Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 08:19:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712083 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2580 Dátum: 2010. Március 26. - 21:09:19 »

Sziasztok kedveskéim,jó újra köztetek. .És bocsánat a hosszú kimaradásért.Megindokolni nem tudom,tehát meg sem próbálom. Puszi Puszi
Szia Zsu!
Ne indokolj! Legyél! Mesélj!  Vigyorog
.Rendben.Lassan minden oldalról meghúznak,összetörnek.Múltkor parkoltam 15 kerben,és mire visszamentem,valaki szépen meghúzta a tütűt.Be is van horpadva.No de ki volt az?Hopp egy levél a ablaktörlő alatt.Szemtanú.Vannak még rendes emberek.Rendőrség feljelentés.Meglett a papika,92 éves.Mi a retkes ... és ... a .... ... hűűű .Minek űl volán mögé???A RENDŐR NÉZI KÖRBE AZ AUTÓJÁT KB 5 SZÍN RAJTA A FEHÉR ASZTRÁN.Sok embert hagyhatott még cserben.DE ezúttal nem úszta meg.A kárt fizeti a biztosítója...de ez van.Ez elött egy csaj addig telózott mögöttem míg belém nem jött.Sorry igazad van jaaajjj.Kössz.Sokra megyek vele.Ismeretlen sérülés a motorháznál,Ákosom megnézte de ő sem tudja mi lehet.Azt még a polír eltünteti.De hááát őszinte legyek,miért pont ÉÉÉÉÉNN???Mosolyog.puszillak titeket Zsu
Csoda, hogy mindenki beléd akar menni?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mosolyog.rosszcsont vagy Cápim.Mosolyog
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2581 Dátum: 2010. Március 26. - 21:10:24 »

Sziasztok kedveskéim,jó újra köztetek. .És bocsánat a hosszú kimaradásért.Megindokolni nem tudom,tehát meg sem próbálom. Puszi Puszi
Szia Zsu!
Ne indokolj! Legyél! Mesélj!  Vigyorog
.Rendben.Lassan minden oldalról meghúznak,összetörnek.Múltkor parkoltam 15 kerben,és mire visszamentem,valaki szépen meghúzta a tütűt.Be is van horpadva.No de ki volt az?Hopp egy levél a ablaktörlő alatt.Szemtanú.Vannak még rendes emberek.Rendőrség feljelentés.Meglett a papika,92 éves.Mi a retkes ... és ... a .... ... hűűű .Minek űl volán mögé???A RENDŐR NÉZI KÖRBE AZ AUTÓJÁT KB 5 SZÍN RAJTA A FEHÉR ASZTRÁN.Sok embert hagyhatott még cserben.DE ezúttal nem úszta meg.A kárt fizeti a biztosítója...de ez van.Ez elött egy csaj addig telózott mögöttem míg belém nem jött.Sorry igazad van jaaajjj.Kössz.Sokra megyek vele.Ismeretlen sérülés a motorháznál,Ákosom megnézte de ő sem tudja mi lehet.Azt még a polír eltünteti.De hááát őszinte legyek,miért pont ÉÉÉÉÉNN???Mosolyog.puszillak titeket Zsu
Csoda, hogy mindenki beléd akar menni?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szia Zsu! Csak hogy én se maradjak ki az üdvözlésből Kacsint
Szia kedveském.Mosolyog.Köszönöm,hogy írtál.
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #2582 Dátum: 2010. Március 26. - 22:06:03 »

jó éjt mindenkinek.puszika
Naplózva

Zsuzsanna
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2583 Dátum: 2010. Március 27. - 11:01:04 »

