Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 16:28:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712237 alkalommal)
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #2700 Dátum: 2010. április 05. - 20:26:36 »

Hát ez nem jött be Giovanni! Tegnap egy öngyilkos merénylő nyúl elém vetette magát, megpusztult, de az semmi, magával vitte az alsó szoknyát, no meg a hűtőt, a persze a rendszámot is. Hát nem kicsit voltam, vagyok kiakadva. Jár arra busz is, meg traktor, az nem lett volna jó neki? Egy kis bűvészkedéssel haza tudtunk jönni, de holnap a napot Rudinál kezdem. Azt hiszem nem lesz túl olcsó a nyúl kalandom. A srácok, meg jópofáskodtak, locsoló verseket faragtak ennek emlékére. Ha már ott leszek, megcsináltatom a horpadást, és a nagy szervizt is. Így mulat egy magyar úr! Tehát most spórolásos időszak jön. Adományokat elfogadok! Kacsint Vigyorog

Sajnálam ami történt. A lökhárító javítható? Én csak egyszer ütöttem el egy macskát még a Nissanommal, akkor mindketten megúsztuk a "kalandot".
A műanyagot biztosan lehet hegeszteni, legalábbis remélem. A hűtőt már nem biztos. Holnap majd többet tudok, amikor Rudiék megvizslantják szegényt. Ez egy kapitális nagy nyúl volt, azért okozott ekkora kárt. A hűtőt több centire benyomta, pedig nagyot fékeztem elütés előtt. Majd beszámolok, hogy mi minden lesz vele, és mibe fáj, majd nagyon, de nagyon. Még jó, hogy a lufik nem nyíltak ki. Lehet, hogy nem is nyúl volt, hanem a pannon puma? Mert piszik nagy volt a bestia. De meglakolt a rongálásért.
Sajnalom az autodat, neked meg a penztarcadat, biztos hogy nem volt kotelezoje a Nyuszinak? Igy unepre legalabb kothetett volna
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2701 Dátum: 2010. április 05. - 20:31:32 »

Hát ez nem jött be Giovanni! Tegnap egy öngyilkos merénylő nyúl elém vetette magát, megpusztult, de az semmi, magával vitte az alsó szoknyát, no meg a hűtőt, a persze a rendszámot is. Hát nem kicsit voltam, vagyok kiakadva. Jár arra busz is, meg traktor, az nem lett volna jó neki? Egy kis bűvészkedéssel haza tudtunk jönni, de holnap a napot Rudinál kezdem. Azt hiszem nem lesz túl olcsó a nyúl kalandom. A srácok, meg jópofáskodtak, locsoló verseket faragtak ennek emlékére. Ha már ott leszek, megcsináltatom a horpadást, és a nagy szervizt is. Így mulat egy magyar úr! Tehát most spórolásos időszak jön. Adományokat elfogadok! Kacsint Vigyorog

Sajnálam ami történt. A lökhárító javítható? Én csak egyszer ütöttem el egy macskát még a Nissanommal, akkor mindketten megúsztuk a "kalandot".
A műanyagot biztosan lehet hegeszteni, legalábbis remélem. A hűtőt már nem biztos. Holnap majd többet tudok, amikor Rudiék megvizslantják szegényt. Ez egy kapitális nagy nyúl volt, azért okozott ekkora kárt. A hűtőt több centire benyomta, pedig nagyot fékeztem elütés előtt. Majd beszámolok, hogy mi minden lesz vele, és mibe fáj, majd nagyon, de nagyon. Még jó, hogy a lufik nem nyíltak ki. Lehet, hogy nem is nyúl volt, hanem a pannon puma? Mert piszik nagy volt a bestia. De meglakolt a rongálásért.
Sajnalom az autodat, neked meg a penztarcadat, biztos hogy nem volt kotelezoje a Nyuszinak? Igy unepre legalabb kothetett volna
Én is sajnálom az autód, meg persze téged is. Kacsint Nyulat megettétek? Vigyorog
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2702 Dátum: 2010. április 05. - 21:16:31 »

Sajnálom én is ami az autóddal történt, a múltkor te bíztatál engem, most én mondom fel a fejjel. Kacsint
A nyúlat meg lábosba de rögtön, legalább a belöle készült étel felvidít. Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2703 Dátum: 2010. április 05. - 21:21:23 »

