Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 04:17:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712720 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2865 Dátum: 2010. április 21. - 21:20:08 »

Tényleg, néztem a képeket, csodálkoztam is hogy nincs piros sw. Nekem a kombi muszály, meg szeretem is.
Végülis az olajport.hu matrica se rossz, elbírna a zsebem havi néhány tízezrest, csak utólag eltávolítható legyen nyom nélkül! Vigyorog
Ja a végsebességet nem mertem kipróbálni, (drágább lesz a fénykép mint egy Csontváry festmény).
Azért, érdekes volt 130-140 körül, 3800 as forulaton, jön az emelkedő és épphogy száz kétszázat emelkedik a fordulat,ez észre se veszi hogy átment egy hegyen! Tényleg komoly gép, legalábbis nekem.
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #2866 Dátum: 2010. április 21. - 21:26:16 »

Tényleg, néztem a képeket, csodálkoztam is hogy nincs piros sw. Nekem a kombi muszály, meg szeretem is.
Végülis az olajport.hu matrica se rossz, elbírna a zsebem havi néhány tízezrest, csak utólag eltávolítható legyen nyom nélkül! Vigyorog
Ja a végsebességet nem mertem kipróbálni, (drágább lesz a fénykép mint egy Csontváry festmény).
Azért, érdekes volt 130-140 körül, 3800 as forulaton, jön az emelkedő és épphogy száz kétszázat emelkedik a fordulat,ez észre se veszi hogy átment egy hegyen! Tényleg komoly gép, legalábbis nekem.
Viccelsz? Pont ott van nyomatékmaximum környékén, ott akarna még menni tovább Mosolyog Egyébként én sem próbáltam ki még a végét, pedig évek óta vezetek Lacettiket, nem keveset, és nem vagyok az a tüttyögős típus... (160 - 170-et azért már mentem velük Kacsint)
Naplózva

Pittike
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2867 Dátum: 2010. április 21. - 21:35:54 »

 :Dezekszerint nem hajtottam rosszul, igyekeztem magasan tartani a fordulatot, 110 körül a 3200 tetszett neki legjobban, de alacsonyabb sebességnél 2000 alá nemigen került.
 ;DSzóval sokat segített a fórum az  autóválasztásban, így az eladások utáni százalékot lehet küldeni, a tagok részére Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 21. - 21:41:59 írta Zoltán » Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2868 Dátum: 2010. április 21. - 21:38:08 »

Tényleg, néztem a képeket, csodálkoztam is hogy nincs piros sw. Nekem a kombi muszály, meg szeretem is.
Végülis az olajport.hu matrica se rossz, elbírna a zsebem havi néhány tízezrest, csak utólag eltávolítható legyen nyom nélkül! Vigyorog
Ja a végsebességet nem mertem kipróbálni, (drágább lesz a fénykép mint egy Csontváry festmény).
Azért, érdekes volt 130-140 körül, 3800 as forulaton, jön az emelkedő és épphogy száz kétszázat emelkedik a fordulat,ez észre se veszi hogy átment egy hegyen! Tényleg komoly gép, legalábbis nekem.
Viccelsz? Pont ott van nyomatékmaximum környékén, ott akarna még menni tovább Mosolyog Egyébként én sem próbáltam ki még a végét, pedig évek óta vezetek Lacettiket, nem keveset, és nem vagyok az a tüttyögős típus... (160 - 170-et azért már mentem velük Kacsint)
1,4-esem van 185-190km/h(jó körülmények között út,forgalom,súly,lendület)de ez egyszer volt csak Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2869 Dátum: 2010. április 21. - 21:54:10 »

:Dezekszerint nem hajtottam rosszul, igyekeztem magasan tartani a fordulatot, 110 körül a 3200 tetszett neki legjobban, de alacsonyabb sebességnél 2000 alá nemigen került.
 ;DSzóval sokat segített a fórum az  autóválasztásban, így az eladások utáni százalékot lehet küldeni, a tagok részére Vigyorog
Üdv a fedélneten! Balesetmentes kilométereket!
Szombaton évadnyitó!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2870 Dátum: 2010. április 21. - 22:44:07 »

Druszám!

Ment egy PÜ! Megkaptad, csak kíváncsiság képpen.

