Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 00:28:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712535 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2805 Dátum: 2010. április 16. - 15:05:51 »


Erre egyszer még rá fogsz fázni...
töröltöröl 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2806 Dátum: 2010. április 16. - 15:48:50 »

Olajszint változást SOHA nem vettem észre, már nem is nézem (jó kis gép ez...!)

Erre egyszer még rá fogsz fázni...
Az nem lehet... Vigyorog Vigyorog Vigyorog, Te hoztad az olajat... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
De kicsit komolyabban: csak arra akartam utalni, hogy szerintem hetente felesleges nézegetni (és senki sem kívánok rábeszélni arra, hogy ne nézegesse...). Alkalomszerűen én is nézegetem (még most is  Kacsint Kacsint), de mivel sohasem tapasztaltam változást, végre van valami - az olajszint -, ami miatt egyáltalán nem aggódom...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2807 Dátum: 2010. április 16. - 19:17:46 »

Nekem többször ül bal 1-en, mint jobb oldalt.
Cápa: nem kevertettem javítót, mert nem voltam itthon.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #2808 Dátum: 2010. április 16. - 19:45:35 »

Olajszint változást SOHA nem vettem észre, már nem is nézem (jó kis gép ez...!)

Erre egyszer még rá fogsz fázni...
Az nem lehet... Vigyorog Vigyorog Vigyorog, Te hoztad az olajat... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
De kicsit komolyabban: csak arra akartam utalni, hogy szerintem hetente felesleges nézegetni (és senki sem kívánok rábeszélni arra, hogy ne nézegesse...). Alkalomszerűen én is nézegetem (még most is  Kacsint Kacsint), de mivel sohasem tapasztaltam változást, végre van valami - az olajszint -, ami miatt egyáltalán nem aggódom...
Aggodalomra nincs is ok Kacsint De azért érdemes ránézni, bármikor adódhat olyan probléma, ami miatt megnő az olajfogyasztás, nehogy a legrosszabb helyen/időben hagyjon ott az autó...
Naplózva

Pittike
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2809 Dátum: 2010. április 16. - 19:52:20 »

Örömmel jelentem, hogy elkészült az autóm! Holnap reggel megyek érte, BKV-val, hacsak nem ajánlkozik fel valaki, hogy elvigyen, és megismerje Rudit. Hívhattok! Kacsint Vigyorog

Most pedig megyek meccset nézni, és összeveszni Csabával, mert Inter vs Juventus lesz a TV-ben. Csaba Juvés, én Interes vagyok. Tomi meg persze Milan fan.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #2810 Dátum: 2010. április 16. - 19:55:29 »

Én azzal a rohadt fékporral szenvedek sokat... lemosom a kocsit, de 3 nap után már olyan fékporos a felni, hogy nem igaz... csúnyán
És nem tudok vele mit csinálni
Pedig nyilvánvaló a megoldás... A gázt kell nyomni Vigyorog
Naplózva

Pittike
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2811 Dátum: 2010. április 16. - 22:17:23 »

Én azzal a rohadt fékporral szenvedek sokat... lemosom a kocsit, de 3 nap után már olyan fékporos a felni, hogy nem igaz... csúnyán
És nem tudok vele mit csinálni
Pedig nyilvánvaló a megoldás... A gázt kell nyomni Vigyorog
Lehet azért van ennyi fékpor, mert túl sok gázzal megyek és valahogy meg kell állni? Vigyorog
Nálam a gázpedál nyomkodásával nincs gond Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2812 Dátum: 2010. április 17. - 08:56:38 »

Én azzal a rohadt fékporral szenvedek sokat... lemosom a kocsit, de 3 nap után már olyan fékporos a felni, hogy nem igaz... csúnyán
És nem tudok vele mit csinálni
Pedig nyilvánvaló a megoldás... A gázt kell nyomni Vigyorog
Lehet azért van ennyi fékpor, mert túl sok gázzal megyek és valahogy meg kell állni? Vigyorog
Nálam a gázpedál nyomkodásával nincs gond Vigyorog
Fiatalság- bolondság. Majd lehiggadsz, és utána többszörös ideig lesz jó a féked. Ja, és fogadni mernék nem jutsz 5 percnél előbb sehová sem, mint én, és a többi öreg uras vezető. Na meg nem nyüstöljük feleslegesen a gépet. Szóval SPÓROLUNK.

Na, itt áll a ház előtt a gyönyörű újjá varázsolt autóm! Megcsinálták rajta a nagy szervizt, és a nyúlvadászat nyomait is. Újra 100%-os a gép, és tiszta! Szeretem! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Ahogy hoztam haza, csoda old timeres autók mellett húztam el, vagy ők mellettem, sávtól függően. Először vonulnak a városban, majd kimennek a Vasúttörténeti Parkba, ahol lesz a nagy bemutató. Ki kéne menni! Délután esetleg valaki?

Harley Davidson bemutató a Városligetben a Dózsa György út, és a Damjanich utca sarkánál a Felvonulási téren. Motor homokosoknak nagy élmény lehetne. Klasszak. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 17. - 09:01:02 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2813 Dátum: 2010. április 17. - 09:07:27 »

Én azzal a rohadt fékporral szenvedek sokat... lemosom a kocsit, de 3 nap után már olyan fékporos a felni, hogy nem igaz... csúnyán
És nem tudok vele mit csinálni
Pedig nyilvánvaló a megoldás... A gázt kell nyomni Vigyorog
Lehet azért van ennyi fékpor, mert túl sok gázzal megyek és valahogy meg kell állni? Vigyorog
Nálam a gázpedál nyomkodásával nincs gond Vigyorog
Fiatalság- bolondság. Majd lehiggadsz, és utána többszörös ideig lesz jó a féked. Ja, és fogadni mernék nem jutsz 5 percnél előbb sehová sem, mint én, és a többi öreg uras vezető. Na meg nem nyüstöljük feleslegesen a gépet. Szóval SPÓROLUNK.

