Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 12:21:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 713313 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2985 Dátum: 2010. Május 05. - 20:11:58 »

Esküvői menet, amin éppen dolgozom:

http://www.youtube.com/watch?v=7wqcBhflFis
Itt lehet realitása majd a vagyonosodási vizsgálatkor a menyasszony-táncpénzre való hivatkozásnak...
Gondolod az "ilyen" embereket vizsgálják?
Nem tudom. Nem voltam még "ilyen" ember. Sőt: a közvetelen ismerettségi körömben sincs.

Aztán ha nem a Coop - tudod, a jó szomszéd - mellet lakik még irígykednetnek is rá, aztán eljut egy lakossági bejelentés az apehnak...

De lehet, hogy naív vagyok, és politikai, vagy más "fontos ember" bratyi vonalon még ebben az esetben is rögtön kivágja magát...
Én is azt kívánnám, hogy bárcsak utánanéznének sok ember vagyonának, de sajnos többnyire nem ez a helyzet. Egy vállakozó ismerősömet az apeh 100e Ft miatt is zaklatja már, míg mások milliókat vagy éppen milliárdokat nem fizetnek be.
Na ez kb olyan, hogy a minimálbér után kért adójóváírásom miatt ebben a hónapban fizethetek 172E Ft adót (na jó, nem csak ezért) Mosolyog A szomszéd plasztikai sebész, aki több helyen is dolgozik, és alig többért van bejelentve ( ) Neki meg a postás hozott adóvisszatérítést.... Jah, karácsonykor vette át az új Passatjat.
Erre lehet azt mondjátok irigy vagyok, más lehet azt, hogy hülye, mert rosszul okoskodtam. Nekem viszont bátja a jóérzésemet...
Múlt hónaptól ráadásnak átjelentettek 4 órásba, úgy hogy ennyit erről...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2986 Dátum: 2010. Május 05. - 20:27:59 »

Egy reklámból felidézett multbéli kis filmsorozatot szereztem meg 3 dvd-n.(Menő manó)
Aki ugy érzi kell neki ide regisztrálva letöltheti. http://bigtorrent.eu/
Krisz, én nagyon befizetnék a három DVD-re, de inkább Nálad ha lehet... Lehet?!
Akkor megirom!
Köszönöm!! Majd jelezd kérlek ha kész, és megbeszélünk valami mini-talit :-)
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2987 Dátum: 2010. Május 05. - 20:29:17 »

Esküvői menet, amin éppen dolgozom:

http://www.youtube.com/watch?v=7wqcBhflFis
Itt lehet realitása majd a vagyonosodási vizsgálatkor a menyasszony-táncpénzre való hivatkozásnak...
Gondolod az "ilyen" embereket vizsgálják?
Nem tudom. Nem voltam még "ilyen" ember. Sőt: a közvetelen ismerettségi körömben sincs.

Aztán ha nem a Coop - tudod, a jó szomszéd - mellet lakik még irígykednetnek is rá, aztán eljut egy lakossági bejelentés az apehnak...

De lehet, hogy naív vagyok, és politikai, vagy más "fontos ember" bratyi vonalon még ebben az esetben is rögtön kivágja magát...
Én is azt kívánnám, hogy bárcsak utánanéznének sok ember vagyonának, de sajnos többnyire nem ez a helyzet. Egy vállakozó ismerősömet az apeh 100e Ft miatt is zaklatja már, míg mások milliókat vagy éppen milliárdokat nem fizetnek be.
Na ez kb olyan, hogy a minimálbér után kért adójóváírásom miatt ebben a hónapban fizethetek 172E Ft adót (na jó, nem csak ezért) Mosolyog A szomszéd plasztikai sebész, aki több helyen is dolgozik, és alig többért van bejelentve ( ) Neki meg a postás hozott adóvisszatérítést.... Jah, karácsonykor vette át az új Passatjat.
Erre lehet azt mondjátok irigy vagyok, más lehet azt, hogy hülye, mert rosszul okoskodtam. Nekem viszont bátja a jóérzésemet...
Múlt hónaptól ráadásnak átjelentettek 4 órásba, úgy hogy ennyit erről...
Nem gondolom, hogy emiatt irígy lennél, én sem irígykedem. Még húsvétkor mesélte egy könyvelő ismerősöm, hogy elment hozzá egy háziorvos, hogy könyveljen neki. Épp most hozott létre egy másik céget, mert az előző cégének már 6 milliós apeh tartozása volt, ugyanis egyáltalán nem fizetett se adót se semmi járulékot! Mert szerinte ez így van rendjén! Persze az ismerősöm nem vállalta, miután kiderült, hogy évente több könyvelője is volt már, mert mindegyik azzal zaklatta, hogy fizetnie kell a járulékokat. Sőt azt sem értette meg, hogy az oep által utalt pénzből ő miért nem adhat a gyerekeinek zsebpénzt.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2988 Dátum: 2010. Május 05. - 20:35:07 »

