Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 06:25:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712908 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2910 Dátum: 2010. április 25. - 21:15:06 »

10 peccel ezelőtt, amikor gyalogoltam hazafelé, zúgott el mellettem egy R8 Audi. Hogy annak milyen jó hangja van
Az biztos hogy az is komoly gép, persze nem annyiért mint a lacetti. Azért kipróbálnék egy győri gépet milyen lehet..
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2911 Dátum: 2010. április 25. - 21:22:13 »

Tegnap Kapitánynak nagy volt a szája és láss csodát kipróbáltuk, a gyerek bicaja csont nélkül befért a csomagtartómba Vigyorog Persze volt még mellette bőven hely, ahová lehetett volna pakolni... szóval ennyit a HB kis csomagteréről Vigyorog
Nana!
Azért az, ami az én csomagtartómban volt mellette, az a sok minden, az már nem igazán.

A hangsúly a MELLETTE szón van. Nem rajt, mellette.  Vigyorog

Amit te bepakolsz az SW-be én azt bepakolom a HB-be:D
Ha kell fogadok is veled Mosolyog
Naplózva

Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2912 Dátum: 2010. április 25. - 21:25:13 »

Kedves klubtagok, nem tudom hol a legjobb helye, ezért ide írom, ha valaki a Mátrában autózna a 21 es 24 es utak között, Pásztó- Falloskut-Gallytető, nagyon rossz állapotban van,komoly kátyúk tömege, le a kalappal a lacetti futómű előtt, hogy kibírta!
 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2913 Dátum: 2010. április 25. - 21:31:27 »

Tegnap Kapitánynak nagy volt a szája és láss csodát kipróbáltuk, a gyerek bicaja csont nélkül befért a csomagtartómba Vigyorog Persze volt még mellette bőven hely, ahová lehetett volna pakolni... szóval ennyit a HB kis csomagteréről Vigyorog
Nana!
Azért az, ami az én csomagtartómban volt mellette, az a sok minden, az már nem igazán.

A hangsúly a MELLETTE szón van. Nem rajt, mellette.  Vigyorog

Amit te bepakolsz az SW-be én azt bepakolom a HB-be:D
Ha kell fogadok is veled Mosolyog
SItt a csomagtartóról van szó Dani! Kacsint Abban az Sw jobban el van engedve.
 Mosolyog
És úriember olyanra nem fogad, amiben biztos - kivétel a sportesemények. Én úriember vagyok. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2914 Dátum: 2010. április 26. - 07:21:53 »

10 peccel ezelőtt, amikor gyalogoltam hazafelé, zúgott el mellettem egy R8 Audi. Hogy annak milyen jó hangja van
Az biztos hogy az is komoly gép, persze nem annyiért mint a lacetti. Azért kipróbálnék egy győri gépet milyen lehet..
Győrben csak a motorját gyártják.
Naplózva

06 70/22 11 222
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #2915 Dátum: 2010. április 26. - 09:14:39 »

10 peccel ezelőtt, amikor gyalogoltam hazafelé, zúgott el mellettem egy R8 Audi. Hogy annak milyen jó hangja van
Az biztos hogy az is komoly gép, persze nem annyiért mint a lacetti. Azért kipróbálnék egy győri gépet milyen lehet..
Győrben csak a motorját gyártják.
Ill. csak szerelik össze.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2916 Dátum: 2010. április 26. - 20:38:44 »

Vasárnap a Szigethalmi piacon beszereztem egy ilyet, amit ezennel felajánlok a klubnak, mint közös tárgy: találkozókra, vagy bárhova, közös fényképekhez, amire csak tudjuk használni stb... Mosolyog

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100426/100_7328_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100426/100_7326_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
(az elcsúszott betű, csak az összerakott kép miatt van, mert csak így fért bele)

A mérete 380x150 centiméter.

Vicces sztori volt. Egy jó 3 hete kimentem a Szigethalmi piacra, mire egy farmer árusnál megláttam ezt a zászlót vagy mit. A kis standja, vagy bódéjának ez volt a háttakarója. Odamegyek, azt  kérdezi, mit adhat. Mondom a ponyvát a stand hátuljáról. Néz rám bamba szemekkel. Kifejtettem, hogy van ez a klub, pont ilyen márkájú autóm van stb. Azt mondta nem eladó, de ha van/lát még hoz nekem. Mondom rendben. Eddig minden vasárnap visszamentem, persze nem hozott egyszer sem, mire legutóbb megunta és leszedte nekem, potom árban megegyeztünk, alkudoztam és elhoztam Vigyorog
Naplózva

akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2917 Dátum: 2010. április 27. - 08:10:17 »

Vasárnap a Szigethalmi piacon beszereztem egy ilyet, amit ezennel felajánlok a klubnak, mint közös tárgy: találkozókra, vagy bárhova, közös fényképekhez, amire csak tudjuk használni stb... Mosolyog

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100426/100_7328_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100426/100_7326_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
(az elcsúszott betű, csak az összerakott kép miatt van, mert csak így fért bele)

A mérete 380x150 centiméter.

