fizetős. Köszi Mosolyog
Az ARENA plaza parkolója ingyenes és kamerás, éjjeli őrökkel.Tecsó bejárati rész elég jónaktűnő hely.
Köszi, megnézem Mosolyog
Az Arena elég messze van onnan.
Régebben, mikor a Corvin moziba mentem, mindig itt parkoltam. Ez csak pár utcára van.
http://members.upclive.hu/koviko.kft/parhaz.htm
De a környéken vannak üres házhelyek és ezekben az udvarokban általában őrzött parkolok vannak.
Itt nézelődhetsz. http://www.holparkoljunk.hu
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 20. - 17:42:56 írta Jani » Naplózva


LPG
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #3111 Dátum: 2010. Május 20. - 19:49:25 »

Élményvarázs:
1. 10éves billentyűzetet a kislányom megkinálta tejjel  Vettünk egy csendes, cseppmentes MICROSOFT(Bocs javitottam) billentyűzetet. Most vettem észre, hogy bár magyar betűk is rá vannak gravirozva, de NINCS hosszú i billentyű!!!  és a jelek ALT billentyűvel sem a ráirt helyen vannak.
A jó QWERT mamájukat!
2. Lakótelepen gurulok 30cal, amikor csökkentett sebességű papa keresztbe fut az úton. Se jobbra se balra nem nézett! Jobb keze előre mint Supermannek  Vigyorog és rohant a szélfujta kalapja után  Vigyorog
3. Kis furgon méretű konténer szállitó odaáll a másik sávba lévő kukamosó teherautóhoz és elkezdi nyomogatni a hátul lévő vezérlő gombokat!! 
Lemaradtam, mert látszott, hogy egy vadbarom! Két kereszteződés múlva se fék, se index csak leparkol egy lámpás csomópont után 10méterrel egy kanyarban, amely az egyik sáv! Ha nincs a plusz 5méter, akkor ott csattanok a barom hátulján, mert a másik sáv tele volt. 
4. Tankoltam  no comment
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 20. - 19:56:37 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3112 Dátum: 2010. Május 20. - 19:52:54 »

Élményvarázs:
1. 10éves billentyűzetet a kislányom megkinálta tejjel  Vettünk egy csendes, cseppmentes windows billentyűzetet. Most vettem észre, hogy bár magyar betűk is rá vannak gravirozva, de NINCS hosszú i billentyű!!!  és a jelek ALT billentyűvel sem a ráirt helyen vannak.
A jó QWERT mamájukat!
2. Lakótelepen gurulok 30cal, amikor csökkentett sebességű papa keresztbe fut az úton. Se jobbra se balra nem nézett! Jobb keze előre mint Supermannek  Vigyorog és rohant a szélfujta kalapja után  Vigyorog
3. Kis furgon méretű konténer szállitó odaáll a másik sávba lévő kukamosó teherautóhoz és elkezdi nyomogatni a hátul lévő vezérlő gombokat!! 
Lemaradtam, mert látszott, hogy egy vadbarom! Két kereszteződés múlva se fék, se index csak leparkol egy lámpás csomópont után 10méterrel egy kanyarban, amely az egyik sáv! Ha nincs a plusz 5méter, akkor ott csattanok a barom hátulján, mert a másik sáv tele volt. 
4. Tankoltam  no comment
Rákérdezek: a 4.-es pont volt a legsokkolóbb? A többi ma már megszokottnak tekinthető- szerintem. De a 4.-est nem tudom megszokni, az maga a horror!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #3113 Dátum: 2010. Május 20. - 19:59:19 »

Élményvarázs:
1. 10éves ..........
Rákérdezek: a 4.-es pont volt a legsokkolóbb? A többi ma már megszokottnak tekinthető- szerintem. De a 4.-est nem tudom megszokni, az maga a horror!
Nem szeretem, hogy nincs semmiféle kontrollja (se társadalmi, se jogi)
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3114 Dátum: 2010. Május 21. - 12:44:10 »

tegnap este sikerült átmennem egy iszonyatos nagy tócsán, ami 3 sávot elfoglalt óbudán a szentendrei felüljáró alatt. a külsőben szerettem volna maradni, de egy genyó mercis áttolt egy sávot balra, mert az utolsó pillanatban kell erőszakosan sávot váltani gázelvétel nélkül. kissé fura hang jött a motortérből pár másodpercig, de nemtom, hogy az én autómból jött-e egyáltalán a hang. mindenesetre ijesztő volt 60-70-nel átmenni a tavon. annyit tudtam lereagálni, hogy motorfékkel mentem át rajta.

