Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 08:33:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 713054 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2925 Dátum: 2010. április 27. - 19:46:11 »

Én szívesen vennék ilyen zászlót, jó lenne nyáron a kempingben. Kedves Dani! Ha kiderül hol lehet beszerezni, szívesen elmegyek érte.
Üdv. Z
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2926 Dátum: 2010. április 27. - 20:34:40 »

Vasárnap a Szigethalmi piacon beszereztem egy ilyet, amit ezennel felajánlok a klubnak, mint közös tárgy: találkozókra, vagy bárhova, közös fényképekhez, amire csak tudjuk használni stb... Mosolyog

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100426/100_7328_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100426/100_7326_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
(az elcsúszott betű, csak az összerakott kép miatt van, mert csak így fért bele)

A mérete 380x150 centiméter.

Vicces sztori volt. Egy jó 3 hete kimentem a Szigethalmi piacra, mire egy farmer árusnál megláttam ezt a zászlót vagy mit. A kis standja, vagy bódéjának ez volt a háttakarója. Odamegyek, azt  kérdezi, mit adhat. Mondom a ponyvát a stand hátuljáról. Néz rám bamba szemekkel. Kifejtettem, hogy van ez a klub, pont ilyen márkájú autóm van stb. Azt mondta nem eladó, de ha van/lát még hoz nekem. Mondom rendben. Eddig minden vasárnap visszamentem, persze nem hozott egyszer sem, mire legutóbb megunta és leszedte nekem, potom árban megegyeztünk, alkudoztam és elhoztam Vigyorog

Ez igen! Grat!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2927 Dátum: 2010. április 28. - 12:02:18 »

Köszönjük Dani! Főnitől kijár Neked egy új "rang", Te leszel a klub zászlósa! Ilyen még úgysem volt. Kacsint Vigyorog
Már megint dolgoztatnál?? Vigyorog
Meg csináljak pénztáros, büfés, vendéglátós.... ja, ezt mind Hozzád kellene tennem.

A zászló nagyon jó!!
Ügyes vagy!
Ha megyünk konvojban vhova ezt tesszük majd Gidy autójára. Neki mindegy, hogy kilát-e. Így is-úgy is elcsapja a nyulat. Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2928 Dátum: 2010. április 28. - 12:20:17 »

Köszönjük Dani! Főnitől kijár Neked egy új "rang", Te leszel a klub zászlósa! Ilyen még úgysem volt. Kacsint Vigyorog
Már megint dolgoztatnál?? Vigyorog
Meg csináljak pénztáros, büfés, vendéglátós.... ja, ezt mind Hozzád kellene tennem.

A zászló nagyon jó!!
Ügyes vagy!
Ha megyünk konvojban vhova ezt tesszük majd Gidy autójára. Neki mindegy, hogy kilát-e. Így is-úgy is elcsapja a nyulat. Vigyorog
Stocz! Én is szeretlek! Bagolyra minden képen el kell vinni, és felhúzni egy oszlopra, hogy az ég is lássa, hogy ott van a nagy csapat! Vihetem természetesen, de nyúl nélkül vagyok csak hajlandó. Remélem befejeztem a vadászatot végérvényesen. Amúgy meg gyönyörűen megcsinálták a kocsit a Rudiék. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2929 Dátum: 2010. április 28. - 12:35:36 »

Köszönjük Dani! Főnitől kijár Neked egy új "rang", Te leszel a klub zászlósa! Ilyen még úgysem volt. Kacsint Vigyorog
Már megint dolgoztatnál?? Vigyorog
Meg csináljak pénztáros, büfés, vendéglátós.... ja, ezt mind Hozzád kellene tennem.

A zászló nagyon jó!!
Ügyes vagy!
Ha megyünk konvojban vhova ezt tesszük majd Gidy autójára. Neki mindegy, hogy kilát-e. Így is-úgy is elcsapja a nyulat. Vigyorog
Ez tetszett! De edzett a mi Gidymk, az ilyen ciki már meg sem kottyan neki!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2930 Dátum: 2010. április 28. - 19:31:41 »

Ja, hát kedves Cartárs, azt jobb , ha tudod, hogy a HB és  Sedan  tulajok piszkosul írigylik a csomagtartónkat...

Te meg fájdalmasan irigyled a Sedan, és a HB lenyügöző seggét!!!  Vigyorog Kacsint Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2931 Dátum: 2010. április 28. - 19:38:48 »

Vasárnap a Szigethalmi piacon beszereztem egy ilyet, amit ezennel felajánlok a klubnak, mint közös tárgy: találkozókra, vagy bárhova, közös fényképekhez, amire csak tudjuk használni stb... Mosolyog

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100426/100_7328_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100426/100_7326_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
(az elcsúszott betű, csak az összerakott kép miatt van, mert csak így fért bele)

A mérete 380x150 centiméter.

