Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 12:21:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 713310 alkalommal)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3000 Dátum: 2010. Május 06. - 19:57:03 »

Ma voltam müszakin leszedték a rendszámról a matricát mondván az okmányirodába adnak másikat,meddig járkálhatók így vele? Holnap v hétfőn tudok bemenni addig járhatók vele? Előre is köszi a helpet.
Balázs

Gondolom az eredményes vizsgáról megkaptad a dokumentációt, és azzal igazolhatod, hogy érvényes a vizsgád. Azt viszont nem tudom, hogy hány napon belül kell elintézni az okmányirodával a dolgot, de biztosan van rá néhány nap, mivel nincs is mindig mindenhol állandó félfogadás. Azt tudnod kell, hogy a hátsó rendszámot is magaddal kell vinned, le kell ott szerelni, mert csak ők rakhatják fel rá a matricát, ez fontos! Sok szerencsét a  bürokráciához! (Hogy utálom én!) Szóval járhatsz vele!
A kolléganőm ezt megoldotta úgy, hogy szépen nézett az ügyintézőre és megkérte, hogy ragassza fel az iroda előtt parkoló kocsijára, mert nem tudja leszedni a rendszámot.  Vigyorog
Köszönöm a gyors és pontos választ Mosolyog
Valahol láttam egy hasonló videót, hogy bemegy a kúton egy cicababa, matricát akar venni és mikor kérik a rendszámot, kimegy, majd visszajön a leszerelt rendszámtáblával.. Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3001 Dátum: 2010. Május 06. - 20:21:44 »

Ma voltam müszakin leszedték a rendszámról a matricát mondván az okmányirodába adnak másikat,meddig járkálhatók így vele? Holnap v hétfőn tudok bemenni addig járhatók vele? Előre is köszi a helpet.
Balázs

Gondolom az eredményes vizsgáról megkaptad a dokumentációt, és azzal igazolhatod, hogy érvényes a vizsgád. Azt viszont nem tudom, hogy hány napon belül kell elintézni az okmányirodával a dolgot, de biztosan van rá néhány nap, mivel nincs is mindig mindenhol állandó félfogadás. Azt tudnod kell, hogy a hátsó rendszámot is magaddal kell vinned, le kell ott szerelni, mert csak ők rakhatják fel rá a matricát, ez fontos! Sok szerencsét a  bürokráciához! (Hogy utálom én!) Szóval járhatsz vele!
A kolléganőm ezt megoldotta úgy, hogy szépen nézett az ügyintézőre és megkérte, hogy ragassza fel az iroda előtt parkoló kocsijára, mert nem tudja leszedni a rendszámot.  Vigyorog
Köszönöm a gyors és pontos választ Mosolyog
Valahol láttam egy hasonló videót, hogy bemegy a kúton egy cicababa, matricát akar venni és mikor kérik a rendszámot, kimegy, majd visszajön a leszerelt rendszámtáblával.. Vigyorog
Egyébként a kolléganőm hajszínét könnyen kitaláljátok  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #3002 Dátum: 2010. Május 06. - 20:53:37 »

Ma voltam müszakin leszedték a rendszámról a matricát mondván az okmányirodába adnak másikat,meddig járkálhatók így vele? Holnap v hétfőn tudok bemenni addig járhatók vele? Előre is köszi a helpet.
Balázs

Gondolom az eredményes vizsgáról megkaptad a dokumentációt, és azzal igazolhatod, hogy érvényes a vizsgád. Azt viszont nem tudom, hogy hány napon belül kell elintézni az okmányirodával a dolgot, de biztosan van rá néhány nap, mivel nincs is mindig mindenhol állandó félfogadás. Azt tudnod kell, hogy a hátsó rendszámot is magaddal kell vinned, le kell ott szerelni, mert csak ők rakhatják fel rá a matricát, ez fontos! Sok szerencsét a  bürokráciához! (Hogy utálom én!) Szóval járhatsz vele!
A kolléganőm ezt megoldotta úgy, hogy szépen nézett az ügyintézőre és megkérte, hogy ragassza fel az iroda előtt parkoló kocsijára, mert nem tudja leszedni a rendszámot.  Vigyorog
Köszönöm a gyors és pontos választ Mosolyog
Valahol láttam egy hasonló videót, hogy bemegy a kúton egy cicababa, matricát akar venni és mikor kérik a rendszámot, kimegy, majd visszajön a leszerelt rendszámtáblával.. Vigyorog
Egyébként a kolléganőm hajszínét könnyen kitaláljátok  Vigyorog Vigyorog
Majd beállok a kocsival az okmányiroda előterébe arra hivatkozva hogy nem jön le a rendszámtáblám  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3003 Dátum: 2010. Május 07. - 06:52:43 »

MNT!

