Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 16:34:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712258 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2715 Dátum: 2010. április 06. - 19:49:00 »

Van egy olyan reklám ahol azt mondják, fogd rá a nyuszira! Azér mindent nem kéne. Szerintem utolértél egy vonóhorgos autót és csak kitaláltad a nyulas történetet. Kacsint Vigyorog
Jani! A következő beszólásodnál már jár a gratuláció, az lesz a 3000.-ik! Előre is gratulálok, és kíváncsian várom, kihez szólsz valami kedveset. Remélem nem a nyúlnak! Kacsint Vigyorog

Most pedig itt hagylak Bennetek, nézem a Barcelona vs Arsenal meccset, 2:2-ről indult. A győztessel játszik majd az Inter a döntőbe jutásért.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2716 Dátum: 2010. április 06. - 20:09:00 »

Van egy olyan reklám ahol azt mondják, fogd rá a nyuszira! Azér mindent nem kéne. Szerintem utolértél egy vonóhorgos autót és csak kitaláltad a nyulas történetet. Kacsint Vigyorog
Jani! A következő beszólásodnál már jár a gratuláció, az lesz a 3000.-ik! Előre is gratulálok, és kíváncsian várom, kihez szólsz valami kedveset. Remélem nem a nyúlnak! Kacsint Vigyorog

Most pedig itt hagylak Bennetek, nézem a Barcelona vs Arsenal meccset, 2:2-ről indult. A győztessel játszik majd az Inter a döntőbe jutásért.
Hm.. Meccs..Akkor most nyúlsz a sörért..? Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2717 Dátum: 2010. április 06. - 20:29:34 »

Hogy is van a dal? "Nyuszi ül a fűben" Lehet , hogy nem ismerte?Kár!
De ismerte, nyuszi ült a fűben, addig nem is láttam, aztán, nyuszi hopp máris elém ugrott.
Van cascom, arra megy majd a javítás. Első sárvédő, hűtő, klíma, rendszámtábla, és tartója. Javítás, csere, fényezés, feltöltések, pluszban horpadás javítás, nagy szerviz. A legkorábban péntek délutánra lesz kész, attól függően, hogy a biztosítós mikor megy ki megnézni a gépet. Az a lényeg, hogy szép, és jó legyen, számomra a legolcsóbban. Persze így sem lesz túlzottan filléres dolog, gondolhatjátok. Most pedig megyek a kínai piacra, veszek egy fegyvernek látszó tárgyat, és hozzá símaszkot, és be,egyek a bankba egy kis készpénzért, mert nekik van bőven, nekem meg nincs. Szolidárisnak kell lenni, úgy lenne helyes! Kacsint Vigyorog Vagy esetleg számíthatok rátok, és nem kell piacra mennem? He Kacsint Persze majd beszámolok a végső dolgokról, mert én is nagyon kíváncsi vagyok, és persze aggódó is. További nyuszis megjegyzésektől kíméljetek meg! Kacsint
Te vagy a hibás Gidy! Nem kormánytekergetőnek, hanem humánpolitikai előadónak kellett volna menned!!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2718 Dátum: 2010. április 07. - 04:56:02 »

Sziasztok!
Megjöttünk Csehországból, elég kalandosra sikeredett. Szerencsére a Lacsi jól viselte magát végig, ment mint a golyó - pedig négyen ültünk benne babával, csurig megrakottan. Ezúttal sárga lámpa ördöge is elkerült minket szerencsésen.
Gidy Apu, drukkolunk, hogy a gatyád ne menjen rá a szereltetésre. Talán a casco tényleg segít majd...
Üdv,
Kathy
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2719 Dátum: 2010. április 07. - 11:16:31 »

Gidy,azért érdeklődj utána,hogy a cascód mennyit fog változni jövőre,ha arra csináltatod.Nekem az off technikán egy szélvédő csere után +5%-ot ugrott,amikor 2szer is volt cserélve egy évben,akkor 10%-ot.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2720 Dátum: 2010. április 07. - 12:03:12 »

Gidy,azért érdeklődj utána,hogy a cascód mennyit fog változni jövőre,ha arra csináltatod.Nekem az off technikán egy szélvédő csere után +5%-ot ugrott,amikor 2szer is volt cserélve egy évben,akkor 10%-ot.
Jó ötlet, de legfeljebb nem csökken talán. Amúgy meg akkor átkötöm, hogy ne essek arcra. Addigra már 6 éves lesz, más kategória. Amúgy meg nem én voltam a hibás...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2721 Dátum: 2010. április 07. - 15:04:08 »

Túlléptem a 70000-et  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2722 Dátum: 2010. április 07. - 15:11:24 »

Túlléptem a 70000-et  Vigyorog
Gratulálok! Én meg közelítek a 20000-hez. Mosolyog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2723 Dátum: 2010. április 07. - 15:21:21 »

Túlléptem a 70000-et  Vigyorog
Gratulálok! Én meg közelítek a 20000-hez. Mosolyog
az sem rossz  Vigyorog
köszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2724 Dátum: 2010. április 07. - 15:32:03 »

Ma találkoztam LuZso cartársunk kedves, aranyos, szép asszonyával, amikor jöttem haza a garázsból. Jól vannak, csak rengeteget dolgoznak, és hát a három szép gyerek is jól van, de bőven adnak munkát nekik persze. A csoda SW-jük is jól szolgál, leszámítva, hogy egy kicsit megtolták, és rá- rányitják az ajtókat idióta autósok. Azért nem felejtették el a klubot, és üdvözlik a csapatot. Szórólapot azért feltettem a kocsijukra, hátha többet jönnek ide.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2725 Dátum: 2010. április 07. - 18:07:17 »

Túlléptem a 70000-et  Vigyorog
Gratulálok! Én meg közelítek a 20000-hez. Mosolyog
az sem rossz  Vigyorog
köszi
Ma léptem át a 110000et. Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2726 Dátum: 2010. április 07. - 20:43:50 »

Ez valami verseny?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2727 Dátum: 2010. április 07. - 20:53:03 »

Ez valami verseny?
Nem tudom. De én 34 leszek, ha megérem.
Amúgy meg ha beszállsz, majd csönd lesz.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #2728 Dátum: 2010. április 08. - 10:33:04 »

Gidy kért egy kis beszámolót a cseh utunkról - a Szép tájak, finom ételek topikba beírtam. Akit érdekel, ott megtalálja. Nem lett hosszú szerintem  Kacsint.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2729 Dátum: 2010. április 08. - 14:22:40 »

Köszi Kathy!

Hétvégén nyílt nap lesz a Gomboséknál, de már az Opeles helyen. Lehet alkudni, próbálni, kinek mi tetszik. Nekem a Cruze, és az Insignia, meg az új Astra is. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!