Ugyan már gyerekek! Csak ilyen az ízlésük. Nekünk a Lacetti tetszik, nekik más. Mennyit buknak szegények, amikor kocsit váltanak, többet, mint a mi szuper járgányunk új ára. Na szóval itt adóznak inkább, nem az APEH-nak. Meg hát testőrt is kell fogadni a gyerek mellé, szóval nagy a kiadás, nem élnék így szívesen.
Megemlítem, hogy anno a Fenyővel egy szervizbe jártunk a Ladáinkkal. Nos, neki egyre jobb kocsija lett, míg elérte a csúcsot, V12-es 600-as Mercedest, nekem akkor az 1200-esből 1500-as lett, de ő meghalt, én élek! Szóval mi a fontos, el kell gondolkodni rajta!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2989 Dátum: 2010. Május 05. - 20:43:46 »

Ladygidy!
Holnap érkezek figyeld a csengőt Kacsint.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2990 Dátum: 2010. Május 06. - 06:09:07 »

Ugyan már gyerekek! Csak ilyen az ízlésük. Nekünk a Lacetti tetszik, nekik más. Mennyit buknak szegények, amikor kocsit váltanak, többet, mint a mi szuper járgányunk új ára. Na szóval itt adóznak inkább, nem az APEH-nak. Meg hát testőrt is kell fogadni a gyerek mellé, szóval nagy a kiadás, nem élnék így szívesen.
Megemlítem, hogy anno a Fenyővel egy szervizbe jártunk a Ladáinkkal. Nos, neki egyre jobb kocsija lett, míg elérte a csúcsot, V12-es 600-as Mercedest, nekem akkor az 1200-esből 1500-as lett, de ő meghalt, én élek! Szóval mi a fontos, el kell gondolkodni rajta!

Ez szép eszmefuttatás volt!  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2991 Dátum: 2010. Május 06. - 06:11:41 »

Ladygidy!
Holnap érkezek figyeld a csengőt Kacsint.
Ez olyan volt, mintha fenyegetnéd.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2992 Dátum: 2010. Május 06. - 07:29:17 »

Esküvői menet, amin éppen dolgozom:

http://www.youtube.com/watch?v=7wqcBhflFis


Velük van a konténeres is?  Vigyorog
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2993 Dátum: 2010. Május 06. - 14:51:09 »

Ez mind csak féligazság!!!!! Valóban szemét dolog, hogy a plasztikai sebész adómentesen kap hálapénzt!!!! Ellenben azért elgondolkodtató az is, hogy például az én párom aki ugyan nem plasztikai sebész , hanem belgyógyász, nettó 124.600 Ft.-ot hozott haza a kórházból és ezért "csupán" 17 évet tanult kőkeményen!!!!!!A plasztikai sebész is kb ennyit keres a kórházban. A felelősségek nagyságáról már nem is beszélve!!!! Egy külföldi orvos kb. 15-20 szorosát keresi ennek!! Azt gondolom ez is elgondolkodtató!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2994 Dátum: 2010. Május 06. - 15:28:41 »

Ez mind csak féligazság!!!!! Valóban szemét dolog, hogy a plasztikai sebész adómentesen kap hálapénzt!!!! Ellenben azért elgondolkodtató az is, hogy például az én párom aki ugyan nem plasztikai sebész , hanem belgyógyász, nettó 124.600 Ft.-ot hozott haza a kórházból és ezért "csupán" 17 évet tanult kőkeményen!!!!!!A plasztikai sebész is kb ennyit keres a kórházban. A felelősségek nagyságáról már nem is beszélve!!!! Egy külföldi orvos kb. 15-20 szorosát keresi ennek!! Azt gondolom ez is elgondolkodtató!!
De a többi szakmában is 5-10 szeresét, és akkor már szebb is az élet. Vagy fordítva: minden árat osztani 5-tel, 10-zel, és akkor szép az élet, de nem, mert az ár marad, és persze a jövedelem is. Világszínvonalú, vagy annál magasabb árak (lásd üzemanyag), és ehhez etióp fizetések. Kész röhej! Ugyanakkor jó sok a terepjáró! Csodaország!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2995 Dátum: 2010. Május 06. - 18:02:25 »