A drága fiam, és unoka öccse több locsoló verset is írt hozzá. Ha lesz erőm hozzá, megírom a humor topicba, hadd nevessetek a kis pimaszokon, és rajtam.
Amúgy aránylag jól viseltem, magam is meglepődtem ezen. Majd holnap lehet, hogy kevésbé viselem jól, ha konkrét összeget hallok Ruditól. Amúgy kiderült, hogy a nyúl valóban öngyilkos lett, mert nem vették be az utazó keretbe, ami az állatkertbe ment, hogy ott a gyerekek simogathassák, depressziós lett, és ez lett a vége, de miért pont velem csinálta. Igaz, az út melletti vasutat megszüntették, pedig az lett volna a klasszikus megoldás. Hiába rossz omen, húsvét hétfőn nyulat ölni, de ő akarta, nem én.
Még valamit. Honnan tudtam, hogy nem mehetett simogatásra? Mert böhöm nagy volt, és gyerekek halálra ijedtek volna tőle. Megettük-e? Nem, mert legfeljebb szőrős, bőrös pástétom lehetett volna belőle, ami nem túl jó- szerintem. Azt hiszem most Ilusnak új becéző nevet kell kitalálnom... Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 05. - 21:54:17 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2704 Dátum: 2010. április 05. - 22:09:07 »

Azt hiszem most Ilusnak új becéző nevet kell kitalálnom... Kacsint
Bogaram..? Csak sűrűn mosd a szélvédőt!! Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2705 Dátum: 2010. április 06. - 07:01:21 »

Apa! Cascó- ra nem lehet? Hátha...
Vadriasztó sípnak oda sem szaglott?  He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2706 Dátum: 2010. április 06. - 07:30:02 »

Apa! Cascó- ra nem lehet? Hátha...
Vadriasztó sípnak oda sem szaglott?  He
Dehogynem! Azt akarta letépni, mert idegesítette...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2707 Dátum: 2010. április 06. - 08:09:42 »

És a nyuszinál lévő tojások is összetörtek? He Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2708 Dátum: 2010. április 06. - 08:34:00 »

Hogy is van a dal? "Nyuszi ül a fűben" Lehet , hogy nem ismerte?Kár!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2709 Dátum: 2010. április 06. - 08:46:13 »

Van egy olyan reklám ahol azt mondják, fogd rá a nyuszira! Azér mindent nem kéne. Szerintem utolértél egy vonóhorgos autót és csak kitaláltad a nyulas történetet. Kacsint Vigyorog
Naplózva


LPG
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2710 Dátum: 2010. április 06. - 11:16:47 »

Ma reggel a 10- en lendületből utólértem egy gyönyőrű WTCC sedant. Bronzmetál, vagy ilyesmi.
Elmentem mellette lendületből., azután beszorultam egy busz mögé (a tetves genya, amikor megelőztem volna belegyorsított, utána meg 60-al szívatott). A sedan elment mellettem, de szerintem elolvasta a hátsó lökösön a linket  Vigyorog. Legalábbis gondolom, mert Vörösváron bevárt és beállt elém. Ha nem rohanok annyira hazafelé adtam volna szórólapot is.

Gyönyörű színe van, meg pöpec felnik, nem gyári. Gyulais autó (rendszámkeretből) és L- es rsz., de a teljesett elfelejtettem, mire hazaértem. Nem környékbeli, mert nem láttam még erre.  He

Ha narancs színű volt, akkor az esztergomi vagy környéki, mert sokszor látom, de szórólapot még nem tudtam adni neki, mert mindig csak kocsiból látom, parkolni még sosem láttam. Egyébként 16-os felnik vannak rajta szerintem.

Van egy ilyen kocsi a galériában, ha jól emlékszem. Aztán láttam a használtautó.hu-n is.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2711 Dátum: 2010. április 06. - 11:49:02 »

Van egy olyan reklám ahol azt mondják, fogd rá a nyuszira! Azér mindent nem kéne. Szerintem utolértél egy vonóhorgos autót és csak kitaláltad a nyulas történetet. Kacsint Vigyorog
Biztos azt mondaná,hogy a nyuszinál lévő tojások hagytak olyan nyomot,mint a vonóhorog. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2712 Dátum: 2010. április 06. - 13:50:32 »

