Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 06:26:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712919 alkalommal)
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2895 Dátum: 2010. április 23. - 17:07:02 »

Ja, mi is meg vagyunk elégedve a Sedan csomagterével. Csehországba négyen + a baba befértünk, pedig volt csomagunk rendesen (gyerekágy, babakocsi, stb). És hátul is elfértek a barátok ketten, közrefogva a babaülést. Szóval ilyen szempontból (is) jól vizsgázott a járgány!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2896 Dátum: 2010. április 23. - 18:14:57 »

Ja, mi is meg vagyunk elégedve a Sedan csomagterével. Csehországba négyen + a baba befértünk, pedig volt csomagunk rendesen (gyerekágy, babakocsi, stb). És hátul is elfértek a barátok ketten, közrefogva a babaülést. Szóval ilyen szempontból (is) jól vizsgázott a járgány!
Egyetértek. Már a sedan Kalosom csomagtere is elég volt, mikor 4 felnőtt+1 gyerek gyerekülésben + csomagjaik 1 hétre belefért babakocsival együtt. Ja és csak 5.9-et fogyasztott így is Pécsre menet.
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2897 Dátum: 2010. április 23. - 19:07:32 »

:Dezekszerint nem hajtottam rosszul, igyekeztem magasan tartani a fordulatot, 110 körül a 3200 tetszett neki legjobban, de alacsonyabb sebességnél 2000 alá nemigen került.
 ;DSzóval sokat segített a fórum az  autóválasztásban, így az eladások utáni százalékot lehet küldeni, a tagok részére Vigyorog
Üdv a fedélneten! Balesetmentes kilométereket!
Szombaton évadnyitó!

Kösz, neked is hasonlókat. Elég zsúfolt az életem de ha tudom hol mikor lesz az évadnyitó lehet hogy el tudok ugrani

A találkozók topicon belül van egy gokartnapos téma. Ott olvashatsz bővebb infókat Kacsint
Most szombaton lesz amúgy Kacsint
:(Sajnos nem tudok menni szombaton, de majd lesz más alkalom.
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 23. - 19:11:02 írta Zoltán » Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2898 Dátum: 2010. április 23. - 19:10:50 »

Zoltán - mintha nem írtál volna az idézet után semmit és bele sem. 
szóval mit szerettél volna tudatni velünk?  Kacsint

ui: így már jobb  Vigyorog bár sajna nem jössz 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2899 Dátum: 2010. április 23. - 19:45:11 »

(Mielőtt kötekedne pár törzstag...nem kiégés miatt, mert olyan egyszer volt a négy év alatt, hanem a megnövelt fényerejű izzók próbálgatása miatt Kacsint)
Nekünk viszont nem kell növelt fényerejű, elég a dupla lámpa Vigyorog
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2900 Dátum: 2010. április 23. - 19:59:43 »

(Mielőtt kötekedne pár törzstag...nem kiégés miatt, mert olyan egyszer volt a négy év alatt, hanem a megnövelt fényerejű izzók próbálgatása miatt Kacsint)
Nekünk viszont nem kell növelt fényerejű, elég a dupla lámpa Vigyorog
Mert nem tudjátok mi a jó! Vigyorog Nekem 2 hete van bent a +90% uj tipusú izzó és nagyon faca.
Naplózva

06 70/22 11 222
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2901 Dátum: 2010. április 24. - 08:35:10 »

Krisz, és a szembejövők vajon mit szólnak este, kérdezted őket? Vagy ez olyan, hogy Te jobban látsz, de őket nem zavarja jobban?! Jóóó, nem értek hozzá, tudom.  Kacsint
Naplózva
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2902 Dátum: 2010. április 24. - 08:36:51 »

Ja, mi is meg vagyunk elégedve a Sedan csomagterével. Csehországba négyen + a baba befértünk, pedig volt csomagunk rendesen (gyerekágy, babakocsi, stb). És hátul is elfértek a barátok ketten, közrefogva a babaülést. Szóval ilyen szempontból (is) jól vizsgázott a járgány!
Egyetértek. Már a sedan Kalosom csomagtere is elég volt, mikor 4 felnőtt+1 gyerek gyerekülésben + csomagjaik 1 hétre belefért babakocsival együtt. Ja és csak 5.9-et fogyasztott így is Pécsre menet.
Ugye...  Mosolyog
Azt viszont nem értem, hogy hogy csináltál 6 literes fogyasztást. Sedan Kalosos barátném eléggé szívja a fogát a fogyasztás miatt... Majdnem annyit fogyaszt neki is, mint nekünk a Lacsi (8 fölött).
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2903 Dátum: 2010. április 24. - 08:44:13 »