Ladygidy!
Holnap érkezek figyeld a csengőt Kacsint.
Ez olyan volt, mintha fenyegetnéd.  Vigyorog
Csak burkoltan Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2996 Dátum: 2010. Május 06. - 19:37:28 »

Ma voltam müszakin leszedték a rendszámról a matricát mondván az okmányirodába adnak másikat,meddig járkálhatók így vele? Holnap v hétfőn tudok bemenni addig járhatók vele? Előre is köszi a helpet.
Balázs
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2997 Dátum: 2010. Május 06. - 19:44:39 »

Ma voltam müszakin leszedték a rendszámról a matricát mondván az okmányirodába adnak másikat,meddig járkálhatók így vele? Holnap v hétfőn tudok bemenni addig járhatók vele? Előre is köszi a helpet.
Balázs

Gondolom az eredményes vizsgáról megkaptad a dokumentációt, és azzal igazolhatod, hogy érvényes a vizsgád. Azt viszont nem tudom, hogy hány napon belül kell elintézni az okmányirodával a dolgot, de biztosan van rá néhány nap, mivel nincs is mindig mindenhol állandó félfogadás. Azt tudnod kell, hogy a hátsó rendszámot is magaddal kell vinned, le kell ott szerelni, mert csak ők rakhatják fel rá a matricát, ez fontos! Sok szerencsét a  bürokráciához! (Hogy utálom én!) Szóval járhatsz vele!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2998 Dátum: 2010. Május 06. - 19:49:40 »

Ma voltam müszakin leszedték a rendszámról a matricát mondván az okmányirodába adnak másikat,meddig járkálhatók így vele? Holnap v hétfőn tudok bemenni addig járhatók vele? Előre is köszi a helpet.
Balázs

Gondolom az eredményes vizsgáról megkaptad a dokumentációt, és azzal igazolhatod, hogy érvényes a vizsgád. Azt viszont nem tudom, hogy hány napon belül kell elintézni az okmányirodával a dolgot, de biztosan van rá néhány nap, mivel nincs is mindig mindenhol állandó félfogadás. Azt tudnod kell, hogy a hátsó rendszámot is magaddal kell vinned, le kell ott szerelni, mert csak ők rakhatják fel rá a matricát, ez fontos! Sok szerencsét a  bürokráciához! (Hogy utálom én!) Szóval járhatsz vele!
A kolléganőm ezt megoldotta úgy, hogy szépen nézett az ügyintézőre és megkérte, hogy ragassza fel az iroda előtt parkoló kocsijára, mert nem tudja leszedni a rendszámot.  Vigyorog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2999 Dátum: 2010. Május 06. - 19:53:14 »

Ma voltam müszakin leszedték a rendszámról a matricát mondván az okmányirodába adnak másikat,meddig járkálhatók így vele? Holnap v hétfőn tudok bemenni addig járhatók vele? Előre is köszi a helpet.
Balázs

Gondolom az eredményes vizsgáról megkaptad a dokumentációt, és azzal igazolhatod, hogy érvényes a vizsgád. Azt viszont nem tudom, hogy hány napon belül kell elintézni az okmányirodával a dolgot, de biztosan van rá néhány nap, mivel nincs is mindig mindenhol állandó félfogadás. Azt tudnod kell, hogy a hátsó rendszámot is magaddal kell vinned, le kell ott szerelni, mert csak ők rakhatják fel rá a matricát, ez fontos! Sok szerencsét a  bürokráciához! (Hogy utálom én!) Szóval járhatsz vele!
A kolléganőm ezt megoldotta úgy, hogy szépen nézett az ügyintézőre és megkérte, hogy ragassza fel az iroda előtt parkoló kocsijára, mert nem tudja leszedni a rendszámot.  Vigyorog
Köszönöm a gyors és pontos választ Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!