Hogy is van a dal? "Nyuszi ül a fűben" Lehet , hogy nem ismerte?Kár!
De ismerte, nyuszi ült a fűben, addig nem is láttam, aztán, nyuszi hopp máris elém ugrott.
Van cascom, arra megy majd a javítás. Első sárvédő, hűtő, klíma, rendszámtábla, és tartója. Javítás, csere, fényezés, feltöltések, pluszban horpadás javítás, nagy szerviz. A legkorábban péntek délutánra lesz kész, attól függően, hogy a biztosítós mikor megy ki megnézni a gépet. Az a lényeg, hogy szép, és jó legyen, számomra a legolcsóbban. Persze így sem lesz túlzottan filléres dolog, gondolhatjátok. Most pedig megyek a kínai piacra, veszek egy fegyvernek látszó tárgyat, és hozzá símaszkot, és be,egyek a bankba egy kis készpénzért, mert nekik van bőven, nekem meg nincs. Szolidárisnak kell lenni, úgy lenne helyes! Kacsint Vigyorog Vagy esetleg számíthatok rátok, és nem kell piacra mennem? He Kacsint Persze majd beszámolok a végső dolgokról, mert én is nagyon kíváncsi vagyok, és persze aggódó is. További nyuszis megjegyzésektől kíméljetek meg! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2713 Dátum: 2010. április 06. - 13:56:21 »

Hogy is van a dal? "Nyuszi ül a fűben" Lehet , hogy nem ismerte?Kár!
De ismerte, nyuszi ült a fűben, addig nem is láttam, aztán, nyuszi hopp máris elém ugrott.
Van cascom, arra megy majd a javítás. Első sárvédő, hűtő, klíma, rendszámtábla, és tartója. Javítás, csere, fényezés, feltöltések, pluszban horpadás javítás, nagy szerviz. A legkorábban péntek délutánra lesz kész, attól függően, hogy a biztosítós mikor megy ki megnézni a gépet. Az a lényeg, hogy szép, és jó legyen, számomra a legolcsóbban. Persze így sem lesz túlzottan filléres dolog, gondolhatjátok. Most pedig megyek a kínai piacra, veszek egy fegyvernek látszó tárgyat, és hozzá símaszkot, és be,egyek a bankba egy kis készpénzért, mert nekik van bőven, nekem meg nincs. Szolidárisnak kell lenni, úgy lenne helyes! Kacsint Vigyorog Vagy esetleg számíthatok rátok, és nem kell piacra mennem? He Kacsint Persze majd beszámolok a végső dolgokról, mert én is nagyon kíváncsi vagyok, és persze aggódó is. További nyuszis megjegyzésektől kíméljetek meg! Kacsint
Egy ártatlan nyuszika ekkora kárt csinál?
Akkor a tied valami ilyesmi lehetett: Vigyorog
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Wolpertinger.jpg
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2714 Dátum: 2010. április 06. - 14:00:51 »

Hogy is van a dal? "Nyuszi ül a fűben" Lehet , hogy nem ismerte?Kár!
De ismerte, nyuszi ült a fűben, addig nem is láttam, aztán, nyuszi hopp máris elém ugrott.
Van cascom, arra megy majd a javítás. Első sárvédő, hűtő, klíma, rendszámtábla, és tartója. Javítás, csere, fényezés, feltöltések, pluszban horpadás javítás, nagy szerviz. A legkorábban péntek délutánra lesz kész, attól függően, hogy a biztosítós mikor megy ki megnézni a gépet. Az a lényeg, hogy szép, és jó legyen, számomra a legolcsóbban. Persze így sem lesz túlzottan filléres dolog, gondolhatjátok. Most pedig megyek a kínai piacra, veszek egy fegyvernek látszó tárgyat, és hozzá símaszkot, és be,egyek a bankba egy kis készpénzért, mert nekik van bőven, nekem meg nincs. Szolidárisnak kell lenni, úgy lenne helyes! Kacsint Vigyorog Vagy esetleg számíthatok rátok, és nem kell piacra mennem? He Kacsint Persze majd beszámolok a végső dolgokról, mert én is nagyon kíváncsi vagyok, és persze aggódó is. További nyuszis megjegyzésektől kíméljetek meg! Kacsint
Egy ártatlan nyuszika ekkora kárt csinál?
Akkor a tied valami ilyesmi lehetett: Vigyorog
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Wolpertinger.jpg
Egyrészt nem volt ártatlan, másrészt meg ez mutációs dög lehetett, mert óriási volt. Persze az is lehet, hogy kicsi volt, de akkor nem nyúl, hanem szamár lehetett. ****va nem volt, de mintha egy buzogány lett volna a kezében, ahelyett, hogy piros tojást tartott volna a haramia nyúl, vagy szamár. Nagyfülű állat mindkettő.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!