Teljesen megértem a felháboodásodat. Anyu osztályvezető- helyettes főorvos és tanít is. Momentán a németeknél, mert ott elismerik a tudását és kihívták vendégelőadónak egy szemeszterre és operálhat is. A kórház meg boldogan lemondott  róla, kiadta neki a fizetésnélküli szabit. Ja, kb. ötszörös pénz a tiszteletdíja, mint amit itthon kap. Ami ott kint a szerény egyetemi oktaók átlaga. És még operálha is, életeket menthet.

Tavaly decemberi fizetési papírját láttam. Két napot ügyelt karácsonykor és még kettő hétvégét illetve kettő napot hétközben. 137.000 forintot kapott. És dühöngött, mert életmentő műtétekre nem volt pénz és szőnyeg szélére hívta az igazgató, mert elvégzett olyan beavatkozást, amit lehet, nem fizetnek ki a kórháznak.
Az osztályán már alig van nővér, az alorvosok közül a tehetségesek már mind leléptek. Lehet, hogy pénzhiány miatt őt is elküldik.

Emelett tanít az egyetemen, ahonnan kap 70.000 forintot.
Professzori fokozata van.

No comment.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3004 Dátum: 2010. Május 07. - 12:23:01 »

Ma voltam müszakin leszedték a rendszámról a matricát mondván az okmányirodába adnak másikat,meddig járkálhatók így vele? Holnap v hétfőn tudok bemenni addig járhatók vele? Előre is köszi a helpet.
Balázs

Gratulálok a vizsgabiztosnak.
Az enyémmel is ezt csinálták, meg is állított a rendőr egy párszor. Én ~ egy hétig jártam így vele, akkorra kaptam időpontot.
A vizsga papír legyen nálad mindig.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3005 Dátum: 2010. Május 07. - 21:11:15 »

Ma vittem vissza az autót a klímáshoz, nem szivárog sehol.

Ezzel szemben két döglött kismacskát találtunk a motortérben. Két napja még nem voltak ott.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3006 Dátum: 2010. Május 07. - 21:21:52 »

Ma vittem vissza az autót a klímáshoz, nem szivárog sehol.

Ezzel szemben két döglött kismacskát találtunk a motortérben. Két napja még nem voltak ott.
Az enyém nyulat, a tied macskákat öl. A Lacettik nem állatbarátok úgy látszik. Ezt érzik is a kutyák, amikor levizelik a kerekeket... Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3007 Dátum: 2010. Május 07. - 21:41:22 »

Ma vittem vissza az autót a klímáshoz, nem szivárog sehol.

Ezzel szemben két döglött kismacskát találtunk a motortérben. Két napja még nem voltak ott.
attaqva 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Viper
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


Nexia1.5 16V(96')by H&H & Lanos1.6 16V(00')Bp


« Hozzászólás #3008 Dátum: 2010. Május 07. - 22:02:52 »

Esküvői menet, amin éppen dolgozom:

http://www.youtube.com/watch?v=7wqcBhflFis
nekem valahogy az a volvó nem illik a képbe Vigyorog
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3009 Dátum: 2010. Május 08. - 08:12:08 »

Esküvői menet, amin éppen dolgozom:

http://www.youtube.com/watch?v=7wqcBhflFis
nekem valahogy az a volvó nem illik a képbe Vigyorog
Az is L-es rendszámú. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3010 Dátum: 2010. Május 08. - 09:10:21 »

Esküvői menet, amin éppen dolgozom:

http://www.youtube.com/watch?v=7wqcBhflFis
nekem valahogy az a volvó nem illik a képbe Vigyorog
Az is L-es rendszámú. Kacsint
Az igaz, de nem volt terepjáró! Kakukk tojásnak viszont megfelelt. Sok BMW közt egy Volvo nem számít nagy dolognak így simán, biztos a szegény rokoné volt....
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3011 Dátum: 2010. Május 08. - 09:20:54 »

De nekem az tetszett a legjobban, aki utoljára befordult az utcába! Az biztos a szintis... Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #3012 Dátum: 2010. Május 08. - 18:09:58 »

Tengermély Tiszteletem a Társaságnak!

