Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 20:24:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712387 alkalommal)
TTamás
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56


Lacetti SW 1.6 Platinum


« Hozzászólás #2775 Dátum: 2010. április 14. - 19:19:26 »

Sziasztok!
Nem találtam jobb topicot kérdésem feltételéhez, így elnézést, ha rossz helyre került.
Érdekelne, hogy utólag be lehet -e építeni tempomatot? Ha jól tudom a kormány jobb oldalán helyezkedne el. Kinyitottam azt a kis ajtókát, de csatlakozó nincs mögötte.
Valaki tetetett már be utólag? Vagy ez nem is lehetséges?

Köszönöm előre is a válaszokat.
Be csak nagyon drága és nincs belőle gyári. Ugyanis gyárilag csak a dieselben van, de az meg elektromos gázpedálos.
Én azt hittem az enyémben is elektromos a gázpedál, legalább is, mintha ezt hallottam volna.
Naplózva

Lacetti SW 1.6 Platinum + LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2776 Dátum: 2010. április 14. - 19:57:40 »

Sziasztok!
Nem találtam jobb topicot kérdésem feltételéhez, így elnézést, ha rossz helyre került.
Érdekelne, hogy utólag be lehet -e építeni tempomatot? Ha jól tudom a kormány jobb oldalán helyezkedne el. Kinyitottam azt a kis ajtókát, de csatlakozó nincs mögötte.
Valaki tetetett már be utólag? Vagy ez nem is lehetséges?

Köszönöm előre is a válaszokat.
Be csak nagyon drága és nincs belőle gyári. Ugyanis gyárilag csak a dieselben van, de az meg elektromos gázpedálos.
Én azt hittem az enyémben is elektromos a gázpedál, legalább is, mintha ezt hallottam volna.
Sajnos nem lehet. Én is szerettem volna, de a benyás nem elektronyos gázpedálos.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2777 Dátum: 2010. április 14. - 20:15:57 »

Sziasztok!
Nem találtam jobb topicot kérdésem feltételéhez, így elnézést, ha rossz helyre került.
Érdekelne, hogy utólag be lehet -e építeni tempomatot? Ha jól tudom a kormány jobb oldalán helyezkedne el. Kinyitottam azt a kis ajtókát, de csatlakozó nincs mögötte.
Valaki tetetett már be utólag? Vagy ez nem is lehetséges?

Köszönöm előre is a válaszokat.
Be csak nagyon drága és nincs belőle gyári. Ugyanis gyárilag csak a dieselben van, de az meg elektromos gázpedálos.
Én azt hittem az enyémben is elektromos a gázpedál, legalább is, mintha ezt hallottam volna.
Sajnos nem lehet. Én is szerettem volna, de a benyás nem elektronyos gázpedálos.
A gyárit nem lehet, viszont utólagosan bármelyiket, az árak viszont húzósak, legalábbis nekem nem éri meg az a minimum 70e Ft, de ha valaki sokat megy autópályán, már más a helyzet.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2778 Dátum: 2010. április 15. - 11:44:59 »

Sziasztok!
Nem találtam jobb topicot kérdésem feltételéhez, így elnézést, ha rossz helyre került.
Érdekelne, hogy utólag be lehet -e építeni tempomatot? Ha jól tudom a kormány jobb oldalán helyezkedne el. Kinyitottam azt a kis ajtókát, de csatlakozó nincs mögötte.
Valaki tetetett már be utólag? Vagy ez nem is lehetséges?

Köszönöm előre is a válaszokat.
Be csak nagyon drága és nincs belőle gyári. Ugyanis gyárilag csak a dieselben van, de az meg elektromos gázpedálos.
Én azt hittem az enyémben is elektromos a gázpedál, legalább is, mintha ezt hallottam volna.
Sajnos nem lehet. Én is szerettem volna, de a benyás nem elektronyos gázpedálos.
A gyárit nem lehet, viszont utólagosan bármelyiket, az árak viszont húzósak, legalábbis nekem nem éri meg az a minimum 70e Ft, de ha valaki sokat megy autópályán, már más a helyzet.

Én 90 000,- Ft körüli összegről tudok. Inkább másra költeném, ha lenne ennyim az autóra. Bár szerintem (legalábbis az enyémnek elég kényelmetlen nyomni a gázpedláját... Kicsit mintha vissza kéne feszítenem a lábamat és hosszú távon fárad (ezért nagyon kell nyomni)  Mosolyog. Lehet, hogy az ellentartó-erő kevés a pedálban?
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2779 Dátum: 2010. április 15. - 15:37:49 »

Bér nálam a libegő motorháztető effektus még nem jelentkezett, de motorháztetővel kapcsolatos kérdésem lenne.
Lenne mód arra, hogy a motorháztető nyitását és megtartását egy gázteleszkóp végezze, mint a konkurens ilyen kategóriájú márkáknál? Tudom, hogy meg kell vele fúrni a kasznit, de van ez így. Én nagyon hiányolom ezt a kényelmi extrát a Laciból.
Namármost arra a heti 3 percre, amíg olajszint + ablakmosó ellenőrizve, ...
...
Elkopik a zsanér, ha ilyen sűrűn nyitogatod... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Olajszint változást SOHA nem vettem észre, már nem is nézem (jó kis gép ez...!),így én csak akkor nyitogatom, ha kiürült a spricni tartálya....
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2780 Dátum: 2010. április 15. - 17:28:52 »