Na, itt áll a ház előtt a gyönyörű újjá varázsolt autóm! Megcsinálták rajta a nagy szervizt, és a nyúlvadászat nyomait is. Újra 100%-os a gép, és tiszta! Szeretem! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Ahogy hoztam haza, csoda old timeres autók mellett húztam el, vagy ők mellettem, sávtól függően. Először vonulnak a városban, majd kimennek a Vasúttörténeti Parkba, ahol lesz a nagy bemutató. Ki kéne menni! Délután esetleg valaki?

Harley Davidson bemutató a Városligetben a Dózsa György út, és a Damjanich utca sarkánál a Felvonulási téren. Motor homokosoknak nagy élmény lehetne. Klasszak. Vigyorog
Mi az OLD Timereket nézük meg és lehet CaptainB-jék is kint lesznek  Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2814 Dátum: 2010. április 17. - 09:11:31 »

Mennék, de rangadó lesz délután... Spurs-Chelsea Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2815 Dátum: 2010. április 17. - 09:14:14 »

Aki kimegy, szóljon, mennék én is, de előbb még bevásárolnom kell, amit utálok, de muszáj. Lidl, Tesco, tele a csomagtartó! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2816 Dátum: 2010. április 17. - 09:19:15 »

Én azzal a rohadt fékporral szenvedek sokat... lemosom a kocsit, de 3 nap után már olyan fékporos a felni, hogy nem igaz... csúnyán
És nem tudok vele mit csinálni
Pedig nyilvánvaló a megoldás... A gázt kell nyomni Vigyorog
Lehet azért van ennyi fékpor, mert túl sok gázzal megyek és valahogy meg kell állni? Vigyorog
Nálam a gázpedál nyomkodásával nincs gond Vigyorog
Fiatalság- bolondság. Majd lehiggadsz, és utána többszörös ideig lesz jó a féked. Ja, és fogadni mernék nem jutsz 5 percnél előbb sehová sem, mint én, és a többi öreg uras vezető. Na meg nem nyüstöljük feleslegesen a gépet. Szóval SPÓROLUNK.
Ezzel kapcsolatban: észre vettem, hogy amikor nagyon lassan gurulok, és picit nyomom a féket, szakaszosan fogja a kocsit a fék. Utána kérdeztem és belenézett a hátsó tárcsákhoz a szerelőm. Mondta, hogy ha sokat megyek kis terheléssel,vagy lassan, vagy keveset fékezek, akkor a hátsó tárcsán ún. vakrozsdák jelennek meg ( 100ad mm-ekről van szó ) és ezért tud ez okozódni. Tény, hogy sokat használom a motorféket és sokszor fékezek visszakapcsolással. Hm..
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2817 Dátum: 2010. április 17. - 09:25:52 »

Én azzal a rohadt fékporral szenvedek sokat... lemosom a kocsit, de 3 nap után már olyan fékporos a felni, hogy nem igaz... csúnyán
És nem tudok vele mit csinálni
Pedig nyilvánvaló a megoldás... A gázt kell nyomni Vigyorog
Lehet azért van ennyi fékpor, mert túl sok gázzal megyek és valahogy meg kell állni? Vigyorog
Nálam a gázpedál nyomkodásával nincs gond Vigyorog
Fiatalság- bolondság. Majd lehiggadsz, és utána többszörös ideig lesz jó a féked. Ja, és fogadni mernék nem jutsz 5 percnél előbb sehová sem, mint én, és a többi öreg uras vezető. Na meg nem nyüstöljük feleslegesen a gépet. Szóval SPÓROLUNK.
Ezzel kapcsolatban: észre vettem, hogy amikor nagyon lassan gurulok, és picit nyomom a féket, szakaszosan fogja a kocsit a fék. Utána kérdeztem és belenézett a hátsó tárcsákhoz a szerelőm. Mondta, hogy ha sokat megyek kis terheléssel,vagy lassan, vagy keveset fékezek, akkor a hátsó tárcsán ún. vakrozsdák jelennek meg ( 100ad mm-ekről van szó ) és ezért tud ez okozódni. Tény, hogy sokat használom a motorféket és sokszor fékezek visszakapcsolással. Hm..
A vakrozsdát úgy lehet semlegesíteni, hogy indulás után meg kell vasalni a féket. Jobb láb a gázon, bal láb a féken, és így kell menni egy kicsit, és ez leszedi a vakrozsdát, kiszárítja az esetleges vizet, ami lehet eső után, vagy mosás után, illetve a hajnali lecsapodásnál. Először félre húz, majd teljesen jó lesz a fék. Ezt kell csinálni, nem nagy dolog, de megéri, hogy jó fékkel menjen az ember egy perc múlva már. A buszon is ezt csinálom, és a kapunál már jó a fék! Ajánlom mindenkinek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2818 Dátum: 2010. április 17. - 09:33:29 »

Mikor mosás után elteszem a gépet és másnap kiállok, alig bír elindulni csak egy nagy kattanás után. Valahol jól megfogja a rozsda. Vagy vízkő..
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2819 Dátum: 2010. április 17. - 10:01:01 »

Mikor mosás után elteszem a gépet és másnap kiállok, alig bír elindulni csak egy nagy kattanás után. Valahol jól megfogja a rozsda. Vagy vízkő..
Kézifék miatt.!!!A fékpofa hozzárohad a tárcsához.
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!