Elérkezett az ideje, hogy némi "infót" szolgáltassak magamról. Lassan 49. évembe csoszogok bele, mint Közületek sokan, boldog kis családdal. Két gyermekem van (Fiam 17, Kislányom 12 éves),és Kedves Feleségem. Az autókhoz van egy kevés közöm, ez a tanult szakmám. A mai napig igyekszem helytállni egy budakalászi CARszervizben.Az autósportban is tevékenykedtem -inkább kevesebb mint több sikerrel- cirka 15 évvel ezelőttig. Hiába, a PÉNZ NAGY ÚR! Ja a szakág az autócross. Akkoriban egy nagy család volt az egész "brancs".
Rendkívüli módon ragaszkodó típus vagyok, a LADÁM 14 évig, az OPEL REKORD 2.0 E  12 évig szolgált becsülettel. A REKORD különben 24 évesen múlt ki alólam, kb 430 000 km-t futott! Ez 2,5 éve volt, így másik "igáslovat" kellett keresnem. Igyekeztem családi méretű járművet vadászni, sok típus játszott. Aztán a neten belebotlottam egy NUBIRA III 1,8 CDX-be (már LACETTI névvel). Na, elmentünk Asszonykámmal megnézni. Hát nekem volt egy bőröndre való előítéletem, de fél óra alatt sikerült megszabadulnom tőlük, úgy hogy egy centit sem mentem az autóval.Ezek után közöltem az eladóval (Gyulai féle használtautó telep), hogy ez az autó KELL nekem! A CHEVY 2004. évjáratú, 2005-ben helyezték forgalomba. Az alufelnit már elboltolták Róla, de kaptam helyette 4 db vadi új gumit. Száz szónak egy a vége, családtag lett a CHEVY! Kellemes meglepetések sora igazolta, hogy az autónak lelke van. Idáig meghálálta, hogy elhoztuk a "menhelyről".
Egyenlőre ennyit rólunk,köszönöm a türelmet.

(Bocs a fárasztásért, de olyan hatással bírok a PC-re, mint a folyékony nitrogén.)

Üdv. mindenkinek: Tomy61
Lehet, hogy rossz helyre írtam, akkor kérem az illetékest, hogy tegye a megfelelő helyre.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #3013 Dátum: 2010. Május 08. - 18:16:05 »

Tengermély Tiszteletem a Társaságnak!

Elérkezett az ideje, hogy némi "infót" szolgáltassak magamról. Lassan 49. évembe csoszogok bele, mint Közületek sokan, boldog kis családdal. Két gyermekem van (Fiam 17, Kislányom 12 éves),és Kedves Feleségem. Az autókhoz van egy kevés közöm, ez a tanult szakmám. A mai napig igyekszem helytállni egy budakalászi CARszervizben.Az autósportban is tevékenykedtem -inkább kevesebb mint több sikerrel- cirka 15 évvel ezelőttig. Hiába, a PÉNZ NAGY ÚR! Ja a szakág az autócross. Akkoriban egy nagy család volt az egész "brancs".
Rendkívüli módon ragaszkodó típus vagyok, a LADÁM 14 évig, az OPEL REKORD 2.0 E  12 évig szolgált becsülettel. A REKORD különben 24 évesen múlt ki alólam, kb 430 000 km-t futott! Ez 2,5 éve volt, így másik "igáslovat" kellett keresnem. Igyekeztem családi méretű járművet vadászni, sok típus játszott. Aztán a neten belebotlottam egy NUBIRA III 1,8 CDX-be (már LACETTI névvel). Na, elmentünk Asszonykámmal megnézni. Hát nekem volt egy bőröndre való előítéletem, de fél óra alatt sikerült megszabadulnom tőlük, úgy hogy egy centit sem mentem az autóval.Ezek után közöltem az eladóval (Gyulai féle használtautó telep), hogy ez az autó KELL nekem! A CHEVY 2004. évjáratú, 2005-ben helyezték forgalomba. Az alufelnit már elboltolták Róla, de kaptam helyette 4 db vadi új gumit. Száz szónak egy a vége, családtag lett a CHEVY! Kellemes meglepetések sora igazolta, hogy az autónak lelke van. Idáig meghálálta, hogy elhoztuk a "menhelyről".
Egyenlőre ennyit rólunk,köszönöm a türelmet.

(Bocs a fárasztásért, de olyan hatással bírok a PC-re, mint a folyékony nitrogén.)

Üdv. mindenkinek: Tomy61
Lehet, hogy rossz helyre írtam, akkor kérem az illetékest, hogy tegye a megfelelő helyre.
Szia.
Üdvözlünk a "csapatban"!
Sok-sok balesetmentes km-et kívánunk.

Üdv: ladlac
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3014 Dátum: 2010. Május 09. - 08:15:38 »

Tomy, amúgy nyugodtan részletezheted a munkádat, hisz kevesen tudunk rólad. Amúgy nyugodtan irkálj csak sokat. Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!