Vicces sztori volt. Egy jó 3 hete kimentem a Szigethalmi piacra, mire egy farmer árusnál megláttam ezt a zászlót vagy mit. A kis standja, vagy bódéjának ez volt a háttakarója. Odamegyek, azt  kérdezi, mit adhat. Mondom a ponyvát a stand hátuljáról. Néz rám bamba szemekkel. Kifejtettem, hogy van ez a klub, pont ilyen márkájú autóm van stb. Azt mondta nem eladó, de ha van/lát még hoz nekem. Mondom rendben. Eddig minden vasárnap visszamentem, persze nem hozott egyszer sem, mire legutóbb megunta és leszedte nekem, potom árban megegyeztünk, alkudoztam és elhoztam Vigyorog


Aztaq...
Irigy vagyok, de nagyon!!! 
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2932 Dátum: 2010. április 28. - 19:42:08 »

Ez tetszett! De edzett a mi Gidymk, az ilyen ciki már meg sem kottyan neki!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Igen, én is megbotránkoztam, hogy meg sem orrolt! Mosolyog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2933 Dátum: 2010. április 28. - 19:46:14 »

Ez tetszett! De edzett a mi Gidymk, az ilyen ciki már meg sem kottyan neki!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Igen, én is megbotránkoztam, hogy meg sem orrolt! Mosolyog
Itt mire(kire) gondolt? Vigyorog Vigyorog
Bagolyra minden képen el kell vinni, és felhúzni egy oszlopra
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2934 Dátum: 2010. április 28. - 19:57:00 »

Ez nem teljesítmény, bár ügyes. Majd ha Apou egyik plédje Dani csomagtartójában lel új otthonra... Na az lesz valami!  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2935 Dátum: 2010. április 28. - 19:58:27 »

Ja, hát kedves Cartárs, azt jobb , ha tudod, hogy a HB és  Sedan  tulajok piszkosul írigylik a csomagtartónkat...

Te meg fájdalmasan irigyled a Sedan, és a HB lenyügöző seggét!!!  Vigyorog Kacsint Vigyorog
Fájdalmasanb nagyot tévedsz. Egyik sem volt még opció sem vásárláskor.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2936 Dátum: 2010. április 28. - 20:25:43 »

Srácok!

Egy kis segítség kellen pének este!

Egy bútort kellen segíteni felrakni teherautóra. Nem nehéz, csak nagy és üveges.
Hárman már vagyunk rá és van autó is. Még egy, esetleg kettő fő kellene. Hozok- viszek mindenkit.

felrakás: Úriban.
Lerakás: Budán, a Hűvösvölgyi úton.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2937 Dátum: 2010. április 28. - 21:07:38 »

Srácok!

Egy kis segítség kellen pének este!

Egy bútort kellen segíteni felrakni teherautóra. Nem nehéz, csak nagy és üveges.
Hárman már vagyunk rá és van autó is. Még egy, esetleg kettő fő kellene. Hozok- viszek mindenkit.

felrakás: Úriban.
Lerakás: Budán, a Hűvösvölgyi úton.
Sajnos nálunk pénteken van délután a ballagás, pedig szivesen mennék segíteni.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2938 Dátum: 2010. április 28. - 21:21:22 »

Srácok!

Egy kis segítség kellen pének este!

Egy bútort kellen segíteni felrakni teherautóra. Nem nehéz, csak nagy és üveges.
Hárman már vagyunk rá és van autó is. Még egy, esetleg kettő fő kellene. Hozok- viszek mindenkit.

felrakás: Úriban.
Lerakás: Budán, a Hűvösvölgyi úton.
Sajnos nálunk pénteken van délután a ballagás, pedig szivesen mennék segíteni.
Én is mennék segíteni, de nem érek rá.
Késő délután fogorvos, este meg meló.
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2939 Dátum: 2010. április 28. - 22:33:18 »

Srácok!

Egy kis segítség kellen pének este!

Egy bútort kellen segíteni felrakni teherautóra. Nem nehéz, csak nagy és üveges.
Hárman már vagyunk rá és van autó is. Még egy, esetleg kettő fő kellene. Hozok- viszek mindenkit.

felrakás: Úriban.
Lerakás: Budán, a Hűvösvölgyi úton.
Vállalom!!!!!!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!