Sziasztok kedveskéim,jó újra köztetek. .És bocsánat a hosszú kimaradásért.Megindokolni nem tudom,tehát meg sem próbálom. Puszi Puszi
Szia Zsu!
Ne indokolj! Legyél! Mesélj!  Vigyorog
.Rendben.Lassan minden oldalról meghúznak,összetörnek.Múltkor parkoltam 15 kerben,és mire visszamentem,valaki szépen meghúzta a tütűt.Be is van horpadva.No de ki volt az?Hopp egy levél a ablaktörlő alatt.Szemtanú.Vannak még rendes emberek.Rendőrség feljelentés.Meglett a papika,92 éves.Mi a retkes ... és ... a .... ... hűűű .Minek űl volán mögé???A RENDŐR NÉZI KÖRBE AZ AUTÓJÁT KB 5 SZÍN RAJTA A FEHÉR ASZTRÁN.Sok embert hagyhatott még cserben.DE ezúttal nem úszta meg.A kárt fizeti a biztosítója...de ez van.Ez elött egy csaj addig telózott mögöttem míg belém nem jött.Sorry igazad van jaaajjj.Kössz.Sokra megyek vele.Ismeretlen sérülés a motorháznál,Ákosom megnézte de ő sem tudja mi lehet.Azt még a polír eltünteti.De hááát őszinte legyek,miért pont ÉÉÉÉÉNN???Mosolyog.puszillak titeket Zsu
Csoda, hogy mindenki beléd akar menni?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mosolyog.rosszcsont vagy Cápim.Mosolyog
Egy fenét! Csak itt a tavasz!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog  (Különben is...nálam mindig tavasz van... Kacsint Vigyorog Vigyorog)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2584 Dátum: 2010. Március 27. - 11:22:57 »

Ma hazahoztuk Ádám szülinapi ajándékát. Egy BMX bringát.

Nem kellett tetőcsomagtartó, a bringát sem kellett szétkapni. Csak felnyitottam a csomagtér ajtót...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jóvanmá, de megy a cink. Vigyorog
Ilyenből nekem is befér, talán nem is egy... Vigyorog Vigyorog
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2585 Dátum: 2010. Március 27. - 11:26:54 »

Dani, megvakulok!! Vigyorog Gyönyörű! A motortér mosásról tudnál adni bővebb infót? -Gondolom nemegészen arról szól a dolog, hogy belenyomtad a slagot, oszt jónapot.. Vigyorog Ráfér már az enyémre is egy ilyen.

Zsu! Üdv itthon! Mosolyog
Köszönöm kedves.puszi

Úgy, Ahogy Krisz mondja. Én megkérdeztem, hogy nem ázik-e be
Felnyit az motortér, be a gőzborotva és usgyi neki, amit látok. Olyan ótvar lé, mint ami onnan csöpögött le... természetesen mosószeres forró víz, önkiszolgáló gőzborotvás mosóval (csak ilyen helyen szoktam mosni) aztán sima tiszta (meleg) vízzel átmentem rajta. olyan 400ft 4 perc alatt megvolt az egész. A fenti burkolót is átmostam, de azt távolról, mert Krisz mondta, ha közelről csinálom lehet, hogy megbontja a cuccost. Aztán be a kocsiba, pöcc-röff, no para. Hazaértem egy perc alatt, fel a motortér, majd hagytam kiszáradni. Elég nagy szél volt, hamar kiszáradt. Persze amit tudtam és kényes felület, áttöröltem ronggyal.
Legközelebb azt a szivacs burkolót nem fogom lemosni, mert az nagyon nehezen száradt ki.
Dehát volt ideje, amíg mást csináltam rajta
Köszi. Nemtudom, én f..sok az elektronika miatt. Nem takartad le? Még győzködöm magam. Mosolyog
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2586 Dátum: 2010. Március 27. - 14:25:04 »

Dani, megvakulok!! Vigyorog Gyönyörű! A motortér mosásról tudnál adni bővebb infót? -Gondolom nemegészen arról szól a dolog, hogy belenyomtad a slagot, oszt jónapot.. Vigyorog Ráfér már az enyémre is egy ilyen.