Most hétvégén, vagyis 16.,-18.-ig a Vasúttörténeti Parkban Old Timer Show lesz! Azt hiszem sokunkat érdekelhet, jó lenne elmenni, esetleg együtt...
Mi megyünk szombaton,esetleg mehetnénk együtt Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2781 Dátum: 2010. április 15. - 17:31:36 »

Most hétvégén, vagyis 16.,-18.-ig a Vasúttörténeti Parkban Old Timer Show lesz! Azt hiszem sokunkat érdekelhet, jó lenne elmenni, esetleg együtt...
Mi megyünk szombaton,esetleg mehetnénk együtt Mosolyog
Esetleg igen. Egyelőre úgy néz ki a dolog, hogy reggel megyek a kocsiért Rudihoz, és utána szóba jöhet. Persze, csak, ha nem esik, mert tele van már az esővel az esőcipőm.
Beszéljünk majd telcsin.

Van eladó IWIW-es meghívóm, ha kéne valakinek, keressen meg!
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 15. - 17:34:14 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2782 Dátum: 2010. április 15. - 17:33:21 »

Most hétvégén, vagyis 16.,-18.-ig a Vasúttörténeti Parkban Old Timer Show lesz! Azt hiszem sokunkat érdekelhet, jó lenne elmenni, esetleg együtt...
Mi megyünk szombaton,esetleg mehetnénk együtt Mosolyog
Esetleg igen. Egyelőre úgy néz ki a dolog, hogy reggel megyek a kocsiért Rudihoz, és utána szóba jöhet. Persze, csak, ha nem esik, mert tele van már az esővel az esőcipőm.
Beszéljünk majd telcsin.
rendben Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2783 Dátum: 2010. április 15. - 19:04:47 »

Na, ma Athee márkatárs észrevette, hogy a jobb első ajtó kilincsén elkezdett lekopni a fényezés. Sajnos már nem garanciális...
Athee-t meg nem szerettem pár percig. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2784 Dátum: 2010. április 15. - 19:08:07 »

Na, ma Athee márkatárs észrevette, hogy a jobb első ajtó kilincsén elkezdett lekopni a fényezés. Sajnos már nem garanciális...
Athee-t meg nem szerettem pár percig. Vigyorog
Nekem is kopik, ha ez vígasztal Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2785 Dátum: 2010. április 15. - 19:19:35 »

Na, ma Athee márkatárs észrevette, hogy a jobb első ajtó kilincsén elkezdett lekopni a fényezés. Sajnos már nem garanciális...
Athee-t meg nem szerettem pár percig. Vigyorog
Nekem is kopik, ha ez vígasztal Mosolyog
Garisoknak hasznos jó tanács Priviben.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2786 Dátum: 2010. április 15. - 19:26:32 »

Na, ma Athee márkatárs észrevette, hogy a jobb első ajtó kilincsén elkezdett lekopni a fényezés. Sajnos már nem garanciális...
Athee-t meg nem szerettem pár percig. Vigyorog
Nekem is kopik, ha ez vígasztal Mosolyog
Nem vígasztal. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2787 Dátum: 2010. április 15. - 19:34:21 »

Na, ma Athee márkatárs észrevette, hogy a jobb első ajtó kilincsén elkezdett lekopni a fényezés. Sajnos már nem garanciális...
Athee-t meg nem szerettem pár percig. Vigyorog
Nekem is kopik, ha ez vígasztal Mosolyog
Nem vígasztal. 
Gondoltam Vigyorog Én azon agyaltam, hogy rákenek lakkot, hogy ne kopjon tovább... Nem tudom milyen ötlet Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2788 Dátum: 2010. április 15. - 19:38:10 »

Állok ki a garázsból, erre látom, hogy két nagy kutya kergetőzik. Az egyik gond nélkül nekirohant oldalról a kocsinak, akkorát szólt... hogy lehet egy kutya ilyen idióta? Nem én ütöttem el a kutyát, hanem a kutya ütött el engem...
Bárcsak a kilincsem kezdene csak el kopni Vigyorog
Amúgy elkezdett
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2789 Dátum: 2010. április 15. - 19:40:50 »

Na, ma Athee márkatárs észrevette, hogy a jobb első ajtó kilincsén elkezdett lekopni a fényezés. Sajnos már nem garanciális...
Athee-t meg nem szerettem pár percig. Vigyorog
Nekem is kopik, ha ez vígasztal Mosolyog
Nem vígasztal. 
Gondoltam Vigyorog Én azon agyaltam, hogy rákenek lakkot, hogy ne kopjon tovább... Nem tudom milyen ötlet Mosolyog
Én meg a Jani féle gumi sprayre gondoltam. Csak nem tudom, hogyan kell kiszerelni a kilincseket.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!