Vicces sztori volt. Egy jó 3 hete kimentem a Szigethalmi piacra, mire egy farmer árusnál megláttam ezt a zászlót vagy mit. A kis standja, vagy bódéjának ez volt a háttakarója. Odamegyek, azt  kérdezi, mit adhat. Mondom a ponyvát a stand hátuljáról. Néz rám bamba szemekkel. Kifejtettem, hogy van ez a klub, pont ilyen márkájú autóm van stb. Azt mondta nem eladó, de ha van/lát még hoz nekem. Mondom rendben. Eddig minden vasárnap visszamentem, persze nem hozott egyszer sem, mire legutóbb megunta és leszedte nekem, potom árban megegyeztünk, alkudoztam és elhoztam Vigyorog

Ügyes vagy! Baró!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2918 Dátum: 2010. április 27. - 09:19:42 »

zsír vagy Dani  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2919 Dátum: 2010. április 27. - 14:38:04 »

Köszönjük Dani! Főnitől kijár Neked egy új "rang", Te leszel a klub zászlósa! Ilyen még úgysem volt. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2920 Dátum: 2010. április 27. - 18:11:56 »

Ez tényleg jó.
Jó lenne tudni hol vehette,kellene nekem is ilyen. Mosolyog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2921 Dátum: 2010. április 27. - 18:41:27 »

Azt mondta az árus, hogy egy nő árulta a Szigethalmi piacon, elég nagy mennyiségben.
Három hete még csak nála láttam ilyet, ezért mentem oda, de múlthéten az egész piac szinte tele volt ilyen ponyvával/zászlóval. A kis standjukhoz használják napvédőnek a tetőre, alkalmi próbafülkéknek, meg ilyen oldal/hát takaróknak. Lacetti, Nubira és Kalos ezt a három félét láttam és többfélében. Lehet kinézek most hétvégén is, vagy 2 hét múlva (csak vasárnaponként van piac), és megkérdezem másoktól is, esetleg telefonszámot is próbálok szerezni, vagy ha találok eladó darabokat, akkor veszek néhányat. Ettől a manustól már nem hiszem, hogy tudnék szerezni, mert látták, hogy mit veszek tőle és odajöttek érdeklődni, de azt mondta az emberke, hogy nem eladó, csak nekem már "megígérte"...
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2922 Dátum: 2010. április 27. - 19:17:25 »

Azt mondta az árus, hogy egy nő árulta a Szigethalmi piacon, elég nagy mennyiségben.
Három hete még csak nála láttam ilyet, ezért mentem oda, de múlthéten az egész piac szinte tele volt ilyen ponyvával/zászlóval. A kis standjukhoz használják napvédőnek a tetőre, alkalmi próbafülkéknek, meg ilyen oldal/hát takaróknak. Lacetti, Nubira és Kalos ezt a három félét láttam és többfélében. Lehet kinézek most hétvégén is, vagy 2 hét múlva (csak vasárnaponként van piac), és megkérdezem másoktól is, esetleg telefonszámot is próbálok szerezni, vagy ha találok eladó darabokat, akkor veszek néhányat. Ettől a manustól már nem hiszem, hogy tudnék szerezni, mert látták, hogy mit veszek tőle és odajöttek érdeklődni, de azt mondta az emberke, hogy nem eladó, csak nekem már "megígérte"...
Na, ebből sok befér a csomagtartódba.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2923 Dátum: 2010. április 27. - 19:19:19 »

" látták, hogy mit veszek tőle és odajöttek érdeklődni, de azt mondta az emberke, hogy nem eladó, csak nekem már "megígérte"...
Ez de rossz szöveg.... Meg hüle. Elesett a biznyisztől.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2924 Dátum: 2010. április 27. - 19:36:24 »

Igen... de szerintem b@ssz@ a csőrét, hogy nem farmert akartak/unk tőle venni, hanem zászlókat  Vigyorog
Nah ráfekszek a témára és beszerzek majd annyit amennyit csak lehet. De nem ígérek semmit. Ha lehet, hozok Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 27. - 19:57:39 írta Dani » Naplózva

Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!