Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 18:22:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712308 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2745 Dátum: 2010. április 09. - 20:11:55 »

Gidy akkor vasárnap hogy lesz? Menjek vagy ne?
Szívesen megyek Kacsint
Köszi, de nem gond a villamos sem nekem. De, ha előtte egy kávét meginnál, akkor mehetünk együtt is. Ha fix, hogy tudok menni, akkor írok még, és Te is keress engem, hogy ne kerüljük el egymást esetleg. De köszi, hogy felajánlottad, kedves vagy. Csak a jövő héten lesz meg a kocsim, nem jött a biztosítós ember ma délig.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2746 Dátum: 2010. április 09. - 20:21:55 »

Gidy akkor vasárnap hogy lesz? Menjek vagy ne?
Szívesen megyek Kacsint
Köszi, de nem gond a villamos sem nekem. De, ha előtte egy kávét meginnál, akkor mehetünk együtt is. Ha fix, hogy tudok menni, akkor írok még, és Te is keress engem, hogy ne kerüljük el egymást esetleg. De köszi, hogy felajánlottad, kedves vagy. Csak a jövő héten lesz meg a kocsim, nem jött a biztosítós ember ma délig.
Csak puncsólók hogy a múltkorit megússzam 1 tábla csokival  Kacsint Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2747 Dátum: 2010. április 09. - 20:34:08 »

Ma megleptem a kocsit kicsit elkésve a 2 éves szülinapjára. Vettem a csomagtartóba egy tároló táskát, olyan tépőzárasat, amibe minden kacat belefér, csak hogy ne hánykolódjanak a  csomagtartóban.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2748 Dátum: 2010. április 09. - 20:42:08 »

Ma megleptem a kocsit kicsit elkésve a 2 éves szülinapjára. Vettem a csomagtartóba egy tároló táskát, olyan tépőzárasat, amibe minden kacat belefér, csak hogy ne hánykolódjanak a  csomagtartóban.
Az jó, és akkor a legközelebb vegyél valamit, hogy legyen a táskába is valami, ne csak a csomagtartódat töltsd fel egy táskával, hogy ne árválkodjon a nagy nihilben. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2749 Dátum: 2010. április 09. - 20:45:39 »

Ma megleptem a kocsit kicsit elkésve a 2 éves szülinapjára. Vettem a csomagtartóba egy tároló táskát, olyan tépőzárasat, amibe minden kacat belefér, csak hogy ne hánykolódjanak a  csomagtartóban.
Az jó, és akkor a legközelebb vegyél valamit, hogy legyen a táskába is valami, ne csak a csomagtartódat töltsd fel egy táskával, hogy ne árválkodjon a nagy nihilben. Kacsint Vigyorog
Kösziiii! Ezt a reakciót vártam tőled  Kacsint Vigyorog Vigyorog Egyébként már megtöltöttem ablakmosóval, mármint a maradékkal, ami nem fért a tartályba, holnap pedig a kötelező tartozékokkal pakolom tele.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2750 Dátum: 2010. április 09. - 21:38:09 »

Szomorú hírt mondott be most a rádió.

Meghalt Varga Zoltán minden idők egyik legjobb magyar focistája. Öregfiúk meccsen összeesett, hamar kijöttek a mentők, de már nem tudták újraéleszteni.

Én sokszor láttam a Fradiban, és a válogatottban annak idején játszani, és örök csodálatos élményt adott ezzel nekem. Amit ő tudott, azt a mai játékosok csak irigyelhetik itt hazánkban, külföldön pedig csak a legnagyobbak hasonlóan zsenik Varga Zoltánhoz képest.

Isten Veled Varga Zoli, biztos a helyed az égi válogatottban, a többi nagyokkal együtt! Nyugodj békében!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2751 Dátum: 2010. április 09. - 21:44:08 »

Szomorú hírt mondott be most a rádió.

Meghalt Varga Zoltán minden idők egyik legjobb magyar focistája. Öregfiúk meccsen összeesett, hamar kijöttek a mentők, de már nem tudták újraéleszteni.

Én sokszor láttam a Fradiban, és a válogatottban annak idején játszani, és örök csodálatos élményt adott ezzel nekem. Amit ő tudott, azt a mai játékosok csak irigyelhetik itt hazánkban, külföldön pedig csak a legnagyobbak hasonlóan zsenik Varga Zoltánhoz képest.

Isten Veled Varga Zoli, biztos a helyed az égi válogatottban, a többi nagyokkal együtt! Nyugodj békében!
Részvét
Bár koromnál fogva ill a foci iránti közömbösségemből kifolyólag nem láttam jáccani de hiszem hogy jó játékos volt.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2752 Dátum: 2010. április 09. - 21:56:48 »

Emberek! Ugye nem felejtettétek el, hogy vasárnap választás lesz! Lehet ezzel egyben véleményt is nyilvánítani. Én fogok! Ti is?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2753 Dátum: 2010. április 09. - 22:04:53 »

Emberek! Ugye nem felejtettétek el, hogy vasárnap választás lesz! Lehet ezzel egyben véleményt is nyilvánítani. Én fogok! Ti is?
Én még nem döndöttem, bár főnököm révén benne vagyok a sűrűjében. Belülről látva az egészet az ember kicsit elgondolkodik, hogy van e értelme ennek a színjátéknak...
Félre értések elkerülése végett én nem vagyok egyik párt tagja sem, és utálom a politikát.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2754 Dátum: 2010. április 10. - 05:57:37 »

Emberek! Ugye nem felejtettétek el, hogy vasárnap választás lesz! Lehet ezzel egyben véleményt is nyilvánítani. Én fogok! Ti is?
Én még nem döndöttem, bár főnököm révén benne vagyok a sűrűjében. Belülről látva az egészet az ember kicsit elgondolkodik, hogy van e értelme ennek a színjátéknak...
Félre értések elkerülése végett én nem vagyok egyik párt tagja sem, és utálom a politikát.
Én a klotyóra megyek véleményt nyilvánítani.Bocsi.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2755 Dátum: 2010. április 10. - 07:04:32 »

És akkor ezt a politikás/választós dolgot itt be is fejeztük. Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2756 Dátum: 2010. április 10. - 10:20:35 »

Szeretnénk felhívni a figyelmeteket arra, hogy 2010. április 10. szombat 0:00 órától kezdődően 2010. április 11. vasárnap urnazárásig (19:00) életbe lép a parlamenti választások előtti kampánycsend!

Ez idő alatt mindennemű politikai célú buzdítás, felhívás,véleménynyilvánítás, vagy egyéb agitációs céllal kikerült közlemény a lacettiklub felületein sem megengedettek. Kérünk, hogy a válaszások rendjét és a kampánycsendet tartsátok tiszteletben!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2757 Dátum: 2010. április 10. - 12:01:56 »

Egy-két kép az Alfa találkozóról.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2758 Dátum: 2010. április 10. - 12:04:14 »

Mégyegy
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2759 Dátum: 2010. április 10. - 12:06:01 »

És mégegy
Naplózva
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!