Zsu! Üdv itthon! Mosolyog
Köszönöm kedves.puszi

Úgy, Ahogy Krisz mondja. Én megkérdeztem, hogy nem ázik-e be
Felnyit az motortér, be a gőzborotva és usgyi neki, amit látok. Olyan ótvar lé, mint ami onnan csöpögött le... természetesen mosószeres forró víz, önkiszolgáló gőzborotvás mosóval (csak ilyen helyen szoktam mosni) aztán sima tiszta (meleg) vízzel átmentem rajta. olyan 400ft 4 perc alatt megvolt az egész. A fenti burkolót is átmostam, de azt távolról, mert Krisz mondta, ha közelről csinálom lehet, hogy megbontja a cuccost. Aztán be a kocsiba, pöcc-röff, no para. Hazaértem egy perc alatt, fel a motortér, majd hagytam kiszáradni. Elég nagy szél volt, hamar kiszáradt. Persze amit tudtam és kényes felület, áttöröltem ronggyal.
Legközelebb azt a szivacs burkolót nem fogom lemosni, mert az nagyon nehezen száradt ki.
Dehát volt ideje, amíg mást csináltam rajta
Köszi. Nem tudom, én f..sok az elektronika miatt. Nem takartad le? Még győzködöm magam. Mosolyog

Nekünk itthon hideg vizes magasnyomású mosónk van, de a brigós beáztatás után frankón tiszta minden, még az alufelnik is.
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2587 Dátum: 2010. Március 27. - 15:58:14 »

Ma hazahoztuk Ádám szülinapi ajándékát. Egy BMX bringát.

Nem kellett tetőcsomagtartó, a bringát sem kellett szétkapni. Csak felnyitottam a csomagtér ajtót...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jóvanmá, de megy a cink. Vigyorog
Ilyenből nekem is befér, talán nem is egy... Vigyorog Vigyorog
Ez egy Mongoose flatride BMX volt.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2588 Dátum: 2010. Március 27. - 16:01:40 »

Ma hazahoztuk Ádám szülinapi ajándékát. Egy BMX bringát.

Nem kellett tetőcsomagtartó, a bringát sem kellett szétkapni. Csak felnyitottam a csomagtér ajtót...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jóvanmá, de megy a cink. Vigyorog
Ilyenből nekem is befér, talán nem is egy... Vigyorog Vigyorog
Ez egy Mongoose flatride BMX volt.  Vigyorog
Huhh, a Mongoose-ok nagyon baró vázak! Gratula hozzá és minél kevesebb esést! Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2589 Dátum: 2010. Március 27. - 16:04:12 »

Ma hazahoztuk Ádám szülinapi ajándékát. Egy BMX bringát.

Nem kellett tetőcsomagtartó, a bringát sem kellett szétkapni. Csak felnyitottam a csomagtér ajtót...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jóvanmá, de megy a cink. Vigyorog
Ilyenből nekem is befér, talán nem is egy... Vigyorog Vigyorog
Ez egy Mongoose flatride BMX volt.  Vigyorog
Huhh, a Mongoose-ok nagyon baró vázak! Gratula hozzá és minél kevesebb esést! Mosolyog
Majd szolok a srácnak. Egyenlőre alacsonyan repül, majd ha leszállt. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2590 Dátum: 2010. Március 27. - 17:52:46 »

Ma én is nagytakaritottam Danit irigyelve.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 27. - 18:15:03 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2591 Dátum: 2010. Március 27. - 17:59:13 »

Ma én is nagytakaritottam Danit irigyelve.
Szép lett nagyon főleg a motortér Kacsint
Amúgy ma 3 órán keresztül takarítótam belül a kocsit.Csak hogy lenne maradjak Danitól  Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2592 Dátum: 2010. Március 27. - 18:07:21 »

Nah, csak nem megindítottam a sort nagytakarításban? Vigyorog
Szép lett a tiéd is Vigyorog
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2593 Dátum: 2010. Március 27. - 18:09:04 »

Ma én is nagytakaritottam Danit irigyelve.
Szép lett nagyon főleg a motortér Kacsint
Amúgy ma 3 órán keresztül takarítótam belül a kocsit.Csak hogy lenne maradjak Danitól  Vigyorog
a motortérrel elvoltam mire mindent leápoltam.rengeteg a gumicső és a tüzfalrészhez is nehézkes benyulni.Polirt majd csak kapos előtt kap egyemlőre vaxolva van
Naplózva

06 70/22 11 222
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2594 Dátum: 2010. Március 27. - 18:16:41 »

átméreteztem a képet igy jobb lett
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!