Igazából az alatt a felüljáró alatt nincs 3 sávos út.
Előtte, utána, rajta igen. De alatta??

Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3115 Dátum: 2010. Május 21. - 12:51:07 »

Szóval leesik "néhány" csepp eső és megáll az élet. Sárospatakról nem lehetett tömegközlekedéssel eljutni sehová. Délelőtt 10 kor indultam haza és este fél 7-re értem Miklósra. Miért nem lehet megoldani ezeket a sín problémákat? mert semmi felsővezeték szakadás, csak a tötést mosta el az eső. Miért nem lehet ezt megoldani? Semmi ítélet idő nem volt, Magyarország vasút-hálózata mégis meghalt.
De, az volt.
Legfeljebb Te, én, és még sokan szerencsésen megúsztuk. Adjunk érte hálát, hogy a legnagyobb gondunk a közlekedés volt. De ha lassan is, volt hova hazamenni.
Kérdezd viszont meg azokat, akiknek háza, autója, egész megélhetése oda (bevetett termőföldek, állatok...).
Nem csak vasúti síneket/töltéseket, de hidakat is elvitt az a néhány csepp víz.
Ja, meg gátakat. Pedig azok pont a víz megállítására vannak kitalálva. Szemben a vasúti töltésekkel, amik egész más funkciót látnak el. Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3116 Dátum: 2010. Május 21. - 13:37:47 »

Szóval leesik "néhány" csepp eső és megáll az élet. Sárospatakról nem lehetett tömegközlekedéssel eljutni sehová. Délelőtt 10 kor indultam haza és este fél 7-re értem Miklósra. Miért nem lehet megoldani ezeket a sín problémákat? mert semmi felsővezeték szakadás, csak a tötést mosta el az eső. Miért nem lehet ezt megoldani? Semmi ítélet idő nem volt, Magyarország vasút-hálózata mégis meghalt.
De, az volt.
Legfeljebb Te, én, és még sokan szerencsésen megúsztuk. Adjunk érte hálát, hogy a legnagyobb gondunk a közlekedés volt. De ha lassan is, volt hova hazamenni.
Kérdezd viszont meg azokat, akiknek háza, autója, egész megélhetése oda (bevetett termőföldek, állatok...).
Nem csak vasúti síneket/töltéseket, de hidakat is elvitt az a néhány csepp víz.
Ja, meg gátakat. Pedig azok pont a víz megállítására vannak kitalálva. Szemben a vasúti töltésekkel, amik egész más funkciót látnak el. Kacsint

És ismét felvetődik a kérdés...miért nem gondozzák a vízelvezető csatornákat, gátakat, és miért vágnak ki minden fát ami helyett nem ültetnek másikakat? Régebben voltak vizitársulatok, akiknek feladata volt a felszíni csapadékcsatornák (nem szennyvíz!) tisztán tartása, árterületek gondozása, vízátemelők, zsilipek karbantartása. Felénk is számtalan megkopasztott domb van, amit csak akkor vesznek észre, ha jön egy nagyobb eső és az egész domboldal megindul sárlavina formájában a lakott területek felé.....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3117 Dátum: 2010. Május 21. - 19:19:36 »

Én akkor tankoltam azon a kúton, amikor kihoztuk a Lacsit a sréhen szembe lévő Chevrolet szalonból Vigyorog Nekem sincs jó véleményem arról a kútról...
Annál a szalonnál áll most egy kék 5ajtós. De nem olyan mint a tied, Krisz vagy Gidyé. Ez olyan igazi szép kék. Vigyorog Kacsint

Ma láttam egy kombit, ilyen szép kék színben.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3118 Dátum: 2010. Május 21. - 20:14:48 »

Kapitány, sikerült intézni a dolgaidat?
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #3119 Dátum: 2010. Május 21. - 21:27:48 »

Aki ismeri a sásdi utat Pécsre...
aki nem, az se feledje, ha 1szer erre jár 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!