Kérdés: Eszeergomban az uszi az élményfürdő is?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2871 Dátum: 2010. április 22. - 07:30:17 »

Tisztelt klubtagok, csatlakoznék a Lacettis táborhoz!
üdv. z
Ez a gép tényleg nagyon jó, ma lenyomtam vele 300 km t, volt pálya, város, némi domb, és nagyon meg vagyok vele elégedve!
üdv. z. Vigyorog
Szia Jólválasztotttipustújtagunk! Várunk a talikra is, látom helybéli vagy, így nincs akadálya akár a minitaliknak sem. Azokon is sok jót tudhatsz meg a gépről, de a lényeg az úri társaság, ami ennél sokkal többet jelent! Várunk személyesen is közénk! Új a gép, vagy használtan vetted? Sok örömet hozzá, és kerüld a nyulakat!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2872 Dátum: 2010. április 22. - 07:33:19 »

Tisztelt klubtagok, csatlakoznék a Lacettis táborhoz!
üdv. z
Ez a gép tényleg nagyon jó, ma lenyomtam vele 300 km t, volt pálya, város, némi domb, és nagyon meg vagyok vele elégedve!
üdv. z. Vigyorog
Lebuktál  Vigyorog A képre oda van írva, hogy szerkesztve!!! Ez egy HB photoshopozva!! Tessék az eredeti állapot szerint szavazni!  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2873 Dátum: 2010. április 22. - 07:41:24 »

Gidy! Ez a nyúl szaladt eléd? Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2874 Dátum: 2010. április 22. - 07:49:05 »

Gidy! Ez a nyúl szaladt eléd? Vigyorog

A francba! Mondtam, hogy mutáns nyúl volt!  Mégis fel kellett volna vennem, a kombiban talán befért volna! De persze a kép az emlékezetes eset történt, a gazdi nem bírta már tartani, leejtette, az meg zavarában elfutott, ki az útra, és pont elém. Ilyen a balsors mindkettőnknek. Hogy nézne ki a Lacettin egy jó nagy erős vadrács? Jani! Fotóshoppal? He Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 22. - 07:50:52 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2875 Dátum: 2010. április 22. - 08:22:41 »

Gidy! Ez a nyúl szaladt eléd? Vigyorog

A képen melyik nyúl..??  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2876 Dátum: 2010. április 22. - 08:29:57 »

Gidy! Ez a nyúl szaladt eléd? Vigyorog
A francba! Mondtam, hogy mutáns nyúl volt!  Mégis fel kellett volna vennem, a kombiban talán befért volna! De persze a kép az emlékezetes eset történt, a gazdi nem bírta már tartani, leejtette, az meg zavarában elfutott, ki az útra, és pont elém. Ilyen a balsors mindkettőnknek. Hogy nézne ki a Lacettin egy jó nagy erős vadrács? Jani! Fotóshoppal? He Kacsint
Igazi a nyúl, vagy te nem igazit ütöttél el? Vigyorog
Herman, az óriásnyúl
Naplózva


LPG
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2877 Dátum: 2010. április 22. - 09:41:04 »

8. peti74 + Ági Mosolyog

Hiha! Peti! eddig tartott a nagy szinglizés? Mi lesz akkor most szegény Zsuval? He Kacsint Vigyorog Ja, és még mindig nem láttuk a régi szőkédet, aki bántotta az autódat. Kacsint

Nem kötöttem le magam túlzottan, ne félj!  Vigyorog

Nem vagyok önző, jut belőlem Zsunak is!  Vigyorog

A szőke még mindig nincs Iwiw-en.
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 22. - 09:55:55 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2878 Dátum: 2010. április 22. - 17:16:18 »

:Dezekszerint nem hajtottam rosszul, igyekeztem magasan tartani a fordulatot, 110 körül a 3200 tetszett neki legjobban, de alacsonyabb sebességnél 2000 alá nemigen került.
 ;DSzóval sokat segített a fórum az  autóválasztásban, így az eladások utáni százalékot lehet küldeni, a tagok részére Vigyorog
Üdv a fedélneten! Balesetmentes kilométereket!
Szombaton évadnyitó!

Kösz, neked is hasonlókat. Elég zsúfolt az életem de ha tudom hol mikor lesz az évadnyitó lehet hogy el tudok ugrani.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2879 Dátum: 2010. április 22. - 17:19:44 »

:Dezekszerint nem hajtottam rosszul, igyekeztem magasan tartani a fordulatot, 110 körül a 3200 tetszett neki legjobban, de alacsonyabb sebességnél 2000 alá nemigen került.
 ;DSzóval sokat segített a fórum az  autóválasztásban, így az eladások utáni százalékot lehet küldeni, a tagok részére Vigyorog
Üdv a fedélneten! Balesetmentes kilométereket!
Szombaton évadnyitó!

Kösz, neked is hasonlókat. Elég zsúfolt az életem de ha tudom hol mikor lesz az évadnyitó lehet hogy el tudok ugrani.

A találkozók topicon belül van egy gokartnapos téma. Ott olvashatsz bővebb infókat Kacsint
Most szombaton lesz amúgy Kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!