Ja, mi is meg vagyunk elégedve a Sedan csomagterével. Csehországba négyen + a baba befértünk, pedig volt csomagunk rendesen (gyerekágy, babakocsi, stb). És hátul is elfértek a barátok ketten, közrefogva a babaülést. Szóval ilyen szempontból (is) jól vizsgázott a járgány!
Egyetértek. Már a sedan Kalosom csomagtere is elég volt, mikor 4 felnőtt+1 gyerek gyerekülésben + csomagjaik 1 hétre belefért babakocsival együtt. Ja és csak 5.9-et fogyasztott így is Pécsre menet.
Ugye...  Mosolyog
Azt viszont nem értem, hogy hogy csináltál 6 literes fogyasztást. Sedan Kalosos barátném eléggé szívja a fogát a fogyasztás miatt... Majdnem annyit fogyaszt neki is, mint nekünk a Lacsi (8 fölött).
Sógoromnak is Kalos van Chevi logoval gyárilag( forgalmiban meg Aveo ). Vigyorog neki is 7 alatt van a fogyija...
Viszont én nem vagyok megelégedve a HB-m csomagterével. A mindennapokra meg esetleg családi menésre ok, de mikor a dobot kell vinnem más már nemigen jön velem, max. egy fő az anyós ülésén. 
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2904 Dátum: 2010. április 24. - 09:09:00 »

Ja, mi is meg vagyunk elégedve a Sedan csomagterével. Csehországba négyen + a baba befértünk, pedig volt csomagunk rendesen (gyerekágy, babakocsi, stb). És hátul is elfértek a barátok ketten, közrefogva a babaülést. Szóval ilyen szempontból (is) jól vizsgázott a járgány!
Egyetértek. Már a sedan Kalosom csomagtere is elég volt, mikor 4 felnőtt+1 gyerek gyerekülésben + csomagjaik 1 hétre belefért babakocsival együtt. Ja és csak 5.9-et fogyasztott így is Pécsre menet.
Ugye...  Mosolyog
Azt viszont nem értem, hogy hogy csináltál 6 literes fogyasztást. Sedan Kalosos barátném eléggé szívja a fogát a fogyasztás miatt... Majdnem annyit fogyaszt neki is, mint nekünk a Lacsi (8 fölött).
Nekem 1.4-es 8 szelepes változat volt. Városban viszont kb 7 litert evett az én használati módommal. Mondjuk én azt sem sokalltam.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2905 Dátum: 2010. április 24. - 09:12:18 »

Krisz, és a szembejövők vajon mit szólnak este, kérdezted őket? Vagy ez olyan, hogy Te jobban látsz, de őket nem zavarja jobban?! Jóóó, nem értek hozzá, tudom.  Kacsint
Ez nem vakit szerintem mert nem villognak rám mint azelőtt a 100/110w-nál.
Naplózva

06 70/22 11 222
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2906 Dátum: 2010. április 24. - 16:40:03 »

Ja, mi is meg vagyunk elégedve a Sedan csomagterével. Csehországba négyen + a baba befértünk, pedig volt csomagunk rendesen (gyerekágy, babakocsi, stb). És hátul is elfértek a barátok ketten, közrefogva a babaülést. Szóval ilyen szempontból (is) jól vizsgázott a járgány!
De a kombival a franciaágyat is magatokkal vihetnétek. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2907 Dátum: 2010. április 25. - 12:33:45 »

Tegnap Kapitánynak nagy volt a szája és láss csodát kipróbáltuk, a gyerek bicaja csont nélkül befért a csomagtartómba Vigyorog Persze volt még mellette bőven hely, ahová lehetett volna pakolni... szóval ennyit a HB kis csomagteréről Vigyorog
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2908 Dátum: 2010. április 25. - 18:47:48 »

10 peccel ezelőtt, amikor gyalogoltam hazafelé, zúgott el mellettem egy R8 Audi. Hogy annak milyen jó hangja van
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2909 Dátum: 2010. április 25. - 20:47:49 »

Tegnap Kapitánynak nagy volt a szája és láss csodát kipróbáltuk, a gyerek bicaja csont nélkül befért a csomagtartómba Vigyorog Persze volt még mellette bőven hely, ahová lehetett volna pakolni... szóval ennyit a HB kis csomagteréről Vigyorog
Nana!
Azért az, ami az én csomagtartómban volt mellette, az a sok minden, az már nem igazán.

A hangsúly a MELLETTE szón van. Nem rajt, mellette.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!